Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2013
Místo konání:
Vsetín - Základní škola Rybníky
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Mapa:
Nad sochou Svobody, 1:10 000, E 5 m
Ředitel závodu:
Hrbas Vladimír
Hlavní rozhodčí:
Zbranek Roman
Stavitel tratí:
Klícha Martin
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.60 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška MOV0451 SKOB Ostrava 28:48
D12C
1.50 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín 19:35
2. Plášková Anna LCE0152 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:06 + 1:31
3. Kantorová Anna TRI0352 TJ TŽ Třinec 21:28 + 1:53
4. Mrozek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 22:43 + 3:08
5. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 25:08 + 5:33
6. Ciencialová Daniela TRI0254 TJ TŽ Třinec 27:07 + 7:32
7. Bilková Kateřina TRI0252 TJ TŽ Třinec 27:17 + 7:42
8. Klabouchová Veronika VZA0151 Slávia ŽU Žilina 31:51 + 12:16
9. Navrátilová Adéla TRI0250 TJ TŽ Třinec 39:05 + 19:30
10. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 41:09 + 21:34
11. Tichá Julie TZL0252 SKOB Zlín 41:12 + 21:37
Dufková Renata LCE0253 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D14C
2.00 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Alžběta Nešporová TZL0051 SKOB Zlín 17:06
2. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 18:58 + 1:52
3. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 19:24 + 2:18
4. Švidrnochová Lenka MOV9951 SKOB Ostrava 19:41 + 2:35
5. Hájková Lenka AOP0050 Přátelé orientačního běhu Opava 22:32 + 5:26
6. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:07 + 6:01
7. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:52 + 6:46
8. Šabršulová Natálie LCE0054 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:55 + 9:49
9. Poláková Lenka SOP0151 OOB TJ Slezan Opava 27:14 + 10:08
10. Macíková Barbora TZL0053 SKOB Zlín 28:05 + 10:59
11. Paterová Klára TZL0093 SKOB Zlín 28:38 + 11:32
12. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 29:58 + 12:52
13. Slovenčíková Eliška VIC9959 OB Vizovice 30:50 + 13:44
14. Svobodová Barbora BFM0151 SKOB Frýdek - Místek 32:48 + 15:42
D16C
2.80 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrichová Daniela OTK9751 OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:09
2. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 42:44 + 0:35
3. Kaufmanová Ivana TRI9761 TJ TŽ Třinec 44:56 + 2:47
4. Čechová Klára AOP9951 Přátelé orientačního běhu Opava 47:00 + 4:51
5. Hanousková Renata LCE9852 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:59 + 12:50
6. Kovářová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec 60:15 + 18:06
7. Liberdová Jana TRI9852 TJ TŽ Třinec 64:43 + 22:34
D18C
3.20 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Hana AOV9850 OOB TJ Baník Ostrava 40:14
2. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 42:12 + 1:58
3. Vývodová Jana MOV9852 SKOB Ostrava 44:06 + 3:52
4. Fukalová Martina AOV9550 OOB TJ Baník Ostrava 64:12 + 23:58
D21C
3.80 km, 235 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6651
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 42:08 7163
2. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 47:08 + 5:00 6435
3. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 47:42 + 5:34 6352
4. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 50:45 + 8:37 5908
5. Tesařová Marcela AOP9450 Přátelé orientačního běhu Opava 55:09 + 13:01 5267
6. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 56:23 + 14:15 5087
7. Petrová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 59:54 + 17:46 4575
8. Juřeníková Hana MOV8052 SKOB Ostrava 60:16 + 18:08 4521
9. Stoszková Jana AOP8850 Přátelé orientačního běhu Opava 70:17 + 28:09 3062
10. Voborníková Tereza 64C8550 Ekonom Praha Outdoor 88:34 + 46:26
11. Skurková Vendula BFM9353 SKOB Frýdek - Místek 90:57 + 48:49 51
