Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Datum:
16.03.2013
Místo konání:
Podkost - hotel Helikar
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost
Ředitel závodu:
Zakouřil Václav
Hlavní rozhodčí:
Hladíková Jana
Stavitel tratí:
Zakouřil Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad, jury se nesešla, v cíli ošetřena drobná zranění.
Kategorie:
D10     D12     D14     D21A     D21B     D21C     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H21A     H21B     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P3     P5    
D10
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušová Gabriela VRL0352 31:03
2. Martanová Lea VLI0555 39:10 + 8:07
3. Hájková Tereza TUV0558 42:10 + 11:07
4. Čechmánková Anna PVP0450 57:23 + 26:20
5. Synková Barbora DOK0450 59:25 + 28:22
6. Kándlová Ema DCE0351 66:14 + 35:11
7. Hornychová Karolína TJN0254 55:21 + 24:18
D12
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 24:25
2. Šklíbová Veronika SRK0153 29:47 + 5:22
3. Držková Berenika LPU0151 30:55 + 6:30
4. Rydlová Adéla TJN0151 32:07 + 7:42
5. Štreglová Zuzana VRL0251 33:44 + 9:19
6. Martanová Elin VLI0252 34:43 + 10:18
7. Linková Lucie TUR0251 37:24 + 12:59
8. Pavlová Martina LTP0151 40:23 + 15:58
9. Baloghová Lída TJN0150 41:27 + 17:02
10. Bejvlová Karolína LME0250 56:40 + 32:15
11. Šritrová Lenka TUV0252 61:59 + 37:34
12. Novotná Šárka JHB0152 73:45 + 49:20
D14
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waňková Martina VRL9951 39:45
2. Kubecová Kateřina STB9999 41:31 + 1:46
3. Urbanová Markéta STH9953 42:25 + 2:40
4. Větříčková Andrea SHK9951 48:38 + 8:53
5. Rückerová Šárka HOR0050 49:34 + 9:49
6. Poloprutská Lucie VLI9950 49:49 + 10:04
7. Riby Rose LTP0051 52:49 + 13:04
8. Kopecká Johana VSP9950 53:36 + 13:51
9. Matoušová Kateřina VRL9955 54:04 + 14:19
10. Thořová Markéta TUV9952 54:57 + 15:12
11. Stará Tereza VRL0051 59:52 + 20:07
12. Wierzba Wiktoria 29P9950 66:08 + 26:23
13. Lišková Hana KPY9951 69:55 + 30:10
14. Klimešová Petra TEP0050 105:28 + 65:43
15. Míchalová Šárka KPY0050 112:12 + 72:27
16. Tomešková Monika KPY9950 125:00 + 85:15
D21A
8.00 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9288
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 67:09 9619
2. Bochenková Ivana SJC8952 70:41 + 3:32 9148
3. Duchová Iveta LPU8654 71:04 + 3:55 9097
4. Kovářová Kristýna DKP8450 78:33 + 11:24 8099
5. Kilarská Marcela VSP7151 81:25 + 14:16 7716
6. Kašková Kateřina CHA7850 82:27 + 15:18 7578
7. Košárková Iva AOP8152 86:01 + 18:52 7103
8. Burdová Adéla LDC9152 87:52 + 20:43 6856
9. Haniszewska Angelika STB9599 93:49 + 26:40 6062
10. Soukupová Lucie SJC8951 93:50 + 26:41 6060
11. Szeliga Malgorzata STB9399 98:23 + 31:14 5453
12. Westin Kjersti PGP9255 104:30 + 37:21 4637
13. Janovská Petra PGP7355 107:02 + 39:53 4299
14. Ježková Dominika PGP9053 112:47 + 45:38 3532
15. Choutková Magdalena SOB8851 116:13 + 49:04 3075
16. Henychová Zuzana VLI6151 119:25 + 52:16 2648
17. Zamazalová Kateřina TAP9053 125:52 + 58:43 1787
18. Hrobařová Lenka TJN7754 128:59 + 61:50 1372
Kanikowska Dominika STB9597 DISK 0
Krausová Barbora TJP9150 DISK 0
Gomzyk Omová Michaela TUR8153 DISK 0
D21B
6.00 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8130
