Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati

Datum:
08.06.2013
Místo konání:
Ústí u Vsetína
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Mapa:
Pod Jahodným
Ředitel závodu:
Hrbas Vladimír
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika
Stavitel tratí:
Maliňák Vladimír
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P     T    
D10N
1.90 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlecká Anna OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:22
2. Jedruchová Štěpánka TZL SKOB Zlín 26:50 + 0:28
3. Košutek Jaroslav TTT 27:11 + 0:49
4. Talandová Zuzana KVS SKOB Kobra Vsetín 29:40 + 3:18
5. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:09 + 5:47
Sedlecká Bára OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
D10C
1.80 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 20:45
2. Chromá Karolína LCE0353 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:45 + 12:00
3. Panovcová Anita OTK0351 OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:25 + 16:40
D12C
2.00 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 21:04
2. Kůstková Barbora VIC0259 OB Vizovice 23:45 + 2:41
3. Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín 25:42 + 4:38
4. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:33 + 5:29
5. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 29:35 + 8:31
6. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:47 + 11:43
7. Dufková Renata LCE0253 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:04 + 33:00
8. Ovesná Martina SVS Orientklub Vsetín 79:44 + 58:40
D14C
2.30 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 26:47
2. Slovenčíková Eliška VIC9959 OB Vizovice 28:22 + 1:35
3. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:31 + 2:44
4. Macíková Barbora TZL0053 SKOB Zlín 31:33 + 4:46
5. Paterová Klára TZL0093 SKOB Zlín 34:30 + 7:43
6. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:11 + 10:24
7. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 37:13 + 10:26
8. Šabršulová Natálie LCE0054 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:06 + 11:19
9. Horáková Hanka TZL0054 SKOB Zlín 38:34 + 11:47
10. Müllerová Erika OTK0050 OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:55 + 19:08
D16C
3.30 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kůstková Daniela VIC9898 OB Vizovice 36:17
2. Zentrichová Daniela OTK9751 OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:19 + 6:02
3. Šomanová Anna LCE9855 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:59 + 9:42
4. Hanousková Renata LCE9852 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:00 + 10:43
Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín DISK
D18C
3.70 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Končáková Klára LCE9555 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:05
D21C
5.50 km, 265 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Batani Hana TZL SKOB Zlín 64:31
2. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 68:05 + 3:34
3. Macková Petra LCE8560 OOB TJ Slovan Luhačovice 73:33 + 9:02
4. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 78:06 + 13:35
5. Řezaninová Iva ZVS9250 TJ Zbrojovka Vsetín 105:03 + 40:32
D35C
5.30 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Jana JZL7351 TJ Jižní svahy Zlín 69:41
2. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 77:01 + 7:20
3. Končáková Kateřina HLV KČT - OB Holešov 78:20 + 8:39
4. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 87:45 + 18:04
5. Bednaříková Lenka LCE7667 OOB TJ Slovan Luhačovice 90:14 + 20:33
6. Černínová Dagmar 11U7150 Cascade OC Seattle 93:33 + 23:52
D45C
3.70 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:13
2. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:16 + 4:03
3. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 58:29 + 9:16
D55C
3.30 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chromčáková Ivana JZL5450 TJ Jižní svahy Zlín 76:45
2. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 79:31 + 2:46
H10N
1.90 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Sebastián LCE0401 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:37
2. Humeník David LCE0402 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:39 + 4:02
3. Rohlík Zbyněk KVS SKOB Kobra Vsetín 52:17 + 18:40
4. Černín Adam SVS0401 Orientklub Vsetín 94:42 + 61:05
5. Šindel Saša TZL SKOB Zlín 28:49 +
H10C
1.80 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jochec Jan VIC0304 OB Vizovice 23:33
2. Kryštof Ivo HLV KČT - OB Holešov 32:44 + 9:11
H12C
2.30 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolka Roman VIC0102 OB Vizovice 28:41
2. Kundrata Jan JZL0201 TJ Jižní svahy Zlín 36:09 + 7:28
3. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 38:11 + 9:30
4. Zeman Jakub TZL0102 SKOB Zlín 41:13 + 12:32
5. Bitto Max LCE0103 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:45 + 18:04
6. Černín Lukáš SVS0201 Orientklub Vsetín 48:07 + 19:26
7. Klíma Robert OTK0202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:28 + 19:47
8. Gonda Václav LCE0102 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:34 + 21:53
9. Janík Patrik LCE0101 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:44 + 30:03
10. Václavík Radek LCE0202 OOB TJ Slovan Luhačovice 89:58 + 61:17
Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín DISK
12. Koňařík Vít SVS0200 Orientklub Vsetín 40:41 + 12:00
H14C
3.30 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:33
2. Zentrich Dušan OTK0002 OOB TJ Jiskra Otrokovice 29:33 + 2:00
3. Panovec Kryštof OTK0001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:51 + 7:18
4. Podmolík Jonáš TZL0007 SKOB Zlín 38:39 + 11:06