12. Nováková Anežka 99:08 + 57:00
Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec DISK 0
D35C
3.40 km, 185 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 TJ TŽ Třinec 38:11
2. Bruková Jana TRI7150 TJ TŽ Třinec 42:09 + 3:58
3. Nešporová Barbora TZL7652 SKOB Zlín 45:14 + 7:03
4. Tesařová Bohumila TRI6957 TJ TŽ Třinec 46:06 + 7:55
5. Glabazňová Jana AOP6151 Přátelé orientačního běhu Opava 49:18 + 11:07
6. Kostková Jana AOP7151 Přátelé orientačního běhu Opava 50:13 + 12:02
7. Valíková Petra AOP7351 Přátelé orientačního běhu Opava 54:31 + 16:20
8. Vričanová Sylva HAV6751 SKOB Baník Havířov 56:31 + 18:20
9. Proboszová Zuzana HAV7250 SKOB Baník Havířov 56:35 + 18:24
10. Fukalová Radmila AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava 57:01 + 18:50
11. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 65:14 + 27:03
12. Kaděrová Barbora HAV7051 SKOB Baník Havířov 69:15 + 31:04
13. Mielcová Elena AOV6951 OOB TJ Baník Ostrava 69:16 + 31:05
14. Švidrnochová Hana MOV7751 SKOB Ostrava 70:14 + 32:03
15. Řehová Renata BFM7151 SKOB Frýdek - Místek 75:27 + 37:16
16. Procházková Martina SOP7351 OOB TJ Slezan Opava 75:33 + 37:22
17. Dorčáková Pavlína MOV6951 SKOB Ostrava 77:04 + 38:53
D45C
3.00 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 VZA Žilina 42:24
2. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 42:57 + 0:33
3. Jastrzembská Jarmila TRI6450 TJ TŽ Třinec 48:26 + 6:02
4. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 51:20 + 8:56
5. Rokoszová Jaroslava MOV6351 SKOB Ostrava 55:48 + 13:24
6. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 56:02 + 13:38
7. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 56:29 + 14:05
8. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 63:17 + 20:53
9. Sochorová Hana HAV6250 SKOB Baník Havířov 66:20 + 23:56
10. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 67:33 + 25:09
11. Bednaříková Adriana MOV6851 SKOB Ostrava 69:29 + 27:05
D55C
2.50 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gavendová Anna TRI4650 TJ TŽ Třinec 57:17
2. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 64:00 + 6:43
3. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 82:20 + 25:03
4. Novotná Ludmila OOP4850 TJ Opava 85:39 + 28:22
5. Hájková Ludmila OOP5751 TJ Opava 91:34 + 34:17
6. Chromčáková Ivana JZL5450 TJ Jižní svahy Zlín 97:19 + 40:02
Vlachová Renata AOV4450 OOB TJ Baník Ostrava DISK
Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín DISK
H10C
1.60 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Adam TRI0300 TJ TŽ Třinec 19:21
2. Kovařík Tomáš TRI0400 TJ TŽ Třinec 23:21 + 4:00
3. Jochec Jan VIC0304 OB Vizovice 24:10 + 4:49
4. Fajkoš Lubomír MOV0301 SKOB Ostrava 25:08 + 5:47
5. Janas Adam PGP0404 SK Praga 27:44 + 8:23
Rohlík Zbyněk KVS0301 SKOB Kobra Vsetín DISK
H12C
2.00 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Martin TRI0101 TJ TŽ Třinec 17:15
2. Kundrata Jan JZL0201 TJ Jižní svahy Zlín 19:26 + 2:11
3. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 20:19 + 3:04
4. Kostka Jiří AOP0201 Přátelé orientačního běhu Opava 20:32 + 3:17
5. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 20:56 + 3:41
6. Janas Petr PGP0200 SK Praga 21:18 + 4:03
7. Valík Adam AOP0301 Přátelé orientačního běhu Opava 22:00 + 4:45
8. Čech Vít AOP0302 Přátelé orientačního běhu Opava 22:08 + 4:53
9. Dorčák Jan MOV0103 SKOB Ostrava 23:43 + 6:28
10. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 28:10 + 10:55
11. Gonda Václav LCE0102 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:45 + 11:30
12. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 28:56 + 11:41
13. Haltof Marek TRI0200 TJ TŽ Třinec 29:15 + 12:00
14. Zeman Jakub TZL0102 SKOB Zlín 32:13 + 14:58
15. Kryštof Ivo HLV02X1 KČT - OB Holešov 33:05 + 15:50
16. Bitto Max LCE0103 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:49 + 17:34