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nikola Kochová TUR9358 52:01 8536
2. Krafková Lucie TUR8650 55:42 + 3:41 7989
3. Štičková Anna LLI9651 56:31 + 4:30 7868
4. Prchalová Ivana SMR8754 62:21 + 10:20 7001
5. Kateřina Doleželová LPU9558 63:19 + 11:18 6858
6. Mrázková Romana SJC8351 63:33 + 11:32 6823
7. Šmidrkalová Monika NPA9051 66:53 + 14:52 6328
8. Horáčková Kateřina VLI8150 68:20 + 16:19 6113
9. Kovářová Josefa LTP8653 70:51 + 18:50 5739
10. Neumannová Kateřina PVP9250 71:10 + 19:09 5692
11. Kettnerová Dana SHK8950 71:38 + 19:37 5623
12. Hoidekrová Lucie LLI9552 72:06 + 20:05 5554
13. Kohlová Zuzana KPY8852 72:23 + 20:22 5512
14. Junová Lenka KSU7653 72:45 + 20:44 5457
15. Kovářová Lenka LTP9750 73:14 + 21:13 5385
16. Puchernová Zuzana TAP8453 73:34 + 21:33 5336
17. Hermanová Zuzana LPU8752 73:46 + 21:45 5306
18. Špicarová Michaela SJC8754 74:11 + 22:10 5244
19. Fólová Martina TJN8853 74:29 + 22:28 5200
20. Horáková Veronika TUR8751 74:44 + 22:43 5163
21. Charousková Lucie DOK9450 76:36 + 24:35 4885
22. Sehnalová Tereza TUR8852 77:07 + 25:06 4809
23. Gorčicová Eliška CHA9150 78:17 + 26:16 4635
24. Posseltová Tereza TJN9252 81:09 + 29:08 4210
25. Posseltová Romana TJN7050 82:58 + 30:57 3940
26. Vokurková Marta TJN7950 83:49 + 31:48 3814
27. Matějková Hana TBM8954 84:12 + 32:11 3757
28. Hančová Marie SNA8255 85:07 + 33:06 3621
29. Brozová Veronika CHA8650 85:17 + 33:16 3596
30. Držková Markéta LPU7670 85:26 + 33:25 3574
31. Forstová Lenka MFP6850 86:17 + 34:16 3448
32. Hlavatá Andrea CHA8753 86:22 + 34:21 3435
33. Nováková Anežka AOV9251 95:32 + 43:31 2074
34. Iva Klimešová GJN0002 104:43 + 52:42
35. Tschierschke Paulina STB9850 106:14 + 54:13 485
36. Synková Petra DOK7950 106:38 + 54:37 426
37. Procházková Zuzana KPY8650 119:58 + 67:57 0
38. Pelikánová Lucie MFP6950 124:26 + 72:25 0
39. Vejrostová Lenka KPY8853 147:08 + 95:07 0
D21C
4.30 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5830
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Alblová Lucie LME7555 47:07 6046
2. Havlíčková Nikola JIL9352 49:36 + 2:29 5751
3. Novotná Martina PHK8255 50:05 + 2:58 5693
4. Linková Alena TUR9751 50:34 + 3:27 5635
5. Švihovská Eva SJC8352 52:46 + 5:39 5373
6. Hudská Ludmila TUR9851 53:00 + 5:53 5345
7. Křížová Vendula SJC8355 53:54 + 6:47 5238
8. Kazdová Lenka SJC8484 54:00 + 6:53 5226
9. Fejková Marcela SJC7751 54:48 + 7:41 5131
10. Míková Markéta TJN7351 56:26 + 9:19 4936
11. Kuncířová Jaroslava NNN9050 57:34 + 10:27
12. Šimková Markéta LME7755 58:32 + 11:25 4686
13. Picková Helena TJN6952 58:52 + 11:45 4647
14. Linková Iva TUR6850 59:01 + 11:54 4629
15. Dienerová Petra DKP8159 60:14 + 13:07 4484
16. Waňková Dita VRL7151 64:13 + 17:06 4009
17. Balcarová Barbora LLI9751 65:28 + 18:21 3860
18. Rudolfová Jana SJC7752 65:57 + 18:50 3803
19. Pěluchová Daniela CHC8851 67:08 + 20:01 3662
20. Kalinová Markéta EKP8259 68:19 + 21:12 3521
21. Jedličková Zdena BOR6250 68:35 + 21:28 3489
22. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 71:08 + 24:01 3185
23. Burdová Simona LDC6851 72:59 + 25:52 2965
24. Šikolová Tereza TJN9850 73:58 + 26:51 2847
25. Műllerová Petra VAM9098 74:44 + 27:37 2756
26. Freyová Michaela KPY6050 82:32 + 35:25 1827
27. Vilimovská Miroslava DOK5750 88:28 + 41:21 1120
