Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.05.2013
Místo konání:
Klouzovy - kulturní dům
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Zálesí
Ředitel závodu:
Šťastná Lenka
Hlavní rozhodčí:
Žanda Jan
Stavitel tratí:
Gregor Martin
Protokol:
Závod proběhl za příznivého počasí, start v 10:00, vyhlášení výsledků ve 13:00. Žádná zranění závodníků nebyla hlášena. Nebyl podán žádný protest proti průběhu závodu. Pořadatel se omlouvá závodníkům za 20 minutové přerušení vyčítání SI čipů. Pořadatel se omlouvá závodníku PZR7007 Milanu Nechutovi H35 za předčasné stažení posledních kontrol jeho trati. Zároveň žádáme zpracovatele žebříčku oblasti o započtení průměru pro tohoto závodníka. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.60 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:40
2. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 16:42 + 3:02
3. Sabolová Marie CTB0353 SK OB Chotěboř 17:40 + 4:00
4. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 17:46 + 4:06
5. Kubičková Kristýna SJH0452 SJH Jindřichův Hradec 20:51 + 7:11
6. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 23:45 + 10:05
7. Štindlová Tereza CTB SK OB Chotěboř 32:59 + 19:19
8. Růžičková Gabriela CTB SK OB Chotěboř 36:02 + 22:22
9. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 37:44 + 24:04
D10N
1.60 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 14:12
2. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 20:40 + 6:28
3. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 28:08 + 13:56
4. Kubičková Kateřina SJH0652 SJH Jindřichův Hradec 38:08 + 23:56
D12
2.40 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 22:35
2. Starková Tereza CHT0251 OOB SK Chrast 25:29 + 2:54
3. Suková Hana PZR0252 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:42 + 5:07
4. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 34:28 + 11:53
5. Pešková Petra CTB SK OB Chotěboř 43:00 + 20:25
6. Lédlová Natálie PZR0151 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 88:51 + 66:16
D14
3.10 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára OSN0050 SK OS Nové Město n. M. 27:25
2. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 31:50 + 4:25
3. Švecová Veronika JHB9952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 51:27 + 24:02
4. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 57:38 + 30:13
Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D16
3.80 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 35:02
2. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 36:17 + 1:15
3. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 40:35 + 5:33
4. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 43:38 + 8:36
5. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 45:39 + 10:37
6. Bořilová Markéta PZR9858 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:05 + 30:03
Dvořáková Klára CHT9852 OOB SK Chrast DISK
D18
5.60 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 43:19
D21C
7.60 km, 230 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5123
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Urbanová Johana PZR9251 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:16 5320
2. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 68:32 + 1:16 5227
3. Vališová Martina OSN9696 SK OS Nové Město n. M. 74:03 + 6:47 4823
4. Šmídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 82:31 + 15:15 4203
5. Dvořáčková Jana TTR7852 OOB Třebíč 83:12 + 15:56 4153
6. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 95:45 + 28:29 3233
7. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 97:58 + 30:42 3071
8. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 99:13 + 31:57 2980
9. Maděryčová Kateřina SJH7951 SJH Jindřichův Hradec 102:06 + 34:50 2768
10. Píšová Lucie SJH8151 SJH Jindřichův Hradec 110:30 + 43:14 2153
Kubičková Bára SJH9551 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
Šmídová Kateřina CHT8451 OOB SK Chrast DISK 0
D21D
5.20 km, 170 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 632
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:43 750
2. Musilová Kristýna CHT8551 OOB SK Chrast 63:54 + 13:11 617
3. Syslová Petra TTR8651 OOB Třebíč 72:38 + 21:55 529
4. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 78:13 + 27:30 472
5. Benešová Iveta SJH9351 SJH Jindřichův Hradec 78:23 + 27:40 470
6. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 83:15 + 32:32 421
7. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 95:16 + 44:33
8. Míková Michaela SJH8152 SJH Jindřichův Hradec 97:53 + 47:10 273
Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 0
D35
5.70 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Daniela OSN7557 SK OS Nové Město n. M. 52:27
2. Marečková Kateřina CHT7551 OOB SK Chrast 59:39 + 7:12
3. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 60:29 + 8:02
4. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 61:26 + 8:59
5. Melounová Miroslava JHB6851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70:28 + 18:01
6. Švejcarova Daniela PBM7375 TJ Spartak 1. Brněnská 74:01 + 21:34
7. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 75:17 + 22:50
8. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:47 + 23:20
9. Kubičková Martina SJH7752 SJH Jindřichův Hradec 78:14 + 25:47
10. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 85:05 + 32:38
11. Švecová Marcela JHB7351 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 91:42 + 39:15
Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno DISK
D45
4.30 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 41:49
2. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 42:59 + 1:10
3. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 53:57 + 12:08
4. Mutínská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 61:00 + 19:11
5. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 65:22 + 23:33
6. Jahodová Marie SJI6355 OK Jihlava 71:44 + 29:55
7. Fialová Dana TTR6153 OOB Třebíč 72:37 + 30:48
8. Kuncířová Milena JHB6452 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 77:41 + 35:52
9. Řezníčková Hana CHT6052 OOB SK Chrast 79:55 + 38:06
D55
4.10 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 51:05
2. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 57:33 + 6:28
3. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:36 + 7:31
4. Boudná Jaroslava SJI4275 OK Jihlava 71:21 + 20:16
5. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 76:59 + 25:54
6. Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava 77:29 + 26:24
H10N
1.60 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáček Jakub TTR0302 OOB Třebíč 17:33
2. Hora David PGP0601 SK Praga 20:36 + 3:03
3. Dvořáček Tomáš TTR0503 OOB Třebíč 21:29 + 3:56
4. Pavlas Michal CTB SK OB Chotěboř 26:40 + 9:07
5. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 38:04 + 20:31
H10
1.60 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 11:57
2. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 14:00 + 2:03
H12
2.40 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 SK OS Nové Město n. M. 22:48
2. Mareček Šimon CHT0202 OOB SK Chrast 24:27 + 1:39
3. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 34:15 + 11:27
4. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 36:54 + 14:06
5. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:26 + 14:38
6. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 40:21 + 17:33
7. Bořil Šimon PZR0101 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:26 + 47:38
H14
4.10 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švec Martin CHT9902 OOB SK Chrast 36:11
2. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 38:06 + 1:55
3. Švec Petr CHT9901 OOB SK Chrast 39:22 + 3:11
4. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 39:52 + 3:41
5. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 41:20 + 5:09
6. Koudelka Tomáš SJH0003 SJH Jindřichův Hradec 42:08 + 5:57
7. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 44:03 + 7:52
8. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 44:17 + 8:06
9. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 49:16 + 13:05
10. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 51:24 + 15:13
11. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 56:48 + 20:37
12. Kubák Martin SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 72:29 + 36:18
H16
5.60 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zacha Jiří SJI9703 OK Jihlava 55:17
Sobotka Petr PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H18
7.30 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 54:33
2. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 54:51 + 0:18
3. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 58:13 + 3:40
4. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 59:13 + 4:40
5. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 67:16 + 12:43
6. Scheubrein Martin TTR9601 OOB Třebíč 132:27 + 77:54
H21C
10.30 km, 320 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7825
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 60:39 8162
2. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 62:58 + 2:19 7876
3. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 66:31 + 5:52 7438
4. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 67:08 + 6:29 7362
5. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 68:53 + 8:14 7146
6. Dvořáček Jiří TTR7502 OOB Třebíč 71:55 + 11:16 6772
7. Fiala Martin TTR8801 OOB Třebíč 74:24 + 13:45 6465
8. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 74:42 + 14:03 6428
9. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 77:23 + 16:44 6097
10. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 80:23 + 19:44 5726
11. Kamenický Jeroným OSN9549 SK OS Nové Město n. M. 82:47 + 22:08 5430
12. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:34 + 23:55 5210
13. Kuban Michal CHT8505 OOB SK Chrast 93:45 + 33:06 4076
14. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 98:29 + 37:50 3492
15. Komárek Arnošt TJH7701 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 98:33 + 37:54 3483
16. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 100:02 + 39:23 3300
17. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 108:36 + 47:57 2243
18. Musil Marek CHT8801 OOB SK Chrast 109:00 + 48:21 2193
19. Přibyl Jan TTR7801 OOB Třebíč 115:20 + 54:41 1412
H21D
6.90 km, 205 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1616
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 50:28 2129
2. Klvaňa Milan CHT7502 OOB SK Chrast 72:29 + 22:01
3. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 77:25 + 26:57 1540
4. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 93:57 + 43:29 1179
5. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 95:32 + 45:04 1144
6. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 112:13 + 61:45 780
H35
8.20 km, 220 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 64:50
2. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 66:18 + 1:28
3. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 66:22 + 1:32
4. Šebesta Petr CHT7102 OOB SK Chrast 68:31 + 3:41
5. Kubičko Pavel SJH7201 SJH Jindřichův Hradec 70:33 + 5:43
6. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 70:42 + 5:52
7. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 71:06 + 6:16
8. Nechanický Pavel OSN7209 SK OS Nové Město n. M. 71:50 + 7:00
9. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 76:12 + 11:22
10. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 82:29 + 17:39
11. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 83:12 + 18:22
12. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 86:46 + 21:56
13. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 87:59 + 23:09
14. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 88:27 + 23:37
15. Špaček Robert NER6800 132:29 + 67:39
H45
6.90 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 57:27
2. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 57:33 + 0:06
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:22 + 0:55
4. Černík Zdeněk OSN6025 SK OS Nové Město n. M. 60:36 + 3:09
5. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 61:22 + 3:55
6. Zeman Jaroslav CHT5901 OOB SK Chrast 64:15 + 6:48
7. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:49 + 10:22
8. Bořil Petr SJI6207 OK Jihlava 68:21 + 10:54
9. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 69:06 + 11:39
10. Wurzel Břetislav OSN6005 SK OS Nové Město n. M. 69:14 + 11:47
11. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70:14 + 12:47
12. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 72:38 + 15:11
13. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 76:53 + 19:26
14. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 77:49 + 20:22
15. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 82:59 + 25:32
16. Fiala Petr TTR6102 OOB Třebíč 83:54 + 26:27
17. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 91:37 + 34:10
H55
5.20 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 51:19
2. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 52:21 + 1:02
3. Žemlička Zbyněk CHT5501 OOB SK Chrast 52:24 + 1:05
4. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 52:30 + 1:11
5. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 54:35 + 3:16
6. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 55:49 + 4:30
7. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 60:33 + 9:14
8. Jelínek Luboš RUZ5504 TJ Růžená 63:23 + 12:04
9. Záhorec František CHT5502 OOB SK Chrast 64:48 + 13:29
10. Vácha Jiří SJI5414 OK Jihlava 68:15 + 16:56
H65
4.30 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 58:56
2. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 59:31 + 0:35
3. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:39 + 0:43
4. Langr Jan BOR3601 OK Jiskra Nový Bor 96:52 + 37:56
HDR
1.60 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 13:08
2. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 14:55 + 1:47
3. Gregor Jáchym CTB SK OB Chotěboř 15:03 + 1:55
4. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 15:19 + 2:11
5. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:53 + 3:45
6. Král Samuel CTB0801 SK OB Chotěboř 16:55 + 3:47
7. Matějíček Ondřej CHT OOB SK Chrast 18:25 + 5:17
8. Fikar Tomáš CTB SK OB Chotěboř 18:58 + 5:50
9. Gregorová Julie CTB SK OB Chotěboř 19:28 + 6:20
10. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19:38 + 6:30
11. Gregor Marek CTB0901 SK OB Chotěboř 20:43 + 7:35
12. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 22:37 + 9:29
13. Oranyová Sylva SJI OK Jihlava 23:07 + 9:59
14. Čermáková Adélka CTB SK OB Chotěboř 24:25 + 11:17
15. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24:50 + 11:42
16. Beran Jáchym SJH0602 SJH Jindřichův Hradec 25:39 + 12:31
17. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 25:58 + 12:50
18. Bořil David PZR0707 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:13 + 14:05
19. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 32:41 + 19:33
20. Fikar Jan CTB SK OB Chotěboř 38:31 + 25:23
21. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 38:36 + 25:28
22. Fikarová Andrea CTB SK OB Chotěboř 38:45 + 25:37
23. Dvořáčková Jana TTR0751 OOB Třebíč 39:52 + 26:44
24. Vítek Vojtěch CHT OOB SK Chrast 43:35 + 30:27
25. Komárková Zbyňka TJH0751 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 47:42 + 34:34
26. Bortlíková Jiřina NER 53:54 + 40:46
Polanská Nelly PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
P
2.50 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hora Zbyněk PGP8000 SK Praga 13:10
2. Trš Lubomír PBM7302 TJ Spartak 1. Brněnská 20:37 + 7:27
3. Kuncířová Jaroslava NNN9050 Neregistrovaní 20:54 + 7:44
4. Kubák Martin SJH7401 SJH Jindřichův Hradec 21:05 + 7:55
5. Kubáková Žaneta SJH7751 SJH Jindřichův Hradec 22:03 + 8:53
6. Buchová Jana SJH7451 SJH Jindřichův Hradec 31:52 + 18:42
7. Vlčková Vladislava NER 33:19 + 20:09
8. Fikar Jan CTB SK OB Chotěboř 34:30 + 21:20
9. Dvořák Petr CHT7202 OOB SK Chrast 36:46 + 23:36
10. Jirků Roman C TTR0000 OOB Třebíč 43:04 + 29:54
11. Dolínek Jakub CTB SK OB Chotěboř 43:27 + 30:17
12. Přibyl Jan NNN9000 Neregistrovaní 54:14 + 41:04
Ludvík Jaroslav CTB SK OB Chotěboř DISK
Špaček Teodor NER DISK