Janík Patrik LCE0101 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Smolka Roman VIC0102 OB Vizovice DISK
H14C
1.90 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panovec Kryštof OTK0001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 17:43
2. Zentrich Dušan OTK0002 OOB TJ Jiskra Otrokovice 18:30 + 0:47
3. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 22:27 + 4:44
4. Láznička Václav TZL9901 SKOB Zlín 23:53 + 6:10
5. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:16 + 8:33
6. Kubíček David MOV0003 SKOB Ostrava 27:35 + 9:52
7. Kaděra Vojta HAV0000 SKOB Baník Havířov 27:59 + 10:16
8. Plášek Pavel LCE9907 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:47 + 14:04
9. Tesař Vojtěch AOP9900 Přátelé orientačního běhu Opava 32:35 + 14:52
10. Pospíšil Štěpán KVS0001 SKOB Kobra Vsetín 33:17 + 15:34
11. Malý Vojtěch VIC0005 OB Vizovice 33:38 + 15:55
12. Turza Tomáš LCE9912 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:39 + 17:56
13. Vavřík Tomáš LOV0000 lepus.cz 41:38 + 23:55
14. Navrátil Adam TRI9900 TJ TŽ Třinec 45:23 + 27:40
15. Vakant 50:02 + 32:19
H16C
3.20 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:41
2. Chupek Jakub VZA9901 Slávia ŽU Žilina 32:26 + 2:45
3. Madzia Martin TRI9705 TJ TŽ Třinec 34:36 + 4:55
4. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 36:50 + 7:09
5. Valík Tomáš AOP0001 Přátelé orientačního běhu Opava 44:54 + 15:13
6. Procházka Zdeněk SOP9901 OOB TJ Slezan Opava 47:22 + 17:41
7. Padrta Pavel MOV9700 SKOB Ostrava 49:21 + 19:40
8. Božoň Radek BFM9804 SKOB Frýdek - Místek 59:42 + 30:01
Matýsek Lukáš SOP9701 OOB TJ Slezan Opava DISK
H18C
3.60 km, 245 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 60:19
2. Dvorský Petr SKM9601 KOB Směr Kroměříž 64:35 + 4:16
3. Svoboda František SOP9601 OOB TJ Slezan Opava 64:43 + 4:24
H21C
4.40 km, 250 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8260
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:42 8894
2. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 42:05 + 4:23 8007
3. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 42:43 + 5:01 7879
4. Štěpán Mudrák LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:07 + 5:25 7798
5. Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:31 + 7:49 7313
6. Matuš Vojtěch VRB9606 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 45:34 + 7:52 7303
7. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:55 + 8:13 7232
8. Sochor Jan HAV8801 SKOB Baník Havířov 46:12 + 8:30 7174
9. Malý Ondřej 4IC8911 TJ Holub Chrastěšov 46:49 + 9:07
10. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 51:59 + 14:17 6005
11. Pospíšil Petr SOP9301 OOB TJ Slezan Opava 53:09 + 15:27 5769
12. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 59:10 + 21:28 4551
13. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 59:32 + 21:50 4477
14. Glonek Jakub AOV9602 OOB TJ Baník Ostrava 59:41 + 21:59 4447
15. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 60:12 + 22:30 4342
16. Klabouch Martin LPU9615 OK Lokomotiva Pardubice 61:06 + 23:24 4160
17. Mec Martin 64C8500 Ekonom Praha Outdoor 61:16 + 23:34
18. Benroth Jakub TZL9002 SKOB Zlín 61:57 + 24:15 3988
19. Macka Radek LCE8110 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:40 + 24:58 3843
20. Stoszek Jakub AOP8300 Přátelé orientačního běhu Opava 62:55 + 25:13 3793
21. Volkov Oleksandr 38S8000 VZA Žilina 63:18 + 25:36
22. Walach Ondřej TRI9601 TJ TŽ Třinec 63:29 + 25:47 3678
23. Kostka Petr MOV8200 SKOB Ostrava 67:58 + 30:16 2771
24. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 69:41 + 31:59 2424
25. Měrka Roman VIC8308 OB Vizovice 71:02 + 33:20 2151
26. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 78:10 + 40:28 708
27. Ticháček Jan NNNXXX2 Neregistrovaní 82:11 + 44:29
28. Kuchař Jiří 4HCXXX1 PSÍ TÝM 82:57 + 45:15
29. Minarčík Tomáš NNNXX11 Neregistrovaní 88:35 + 50:53