28. Kapounová Jitka DOK6050 95:38 + 48:31 266
29. Matoušová Petra VRL7154 99:05 + 51:58 0
30. Šebková Jana SCP9250 102:07 + 55:00 0
31. Petrvalská Olívia LME9150 104:37 + 57:30 0
32. Bejvlová Martina LME7350 138:27 + 91:20 0
Voborská Jana PGP8454 DISK 0
D35
6.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 60:57
2. Rychterová Dana SMR6950 65:42 + 4:45
3. Zakouřilová Helena VSP7453 65:45 + 4:48
4. Heřmánková Pavla TUR7777 66:38 + 5:41
5. Nováková Jana TJP6551 70:23 + 9:26
6. Weislová Eva TJP6750 73:14 + 12:17
7. Mrskočová Dana LPU7356 76:01 + 15:04
8. Fencíková Vladislava JHB6553 76:36 + 15:39
9. Martanová Daniela VLI7452 81:27 + 20:30
10. Gabryšová Tereza LME6850 83:38 + 22:41
11. Štreglová Andrea VRL7552 84:50 + 23:53
12. Nehasilová Zuzana LDC7150 86:59 + 26:02
13. Průšová Markéta VSP7256 90:00 + 29:03
14. Reisingerová Martina DLT7251 122:12 + 61:15
D45
5.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 59:47
2. Neumannová Renata PVP6650 60:43 + 0:56
3. Bochenková Jana EKP6150 63:24 + 3:37
4. Müllerová Zorka VAM6767 64:42 + 4:55
5. Zuzánková Růžena TJN6051 65:40 + 5:53
6. Abelová Ivana STB6798 69:39 + 9:52
7. Mrázová Pavla DCE5550 70:33 + 10:46
8. Vajcová Hana CHA5651 70:42 + 10:55
9. Gorčicová Ivana CHA6550 72:33 + 12:46
10. Procházková Miluše DCE5450 74:30 + 14:43
11. Mrázková Ivana DKP5650 75:59 + 16:12
12. Klimešová Hana TEP6150 81:49 + 22:02
13. Kavková Dana SCP6150 82:45 + 22:58
14. Ježková Regina PGP6352 86:46 + 26:59
15. Kohlová Alena KPY6051 89:07 + 29:20
16. Nováková Irena OKP6651 90:24 + 30:37
17. Illnerová Daniela DKP6651 102:37 + 42:50
18. Šebková Helena SCP6750 105:56 + 46:09
19. Kovářová Alena LTP6151 108:44 + 48:57
20. Večeřová Ivana TJN6052 112:45 + 52:58
21. Vlková Radka JHB6554 113:31 + 53:44
Rydlová Magda TJN6850 DISK
D55
3.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 52:25
2. Doležalová Vlasta PGP5550 58:45 + 6:20
3. Omová Jana TUR5150 62:44 + 10:19
4. Fejlková Alice SHK5351 63:24 + 10:59
5. Kadavá Eva CHA5750 63:32 + 11:07
6. Sládková Eva TEH5751 64:36 + 12:11
7. Bradnová Věra CHA5550 66:03 + 13:38
8. Novotná Jiřina LPU5654 68:05 + 15:40
9. Zlesáková Vlasta JIL5362 68:47 + 16:22
10. Karmazínová Ivana VLI5150 68:55 + 16:30
11. Klimplová Alena LPU5551 70:17 + 17:52
12. Havlová Jaroslava JEN5452 73:32 + 21:07
13. Wolkerová Dagmar TJP5250 76:56 + 24:31
14. Kovářová Zdeňka DKP5152 78:41 + 26:16
15. Lukavcová Lenka TJN5452 84:09 + 31:44
16. Nováková Jana NPA5552 87:29 + 35:04
17. Ševčíková Alena CHA5351 87:34 + 35:09
18. Zavadilová Naďa SCP5450 90:51 + 38:26
19. Matoušková Marie LJN5550 113:01 + 60:36
Štrossová Jiřina DCE5650 DISK
Běhounová Jiřina PHK5651 DISK
Šumberová Zuzana VLI5351 DISK
D65
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 63:21
2. Lohrová Jarmila SCP4650 63:56 + 0:35
3. Krausová Marie LLI4451 65:17 + 1:56
4. Kutáčková Stanislava LTU4751 65:18 + 1:57
5. Dvořáková Ladislava PGP4451 66:15 + 2:54
6. Kubíková Hela LLI4851 69:47 + 6:26
7. Štrojsová Jaroslava KAS4350 70:52 + 7:31
8. Pospíšilová Jana LDC4451 73:05 + 9:44
9. Dolečková Míla TJP3650 166:47 + 103:26
Folprechtová Marie TUR4250 DISK
H10
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Dominik VSP0406 23:45
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 27:32 + 3:47