5. Kadleček Jan LCE9906 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:41 + 11:08
6. Láznička Václav TZL9901 SKOB Zlín 42:12 + 14:39
7. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:19 + 18:46
8. Malý Vojtěch VIC0005 OB Vizovice 47:25 + 19:52
9. Turza Tomáš LCE9912 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:52 + 32:19
Pospíšil Štěpán KVS0001 SKOB Kobra Vsetín DISK
H16C
3.70 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 40:27
2. Švestka Vít KVS9700 SKOB Kobra Vsetín 47:51 + 7:24
3. Zvoníček Jan SKM9801 KOB Směr Kroměříž 66:36 + 26:09
H18C
5.30 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turna Matyáš TZL9603 SKOB Zlín 56:05
2. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 60:15 + 4:10
Černín Ondřej 11U9600 Cascade OC Seattle DISK
H21C
7.60 km, 345 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6932
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šidla Jan TZL6808 SKOB Zlín 62:09 7592
2. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 66:57 + 4:48 7086
3. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 72:12 + 10:03 6533
4. Láznička Petr TZL SKOB Zlín 72:58 + 10:49
5. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 81:11 + 19:02 5587
6. Šuráň René LCE7034 OOB TJ Slovan Luhačovice 84:56 + 22:47 5191
7. Macka Radek LCE8110 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:42 + 25:33 4900
8. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 90:06 + 27:57 4647
9. Lanc Marian TZL5806 SKOB Zlín 94:03 + 31:54 4231
10. Rudolf Slováček TZL5402 SKOB Zlín 97:39 + 35:30 3851
11. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 131:58 + 69:49 235
Horký Jan UOL7100 SK UP Olomouc DISK 0
H35C
5.50 km, 265 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:17
2. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:32 + 7:15
3. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 64:04 + 11:47
4. Černín Zbyněk 11U6900 Cascade OC Seattle 69:59 + 17:42
5. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 70:34 + 18:17
6. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 81:23 + 29:06
7. Šiška Oto OTK7202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 83:36 + 31:19
8. Kunz Petr OTK6910 OOB TJ Jiskra Otrokovice 85:44 + 33:27
9. Piše Dušan LCE6702 OOB TJ Slovan Luhačovice 89:51 + 37:34
10. Šamánek Petr ZVS6901 TJ Zbrojovka Vsetín 94:12 + 41:55
Kůstka Marek VIC6403 OB Vizovice DISK
Tomeček Ladislav HLV7137 KČT - OB Holešov DISK
H45C
5.30 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Robert TZL6309 SKOB Zlín 57:04
2. Láznička Libor TZL6701 SKOB Zlín 65:43 + 8:39
3. Hubáček Jaroslav LCE6311 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:25 + 9:21
4. Galík Svatopluk TZL6301 SKOB Zlín 68:32 + 11:28
5. Jelínek Vít TZL8701 SKOB Zlín 79:15 + 22:11
6. Otrusina Milan EZL6205 PEV Zlín 93:38 + 36:34
Reissler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H55C
3.70 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:05
2. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 73:52 + 20:47
Horký Jan UOL4600 SK UP Olomouc DISK
H65C
3.30 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Antonín OTK4729 OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:33
2. Žemlík Jan TZL4325 SKOB Zlín 61:08 + 6:35
3. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 66:38 + 12:05
4. Žemlík Ivan SVS3801 Orientklub Vsetín 70:37 + 16:04
5. Valla Stanislav TZL3125 SKOB Zlín 133:35 + 79:02
HDR
1.90 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ovesný Petr SVS Orientklub Vsetín 20:33
2. Hurta Daniel SVS Orientklub Vsetín 27:10 + 6:37
3. Reissler Štěpán OTK0500 OOB TJ Jiskra Otrokovice 27:41 + 7:08
4. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:27 + 8:54
5. Pekárek Tobias TZL SKOB Zlín 29:43 + 9:10
6. Svobodová Klára LCE0153 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:21 + 9:48
7. Otrusina Martin EZL0602 PEV Zlín 30:23 + 9:50
8. Reisslerová Eliška OTK0350 OOB TJ Jiskra Otrokovice 32:13 + 11:40
9. Košutek Pavel HLV KČT - OB Holešov 33:02 + 12:29
10. Edita Zgarbová KVS SKOB Kobra Vsetín 33:14 + 12:41
11. Kryštof David HLV KČT - OB Holešov 33:27 + 12:54
12. Batani Valeria TZL SKOB Zlín 33:41 + 13:08
13. Šnevajsová Anna SVS Orientklub Vsetín 34:06 + 13:33
14. Zadrapa Jakub SVS Orientklub Vsetín 36:27 + 15:54
15. Jedruch Viktor TZL SKOB Zlín 38:47 + 18:14
16. Skálová Karolína KVS SKOB Kobra Vsetín 39:24 + 18:51
17. Graclík Daniel KVS SKOB Kobra Vsetín 39:43 + 19:10
18. Klímová Markéta OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:54 + 21:21
19. Mališková Kristýna LCE0552 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:37 + 22:04
20. Černín Adrian JZL0400 TJ Jižní svahy Zlín 44:29 + 23:56
21. Koč Juraj TZL SKOB Zlín 50:10 + 29:37
22. Kundratová Eva HLV KČT - OB Holešov 55:08 + 34:35
23. Černý Jan TTT 61:12 + 40:39
24. Černý David HLV KČT - OB Holešov 61:19 + 40:46
25. Batani Valentina TZL SKOB Zlín 109:49 + 89:16
Mrkvičková Ema TZL SKOB Zlín DISK
P
3.30 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7656 SKOB Zlín 34:15
2. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 41:40 + 7:25
3. Pastuszek Filip TZL7731 SKOB Zlín 47:24 + 13:09
4. Zábranský Ondřej TTT 59:43 + 25:28
5. Panovcová Jitka OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice 75:26 + 41:11
6. Fiala Petr TTT 77:04 + 42:49
7. Dvorský Ilja SKM6103 KOB Směr Kroměříž 83:17 + 49:02
Maliňáková Petra SVS8701 Orientklub Vsetín DISK
T
5.30 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoň Jaroslav TZL SKOB Zlín 87:01
2. Mauerová Jitka TTT 91:17 + 4:16
3. Řezanina Lubomír ZVS6601 TJ Zbrojovka Vsetín 99:01 + 12:00
4. Střítezský Tomáš ZVS TJ Zbrojovka Vsetín 112:48 + 25:47