Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.05.2013
Místo konání:
Třísov - koupaliště
Pořadatel:
KRE - OOB TJ Sokol Křemže
Mapa:
Ředitel závodu:
Klimeš Petr
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
JURY:
Hejzlar Josef, Tichý Martin, Pelc Václav
Protokol:
Závod proběhl bez zranění, nebyl podán žádný protest
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.30 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafaříková Lucie CST0351 OB Strakonice 12:27
2. Zemanová Andrea LEN0450 SKI Klub Lenora 13:44 + 1:17
D10N
1.60 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 12:40
2. Janošíková Eva VCB0552 TJ OB České Budějovice 14:33 + 1:53
3. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 15:43 + 3:03
D12
1.50 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 18:56
2. Pěstová Eliška LEN0251 SKI Klub Lenora 21:19 + 2:23
3. Kuberová Katka KRE OOB TJ Sokol Křemže 29:41 + 10:45
4. Horáková Barbora LEN0150 SKI Klub Lenora 33:00 + 14:04
D14
1.50 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimešová Šarlota KRE0051 OOB TJ Sokol Křemže 15:36
2. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 19:09 + 3:33
3. Pelcová Kateřina CST0050 OB Strakonice 25:39 + 10:03
4. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 31:08 + 15:32
Moravcová Šárka KRE0055 OOB TJ Sokol Křemže DISK
Jelenová Natálie KRE0056 OOB TJ Sokol Křemže DISK
D16
1.90 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanyuková Eliška CST9851 OB Strakonice 29:56
2. Gottfriedová Adéla VCB9755 TJ OB České Budějovice 33:10 + 3:14
D18
1.90 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemanová Aneta LEN9551 SKI Klub Lenora 18:05
D21
2.80 km, 100 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1406
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Martanová Michaela LEN8851 SKI Klub Lenora 31:27 1529
2. Soudková Martina TCB8551 SK Technik České Budějovice 34:40 + 3:13 1398
3. Soudková Eliška TCB9251 SK Technik České Budějovice 37:17 + 5:50 1291
4. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 50:13 + 18:46 764
5. Kovářová Lenka TJH8652 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 52:03 + 20:36 689
D35
2.80 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 31:23
2. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 37:13 + 5:50
3. Hudečková Jana LEN6750 SKI Klub Lenora 41:27 + 10:04
4. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 44:23 + 13:00
5. Machová Ivana KRE6451 OOB TJ Sokol Křemže 47:20 + 15:57
6. Klimešová Lenka KRE7501 OOB TJ Sokol Křemže 65:10 + 33:47
7. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 70:56 + 39:33
8. Nováková Pavlína PVD7151 OOB TJ Sokol Pražák 71:57 + 40:34
9. Gottfriedová Marcela VCB7055 TJ OB České Budějovice 74:59 + 43:36
D45
1.90 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 TJ OB České Budějovice 24:16
2. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 24:53 + 0:37
3. Pešlová Martina LEN6751 SKI Klub Lenora 27:54 + 3:38
4. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 28:35 + 4:19
5. Doubková Iva LEN6250 SKI Klub Lenora 32:45 + 8:29
6. Brémová Hilda KRE OOB TJ Sokol Křemže 39:33 + 15:17
D55
1.90 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Milena TJH5351 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 43:56
2. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 83:40 + 39:44
H10
1.30 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Mikuláš KRE0400 OOB TJ Sokol Křemže 11:41
2. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 14:10 + 2:29
3. Hrubeš Karel KRE0300 OOB TJ Sokol Křemže 16:37 + 4:56
H10N
1.60 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 13:21
2. Mikeš Vojta KRE0501 OOB TJ Sokol Křemže 15:14 + 1:53
H12
1.50 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikeš Antonín KRE0200 OOB TJ Sokol Křemže 37:18
2. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 40:20 + 3:02
H14
1.80 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor 33:29
2. Petzi Mario LEN0000 SKI Klub Lenora 36:14 + 2:45
3. Novák Jan KRE OOB TJ Sokol Křemže 71:38 + 38:09
