Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.10.2013
Místo konání:
Zdislava
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Sviňské kopce, 1:10 000, stav 09/13
Ředitel závodu:
Gorčicová Eliška
Hlavní rozhodčí:
Pavlík Milan
Stavitel tratí:
Kadavý Petr, Schröter Pavel
JURY:
Horáček Michal, Pachner Pavel, Hradec Pavel
Protokol:
Kód závodu: 131005174 Datum: 05.10.2013 Druh závodu: 10. závod žebříčku JO, 1. závod podzimního žebříčku JO mládeže Pořadatel: OK Chrastava Oblast: Ještědská Místo konání: Zdislava Mapa: Sviňské kopce, 1:10000, stav 09/2013 Funkcionáři: ředitel závodu - Gorčicová Eliška hlavní rozhodčí - Pavlík Milan stavitelé - Kadavý Petr, Schröter Pavel Členové jury: Horáček, Michal (VLI) Pachner, Pavel (VLI) Hradec, Pavel (TUR) Závěr závodu: Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
D10
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec Orienteering 33:55
2. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 37:19 + 3:24
3. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 38:29 + 4:34
4. Pěničková Martina TJN1051 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 49:07 + 15:12
5. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 52:03 + 18:08
6. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 55:47 + 21:52
7. Kándlová Ema DCE0351 KOB Dobřichovice 83:49 + 49:54
Synková Barbora DOK0450 OK Doksy DISK
Lisá Štěpánka ONO ONO Ostrov nad Ohří DISK
D10L
2.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:09
2. Nedvídková Katka Nereg Neregistrovaní 29:56 + 3:47
3. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 32:20 + 6:11
4. Průšková Tereza STB0499 TJ Stadion Nový Bor 33:45 + 7:36
5. Floriánková Františka VSP0550 USK Praha 36:09 + 10:00
6. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 38:47 + 12:38
7. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 40:01 + 13:52
8. Jakoubková Anna STB0498 TJ Stadion Nový Bor 41:07 + 14:58
9. Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava 42:18 + 16:09
10. Říhová Eliška CHA0351 OK Chrastava 42:21 + 16:12
11. Čabanová Tereza JK OB Frýdlant 45:10 + 19:01
12. Alblová Zuzana LME0660 SK Los Mělník 56:49 + 30:40
13. Mrkvičková Veronika TJN1050 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 77:25 + 51:16
D12
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 24:05
2. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec Orienteering 27:34 + 3:29
3. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:32 + 4:27
4. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 29:09 + 5:04
5. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 32:28 + 8:23
6. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 33:21 + 9:16
7. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 34:41 + 10:36
8. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 45:12 + 21:07
9. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 47:29 + 23:24
10. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 48:29 + 24:24
11. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 50:06 + 26:01
12. Novotná Viktorka TJN0250 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 52:16 + 28:11
13. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 56:54 + 32:49
14. Jeřábková Andrea CHA0253 OK Chrastava 72:01 + 47:56
15. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 75:04 + 50:59
16. Floriánková Anežka VSP0252 USK Praha 90:19 + 66:14
D14
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 34:31
2. Kubecová Kateřina STB9999 TJ Stadion Nový Bor 36:01 + 1:30
3. Thořová Markéta TUV9952 SOK TJ Turnov 38:30 + 3:59
4. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:10 + 4:39
5. Sokolářová Šárka TUV9951 SOK TJ Turnov 39:58 + 5:27
6. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec Orienteering 40:04 + 5:33
7. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:00 + 9:29
8. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 46:47 + 12:16
9. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 50:15 + 15:44
10. Labská Karolína LLI9952 TJ Loko Liberec 53:53 + 19:22
D16
3.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudská Ludmila TUR9851 OOB TJ Turnov 34:13
2. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 39:19 + 5:06
3. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:03 + 7:50
4. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 44:05 + 9:52
5. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 48:48 + 14:35
6. Nejezchlebová Barbora TUR9755 OOB TJ Turnov 52:05 + 17:52
7. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 56:30 + 22:17
Krausová Hana LLI9853 TJ Loko Liberec DISK