3. Zakouřil Matyáš VSP0400 27:59 + 4:14
4. Štregl Matyáš VRL0301 28:12 + 4:27
5. Pachnik Stanislav STB0303 28:30 + 4:45
6. Tkáč Matěj TJN0401 30:06 + 6:21
7. Novotný Jaromír VLI0300 31:14 + 7:29
8. Řehoř Vojta TJN0303 33:21 + 9:36
9. Waněk Hubert VRL0302 34:00 + 10:15
10. Hanuš Miroslav TUR0401 35:19 + 11:34
10. Mellan Jonáš TUV0308 35:19 + 11:34
12. Nápravník Jiří LME0401 44:00 + 20:15
13. Hallman Marek TUV0204 45:22 + 21:37
14. Novotný Marek JHB0301 47:17 + 23:32
15. Miřácký Adam KPY0301 54:37 + 30:52
16. Bejvl Marek LME0400 62:26 + 38:41
17. Bláha Vojtěch SJP0501 77:44 + 53:59
Kolář Šimon HOR0400 DISK
19. Wdówka Jan TJN0200 37:09 + 13:24
H12
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 26:39
2. Rücker Jan HOR0201 26:57 + 0:18
3. Hájek Kryštof TUV0203 29:09 + 2:30
4. Bílý Jakub LTP0102 30:44 + 4:05
5. Bradáč David LLI0203 36:06 + 9:27
6. Průša Kryštof VSP0102 43:19 + 16:40
7. Forst Antonín MFP0101 43:47 + 17:08
8. Adamec Martin TJN0106 51:03 + 24:24
9. Clark Oskar William LTP0103 55:23 + 28:44
10. Weisl Martin TJP0200 90:10 + 63:31
H14
3.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Petr LLI0001 43:53
2. Šebek Petr DKP9903 46:24 + 2:31
3. Šklíba Michal SRK9900 53:05 + 9:12
4. Bradáč Jakub LLI0002 55:01 + 11:08
5. Synek Antonín DOK0001 57:04 + 13:11
6. Hajný Vojtěch JIL9902 58:37 + 14:44
7. Neumann Jindřich PVP9900 59:37 + 15:44
8. Thoř Tomáš TUV9903 61:15 + 17:22
9. Mašata Metoděj PHK9905 64:20 + 20:27
10. Karatsiolis Kryštof TUR9901 69:03 + 25:10
11. Gabryš Lubomír LME0000 83:33 + 39:40
12. Semík Jakub VSP0000 89:25 + 45:32
13. Novák Josef KPY0000 94:25 + 50:32
Lebiedziejewski Marcel 29P9900 DISK
Roudný Martin LPU0002 DISK
H21A
10.90 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9495
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 68:23 10210
2. Wolf Daniel TUR9100 76:31 + 8:08 9165
3. Hradec Pavel TUR8801 76:56 + 8:33 9112
4. Horáček Michal VLI7700 78:06 + 9:43 8962
5. Nykodým Miloš ZBM9005 79:03 + 10:40 8840
6. Luštický Martin HOR8700 79:09 + 10:46 8827
7. Oma Jakub TUR8002 82:25 + 14:02 8408
8. Kořínek Tomáš BOR9007 82:39 + 14:16 8378
9. Kazda Ondřej SJC8202 84:11 + 15:48 8181
10. Košárek Pavel AOP7102 84:35 + 16:12 8130
11. Kobr Tomáš TJN8901 86:00 + 17:37 7948
12. Beneš Jan SJC8703 86:50 + 18:27 7841
13. Henych Petr VLI6001 87:09 + 18:46 7800
14. Peterka Vojtěch LLI7502 88:08 + 19:45 7674
15. Mrázek Jan SJC8102 88:17 + 19:54 7655
16. Zelinka Jiří MBM8740 89:52 + 21:29 7451
17. Horák Patrik TUR9502 91:49 + 23:26 7201
18. Pucherna Jan TAP7701 93:39 + 25:16 6966
19. Novák Daniel DOK8700 94:03 + 25:40 6914
20. Michal Argaláš TRI9301 95:05 + 26:42 6782
21. Nehasil David BOR7713 95:07 + 26:44 6777
22. Mašata Roman PHK7107 98:11 + 29:48 6383
23. Zajíc Vítězslav TAP8610 98:48 + 30:25 6304
24. Holas Štěpán SJC8702 100:07 + 31:44 6135
25. Neumann Vojtěch PVP9400 103:16 + 34:53 5731
26. Tomeš Jaroslav DKP8109 105:37 + 37:14 5429
27. Pavel Štryncl XX4 106:02 + 37:39
28. Mostek Lukasz STB9100 107:33 + 39:10 5181
29. Kondrát Martin PGP6501 110:02 + 41:39 4862
30. Pachnik Wojciech STB9101 111:14 + 42:51 4708
31. Janovský Tomáš PGP6401 113:27 + 45:04 4423
32. Koldinský Jan KPY8506 116:44 + 48:21 4002
33. Klaška Pavel DKP9301 120:09 + 51:46 3563
