Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.10.2013
Místo konání:
Ostrava-Petřkovice, restaurace U Sněhoty, Na Landeku
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Landek 1:10000 pro DH21C, pro ostatní kategorie 1:7500
Ředitel závodu:
Hulenková Martina
Hlavní rozhodčí:
Juřeník Josef
Stavitel tratí:
Berger Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad a zranění.
Kategorie:
D10N     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P3    
D10N
2.50 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 16:56
2. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:42 + 2:46
3. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 20:12 + 3:16
4. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 21:50 + 4:54
5. Procnerová Veronika BFM0453 C SKOB Frýdek - Místek 22:34 + 5:38
6. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 23:08 + 6:12
7. Adámková Zuzana MOV0351 C SKOB Ostrava 23:51 + 6:55
8. Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 24:18:00 + 7:22
9. Říhová Barbora KRN0454 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:24:00 + 8:28
10. Kotůlková Renáta AOP0451 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:59:00 + 13:03
11. Martínková Lenka KRN0455 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:35:00 + 15:39
12. Klímková Kateřina NNN C NNN/Neregistrovaní 61:34:00 + 44:38
13. Kotůlková Martina AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 67:00:00 + 50:04
D12C
2.15 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:45
2. Bilková Kateřina TRI0252 C TJ TŽ Třinec 24:58:00 + 2:13
3. Ciencialová Daniela TRI0254 C TJ TŽ Třinec 26:17:00 + 3:32
4. Supiková Kateřina TRI0351 C TJ TŽ Třinec 33:18:00 + 10:33
5. Mrozek Teresa TRI0251 C TJ TŽ Třinec 34:21:00 + 11:36
6. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 35:18:00 + 12:33
7. Krčková Helena AOP0251 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:22:00 + 13:37
8. Kantorová Anna TRI0352 C TJ TŽ Třinec 38:33:00 + 15:48
D14C
2.30 km, 85 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 25:34:00
2. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 32:57:00 + 7:23
3. Poláková Lenka SOP0151 B OOB TJ Slezan Opava 42:19:00 + 16:45
4. Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek 48:00:00 + 22:26
5. Leciánová Veronika OOP0050 C TJ Opava 48:43:00 + 23:09
D16C
2.55 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 22:46
2. Poláková Tereza SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava 29:35:00 + 6:49
3. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 29:44:00 + 6:58
4. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 39:43:00 + 16:57
5. Kaufmanová Ivana TRI9761 C TJ TŽ Třinec 43:30:00 + 20:44
6. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 47:10:00 + 24:24
D18C
2.90 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaděrová Vendula HAV9650 C SKOB Baník Havířov 42:50:00
2. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 46:25:00 + 3:35
D21C
3.70 km, 155 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5490
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kilarská Marcela VSP7151 C USK Praha 38:16:00 5586
2. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 38:21:00 + 0:05 5575
3. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 40:13:00 + 1:57 5311
4. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 43:45:00 + 5:29 4813
5. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 44:36:00 + 6:20 4694
6. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 44:39:00 + 6:23 4687
7. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:10:00 + 10:54 4050
8. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 49:46:00 + 11:30 3965
9. Bialožytová Tereza ZBM9050 C SK Žabovřesky Brno 50:17:00 + 12:01 3893
10. Pietraszková Lenka OOP8250 C TJ Opava 51:10:00 + 12:54 3768
11. Svobodová Klára SOP9352 B OOB TJ Slezan Opava 52:31:00 + 14:15 3578
12. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 53:51:00 + 15:35 3390
13. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:17:00 + 19:01 2906
14. Ševčíková Petra SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava 61:41:00 + 23:25 2286
15. Stoszková Jana AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opava 62:11:00 + 23:55 2215
16. Králová Kateřina ODR9052 C SKOB Odry 64:31:00 + 26:15 1886
17. Voborníková Tereza 64C8550 C Ekonom Praha outdoor 78:56:00 + 40:40
Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
D35C
3.20 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 28:27:00
2. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 30:56:00 + 2:29
3. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:57:00 + 4:30
4. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:29:00 + 5:02
5. Tesařová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 35:16:00 + 6:49