Žihlová Anna LLI9852 TJ Loko Liberec DISK
D20
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 82:15
2. Würzová Anna FYD9451 JK OB Frýdlant 90:14 + 7:59
D21K
2.90 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5320
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec Orienteering 31:43 6061
2. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 34:39 + 2:56 5638
3. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 44:12 + 12:29 4259
4. Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec Orienteering 44:44 + 13:01 4182
5. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 45:03 + 13:20 4136
6. Pustaiová Zuzana TJN9650 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 48:02 + 16:19 3705
7. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 48:30 + 16:47 3638
8. Švábková Anna TUR9352 OOB TJ Turnov 49:14 + 17:31 3532
9. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 49:16 + 17:33 3527
10. Nedvídková Iva DLT8551 KrOB Rozmarýn Litoměřice 49:23 + 17:40
11. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 50:08 + 18:25 3402
12. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 52:32 + 20:49 3056
13. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 67:59 + 36:16 825
14. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 77:02 + 45:19 0
D21L
5.30 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7692
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 55:31 7968
2. Burdová Adéla LDC9152 KOB Děčín 58:27 + 2:56 7576
3. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 58:47 + 3:16 7532
4. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 61:30 + 5:59 7169
5. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec Orienteering 67:38 + 12:07 6350
6. Choutková Magdalena SOB8851 SOB SOBSA 72:51 + 17:20 5653
7. Kolmanová Josefa LTP8653 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:36 + 21:05 5152
8. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec Orienteering 79:42 + 24:11 4738
9. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 84:33 + 29:02 4090
Švihovská Eva SJC8352 Sportcentr Jičín DISK 0
D35
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 48:46
2. Škorpilová Jana SJC7455 Sportcentr Jičín 52:09 + 3:23
3. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 53:40 + 4:54
4. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 53:42 + 4:56
5. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 57:19 + 8:33
6. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 61:30 + 12:44
6. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 61:30 + 12:44
8. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 78:01 + 29:15
9. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 87:19 + 38:33
D40
3.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 43:42
2. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 51:27 + 7:45
3. Würzová Kateřina FYD6952 JK OB Frýdlant 52:18 + 8:36
4. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 55:56 + 12:14
5. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 57:52 + 14:10
6. Žihlová Lucie LLI6952 TJ Loko Liberec 63:02 + 19:20
7. Svobodová Lucie BOR7151 OK Jiskra Nový Bor 66:58 + 23:16
8. Reisingerová Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 79:27 + 35:45
8. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 79:27 + 35:45
10. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 82:11 + 38:29
11. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 82:52 + 39:10
12. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 84:58 + 41:16
13. Krákorová Iva Nereg Neregistrovaní 101:34 + 57:52
Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec DISK
Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov DISK
D45
3.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Pavlína BOR6651 OK Jiskra Nový Bor 49:28
2. Švábková Šárka TUR6552 OOB TJ Turnov 50:11 + 0:43
3. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 53:34 + 4:06
4. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 53:54 + 4:26
5. Matějková Martina LTP6850 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:45 + 7:17
6. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 58:14 + 8:46
7. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 65:06 + 15:38
8. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 68:55 + 19:27
9. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 71:19 + 21:51
10. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 82:26 + 32:58
D50
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 42:21
2. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec Orienteering 49:08 + 6:47
3. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:20 + 28:59
4. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 90:41 + 48:20
Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava DISK
D55
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 38:36
2. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 41:37 + 3:01
3. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 47:40 + 9:04
4. Klímová Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 52:05 + 13:29
5. Holasová Jaroslava TUR5750 OOB TJ Turnov 53:47 + 15:11
6. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ Lia Jablonec nad Nisou 60:48 + 22:12
7. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 63:14 + 24:38
8. Havlová Jaroslava JEN5452 OB Jenišovice 78:16 + 39:40
D60
1.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec Orienteering 49:45
2. Nedvídková Jitka DLT5151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:30 + 24:45
3. Ondrůjová Anna LIT5351 KOB Chemopetrol Litvínov 80:35 + 30:50
D65
1.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 40:56
2. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 41:26 + 0:30
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 45:56 + 5:00
4. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 50:41 + 9:45
5. Kubíková Hela LLI4851 TJ Loko Liberec 54:01 + 13:05
6. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 56:25 + 15:29
7. Folprechtová Marie TUR4250 OOB TJ Turnov 87:02 + 46:06
H10
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 24:33
2. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 25:16 + 0:43
3. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 25:21 + 0:48
4. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 37:41 + 13:08
5. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 39:16 + 14:43
6. Pěnička Tomáš TJN1001 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 45:17 + 20:44
7. Novotný Jaromír VLI0300 Slavia Liberec Orienteering 48:56 + 24:23
8. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 50:25 + 25:52
9. Hejna Viktor VSP0408 USK Praha 59:27 + 34:54
10. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 59:38 + 35:05
11. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 61:42 + 37:09
12. Mellan Jonáš TUV0308 SOK TJ Turnov 65:15 + 40:42
13. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 78:45 + 54:12
14. Henzl Pavel CHA OK Chrastava 87:50 + 63:17
H10L
2.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejezchleb Vojtěch TUR0501 OOB TJ Turnov 25:53
2. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 27:23 + 1:30
3. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 30:05 + 4:12
4. Míka Bertík TJN0601 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 30:31 + 4:38
5. Mašek Matěj STB0401 TJ Stadion Nový Bor 31:11 + 5:18
6. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 36:59 + 11:06
7. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 39:56 + 14:03
8. Houžvička David TUV0501 SOK TJ Turnov 42:45 + 16:52
9. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 43:28 + 17:35
10. Hejna Igor VSP0407 USK Praha 46:17 + 20:24
11. Ekert Tomáš VLI Slavia Liberec Orienteering 47:05 + 21:12
12. Janoušek Albert CHA0400 OK Chrastava 52:39 + 26:46
13. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 57:26 + 31:33
14. Zoubek Viktor TJN OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 59:28 + 33:35
Procházka Lukáš STB TJ Stadion Nový Bor DISK
H12
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 22:18
2. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 28:22 + 6:04
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 29:48 + 7:30
4. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 33:09 + 10:51
5. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 35:10 + 12:52
6. Jirman Filip TUV0212 SOK TJ Turnov 47:28 + 25:10
7. Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov 48:01 + 25:43
8. Zabořil Vojta JEN0101 OB Jenišovice 48:25 + 26:07
9. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 50:42 + 28:24
10. Vávra Pavel BOR0101 OK Jiskra Nový Bor 50:55 + 28:37
11. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 56:37 + 34:19
12. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 62:33 + 40:15
13. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 63:09 + 40:51
14. Doskočil Vilém SJC0107 Sportcentr Jičín 66:12 + 43:54
15. Pavlík Ondřej LIT0101 KOB Chemopetrol Litvínov 68:22 + 46:04
16. Rajn Filip CHA0102 OK Chrastava 69:17 + 46:59
17. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:29 + 47:11