Mikel David TZL9703 SKOB Zlín DISK 0
Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín DISK 0
Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM DISK 0
H35C
3.90 km, 235 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 40:01
2. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 42:12 + 2:11
3. Valík Luděk AOP7101 Přátelé orientačního běhu Opava 45:18 + 5:17
4. Šuráň René LCE7034 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:19 + 5:18
5. Tesař Jiří AOP6702 Přátelé orientačního běhu Opava 47:12 + 7:11
6. Jakobi Zdeněk HAV5701 SKOB Baník Havířov 47:53 + 7:52
7. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 48:20 + 8:19
8. Cienciala Martin TRI7401 TJ TŽ Třinec 49:51 + 9:50
9. Navrátil Rostislav TRI6601 TJ TŽ Třinec 50:23 + 10:22
10. Čech Tomáš AOP7001 Přátelé orientačního běhu Opava 52:03 + 12:02
11. Ryšavý Jiří MOV5803 SKOB Ostrava 53:27 + 13:26
12. Černoch Karel TZL6835 SKOB Zlín 53:32 + 13:31
13. Sochor Tomáš HAV6301 SKOB Baník Havířov 54:15 + 14:14
14. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:39 + 14:38
15. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:17 + 15:16
16. Stibor Zbyněk KAR7601 SK Karlovice 57:38 + 17:37
17. Maceček Otakar MOV6102 SKOB Ostrava 58:37 + 18:36
17. Vlček Roman SKM7000 KOB Směr Kroměříž 58:37 + 18:36
19. Kaděra Pavel HAV7100 SKOB Baník Havířov 62:09 + 22:08
20. Šamánek Petr ZVS6901 TJ Zbrojovka Vsetín 69:13 + 29:12
21. Jurčák David SOP7808 OOB TJ Slezan Opava 94:47 + 54:46
Tomeček Ladislav HLV7137 KČT - OB Holešov DISK
Štětínský Pavel MOV7104 SKOB Ostrava DISK
Hrazdil Roman RAD7401 TJ Sokol Radslavice DISK
H45C
3.50 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB6808 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 43:54
2. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 44:21 + 0:27
3. Lužný Ladislav HAV6000 SKOB Baník Havířov 44:33 + 0:39
4. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 45:53 + 1:59
5. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 46:08 + 2:14
6. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 46:24 + 2:30
7. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 47:10 + 3:16
8. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 48:10 + 4:16
9. Bačo Lubomír SOP6201 OOB TJ Slezan Opava 48:38 + 4:44
10. Vašek Rudolf SOP5702 OOB TJ Slezan Opava 52:09 + 8:15
11. Hájek Martin KYL6801 SK SP Kylešovice 54:09 + 10:15
12. Moravec Stanislav SOP5801 OOB TJ Slezan Opava 58:19 + 14:25
13. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 58:31 + 14:37
14. Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 62:03 + 18:09
15. Láznička Libor TZL6701 SKOB Zlín 67:01 + 23:07
16. Bruk Slavomír TRI6800 TJ TŽ Třinec 67:26 + 23:32
17. Otrusina Milan EZL6205 PEV Zlín 68:16 + 24:22
18. Vývoda Zdeněk MOV6702 SKOB Ostrava 79:08 + 35:14
H55C
3.30 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slivečka Jaromír MOV5601 SKOB Ostrava 51:10
2. Novotný Stanisl OOP4800 TJ Opava 53:37 + 2:27
3. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 53:43 + 2:33
4. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 54:07 + 2:57
5. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 54:43 + 3:33
6. Pospíšil Karel KAR5001 SK Karlovice 55:40 + 4:30
7. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 59:08 + 7:58
8. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 61:58 + 10:48
9. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 64:48 + 13:38
10. Šmakal Pavel TZL4801 SKOB Zlín 71:13 + 20:03
11. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 73:24 + 22:14
H65C
2.70 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosek Jiří OOP4401 TJ Opava 49:18
2. Řezanina Josef ZVS3701 TJ Zbrojovka Vsetín 55:23 + 6:05
3. Vyškovský Ivan ZVS4301 TJ Zbrojovka Vsetín 57:06 + 7:48
4. Diener Herbert MOV4101 SKOB Ostrava 60:05 + 10:47
5. Vávra Jiří MOV4102 SKOB Ostrava 61:28 + 12:10
