Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
09.06.2013
Místo konání:
České Budějovice
Pořadatel:
PCB - SKP České Budějovice
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Výstaviště; 1:4000; 05/2013; Hošek R.
Ředitel závodu:
Blabla Zdeněk
Hlavní rozhodčí:
Rychtecký Josef
Stavitel tratí:
Hošková Tereza
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55S     H55     P    
D10
1.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 42:30
2. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 42:37 + 0:07
D12
1.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 18:46
2. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 20:53 + 2:07
3. Prösl Emily DE11110 21:35 + 2:49
D14
1.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 14:34
2. Pelcová Kateřina CST0050 OB Strakonice 26:58 + 12:24
Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice DISK
D16
2.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefanyuková Eliška CST9851 OB Strakonice 23:10
D21
2.00 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Junová Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:33
2. Korecká Tereza CB10005 24:40 + 8:07
3. Zemanová Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 26:05 + 9:32
D35
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 15:16
2. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 18:03 + 2:47
3. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 25:33 + 10:17
D45
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 22:31
2. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 23:28 + 0:57
3. Zimmermannová Milena KRE6851 OOB TJ Sokol Křemže 25:24 + 2:53
4. Bremová Milda LEN6151 SKI Klub Lenora 30:30 + 7:59
D55
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 54:47
H10
1.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 12:35
2. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 17:41 + 5:06
3. Kolařík Mikuláš KRE0400 OOB TJ Sokol Křemže 18:41 + 6:06
4. Hrubeš Karel KRE0300 OOB TJ Sokol Křemže 21:37 + 9:02
5. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 28:42 + 16:07
H12
1.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 19:55
Mikeš Antonín KRE0200 OOB TJ Sokol Křemže DISK
H14
1.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor 16:29
H16
2.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růta Vojtěch KTA9701 SK Kotnov Tábor 13:38
2. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 23:12 + 9:34
H18
2.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Radek PVD9601 OOB TJ Sokol Pražák 16:44
2. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 31:45 + 15:01
H20
2.70 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zimmermann Martin KRE9301 OOB TJ Sokol Křemže 17:22
2. Jíša Ondřej KRE9303 OOB TJ Sokol Křemže 21:52 + 4:30
H21
2.70 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6592
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 15:10 6856
2. Guillaume Richard EN0013 15:12 + 0:02
3. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:00 + 0:50 6509
4. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 16:13 + 1:03 6418
5. Janošík Radek VCB7402 TJ OB České Budějovice 16:24 + 1:14 6342
6. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 16:32 + 1:22 6286
7. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 17:00 + 1:50 6091
8. Zeman Radek MS10001 17:18 + 2:08
9. Zimmermann Pavel KRE6401 OOB TJ Sokol Křemže 17:53 + 2:43 5723
10. Lehký Tomáš UO10009 23:27 + 8:17
11. Hálek Radim CB10004 43:03 + 27:53
Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor DISK 0
H35
2.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pross David HK20005 14:59
2. Hanzl Jaroslav HK20002 15:44 + 0:45
3. Bříza Daniel UO10010 16:43 + 1:44
4. Melčák Tomáš MS10002 17:23 + 2:24
5. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 17:39 + 2:40
6. Duda Radim MS10003 18:49 + 3:50
7. Šustr pavel KSH8675 OOB TJ Kašperské Hory 18:53 + 3:54
8. Hnilička Jiří CB10003 19:05 + 4:06
9. Drozdík Lukáš HK20006 24:18 + 9:19
Míchal Petr CB10002 DISK
H45
1.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Ivan HK20001 12:26
2. John Václav HK20003 17:33 + 5:07
3. Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 24:04 + 11:38
H55S
1.70 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Varga János HU1104 26:35
H55
1.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gawel Jiří SVT0001 15:44
2. Musil Jan CB10001 17:30 + 1:46
3. Kalous Jaroslav UO10008 17:36 + 1:52
4. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 19:04 + 3:20
5. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 26:39 + 10:55
P
2.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attila Kácsor XXX 23:27
2. Nováková Pavlína PVD7151 OOB TJ Sokol Pražák 46:22 + 22:55
3. Liberdová Magdalena KSH0851 OOB TJ Kašperské Hory 75:20 + 51:53
4. Hulec František KSH OOB TJ Kašperské Hory 75:46 + 52:19
Vakant DISK