34. Černý Martin TAP8902 122:55 + 54:32 3208
35. Klaška Pavel DKP6500 133:04 + 64:41 1905
36. Wagner Libor DKP8511 133:56 + 65:33 1793
Prášil Ondřej SJC8401 DISK 0
Hyka Jan TUR9002 DISK 0
Zakouřil Vít TUR9301 DISK 0
H21B
9.00 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7509
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš LLI9603 71:12 7800
2. Waněk Adam VRL9501 75:02 + 3:50 7411
3. Dzioba Mateusz 29P9500 75:21 + 4:09
4. Novotný Tomáš PHK8101 75:59 + 4:47 7315
5. Polák Vlastimil VRL7702 77:10 + 5:58 7195
6. Kazda Jiří SJC8006 77:16 + 6:04 7185
7. Tomáš Bořil ZBM8833 78:22 + 7:10 7073
8. Vávra Jaroslav LPU7308 79:04 + 7:52 7002
9. Martan Jiří VLI7300 79:19 + 8:07 6977
10. Držka Štěpán LPU7604 79:59 + 8:47 6909
11. Illner Vojtěch DKP9600 81:03 + 9:51 6801
12. Nowak Maciej 29P9600 81:07 + 9:55
13. Hanč Petr VRL8001 82:43 + 11:31 6632
14. Wolf Filip TUR9701 84:31 + 13:19 6450
15. Kadavý Petr CHA7800 84:43 + 13:31 6429
16. Rafal Matyja 29P 85:02 + 13:50
17. Kříž Libor LPU7804 85:16 + 14:04 6374
18. Musil Pavel SJC7705 85:26 + 14:14 6357
19. Šístek Daniel SCP7507 85:42 + 14:30 6330
20. Picek Jan TJN9101 87:36 + 16:24 6137
21. Koštejn Vít DOK9800 88:58 + 17:46 5998
22. Hodek Michal TAP8808 89:34 + 18:22 5938
23. Vokurka Jan TJN7501 89:56 + 18:44 5900
24. Burda Matěj LDC9602 91:03 + 19:51 5787
25. Blahuta Marek MFP7301 91:18 + 20:06 5762
26. Nehasil Vladislav LDC7101 91:42 + 20:30 5721
27. Leštínský Tomáš DOB7801 94:14 + 23:02 5464
28. Zikmund Zdeněk SJC9703 95:18 + 24:06 5356
29. Balogh Jan TJN7500 95:32 + 24:20 5333
30. Němec Jan CHA8606 100:14 + 29:02 4856
31. Gregor Martin CTB7701 100:37 + 29:25 4817
32. Nejman Stanislav CHA9500 101:41 + 30:29 4709
33. Ondřej Klimeš GJN0001 101:50 + 30:38
34. Synek Antonín DOK7800 102:30 + 31:18 4626
35. Klomínský Václav KPY8700 104:03 + 32:51 4469
36. Procházka Vít KPY8000 105:41 + 34:29 4304
37. Navrátil Šimon PGP9702 106:12 + 35:00 4251
38. Ramba Jiří DKP8606 111:07 + 39:55 3753
39. Kalina Miroslav EKP8211 111:39 + 40:27 3699
40. Randík Jan SOB8703 111:44 + 40:32 3690
41. Vančura Martin TJN8002 113:59 + 42:47 3462
42. Mrkvička Jiří TJN7101 117:46 + 46:34 3079
43. Zaoral Pedros TJN7904 118:13 + 47:01 3033
44. Koč Zdeněk MKP4700 119:27 + 48:15 2908
45. Gregoriades Zdeněk MKP5400 122:33 + 51:21 2594
46. Přeček Zdeněk SCP5200 144:14 + 73:02 395
H21C
7.20 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7612
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Losman Petr PHK7901 50:25 8223
2. Antoš Filip NPA8001 56:46 + 6:21 7341
3. Novák Jiří NPA7502 57:16 + 6:51 7272
4. Žemlík Pavel TZL7135 57:27 + 7:02 7246
5. Novák Zdeněk NPA7701 59:55 + 9:30 6904
6. Hanák Jan SLA8002 61:42 + 11:17 6656
7. Fejk Zbyněk SJC7501 63:24 + 12:59 6420
8. Bořil Jan SJI9700 65:44 + 15:19 6096
9. Albl Miloslav LME7600 68:47 + 18:22 5673
10. Nowak Michal 29P8800 69:28 + 19:03
11. Havlíček Lukáš JIL9003 69:39 + 19:14 5552
12. Picek Štěpán TJN9601 70:10 + 19:45 5480
13. Uher Petr VSP5001 70:56 + 20:31 5374
14. Wieczorek Marcin STB9701 73:39 + 23:14 4997
15. Vaniš Ondřej TJN9500 74:29 + 24:04 4881
16. Melichar Vojtěch LLI9802 74:39 + 24:14 4858
17. Petr Pavel VLI9400 77:52 + 27:27 4411
18. Špicar Petr SJC8801 79:43 + 29:18 4154