Václavů Jan TJN0005 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 71:23 + 49:05
H14
3.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 33:47
2. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 34:39 + 0:52
3. Thoř Tomáš TUV9903 SOK TJ Turnov 35:20 + 1:33
4. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 41:22 + 7:35
5. Ullrich Jakub BOR9900 OK Jiskra Nový Bor 41:24 + 7:37
6. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 43:33 + 9:46
7. Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava 44:46 + 10:59
8. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 47:24 + 13:37
9. Kubec Jan BOR0004 OK Jiskra Nový Bor 48:00 + 14:13
10. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 48:47 + 15:00
11. Aschermann Martin VSP0001 USK Praha 51:40 + 17:53
12. Němeček Josef TJN OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 54:36 + 20:49
13. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 59:21 + 25:34
14. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 60:18 + 26:31
15. Hladík Jan TUV0002 SOK TJ Turnov 66:11 + 32:24
16. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 121:03 + 87:16
Ježek Josef TUV9901 SOK TJ Turnov DISK
H16
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 49:32
2. Birnbaum Adam BOR9802 OK Jiskra Nový Bor 60:06 + 10:34
3. Kraus Jakub LLI9702 TJ Loko Liberec 60:19 + 10:47
4. Císař Radim TJN9803 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 64:17 + 14:45
5. Procházka Daniel LLI9703 TJ Loko Liberec 72:11 + 22:39
H18
5.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 57:32
2. Burda Matěj LDC9602 KOB Děčín 58:49 + 1:17
3. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 85:03 + 27:31
4. Labský Jan LLI9602 TJ Loko Liberec 95:43 + 38:11
H21K
5.30 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5662
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 40:33 6293
2. Koťátko Zdeněk SJC7701 Sportcentr Jičín 47:25 + 6:52 5441
3. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec Orienteering 48:57 + 8:24 5250
4. Koštějn Vít DOK9800 OK Doksy 51:50 + 11:17 4893
5. Macek Jiří LIT8401 KOB Chemopetrol Litvínov 54:06 + 13:33 4611
6. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 54:26 + 13:53 4570
7. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 58:21 + 17:48 4084
8. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 59:00 + 18:27 4004
9. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 59:53 + 19:20 3894
10. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 62:18 + 21:45 3594
11. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 63:03 + 22:30 3501
12. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 64:21 + 23:48 3340
13. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 64:34 + 24:01 3313
14. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 65:27 + 24:54 3203
15. Sokolář Ondřej TUV9601 SOK TJ Turnov 70:09 + 29:36 2620
16. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:40 + 32:07 2308
17. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:34 + 41:01 1204
18. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 83:13 + 42:40 999
19. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec Orienteering 83:50 + 43:17 922
20. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec Orienteering 97:19 + 56:46 0
21. Bárta Lukáš Nereg Neregistrovaní 153:36 + 113:03
Synek Marcel DOK7600 OK Doksy DISK 0
Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník DISK 0
Hornych Václav Nereg Neregistrovaní DISK
H21L
7.20 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8382
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 52:14 8775
2. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec Orienteering 52:35 + 0:21 8721
3. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentr Jičín 59:34 + 7:20 7653
4. Luštický Martin HOR8700 TJ Jiskra Hořice 60:48 + 8:34 7464
5. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec Orienteering 63:06 + 10:52 7112
6. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec Orienteering 66:53 + 14:39 6534
7. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 67:01 + 14:47 6513
8. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec Orienteering 67:21 + 15:07 6462
9. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 69:29 + 17:15 6136
10. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 71:18 + 19:04 5858
11. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 72:41 + 20:27 5647
12. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec Orienteering 75:53 + 23:39 5157
13. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 76:18 + 24:04 5093
14. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 78:58 + 26:44 4686
15. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 79:37 + 27:23 4586
Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK 0
H35
5.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec Orienteering 51:06
2. Peterka Franta TJP4900 TJP Praha 60:26 + 9:20
3. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 66:51 + 15:45
4. Kučera Martin LTP6500 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:48 + 23:42
5. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 76:07 + 25:01
6. Stránský Matěj MFP7802 VŠSK MFF UK Praha 78:42 + 27:36
7. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 78:44 + 27:38
8. Krausz Milan FSP6700 FSP Praha 79:04 + 27:58
9. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 92:29 + 41:23
10. Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 96:03 + 44:57
11. Severýn Oto Nereg Neregistrovaní 111:58 + 60:52
12. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 124:06 + 73:00
H40
5.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 50:53
2. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 52:21 + 1:28
3. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 53:22 + 2:29
4. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 58:00 + 7:07
5. Prucha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 58:11 + 7:18
6. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 59:59 + 9:06
7. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 60:41 + 9:48
8. Novotný Ota TJN5604 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 61:32 + 10:39
9. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 79:39 + 28:46
10. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 81:02 + 30:09
11. Švábek Karel TUR6501 OOB TJ Turnov 86:15 + 35:22
12. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 134:13 + 83:20
H45
4.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 43:11
2. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:48 + 3:37
3. Vydra Ivan PEN6000 OK Reco Sport 47:58 + 4:47
4. Macháček Aleš FYD6400 JK OB Frýdlant 49:22 + 6:11
5. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 53:40 + 10:29
6. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:08 + 10:57
7. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 56:26 + 13:15
8. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:31 + 17:20
9. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 60:50 + 17:39
10. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 65:26 + 22:15
11. Pustai Josef TJN6300 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 67:54 + 24:43
12. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:24 + 26:13
13. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:03 + 31:52
14. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 78:14 + 35:03
15. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 97:29 + 54:18
H50
4.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 50:46
2. Ullrich Petr BOR6300 OK Jiskra Nový Bor 71:10 + 20:24
3. Vydra Pavel PEN6200 OK Reco Sport 82:08 + 31:22
4. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 100:28 + 49:42
5. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 114:52 + 64:06
H55
3.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 40:18
2. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 49:44 + 9:26
3. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 54:21 + 14:03
4. Janata Petr TJN5603 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 54:29 + 14:11
5. Holas Vladimír TUR5601 OOB TJ Turnov 58:42 + 18:24
6. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 61:08 + 20:50
7. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:10 + 22:52
8. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 76:05 + 35:47
9. Vitebský Mirek TJN5001 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 104:27 + 64:09
H60
3.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 46:28
2. Babický Tomáš DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 47:38 + 1:10
3. Švihovský Jaroslav BOR5003 OK Jiskra Nový Bor 47:48 + 1:20
4. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec Orienteering 49:36 + 3:08
5. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 51:07 + 4:39
6. Bartkowiak Edward 55P4800 Grunwald Poznaň 51:38 + 5:10
7. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec Orienteering 57:41 + 11:13
8. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 60:08 + 13:40
9. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 70:38 + 24:10
10. Juřina Robert FYD4901 JK OB Frýdlant 77:35 + 31:07
11. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 81:38 + 35:10
12. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 81:54 + 35:26
H65
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 40:22
2. Pospíšil JIří TUV4701 SOK TJ Turnov 41:10 + 0:48
3. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 45:35 + 5:13
4. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 54:34 + 14:12
5. Lukáš Zdeněk LLI4502 TJ Loko Liberec 62:52 + 22:30
6. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 68:51 + 28:29
Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ Lia Jablonec nad Nisou DISK
H70
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Václav TUV4301 SOK TJ Turnov 43:05
2. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 47:24 + 4:19
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 49:34 + 6:29
4. Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov 50:34 + 7:29
5. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 52:27 + 9:22
6. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 53:43 + 10:38
7. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 58:24 + 15:19
8. Mašek Pavel BOR3602 OK Jiskra Nový Bor 61:17 + 18:12
9. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 63:07 + 20:02
Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha DISK
HDR
2.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 21:26
2. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 24:12 + 2:46
3. Přinda Honza VLI Slavia Liberec Orienteering 26:13 + 4:47
4. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 26:41 + 5:15
5. Rind Matyáš Nereg Neregistrovaní 27:10 + 5:44
6. Heczko Erik Nereg Neregistrovaní 28:27 + 7:01
7. Balcarová Mája Nereg Neregistrovaní 28:32 + 7:06
8. Heczková Anna Nereg Neregistrovaní 28:36 + 7:10
9. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 28:55 + 7:29
10. Sochová Anna BOR0550 OK Jiskra Nový Bor 30:26 + 9:00
11. Bičík Štěpán TUV0405 SOK TJ Turnov 31:12 + 9:46
12. Houžvičková Kateřina TUV0952 SOK TJ Turnov 32:27 + 11:01
13. Kučera Radek CHA0700 OK Chrastava 33:01 + 11:35
14. Houžvičková Daniela TUV0751 SOK TJ Turnov 33:02 + 11:36
15. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:21 + 11:55
16. Mašková Lucie STB0751 TJ Stadion Nový Bor 34:47 + 13:21
17. Matyášová Kristýna CHA OK Chrastava 34:57 + 13:31
18. Rindová Adriana Nereg Neregistrovaní 35:55 + 14:29
19. Hejnová Barbora VSP0851 USK Praha 36:08 + 14:42
20. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec Orienteering 36:11 + 14:45
21. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec Orienteering 36:16 + 14:50
22. Vaner Filip CHA0602 OK Chrastava 36:41 + 15:15
23. Lusk Zdeněk CHA0600 OK Chrastava 37:55 + 16:29
24. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 38:34 + 17:08
25. Šírlová Zdeňka CHA0654 OK Chrastava 39:19 + 17:53
26. Smolová Pavla CHA0652 OK Chrastava 39:47 + 18:21
27. Pěnička Jan TJN1003 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 40:15 + 18:49
28. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 41:12 + 19:46
29. Hušková Veronika Nereg Neregistrovaní 41:32 + 20:06
30. Štveráková Zuzana CHA0750 OK Chrastava 41:34 + 20:08
31. Danková Alice CHA0650 OK Chrastava 41:45 + 20:19
32. Langer Lukáš LJN0800 OOB TJ Lia Jablonec nad Nisou 42:39 + 21:13
33. Glöckner Robin KUL0400 KUL Ústí nad Labem 42:49 + 21:23
34. Jakoubek Jiří STB0800 TJ Stadion Nový Bor 42:51 + 21:25
35. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 43:19 + 21:53
36. Polák Tomáš OK Chrastava 44:09 + 22:43
37. Trnková Tereza JEN0353 OB Jenišovice 44:10 + 22:44
38. Trnková Anna JEN0651 OB Jenišovice 45:43 + 24:17
39. Blažková Petra TUR OOB TJ Turnov 45:44 + 24:18
40. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Chemopetrol Litvínov 46:22 + 24:56
41. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 47:21 + 25:55
42. Vlková Adéla STB TJ Stadion Nový Bor 49:18 + 27:52
43. Šírlová Markéta CHA0653 OK Chrastava 49:46 + 28:20
44. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 50:11 + 28:45
45. Svoboda Matěj BOR0600 OK Jiskra Nový Bor 58:40 + 37:14
46. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 61:07 + 39:41
47. Sluková Jindřiška STB TJ Stadion Nový Bor 61:31 + 40:05
48. Jeřábková Tereza CHA OK Chrastava 65:10 + 43:44
49. Blažková Karolína TUR OOB TJ Turnov 65:56 + 44:30
50. Houdová Veronika CHA0552 OK Chrastava 105:36 + 84:10
51. Houda Lukáš CHA OK Chrastava 105:48 + 84:22
52. Morčáková Amálie CHA OK Chrastava 105:49 + 84:23
52. Lipenská Barbora CHA OK Chrastava 105:49 + 84:23
Blín Jonáš Nereg Neregistrovaní DISK
P2