6. Holasová Šarka AOP7853 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:35:00 + 7:08
7. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 39:10:00 + 10:43
8. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:33:00 + 11:06
9. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 40:33:00 + 12:06
10. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 42:05:00 + 13:38
11. Strakošová Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 42:28:00 + 14:01
12. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 43:48:00 + 15:21
13. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 48:34:00 + 20:07
14. Wágnerová Jaroslava NNN C NNN/Neregistrovaní 87:08:00 + 58:41
Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava DISK
D45C
2.60 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 34:25:00
2. Hájková Iveta KYL6350 C SK SP Kylešovice 36:24:00 + 1:59
3. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 38:06:00 + 3:41
4. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 42:30:00 + 8:05
5. Spratková Iva SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 46:56:00 + 12:31
6. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:42:00 + 13:17
7. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 50:33:00 + 16:08
D55C
2.40 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 39:24:00
2. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 44:58:00 + 5:34
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 49:27:00 + 10:03
Řezníková Renáta AOP5451 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
H10N
2.50 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 19:59
2. Krček Jan AOP0500 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:50:00 + 12:51
3. Borunský Matěj AOP0600 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:24:00 + 18:25
4. Austera Filip NNN C NNN/Neregistrovaní 54:30:00 + 34:31
H10C
1.80 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 18:20
2. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 22:38 + 4:18
3. Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava 60:23:00 + 42:03
H12C
2.30 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 17:07
2. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 18:42 + 1:35
3. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 24:47:00 + 7:40
4. Bialožyt Marek TRI0301 C TJ TŽ Třinec 26:11:00 + 9:04
5. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:22:00 + 12:15
6. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 30:24:00 + 13:17
7. Čmiel Thomas Jacob TRI0202 C TJ TŽ Třinec 34:17:00 + 17:10
8. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 42:16:00 + 25:09
Hrubý Martin AOV0201 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
Adámek Vojtěch MOV0102 C SKOB Ostrava DISK
H14C
2.50 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 25:13:00
2. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 28:39:00 + 3:26
3. Kubíček David MOV0003 B SKOB Ostrava 29:34:00 + 4:21
4. Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec 40:55:00 + 15:42
5. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 44:12:00 + 18:59
6. Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Baník Havířov 53:53:00 + 28:40
7. Urban Michal KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:48:00 + 29:35
8. Kaděra Vojta HAV0000 C SKOB Baník Havířov 57:54:00 + 32:41
Hrubý Jaroslav AOV9901 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
H16C
3.00 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 B TJ TŽ Třinec 26:39:00
2. Jurczyk Maciej 51P9800 C 28:16:00 + 1:37
3. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 37:24:00 + 10:45
4. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 40:11:00 + 13:32
Zavřel Lukáš KRN9701 B KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H18C
3.35 km, 130 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Madzia Martin TRI9705 B TJ TŽ Třinec 32:53:00
2. Svoboda František SOP9601 C OOB TJ Slezan Opava 34:27:00 + 1:34
3. Pasek Marcin 11P9600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 42:59:00 + 10:06
4. Wágner Jakub NNN C NNN/Neregistrovaní 51:24:00 + 18:31
H21C
4.55 km, 195 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6790
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:18:00 7233
2. Jurczyk Tomasz 51P9400 C 33:47:00 + 2:29
3. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 33:58:00 + 2:40 6692
4. Sochor Jan HAV8801 C SKOB Baník Havířov 35:12:00 + 3:54 6442
5. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:58:00 + 4:40 6286
6. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 35:59:00 + 4:41 6283
7. Glonek Jakub AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava 36:13:00 + 4:55 6236
8. Mielec Jaromír AOV9701 A OOB TJ Baník Ostrava 38:39:00 + 7:21 5742
9. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 38:46:00 + 7:28 5719
10. Borunský Tomáš AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:50:00 + 10:32 5097
11. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:10:00 + 10:52 5029
12. Pietraszek Martin OOP8100 C TJ Opava 46:28:00 + 15:10 4157
13. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 46:30:00 + 15:12 4150
14. Šidík Petr NNN C NNN/Neregistrovaní 47:16:00 + 15:58
15. Pavlačka Ondřej ODR8100 C SKOB Odry 47:36:00 + 16:18 3927
16. Pospíšil Petr SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava 48:01:00 + 16:43 3843
17. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 48:09:00 + 16:51 3816
18. Sklenář Jan AOP8701 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:14:00 + 18:56 3393
19. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 50:58:00 + 19:40 3245
20. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 51:21:00 + 20:03 3167
21. Mec Martin 64C8500 C Ekonom Praha outdoor 51:45:00 + 20:27
22. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 52:16:00 + 20:58 2981
23. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 52:39:00 + 21:21 2903
24. Pavlačka František ODR8600 C SKOB Odry 53:54:00 + 22:36 2650
25. Létal Jiří SFM8202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 55:08:00 + 23:50 2400
26. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 56:32:00 + 25:14 2116
27. Zeman Radek NNN C NNN/Neregistrovaní 68:24:00 + 37:06
28. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 75:40:00 + 44:22 0
Žuška Marcel LOV8300 C lepus.cz DISK
Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK 0
H35C
3.75 km, 140 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 30:04:00
2. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:45:00 + 2:41
3. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 32:48:00 + 2:44
4. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 36:11:00 + 6:07
5. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 36:15:00 + 6:11
6. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:42:00 + 6:38
7. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 37:10:00 + 7:06
8. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 38:03:00 + 7:59
9. Němec Ondřej NNN C NNN/Neregistrovaní 38:39:00 + 8:35
10. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 40:04:00 + 10:00
11. Petr Václav NNN C NNN/Neregistrovaní 43:29:00 + 13:25
12. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 44:02:00 + 13:58
13. Jurczyk Piotr 51P6900 C 47:19:00 + 17:15
14. Blaževič Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:48:00 + 20:44
15. Kotůlek Jan AOP7801 C Přátelé orientačního běhu Opava 51:39:00 + 21:35
16. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 53:08:00 + 23:04
17. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 57:25:00 + 27:21
18. Krček Martin AOP7302 C Přátelé orientačního běhu Opava 64:59:00 + 34:55
19. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 81:35:00 + 51:31
20. Hrubý Miroslav AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava 83:33:00 + 53:29
Bednář Karel NNN C NNN/Neregistrovaní DISK
H45C
3.35 km, 140 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 35:09:00
2. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 35:34:00 + 0:25
3. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 37:34:00 + 2:25
4. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 39:13:00 + 4:04
5. Wojarski Krzysztof NNN C NNN/Neregistrovaní 39:24:00 + 4:15
6. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 41:18:00 + 6:09
7. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 41:31:00 + 6:22
8. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 42:08:00 + 6:59
9. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:22:00 + 8:13
10. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 44:57:00 + 9:48
11. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 47:25:00 + 12:16
12. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 50:16:00 + 15:07
Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava DISK
Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H55C
3.20 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:15:00
2. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 33:53:00 + 1:38
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 35:31:00 + 3:16
4. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 36:24:00 + 4:09
5. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 37:18:00 + 5:03
6. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 40:26:00 + 8:11
7. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 46:06:00 + 13:51
8. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 54:49:00 + 22:34
Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava DISK
Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
H65C