19. Hartman Aleš VSP6506 80:42 + 30:17 4018
20. Kubec Pavel STB6601 81:58 + 31:33 3842
21. Horáček Matěj TUV8501 83:00 + 32:35 3698
22. Cupák Jiří VRL7201 83:10 + 32:45 3675
23. Zlámal David SJC9603 84:41 + 34:16 3465
24. Bernášek Jiří STB8101 84:49 + 34:24 3446
25. Gorčica Pavel CHA6200 85:12 + 34:47 3393
26. Posselt Martin TJN9501 85:27 + 35:02 3358
27. Janeček Mirek TJN9804 88:28 + 38:03 2939
28. Hájek Vojtěch TJN9502 93:54 + 43:29 2185
29. Kolaja Jan VLI8100 95:51 + 45:26 1914
30. Píchal Jan VSP5202 104:46 + 54:21 676
31. Borovička Milan FSP6104 109:27 + 59:02 25
32. Matoušek Petr DKP8401 144:33 + 94:08 0
Kohl Jiří KPY6201 DISK 0
H21D
5.30 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1858
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sýkora Bohumil CHC8601 52:59 1897
2. Žejdlík Michal LTP7001 53:16 + 0:17 1888
3. Kučera Jiří 26C8700 55:19 + 2:20
4. Černý Vojtěch JIL9006 56:09 + 3:10 1789
5. Ludvík Matyáš STB9801 57:44 + 4:45 1734
6. Ludvík Petr STB5701 60:49 + 7:50 1629
7. Hájek Jakub SHK9802 63:09 + 10:10 1549
8. Killar Marek LTU6801 64:07 + 11:08 1515
9. Ivan Sykorka XX3 66:53 + 13:54
10. Kašpar Ludvík BOR9805 66:57 + 13:58 1418
11. Charousek Jakub DOK9200 68:15 + 15:16 1373
12. Novotný Miroslav LPU5905 68:52 + 15:53 1352
13. Šimek Miroslav LME6300 77:30 + 24:31 1056
14. Urbaník Robert VLI7002 80:13 + 27:14 963
15. Hudec Antonín PGP9805 80:47 + 27:48 943
16. Domagala Marcel 29P9800 82:09 + 29:10
17. Klimpl Petr LPU5401 84:44 + 31:45 808
18. Řezáč Pavel VLI6900 85:35 + 32:36 779
19. Večeřa Martin TJN9105 87:09 + 34:10 725
20. Hájek Jan TUV7301 88:56 + 35:57 664
21. Hulha Lukáš LTP9405 89:14 + 36:15 653
22. Albrecht Milan SMB5901 93:28 + 40:29 508
23. Synek Marcel DOK7600 98:02 + 45:03 351
24. Hulha Karel LTP6001 103:28 + 50:29 165
25. Červinka Jaroslav OKP9000 114:27 + 61:28 0
H35
8.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 69:01
2. Průša Michal VSP7310 77:43 + 8:42
3. Pachnik Dariusz STB6901 85:05 + 16:04
4. Štěpán Petr LDC7301 89:38 + 20:37
5. Procházka Antonín DCE5500 89:47 + 20:46
6. Žemla Tomáš KAM7105 90:13 + 21:12
7. Šklíba Jan SRK7501 90:59 + 21:58
8. Vláčil Daniel JPV7307 93:30 + 24:29
9. Karmazín Pavel LBE6800 96:44 + 27:43
10. Cerha Milan TUR7703 98:48 + 29:47
11. Eichler Petr KAS6900 99:02 + 30:01
12. Průšek Petr STB7000 102:18 + 33:17
13. Žitný Tomáš SMB6401 104:20 + 35:19
14. Slovák Miroslav SHK7704 105:00 + 35:59
15. Kolář Viktor HOR7300 107:07 + 38:06
16. Choutka Jaroslav SOB6301 108:22 + 39:21
17. Bílý Petr LTP6805 111:58 + 42:57
18. Votoček Tomáš JIL7041 112:59 + 43:58
19. Havlíček Libor JIL6103 116:02 + 47:01
20. Liška Jindřich KPY6700 121:56 + 52:55
21. Adamovský Michal VAM7200 137:49 + 68:48
22. Souček Karel SHK6601 139:52 + 70:51
23. Lohr Ivo SCP6801 143:20 + 74:19
24. Bejvl Jakub LME7100 144:01 + 75:00
25. Müller Kamil VAM7501 144:04 + 75:03
26. Nosek Petr DLT6901 157:58 + 88:57
27. Halíř Radim MFP7000 169:00 + 99:59
Müller Robert VAM6900 DISK
Zakouřil Václav VSP7401 DISK
H45
6.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Miroslav TUR5501 65:32
2. Sucharda Jiří BOR5802 66:11 + 0:39
3. Vydra Ivan PEN6600 67:22 + 1:50
4. Vávra Martin HOR6302 68:53 + 3:21
5. Dikoš Pavel BOR6003 69:31 + 3:59
6. Koucký Roman EKP6301 78:50 + 13:18