H16
1.90 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 28:53
2. Horák Petr LEN9800 SKI Klub Lenora 32:57 + 4:04
H18
2.40 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 34:58
2. Novák Radek PVD9601 OOB TJ Sokol Pražák 38:43 + 3:45
H20
4.20 km, 210 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 45:00
2. Zimmermann Martin KRE9301 OOB TJ Sokol Křemže 48:01 + 3:01
3. Jíša Ondřej KRE9303 OOB TJ Sokol Křemže 61:53 + 16:53
H21K
2.80 km, 145 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešl Petr LEN8901 SKI Klub Lenora 35:14
2. Sedlecký Libor LEN8701 SKI Klub Lenora 41:11 + 5:57
3. Komrska Milan CST8901 OB Strakonice 71:14 + 36:00
H21
4.20 km, 210 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6889
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 36:54 7246
2. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 39:00 + 2:06 6874
3. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 40:51 + 3:57 6547
4. Přikryl Petr ABM6708 KOB Moira Brno 41:17 + 4:23 6470
5. Meloun Ondřej VCB8101 TJ OB České Budějovice 41:38 + 4:44
6. Hošek Lubomír VCB6101 TJ OB České Budějovice 41:41 + 4:47 6399
7. Kovář Jaroslav TJH8901 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 42:52 + 5:58 6190
8. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 43:54 + 7:00 6007
9. Janošík Radek VCB7402 TJ OB České Budějovice 44:09 + 7:15 5963
10. Brožka Martin VCB6901 TJ OB České Budějovice 44:43 + 7:49 5862
Flašar Jan PGP8610 SK Praga DISK 0
Hejzlar Josef VCB5601 TJ OB České Budějovice DISK 0
H35
3.60 km, 140 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 36:47
2. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 39:07 + 2:20
3. Pěsta Roman LEN6802 SKI Klub Lenora 40:30 + 3:43
4. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 46:24 + 9:37
5. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 54:47 + 18:00
6. Horák Petr LEN7301 SKI Klub Lenora 65:34 + 28:47
H45
2.80 km, 145 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 32:27
2. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 36:27 + 4:00
3. Mražík Karel KRE5901 OOB TJ Sokol Křemže 41:24 + 8:57
4. Mikeš Pavel KRE6501 OOB TJ Sokol Křemže 42:21 + 9:54
5. Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 96:36 + 64:09
H55
2.40 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 34:08
2. Jadviščok Ladislav UOL5101 SK UP Olomouc 35:15 + 1:07
3. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 37:11 + 3:03
4. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 40:19 + 6:11
5. Moravec Miloš KRE5301 OOB TJ Sokol Křemže 52:37 + 18:29
6. Ash Chris OCB5801 OC České Budějovice 56:13 + 22:05
7. Křenek Aleš VCB4901 TJ OB České Budějovice 68:47 + 34:39
H65
1.90 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 29:11
2. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 51:37 + 22:26
HDR
1.60 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Lucie LEN0551 SKI Klub Lenora 15:26
2. Hořejší Jarmila KRE OOB TJ Sokol Křemže 18:06 + 2:40
3. Šandová Lucie LEN SKI Klub Lenora 18:32 + 3:06
4. Toncarová Katka PVD0951 OOB TJ Sokol Pražák 19:52 + 4:26
5. Klimeš Jan KRE0701 OOB TJ Sokol Křemže 22:36 + 7:10
6. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 24:22 + 8:56
7. Janošíková Marie VCB0752 TJ OB České Budějovice 24:39 + 9:13
8. Gerciová Laura LEN SKI Klub Lenora 26:00 + 10:34
9. Kratschmer Jakub VCB TJ OB České Budějovice 27:09 + 11:43
10. Kratschmer David VCB TJ OB České Budějovice 30:17 + 14:51
P
1.80 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míchal Petr NNN7401 Neregistrovaní 19:17
2. Musil Jan NNN5701 Neregistrovaní 23:00 + 3:43
3. Mikešová Marie KRE7002 OOB TJ Sokol Křemže 35:19 + 16:02
4. Kofroň Tomáš KRE OOB TJ Sokol Křemže 48:07 + 28:50
5. Hnilička Jiří NNN7101 Neregistrovaní 50:32 + 31:15
6. Kolínský Ivan KRE OOB TJ Sokol Křemže 70:30 + 51:13
7. Fiklík David KRE OOB TJ Sokol Křemže 74:53 + 55:36
8. Píšová Lída KRE OOB TJ Sokol Křemže 86:56 + 67:39
9. Hrádková Jitka KRE OOB TJ Sokol Křemže 91:32 + 72:15
Klimešová Alena KRE OOB TJ Sokol Křemže DISK