Výsledky závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
28.03.2014
Místo konání:
Hradec nad Moravicí
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Zámek Hradec, 1:4000
Ředitel závodu:
Sklenář Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Stoszek Jakub - R3
Stavitel tratí:
Borunský Tomáš - R3
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     P3    
D10C
1.50 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 13:56
D12
1.50 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 12:25
2. Kantorová Anna TRI0352 B TJ TŽ Třinec 13:48 + 1:23
3. Mrozek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 17:48 + 5:23
4. Ciencialová Daniela TRI0254 B TJ TŽ Třinec 17:51 + 5:26
D14
2.10 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 14:53
2. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 16:59 + 2:06
3. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 17:06 + 2:13
4. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 27:36 + 12:43
D16
3.30 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 26:32
2. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 28:48 + 2:16
Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava DISK
Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec DISK
D18
3.40 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 32:20
2. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 33:19 + 0:59
3. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 42:15 + 9:55
4. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 48:50 + 16:30
5. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 53:14 + 20:54
D20
3.60 km, 150 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Haltof Ewa VRB9499 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 33:47 0
2. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 36:45 + 2:58 0
3. Galatíková Lucie SBR9550 C SKOB Bruntál 37:38 + 3:51 0
D21
3.60 km, 150 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3571
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doleželová Kateřina LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice 30:59 3987
2. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 35:14 + 4:15 3554
3. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 38:59 + 8:00 3172
4. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 40:18 + 9:19 3038
5. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 40:37 + 9:38 3006
6. Svobodová Klára SOP9352 C OOB TJ Slezan Opava 55:59 + 25:00 1441
7. Voborníková Tereza 64C8550 C Ekonom Praha Outdoor 57:24 + 26:25
D35
3.40 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 34:42
2. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 44:37 + 9:55
3. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 46:44 + 12:02
4. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 52:39 + 17:57
5. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 62:23 + 27:41
D45
3.30 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 48:32
2. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 50:26 + 1:54
H12
2.10 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 17:56
2. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 19:56 + 2:00
3. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 23:13 + 5:17
4. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 23:57 + 6:01
5. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 34:22 + 16:26
Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
H14
3.30 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 24:03
2. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 24:35 + 0:32
3. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 43:25 + 19:22
4. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 47:25 + 23:22
5. Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec 51:24 + 27:21
H16
3.40 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 26:40
2. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 31:20 + 4:40
3. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 35:57 + 9:17
4. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 37:54 + 11:14
5. Božoň Radek BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek 50:43 + 24:03
Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec DISK
H18
3.60 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 31:21
2. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 31:42 + 0:21
3. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 40:15 + 8:54
H21
4.10 km, 190 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7693
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 28:10 8036
2. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 29:54 + 1:44 7583
3. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 30:22 + 2:12 7461
4. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 32:51 + 4:41 6813
5. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:40 + 5:30 6600
6. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 37:51 + 9:41 5508
7. Mec Martin 64C8500 C Ekonom Praha Outdoor 39:09 + 10:59
8. Peterek Vít AOP8600 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:21 + 12:11 4856
9. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 40:48 + 12:38 4738
10. Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava 41:25 + 13:15 4577
11. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 41:26 + 13:16 4573
12. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 43:56 + 15:46 3921
13. Slivečka Jan MOV8901 C SKOB Ostrava 44:26 + 16:16 3790
14. Kuča Petr SOP8606 C OOB TJ Slezan Opava 45:12 + 17:02 3590
15. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 47:24 + 19:14 3016
16. Jarnot Michal SOP9302 C OOB TJ Slezan Opava 47:46 + 19:36 2920
H35
3.60 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 31:20
2. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 33:13 + 1:53
3. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 34:05 + 2:45
4. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 37:40 + 6:20
5. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 37:48 + 6:28
6. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 38:24 + 7:04
7. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 39:05 + 7:45
8. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:25 + 8:05
9. Polák Petr SOP7004 C OOB TJ Slezan Opava 40:45 + 9:25
10. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 43:14 + 11:54
11. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 46:18 + 14:58
12. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 47:22 + 16:02
13. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 48:12 + 16:52
H45
3.40 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 33:11
2. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 35:19 + 2:08
3. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 37:34 + 4:23
4. Frehar Pavel NNN C Neregistrovaní 38:13 + 5:02
5. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 38:22 + 5:11
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 40:10 + 6:59
7. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 40:33 + 7:22
8. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 41:45 + 8:34
9. Pavlicek Jaromir MOV C SKOB Ostrava 59:32 + 26:21
Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
H55
3.30 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 34:25
2. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 36:48 + 2:23
3. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 40:13 + 5:48
4. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 41:14 + 6:49
5. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 46:35 + 12:10
6. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 52:19 + 17:54
H65
2.10 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 29:59
P3
2.10 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hostinský Jakub NNN0003 C Neregistrovaní 25:25
2. Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 25:31 + 0:06
3. Kavcová Lucie NNN0002 C Neregistrovaní 25:45 + 0:20
4. Borunský Matěj AOP0600 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:21 + 2:56
5. Krček Jan AOP0500 C Přátelé orientačního běhu Opava 30:06 + 4:41
6. Safarcik Vitek AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 31:07 + 5:42
7. Brychlec Lukas NNN C Neregistrovaní 32:34 + 7:09
8. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 33:19 + 7:54
9. Karlova Eva NNN C Neregistrovaní 34:03 + 8:38
10. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 34:08 + 8:43
11. Svestkova Magda SOP C OOB TJ Slezan Opava 35:32 + 10:07
12. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:44 + 11:19
13. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:39 + 13:14
14. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 43:42 + 18:17
15. Kotůlková Renáta AOP0451 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:56 + 19:31
16. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:01 + 19:36
17. Kotůlková Martina AOP0650 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:30 + 20:05