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Jan TJN5000 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 30:19
2. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 34:20 + 4:01
3. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:36 + 5:17
4. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 35:49 + 5:30
5. Aschermannová Irena VSP7350 USK Praha 36:14 + 5:55
6. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 36:42 + 6:23
7. Hladíková Jana TUV7253 SOK TJ Turnov 37:58 + 7:39
8. Ježková Jana TUV9456 SOK TJ Turnov 39:01 + 8:42
9. Ježek Josef TUV6701 SOK TJ Turnov 42:13 + 11:54
10. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 43:09 + 12:50
11. Floriánková Daniela VSP7353 USK Praha 43:53 + 13:34
12. Pavel Jiří TJN7100 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 48:18 + 17:59
13. Lisá Tereza ONO Ostrov nad Ohří 49:57 + 19:38
14. Švorcová Lenka CHA OK Chrastava 50:31 + 20:12
15. Hornychová Helena Nereg Neregistrovaní 51:32 + 21:13
16. Hejnová Martina VSP7354 USK Praha 56:30 + 26:11
17. Rajn Aleš OK Chrastava 56:47 + 26:28
18. Vitebská Lenka TJN5050 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 59:13 + 28:54
19. Koucká Barbora EKP0050 VŠTJ Ekonom Praha 59:50 + 29:31
20. Matějčík Jan Nereg Neregistrovaní 63:44 + 33:25
21. Matějčíková Dana Nereg Neregistrovaní 66:19 + 36:00
22. Glöcknerová Anna KUL9900 KUL Ústí nad Labem 67:53 + 37:34
23. Balcarová Alena LLI7150 TJ Loko Liberec 70:48 + 40:29
24. Kučerová Lucka CHA OK Chrastava 79:37 + 49:18
25. Tomanicová Petra CHA OK Chrastava 88:30 + 58:11
26. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 95:05 + 64:46
27. Heller Jiří Nereg Neregistrovaní 96:52 + 66:33
28. Benháková Dagmar OK Jiskra Nový Bor 97:42 + 67:23
29. Táborská Anna Nereg Neregistrovaní 101:12 + 70:53
30. Swigoň Jaroslav Nereg Neregistrovaní 114:51 + 84:32
31. Karlíková Klára OK Doksy 152:34 + 122:15
Král Luděk Nereg Neregistrovaní DISK
Matyáš Libor CHA OK Chrastava DISK
Vostřelová Pavlína KUL KUL Ústí nad Labem DISK
Kolajová Zdenka Nereg Neregistrovaní DISK
Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Reisingerová Radka KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
P4
3.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Matěj SOK TJ Turnov 42:32
2. Průcha Pavel BOR9304 OK Jiskra Nový Bor 44:18 + 1:46
3. Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 44:56 + 2:24
4. Pešík Marek TJN8301 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 45:17 + 2:45
5. Švábová Lenka Nereg Neregistrovaní 45:59 + 3:27
6. Tišerová Ivana Nereg Neregistrovaní 53:32 + 11:00
7. Peteráč Zdeněk Nereg Neregistrovaní 53:45 + 11:13
8. Švarc Jiří Nereg Neregistrovaní 55:29 + 12:57
9. Nedvídek Martin Nereg Neregistrovaní 56:22 + 13:50
10. Pešík Michal TJN7701 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou 57:13 + 14:41
11. Mareš Hynek Nereg Neregistrovaní 57:38 + 15:06
12. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 57:47 + 15:15
13. Sokolář Jiří TUV6405 SOK TJ Turnov 60:01 + 17:29
14. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 64:55 + 22:23
15. Glöckner Michal KUL7000 KUL Ústí nad Labem 65:17 + 22:45
16. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 71:06 + 28:34
17. Tomanica Vojta CHA OK Chrastava 71:15 + 28:43
18. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 74:43 + 32:11
19. Moutvička Ondřej LIT8301 KOB Chemopetrol Litvínov 74:46 + 32:14
20. Moravec Zdeněk KUL KUL Ústí nad Labem 75:11 + 32:39
21. Hořejší Zbyněk Nereg Neregistrovaní 75:23 + 32:51
22. Houžvičková Karolína SOK TJ Turnov 76:19 + 33:47
23. Tišer Robert Nereg Neregistrovaní 78:36 + 36:04
24. Blín Oldřich NER Nereg Neregistrovaní 83:21 + 40:49
25. Šebánková Radka Nereg Neregistrovaní 85:02 + 42:30
26. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 85:20 + 42:48
27. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 90:54 + 48:22
28. Blínová Vendula NER Nereg Neregistrovaní 103:19 + 60:47
29. Hejna Vladimír VSP7404 USK Praha 108:12 + 65:40
30. Matějčík Tonda Nereg Neregistrovaní 110:59 + 68:27
31. Štveráková Monika CHA OK Chrastava 111:39 + 69:07
32. Štverák Jan CHA OK Chrastava 117:23 + 74:51
33. Bareš Martin VLI4707 Slavia Liberec Orienteering 131:46 + 89:14
34. Chrz Pavel KUL6700 KUL Ústí nad Labem 143:11 + 100:39
35. Vála Petr KUL6701 KUL Ústí nad Labem 160:33 + 118:01
Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice DISK
Kočvara Oldřich JEN9705 OB Jenišovice DISK
Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou DISK
Mašín René TJN1002 OOB TJ Tat Jablonec nad Nisou DISK
Popková Klára Nereg Neregistrovaní DISK