6. Rokosz Bohumil MOV4803 SKOB Ostrava 64:43 + 15:25
7. Kroča Josef MOV4501 SKOB Ostrava 64:53 + 15:35
8. Beneš Karel HAV4201 SKOB Baník Havířov 75:00 + 25:42
9. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 75:27 + 26:09
Žemlík Jan TZL4325 SKOB Zlín DISK
HD10N
2.40 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šuráňová Pavlína TZL0393 SKOB Zlín 23:13
2. Procnerová Veronika BFM0453 SKOB Frýdek - Místek 28:35 + 5:22
3. Haltofová Romana TRI0451 TJ TŽ Třinec 30:02 + 6:49
4. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 31:15 + 8:02
5. Zahradníková Kateřina BFM0551 SKOB Frýdek - Místek 31:54 + 8:41
6. Novák Igor HAV SKOB Baník Havířov 39:45 + 16:32
7. Matuška Václav KVS0302 SKOB Kobra Vsetín 41:58 + 18:45
Mrozek Pawel TRI0401 TJ TŽ Třinec DISK
Šemnický Jakub TZL0343 SKOB Zlín DISK
Jedruchová Štěpánka TZL0350 SKOB Zlín DISK
Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín DISK
Jedruch Viktor TZL0600 SKOB Zlín DISK
Humeník David LCE0402 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
HDR
2.40 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Jan TRI0502 TJ TŽ Třinec 16:01
1. Kamila Malotová LCE0255 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:01
3. Batani Valeria TZL0495 SKOB Zlín 19:07 + 3:06
4. Cieslar Michael TRI0505 TJ TŽ Třinec 22:19 + 6:18
5. Otrusina Martin EZL PEV Zlín 23:20 + 7:19
6. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:25 + 7:24
7. Svobodová Klára LCE0153 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:42 + 8:41
8. Batani Valentina TZL0494 SKOB Zlín 26:43 + 10:42
9. Stiborová Blanka KAR7650 SK Karlovice 29:50 + 13:49
10. Walaská Klára TRI0950 TJ TŽ Třinec 30:55 + 14:54
11. Slavík Ondřej VRB0505 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 31:23 + 15:22
12. Vyoralová Šárka VIC0950 OB Vizovice 31:45 + 15:44
13. Mališková Kristýna LCE0552 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:25 + 18:24
14. Hrbáčková Míša HAV SKOB Baník Havířov 37:56 + 21:55
15. Vakant 38:56 + 22:55
16. Stříteský Tomáš KVS SKOB Kobra Vsetín 39:38 + 23:37
17. Hrbáček Filip C LCE0501 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:10 + 24:09
18. Dorčák Tomáš MOV0801 SKOB Ostrava 40:41 + 24:40
19. Tobias Pekárek TZL SKOB Zlín 42:40 + 26:39
20. Bruk Tomáš TRI0900 TJ TŽ Třinec 44:24 + 28:23
21. Bruk Lukáš TRI0901 TJ TŽ Třinec 44:28 + 28:27
Kryštof David HLV04X1 KČT - OB Holešov DISK
Novák Richard AOV OOB TJ Baník Ostrava DISK
P
2.60 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondřej Hrubý NNN Neregistrovaní 21:31
2. Tichý Libor TZL6848 SKOB Zlín 23:17 + 1:46
3. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 32:07 + 10:36
4. Slavíková Lenka VRB7373 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 32:44 + 11:13
5. Haltof Petr TRI7400 TJ TŽ Třinec 32:50 + 11:19
6. Vavřík René LOV7000 lepus.cz 36:01 + 14:30
7. Jan Hornych NNN Neregistrovaní 36:46 + 15:15
8. Doskočilová Anna 4HCXXX2 PSÍ TÝM 40:33 + 19:02
9. Šauman Petr ODR6100 SKOB Odry 41:34 + 20:03
10. Mizerová Jarmila TRI6851 TJ TŽ Třinec 43:34 + 22:03
11. Labudík Milan VRB6202 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 44:32 + 23:01
12. Panovcová Jitka NNN0007 Neregistrovaní 44:44 + 23:13
13. Lenka Vlčková SKM KOB Směr Kroměříž 45:21 + 23:50
14. Haltof Jindřich TRI6201 TJ TŽ Třinec 49:34 + 28:03
15. Bantová Martina OTK7250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 51:40 + 30:09
16. Haltofová Marie TRI7050 TJ TŽ Třinec 53:13 + 31:42
17. Mrozková Olga TRI7350 TJ TŽ Třinec 54:26 + 32:55
18. Austera Filip NNN0401 Neregistrovaní 58:25 + 36:54
19. Zahradníková Kateřina BFM7751 SKOB Frýdek - Místek 58:59 + 37:28
20. Vakant 72:22 + 50:51
Mizerová Monika TRI9250 TJ TŽ Třinec DISK
Bíčánek Milan TRI7701 TJ TŽ Třinec DISK
T
4.90 km, 285 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gřešková Jana NNN Neregistrovaní 127:23
Alča+ Bára KVS SKOB Kobra Vsetín DISK