7. Fürst Aleš LLI6801 83:29 + 17:57
8. Doležal Miloš BOR6601 86:04 + 20:32
9. Roudný Václav LPU6102 86:10 + 20:38
10. Jeřábek Luboš JPV6112 88:03 + 22:31
11. Kovář Karel LTP6102 90:38 + 25:06
12. Picek Jan TJN6500 91:35 + 26:03
13. Pavel Petr LTP6806 93:23 + 27:51
14. Bruner Luboš LTP6501 93:29 + 27:57
15. Bláha Jan SJP6800 94:18 + 28:46
16. Šebek Martin SCP6700 95:31 + 29:59
17. Vrabec Martin SCP6100 96:21 + 30:49
18. Adrián Petr EKP5600 97:40 + 32:08
19. Posselt Martin TJN6802 97:41 + 32:09
20. Kudrass Peter ZIT 98:07 + 32:35
21. Šubrt Pavel SMB6301 108:46 + 43:14
22. Vlk Josef LDC5801 111:12 + 45:40
23. Kavka Jiří SCP5900 112:20 + 46:48
24. Doškář Boris BOR6400 117:19 + 51:47
25. Pavlů Jaroslav DCE6100 117:44 + 52:12
26. Dobeš Václav KPY5701 131:13 + 65:41
27. Kovář Boris LTP6710 137:14 + 71:42
28. Klimeš Petr TEP6300 157:11 + 91:39
Hošek Ladislav SCP6001 DISK
H55
6.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 56:43
2. Hudský Vlastimil TUR5100 60:55 + 4:12
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 61:58 + 5:15
4. Karmazín Petr VLI4901 63:34 + 6:51
5. Škoda Přemek VLI5301 64:02 + 7:19
6. Přinda Oldřich VLI5101 64:26 + 7:43
7. Běhoun Pavel PHK5701 64:38 + 7:55
8. Konopáč Jiří TUR5803 65:07 + 8:24
9. Kaška Rudolf CHA5500 66:29 + 9:46
10. Farář Václav LPU5201 66:53 + 10:10
11. Jakubec Jindřich TUR4801 67:54 + 11:11
12. Šikola Alexej LJN5301 69:09 + 12:26
13. Peterka František TJP4900 71:26 + 14:43
14. Červinka Jaroslav OKP5803 72:04 + 15:21
15. Hrstka Vladislav JHB5702 73:09 + 16:26
16. Hrobař Rudolf SRK4702 74:35 + 17:52
17. Junek Petr STH5501 76:32 + 19:49
18. Pospíšil Jaromír LDC5301 76:55 + 20:12
19. Kadavý Zdeněk CHA4901 77:17 + 20:34
20. Buriánek Jaromír SCP4700 77:21 + 20:38
21. Jaroš Vladimír DCE5400 83:17 + 26:34
22. Toušek Miloslav MKP5000 85:12 + 28:29
23. Doležal Miroslav PGP5501 85:34 + 28:51
24. Lukavec Míla TJN4901 86:30 + 29:47
25. Procházka Aleš DKP4700 86:39 + 29:56
26. Ševčík Milan CHA5003 88:02 + 31:19
27. Niemiec Janusz 29P5700 89:34 + 32:51
28. Babický Tomáš DLT5001 90:11 + 33:28
29. Novák Karel NPA5001 90:43 + 34:00
30. Štregl Tomáš VRL5001 97:52 + 41:09
31. Paukert Milan TJP5000 98:58 + 42:15
32. Bárta Miroslav JEN5201 101:35 + 44:52
33. Fejlek Vojtěch SHK5202 102:20 + 45:37
34. Jedlička Miroslav JEN5301 103:05 + 46:22
Richtr Jiří JEN5001 DISK
H65
5.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smetana Radim CHA4700 65:46
2. Mikan Vladimír SJC4805 68:05 + 2:19
3. Havlík Jaroslav SJC3601 68:59 + 3:13
4. Hlaváč Jaroslav SMB4801 74:40 + 8:54
5. Peterka Josef LLI4702 76:33 + 10:47
6. Procházka Zdenko DKP4300 76:44 + 10:58
7. Nejezchleba Jiří KAS4600 78:28 + 12:42
8. Mikulecký Jan PHK3801 78:51 + 13:05
9. Bogulak Adam 29P4800 78:59 + 13:13
10. Zlesák Zdeněk JIL4701 79:47 + 14:01
11. Novák Miloš SCP4600 83:31 + 17:45
12. Nosál Stanislav LBE4600 85:14 + 19:28
13. Fejk Zbyněk HOR4801 85:53 + 20:07
14. Ryšavý Vít TJP4700 93:23 + 27:37
15. Folprecht Eduard TUR4301 95:19 + 29:33
16. Křtěnský Jaroslav BOR3600 96:23 + 30:37
17. Valášek Josef SCP4501 105:31 + 39:45
18. Lukáš Zdeněk LLI4502 105:36 + 39:50
19. Štrojsa Josef KAS4000 108:17 + 42:31
20. Picek Jan TJN4000 110:39 + 44:53
21. Bláha Svatopluk SJP3501 113:17 + 47:31
22. Matoušek Luboš LJN4700 156:40 + 90:54