2.50 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 35:36:00
2. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 38:21:00 + 2:45
3. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 41:45:00 + 6:09
4. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 51:37:00 + 16:01
5. Stary Břetislav BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD 134:32:00 + 98:56
Zajíc Josef LOV4501 C lepus.cz DISK
HDR
2.50 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 16:53
2. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 21:56 + 5:03
3. Zavřel Mikuláš KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:55 + 6:02
4. Kirschner Damián TRI0506 C TJ TŽ Třinec 22:56 + 6:03
5. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 22:59 + 6:06
6. Austerová Andrea NNN C NNN/Neregistrovaní 24:25:00 + 7:32
7. Kolářová Eva NNN C NNN/Neregistrovaní 24:59:00 + 8:06
8. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 26:37:00 + 9:44
9. Kolář Michal MOV0305 C SKOB Ostrava 26:41:00 + 9:48
10. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:46:00 + 9:53
11. Kolářová Vendula MOV0151 C SKOB Ostrava 26:56:00 + 10:03
12. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 27:15:00 + 10:22
13. Danek Ondřej TRI0950 C TJ TŽ Třinec 27:19:00 + 10:26
14. Mosler Vít NNN C NNN/Neregistrovaní 27:37:00 + 10:44
15. Lužný Martin NNN C NNN/Neregistrovaní 28:41:00 + 11:48
16. Němec Alexandr NNN C NNN/Neregistrovaní 31:13:00 + 14:20
17. Němcová Joan NNN C NNN/Neregistrovaní 31:19:00 + 14:26
18. Bělas Jakub NNN C NNN/Neregistrovaní 37:40:00 + 20:47
19. Klose Albert SFM1101 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 37:42:00 + 20:49
20. Holas Štěpán AOP0900 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:17:00 + 21:24
21. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 39:06:00 + 22:13
22. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 39:11:00 + 22:18
23. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 41:54:00 + 25:01
24. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 43:09:00 + 26:16
25. Dreiseitelová Elen NNN C NNN/Neregistrovaní 43:13:00 + 26:20
26. Hrubá Eliška AOV1050 C OOB TJ Baník Ostrava 50:02:00 + 33:09
27. Holesz Stanislav TRI0601 C TJ TŽ Třinec 51:06:00 + 34:13
28. Rychlá Zuzana NNN C NNN/Neregistrovaní 51:27:00 + 34:34
29. Suchánek Dušan SOP C OOB TJ Slezan Opava 69:17:00 + 52:24
30. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 69:40:00 + 52:47
31. Oherová Petra NNN C NNN/Neregistrovaní 89:00:00 + 72:07
P3
2.50 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Radka AOP9452 A Přátelé orientačního běhu Opava 24:34:00
2. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 25:22:00 + 0:48
3. Gruchala Vojtěch NNN C NNN/Neregistrovaní 30:46:00 + 6:12
4. Gruchalová Lucie NNN C NNN/Neregistrovaní 36:04:00 + 11:30
5. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:23:00 + 12:49
6. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 38:03:00 + 13:29
7. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 39:03:00 + 14:29
8. Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 39:27:00 + 14:53
9. Šafář Viktor NNN C NNN/Neregistrovaní 39:46:00 + 15:12
10. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 43:01:00 + 18:27
11. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 44:25:00 + 19:51
12. Šarmanová Iveta NNN C NNN/Neregistrovaní 44:27:00 + 19:53
13. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 52:57:00 + 28:23
14. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 53:43:00 + 29:09
15. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 57:37:00 + 33:03
16. Adamasová Lucie NNN C NNN/Neregistrovaní 57:40:00 + 33:06
17. Karásek Dalibor NNN C NNN/Neregistrovaní 59:07:00 + 34:33
18. Martinásková Václava NNN C NNN/Neregistrovaní 59:08:00 + 34:34
19. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 64:19:00 + 39:45
20. Horníček Jiřík NNN C NNN/Neregistrovaní 64:42:00 + 40:08
21. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 65:05:00 + 40:31
22. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 65:43:00 + 41:09
23. Pannová Vendula NNN C NNN/Neregistrovaní 67:41:00 + 43:07
24. Válek Jakub MOV0105 C SKOB Ostrava 69:36:00 + 45:02
25. Švidrnochová Nela MOV C SKOB Ostrava 72:55:00 + 48:21
26. Chylík Pavel NNN C NNN/Neregistrovaní 73:10:00 + 48:36
27. Holcová Radana MOV0051 C SKOB Ostrava 75:25:00 + 50:51
28. Procner Zdeněk NNN C NNN/Neregistrovaní 84:56:00 + 60:22
29. Vlachová Marcela NNN C NNN/Neregistrovaní 87:04:00 + 62:30
Bednář Karel jr. NNN C NNN/Neregistrovaní DISK
Janča Martin MOV9001 C SKOB Ostrava DISK
Kolář Vladimír NNN C NNN/Neregistrovaní DISK
Hermanová Šárka NNN C NNN/Neregistrovaní DISK
Palenčar David AOP9401 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Strohalmová Milena KRN5651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK