Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2013
Místo konání:
Vsetín - Základní škola Rybníky
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Mapa:
Pozor, vlak!, 1:4 000, E = 2 m
Ředitel závodu:
Hrbas Vladimír
Hlavní rozhodčí:
Zbranek Roman
Stavitel tratí:
Koporová Petra
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
0.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška MOV0451 SKOB Ostrava 12:04
2. Sedlecká Bára OTK0492 OOB TJ Jiskra Otrokovice 19:00 + 6:56
D12C
1.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ciencialová Daniela TRI0254 TJ TŽ Třinec 8:09
2. Mrozek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 8:16 + 0:07
3. Plášková Anna LCE0152 OOB TJ Slovan Luhačovice 8:29 + 0:20
4. Kantorová Anna TRI0352 TJ TŽ Třinec 8:41 + 0:32
5. Bilková Kateřina TRI0252 TJ TŽ Třinec 9:19 + 1:10
6. Klabouchová Veronika VZA0151 Slávia ŽU Žilina 9:20 + 1:11
7. Navrátilová Adéla TRI0250 TJ TŽ Třinec 9:50 + 1:41
8. Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín 10:20 + 2:11
9. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 12:10 + 4:01
10. Tichá Julie TZL0252 SKOB Zlín 12:24 + 4:15
11. Dufková Renata LCE0253 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:50 + 10:41
12. Sedlecká Anna OTK0292 OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:38 + 32:29
D14C
1.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 8:55
2. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 9:16 + 0:21
3. Poláková Lenka SOP0151 OOB TJ Slezan Opava 9:41 + 0:46
4. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 9:45 + 0:50
5. Hájková Lenka AOP0050 Přátelé orientačního běhu Opava 9:50 + 0:55
6. Švidrnochová Lenka MOV9951 SKOB Ostrava 10:35 + 1:40
7. Svobodová Barbora BFM0151 SKOB Frýdek - Místek 10:37 + 1:42
8. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 10:41 + 1:46
9. Paterová Klára TZL0093 SKOB Zlín 11:41 + 2:46
10. Šabršulová Natálie LCE0054 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:57 + 3:02
11. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 13:28 + 4:33
12. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:29 + 4:34
13. Macíková Barbora TZL0053 SKOB Zlín 17:31 + 8:36
14. Leciánová Veronika OOP0050 TJ Opava 25:32 + 16:37
D16C
1.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 11:17
2. Čechová Klára AOP9951 Přátelé orientačního běhu Opava 11:36 + 0:19
3. Kaufmanová Ivana TRI9761 TJ TŽ Třinec 11:44 + 0:27
4. Hanousková Renata LCE9852 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:05 + 1:48
5. Kovářová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec 13:12 + 1:55
6. Zentrichová Daniela OTK9751 OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:25 + 3:08
7. Liberdová Jana TRI9852 TJ TŽ Třinec 16:14 + 4:57
8. Tomečková Lenka HLV9761 KČT - OB Holešov 16:34 + 5:17
9. Svěchotová Natálie MOV9751 SKOB Ostrava 16:40 + 5:23
D18C
2.00 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Hana AOV9850 OOB TJ Baník Ostrava 12:09
2. Vývodová Jana MOV9852 SKOB Ostrava 12:50 + 0:41
3. Fukalová Martina AOV9550 OOB TJ Baník Ostrava 17:51 + 5:42
D21C
2.40 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6651
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 14:07 6856
2. Tesařová Marcela AOP9450 Přátelé orientačního běhu Opava 14:33 + 0:26 6659
3. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 15:01 + 0:54 6446
4. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 15:13 + 1:06 6354
5. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 15:30 + 1:23 6225
6. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 15:55 + 1:48 6035
7. Petrová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 16:08 + 2:01 5936
8. Juřeníková Hana MOV8052 SKOB Ostrava 16:26 + 2:19 5799
9. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 18:10 + 4:03 5007
10. Skurková Vendula BFM9353 SKOB Frýdek - Místek 18:47 + 4:40 4726
11. Karlíková Zuzana VIV8050 GIGANT Orienteering 21:37 + 7:30
12. Stoszková Jana AOP8850 Přátelé orientačního běhu Opava 22:16 + 8:09 3135
13. Kesely Lenka MOV8451 SKOB Ostrava 22:59 + 8:52 2808
14. Voborníková Tereza 64C8550 Ekonom Praha Outdoor 26:01 + 11:54
D35C
2.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 TJ TŽ Třinec 11:26
2. Nešporová Barbora TZL7652 SKOB Zlín 12:46 + 1:20
3. Kostková Jana AOP7151 Přátelé orientačního běhu Opava 13:14 + 1:48
4. Glabazňová Jana AOP6151 Přátelé orientačního běhu Opava 13:20 + 1:54
5. Bruková Jana TRI7150 TJ TŽ Třinec 13:24 + 1:58
6. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:53 + 2:27
7. Tesařová Bohumila TRI6957 TJ TŽ Třinec 14:46 + 3:20
8. Vričanová Sylva HAV6751 SKOB Baník Havířov 14:58 + 3:32
9. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 15:16 + 3:50
10. Valíková Petra AOP7351 Přátelé orientačního běhu Opava 15:57 + 4:31
11. Kaděrová Barbora HAV7051 SKOB Baník Havířov 16:12 + 4:46
12. Řehová Renata BFM7151 SKOB Frýdek - Místek 16:33 + 5:07
13. Leciánová Vanda OOP7453 TJ Opava 17:32 + 6:06
14. Dorčáková Pavlína MOV6951 SKOB Ostrava 17:43 + 6:17
15. Mielcová Elena AOV6951 OOB TJ Baník Ostrava 17:50 + 6:24
16. Švidrnochová Hana MOV7751 SKOB Ostrava 18:11 + 6:45
17. Procházková Martina SOP7351 OOB TJ Slezan Opava 18:15 + 6:49
18. Fukalová Radmila AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava 18:32 + 7:06
19. Proboszová Zuzana HAV7250 SKOB Baník Havířov 19:42 + 8:16
D45C
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 VZA Žilina 12:31
2. Jastrzembská Jarmila TRI6450 TJ TŽ Třinec 12:44 + 0:13
3. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 12:57 + 0:26
4. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:02 + 1:31
5. Rokoszová Jaroslava MOV6351 SKOB Ostrava 14:33 + 2:02
6. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 14:38 + 2:07
7. Sochorová Hana HAV6250 SKOB Baník Havířov 16:09 + 3:38
8. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 18:17 + 5:46
Bednaříková Adriana MOV6851 SKOB Ostrava DISK
D55C
1.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 12:36
2. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 12:40 + 0:04
3. Hájková Ludmila OOP5751 TJ Opava 15:44 + 3:08
4. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 15:51 + 3:15
5. Novotná Ludmila OOP4850 TJ Opava 19:18 + 6:42
6. Chromčáková Ivana JZL5450 TJ Jižní svahy Zlín 19:51 + 7:15
7. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 20:40 + 8:04
H10C
0.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkoš Lubomír MOV0301 SKOB Ostrava 7:54
2. Janas Adam PGP0404 SK Praga 8:08 + 0:14
3. Haltof Adam TRI0300 TJ TŽ Třinec 9:57 + 2:03
4. Rohlík Zbyněk KVS0301 SKOB Kobra Vsetín 16:59 + 9:05
H12C
1.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Martin TRI0101 TJ TŽ Třinec 8:59
2. Kostka Jiří AOP0201 Přátelé orientačního běhu Opava 9:56 + 0:57
3. Valík Adam AOP0301 Přátelé orientačního běhu Opava 10:03 + 1:04
4. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 10:15 + 1:16
5. Kundrata Jan JZL0201 TJ Jižní svahy Zlín 10:40 + 1:41
6. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 11:00 + 2:01
7. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 11:07 + 2:08
8. Čech Vít AOP0302 Přátelé orientačního běhu Opava 11:14 + 2:15
9. Dorčák Jan MOV0103 SKOB Ostrava 11:47 + 2:48
10. Janas Petr PGP0200 SK Praga 12:35 + 3:36
11. Haltof Marek TRI0200 TJ TŽ Třinec 13:00 + 4:01
12. Kryštof Ivo HLV02X1 KČT - OB Holešov 13:23 + 4:24
13. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 14:19 + 5:20
14. Gonda Václav LCE0102 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:46 + 5:47
15. Bitto Max LCE0103 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:48 + 7:49
Zeman Jakub TZL0102 SKOB Zlín DISK
Janík Patrik LCE0101 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H14C
1.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan OTK0002 OOB TJ Jiskra Otrokovice 8:58
2. Panovec Kryštof OTK0001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 9:28 + 0:30
3. Láznička Václav TZL9901 SKOB Zlín 9:47 + 0:49
4. Tesař Vojtěch AOP9900 Přátelé orientačního běhu Opava 9:48 + 0:50
5. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 10:49 + 1:51
6. Kubíček David MOV0003 SKOB Ostrava 10:54 + 1:56
7. Turza Tomáš LCE9912 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:10 + 2:12
8. Staněk Ondra HAV0002 SKOB Baník Havířov 12:16 + 3:18
9. Navrátil Adam TRI9900 TJ TŽ Třinec 12:19 + 3:21
10. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 12:41 + 3:43
11. Vavřík Tomáš LOV0000 lepus.cz 13:06 + 4:08
12. Kaděra Vojta HAV0000 SKOB Baník Havířov 14:39 + 5:41
Pospíšil Štěpán KVS0001 SKOB Kobra Vsetín DISK
H16C
2.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 10:17
2. Chupek Jakub VZA9901 Slávia ŽU Žilina 11:00 + 0:43
3. Madzia Martin TRI9705 TJ TŽ Třinec 11:49 + 1:32
4. Valík Tomáš AOP0001 Přátelé orientačního běhu Opava 11:52 + 1:35
5. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 12:15 + 1:58
6. Zvoníček Jan SKM9801 KOB Směr Kroměříž 12:37 + 2:20
7. Procházka Zdeněk SOP9901 OOB TJ Slezan Opava 13:35 + 3:18
8. Padrta Pavel MOV9700 SKOB Ostrava 13:58 + 3:41
9. Božoň Radek BFM9804 SKOB Frýdek - Místek 16:51 + 6:34
10. Rohlík Jan KVS9801 SKOB Kobra Vsetín 17:39 + 7:22
Matýsek Lukáš SOP9701 OOB TJ Slezan Opava DISK
H18C
2.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvorský Petr SKM9601 KOB Směr Kroměříž 12:18
2. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 12:50 + 0:32
3. Svoboda František SOP9601 OOB TJ Slezan Opava 13:27 + 1:09
H21C
2.80 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8648
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:22 8807
2. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 13:41 + 0:19 8606
3. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:47 + 0:25 8542
4. Glonek Jakub AOV9602 OOB TJ Baník Ostrava 13:53 + 0:31 8479
5. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:05 + 0:43 8352
6. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 14:08 + 0:46 8320
7. Matuš Vojtěch VRB9606 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 14:21 + 0:59 8182
8. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 14:40 + 1:18 7981
9. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 14:47 + 1:25 7907
10. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 14:52 + 1:30 7854
11. Sochor Jan HAV8801 SKOB Baník Havířov 15:12 + 1:50 7642
11. Klabouch Martin LPU9615 OK Lokomotiva Pardubice 15:12 + 1:50 7642
13. Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:28 + 2:06 7473
14. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 15:34 + 2:12 7410
15. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 15:47 + 2:25 7272
16. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 15:55 + 2:33 7187
17. Pospíšil Petr SOP9301 OOB TJ Slezan Opava 16:04 + 2:42 7092
18. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 16:10 + 2:48 7028
19. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 16:12 + 2:50 7007
20. Stoszek Jakub AOP8300 Přátelé orientačního běhu Opava 16:13 + 2:51 6997
21. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 16:18 + 2:56 6944
21. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 16:18 + 2:56 6944
23. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 16:36 + 3:14 6753
24. Macka Radek LCE8110 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:50 + 3:28 6605
25. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 17:11 + 3:49 6383
26. Karlík Michal VIV8000 GIGANT Orienteering 17:23 + 4:01
27. Walach Ondřej TRI9601 TJ TŽ Třinec 17:36 + 4:14 6118
28. Benroth Jakub TZL9002 SKOB Zlín 17:52 + 4:30 5949
29. Ticháček Jan NNNXXX2 Neregistrovaní 18:04 + 4:42
30. Volkov Oleksandr 38S8000 VZA Žilina 18:17 + 4:55
31. Pernička Petr TZL7336 SKOB Zlín 18:36 + 5:14 5483
32. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:43 + 5:21 5409
33. Kostka Petr MOV8200 SKOB Ostrava 19:26 + 6:04 4954
34. Mec Martin 64C8500 Ekonom Praha Outdoor 19:31 + 6:09
35. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 21:39 + 8:17 3546
36. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 22:58 + 9:36 2710
37. Kuchař Jiří 4HCXXX1 PSÍ TÝM 23:44 + 10:22
38. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 24:38 + 11:16 1651
Malý Ondřej 4IC8911 TJ Holub Chrastěšov DISK
Maliňák Štěpán KVS8801 SKOB Kobra Vsetín DISK
Klícha Martin VAM6801 OOB Vamberk DISK
H35C
2.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Luděk AOP7101 Přátelé orientačního běhu Opava 11:39
2. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 12:34 + 0:55
3. Navrátil Rostislav TRI6601 TJ TŽ Třinec 12:36 + 0:57
3. Tesař Jiří AOP6702 Přátelé orientačního běhu Opava 12:36 + 0:57
5. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 12:41 + 1:02
6. Čech Tomáš AOP7001 Přátelé orientačního běhu Opava 12:44 + 1:05
7. Sochor Tomáš HAV6301 SKOB Baník Havířov 13:13 + 1:34
8. Ryšavý Jiří MOV5803 SKOB Ostrava 13:18 + 1:39
9. Cienciala Martin TRI7401 TJ TŽ Třinec 13:32 + 1:53
10. Vlček Roman SKM7000 KOB Směr Kroměříž 13:36 + 1:57
11. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 13:45 + 2:06
12. Jakobi Zdeněk HAV5701 SKOB Baník Havířov 14:04 + 2:25
13. Štětínský Pavel MOV7104 SKOB Ostrava 14:32 + 2:53
14. Stibor Zbyněk KAR7601 SK Karlovice 14:57 + 3:18
15. Maceček Otakar MOV6102 SKOB Ostrava 15:07 + 3:28
16. Kaděra Pavel HAV7100 SKOB Baník Havířov 15:55 + 4:16
17. Šamánek Petr ZVS6901 TJ Zbrojovka Vsetín 16:18 + 4:39
18. Jurčák David SOP7808 OOB TJ Slezan Opava 19:38 + 7:59
19. Tomeček Ladislav HLV7137 KČT - OB Holešov 20:57 + 9:18
Šuráň René LCE7034 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H45C
2.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Martin BFM6701 SKOB Frýdek - Místek 12:10
2. Slavík Tomáš VRB6808 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 12:13 + 0:03
3. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 12:55 + 0:45
4. Szturc Radek TRC6800 SKOB BETA Třinec 13:01 + 0:51
5. Moravec Stanislav SOP5801 OOB TJ Slezan Opava 13:02 + 0:52
6. Lužný Ladislav HAV6000 SKOB Baník Havířov 13:07 + 0:57
7. Bruk Slavomír TRI6800 TJ TŽ Třinec 13:14 + 1:04
8. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 13:17 + 1:07
9. Hájek Martin KYL6801 SK SP Kylešovice 14:18 + 2:08
10. Trojek Jakub TRC6400 SKOB BETA Třinec 14:34 + 2:24
11. Argaláš Jaroslav TRI6202 TJ TŽ Třinec 14:51 + 2:41
12. Vašek Rudolf SOP5702 OOB TJ Slezan Opava 14:55 + 2:45
13. Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 15:13 + 3:03
14. Niedoba Jan TRC6200 SKOB BETA Třinec 15:15 + 3:05
15. Vývoda Zdeněk MOV6702 SKOB Ostrava 15:36 + 3:26
16. Lecián Oldřich OOP6100 TJ Opava 15:56 + 3:46
17. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 16:04 + 3:54
18. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 16:06 + 3:56
19. Dvorský Ilja SKM6103 KOB Směr Kroměříž 17:46 + 5:36
Bačo Lubomír SOP6201 OOB TJ Slezan Opava DISK
H55C
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Evžen AOP5701 Přátelé orientačního běhu Opava 12:20
2. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 12:24 + 0:04
3. Pospíšil Karel KAR5001 SK Karlovice 12:32 + 0:12
4. Novotný Stanisl OOP4800 TJ Opava 13:18 + 0:58
5. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 13:48 + 1:28
6. Slivečka Jaromír MOV5601 SKOB Ostrava 14:00 + 1:40
7. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 14:15 + 1:55
8. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 15:36 + 3:16
9. Šmakal Pavel TZL4801 SKOB Zlín 17:54 + 5:34
10. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 18:06 + 5:46
Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD DISK
H65C
1.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Diener Herbert MOV4101 SKOB Ostrava 13:27
2. Beneš Karel HAV4201 SKOB Baník Havířov 15:13 + 1:46
3. Vyškovský Ivan ZVS4301 TJ Zbrojovka Vsetín 15:45 + 2:18
4. Rokosz Bohumil MOV4803 SKOB Ostrava 17:38 + 4:11
5. Kroča Josef MOV4501 SKOB Ostrava 18:27 + 5:00
6. Nosek Jiří OOP4401 TJ Opava 18:40 + 5:13
7. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 19:09 + 5:42
8. Vávra Jiří MOV4102 SKOB Ostrava 19:28 + 6:01
Žemlík Jan TZL4325 SKOB Zlín DISK
HD10N
1.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 TJ TŽ Třinec 8:53
2. Koňařík Vít SVS0001 Orientklub Vsetín 9:28 + 0:35
3. Matuška Václav KVS0302 SKOB Kobra Vsetín 10:51 + 1:58
4. Mrozek Pawel TRI0401 TJ TŽ Třinec 10:53 + 2:00
5. Mrkvičková Ema TZL0451 SKOB Zlín 11:05 + 2:12
6. Procnerová Veronika BFM0453 SKOB Frýdek - Místek 12:14 + 3:21
7. Humeník David LCE0402 OOB TJ Slovan Luhačovice 12:28 + 3:35
8. Zahradníková Kateřina BFM0551 SKOB Frýdek - Místek 13:17 + 4:24
9. Jedruch Viktor TZL0600 SKOB Zlín 16:15 + 7:22
10. Bruková Petra TRI0450 TJ TŽ Třinec 17:08 + 8:15
Haltofová Romana TRI0451 TJ TŽ Třinec DISK
Jedruchová Štěpánka TZL0350 SKOB Zlín DISK
Šemnický Jakub TZL0343 SKOB Zlín DISK
Šuráňová Pavlína TZL0393 SKOB Zlín DISK
HDR
1.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kryštof David HLV04X1 KČT - OB Holešov 8:34
2. Mudrák Šimon LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 8:53 + 0:19
3. Kundratová Eva JZL TJ Jižní svahy Zlín 9:24 + 0:50
4. Juřeníková Ema MOV0951 SKOB Ostrava 9:48 + 1:14
5. Hrbáček Filip LCE0501 OOB TJ Slovan Luhačovice 9:59 + 1:25
6. Volkov Maksym 38S0700 VZA Žilina 10:24 + 1:50
7. Danysová Martina MOV0151 SKOB Ostrava 10:39 + 2:05
8. Bíčánek Jan TRI0502 TJ TŽ Třinec 10:42 + 2:08
9. Cieslar Michael TRI0505 TJ TŽ Třinec 11:03 + 2:29
9. Malotová Kamila LCE0255 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:03 + 2:29
11. Mališková Kristýna LCE0552 OOB TJ Slovan Luhačovice 11:11 + 2:37
11. Němeček Dominik KVS6655 SKOB Kobra Vsetín 11:11 + 2:37
13. Dorčák Tomáš MOV0801 SKOB Ostrava 11:23 + 2:49
14. Juřeník Jakub MOV0601 SKOB Ostrava 11:54 + 3:20
15. Svobodová Klára LCE0153 OOB TJ Slovan Luhačovice 12:08 + 3:34
16. Pospíšilová Eliška KVS0751 SKOB Kobra Vsetín 12:12 + 3:38
17. Batani Valentina TZL0494 SKOB Zlín 12:40 + 4:06
18. Skálová Lucie KVS SKOB Kobra Vsetín 12:45 + 4:11
19. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 13:08 + 4:34
20. Walaská Klára TRI0950 TJ TŽ Třinec 14:31 + 5:57
21. Kaňát Julián SVS0005 Orientklub Vsetín 14:48 + 6:14
22. Slavík Ondřej VRB0505 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 14:50 + 6:16
23. Krůžela Vojtěch SVS0006 Orientklub Vsetín 15:44 + 7:10
24. Koňařík Vojtěch SVS0004 Orientklub Vsetín 16:05 + 7:31
25. Stiborová Blanka KAR7650 SK Karlovice 16:32 + 7:58
26. Hrbáčková Michaela LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 17:13 + 8:39
27. Štětínská Tereza MOV0751 SKOB Ostrava 19:18 + 10:44
28. Bruk Tomáš TRI0900 TJ TŽ Třinec 21:52 + 13:18
29. Bruk Lukáš TRI0901 TJ TŽ Třinec 21:53 + 13:19
30. Lučan Matěj AZL0909 SKOB ARIS Zlín 22:33 + 13:59
31. Slováček Ondřej TZL SKOB Zlín 25:43 + 17:09
32. Koč Juraj TZL SKOB Zlín 28:15 + 19:41
33. Macka Sebastián LCE1112 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:47 + 22:13
34. Suchánek Dušan SOP7001 OOB TJ Slezan Opava 29:32 + 20:58
Batani Valerina TZL0495 SKOB Zlín DISK
Skálová Karolína KVS SKOB Kobra Vsetín DISK
Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
P
1.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrubý Ondřej NNN Neregistrovaní 5:57
2. Tichý Libor TZL6848 SKOB Zlín 6:38 + 0:41
3. Bičánek Milan TRI7701 TJ TŽ Třinec 7:06 + 1:09
4. Haltof Petr TRI7400 TJ TŽ Třinec 8:19 + 2:22
5. Vavřík René LOV7000 lepus.cz 8:32 + 2:35
6. Mizerová Monika TRI9250 TJ TŽ Třinec 8:34 + 2:37
7. Haltof Jindřich TRI6201 TJ TŽ Třinec 8:59 + 3:02
8. Vlčková Lenka SKM0001 KOB Směr Kroměříž 9:18 + 3:21
9. Klíma Jan OTKXXX3 OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:41 + 5:44
10. Mrozková Olga TRI7350 TJ TŽ Třinec 12:17 + 6:20
11. Mizerová Jarmila TRI6851 TJ TŽ Třinec 13:04 + 7:07
12. Zahradníková Kateřina BFM7751 SKOB Frýdek - Místek 13:41 + 7:44
13. Haltofová Marie TRI7050 TJ TŽ Třinec 14:05 + 8:08
14. Vývodová Zuzana MOV6952 SKOB Ostrava 15:22 + 9:25
15. Ryšavá Ilona MOV6251 SKOB Ostrava 16:02 + 10:05
16. Urbanová Ladislava KVS SKOB Kobra Vsetín 18:16 + 12:19
17. Bantová Martina OTK7250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 20:12 + 14:15
T
2.10 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomáš Minarčík NNN7878 Neregistrovaní 12:54
2. Kovařík Martin TRI7700 TJ TŽ Třinec 14:06 + 1:12
3. Grešková Jana NNN8709 Neregistrovaní 16:21 + 3:27
4. Slavíková Lenka VRB7373 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 17:14 + 4:20
5. Labudík Milan VRB6202 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 24:40 + 11:46
6. Doskočilová Anna 4HCXXX2 PSÍ TÝM 25:39 + 12:45
7. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 26:42 + 13:48