23. Šerák Zdeněk MKP4200 158:19 + 92:33
Petrželka Pavel TJN3800 DISK
HDR
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Jakub LLI0404 22:16
2. Truhlářová Michala LLI9950 24:11 + 1:55
3. Čechmánek Václav PVP0600 26:42 + 4:26
4. Janoušek Šimon TUV 31:08 + 8:52
5. Zelenka Vincent KPY0400 33:16 + 11:00
6. Mencl Josef VSP0602 34:48 + 12:32
7. Wdówková Ellen TJN0353 38:08 + 15:52
8. Míka Bertík TJN0601 39:27 + 17:11
9. Mellanová Judita TUV0559 40:09 + 17:53
10. Riby Philip LTP0702 41:13 + 18:57
11. Vařeková Anna TUV0651 46:00 + 23:44
12. Vřešťál František TUR0906 47:17 + 25:01
13. Žemlová Barbora KAM0751 47:29 + 25:13
14. Kvapilová Kristýnka TUV0999 48:50 + 26:34
15. Bláhová Blanka SJP 49:59 + 27:43
16. Vřešťál Antonín TUR0604 51:07 + 28:51
17. Kándl Matěj DCE0500 54:19 + 32:03
18. Šimková Anežka LME0950 56:01 + 33:45
19. Bradáč Václav LLI0600 58:50 + 36:34
20. Řehoř Hynek TJN0700 59:45 + 37:29
21. Folprechtová Julča+Lukáš TUV 61:51 + 39:35
22. Kalinová Ella EKP0961 63:32 + 41:16
23. Dejnožka Martin TJN0600 65:56 + 43:40
24. Hubáčková Lucie TJN0651 67:16 + 45:00
25. Hubáček David TJN0602 70:22 + 48:06
26. Junek Matouš STH0801 102:14 + 79:58
27. Forst Albert MFP0901 106:37 + 84:21
28. Bláha Šimon SJP0700 119:44 + 97:28
P3
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rucker Petr HOR6580 28:04
2. Krausová Hana LLI9853 29:02 + 0:58
3. Melichar Jaromír LLI6301 30:39 + 2:35
3. Kalenský Aleš STH9801 30:39 + 2:35
5. Ježek Josef TUV 32:11 + 4:07
6. Koucký Martin EKP9700 32:18 + 4:14
7. Tkáč Jan TJN 33:35 + 5:31
8. Zítková Michaela NER 33:37 + 5:33
9. Fürstová Katka LLI6950 35:09 + 7:05
10. Kalenská Kateřina STH7351 37:51 + 9:47
11. Melicharová Barbora LLI7252 40:33 + 12:29
12. Fürstová Anna LLI9854 40:39 + 12:35
13. Balcarová Alena LLI7150 41:07 + 13:03
14. Peterková Viktorie LLI7551 41:59 + 13:55
15. Neyrinck Noel VSP7012 43:35 + 15:31
16. Vokálová Pavla CHA4951 46:29 + 18:25
17. Nováková Marie KPY9850 46:57 + 18:53
18. Hornychová Helena NER 53:45 + 25:41
19. Neumannová Kristýna LLI9850 54:03 + 25:59
20. Petrová Věra VLI6251 56:19 + 28:15
21. Riby Thomas LTP0202 61:16 + 33:12
22. Kubátová Ivana BOR 62:51 + 34:47
23. Klašková Josefina DKP9651 67:56 + 39:52
24. Háková Eva NPA6951 83:53 + 55:49
25. Hák Petr NPA0301 102:51 + 74:47
Ječná Tereza TUR DISK
Křížek Tomáš TUR DISK
P5
5.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešík Marek TJN8301 53:05
2. Lubomír Pavlíček NER 63:46 + 10:41
3. Janoušek Jirka TUV 65:58 + 12:53
4. Pešík Michal TJN7701 68:30 + 15:25
5. Mencl Miloslav VSP6505 69:02 + 15:57
6. Heřmánek Michal TUR7702 71:51 + 18:46
7. Kořínek Zdeněk PEN6201 72:16 + 19:11
8. Červená Adéla SHK9755 72:40 + 19:35
9. Dejnožka Jiří TJN7503 73:03 + 19:58
10. Milan Bochenek EKP5601 73:15 + 20:10
11. Šklíbová Jana SRK7651 73:29 + 20:24
12. Chládek Milan 27C7900 78:01 + 24:56
13. Hejnalová Eva KAM9651 79:53 + 26:48
14. Ctirad Navratil XX2 82:44 + 29:39
15. Miller Jan JEN 96:00 + 42:55
16. Kraus Jakub LLI9702 100:54 + 47:49
17. Pohořalá Karolína ROU6850 102:06 + 49:01
18. Pohořalý Dobroslav ROU6401 102:35 + 49:30
19. Kadečka Adam JEN 104:27 + 51:22
20. Jan Schulhof XX6 126:44 + 73:39
21. Hylenová Zlata TUR9352 129:34 + 76:29
22. Hejnalová Hana PHK6151 137:48 + 84:43