Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.04.2014
Místo konání:
Osek u Teplic
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Salesiova výšina
Ředitel závodu:
Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Bruner Luboš - R3
Stavitel tratí:
Bílý Petr - R3
JURY:
Neradová Eva, Nehasil David, Gálus Igor
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
D10
2.60 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 35:23
2. Heinemann Wenke 24D0450 SV Robotron Dresden 43:16 + 7:53
D10L
3.90 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbanczyková Jana LTP0550 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:19
2. Kruschinová Jana LTP0551 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:27 + 33:08
D12
2.50 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 SK Kamenice 20:18
2. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:52 + 6:34
3. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 27:02 + 6:44
4. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:07 + 6:49
5. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:22 + 11:04
6. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 33:04 + 12:46
7. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:17 + 12:59
8. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 40:12 + 19:54
Stuchlíková Katka TJN0156 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:51 + 3:33
Vančurová Anna TJN0154 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:07 + 8:49
D14
3.60 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 28:04
2. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:31 + 2:27
3. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 30:39 + 2:35
4. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 34:08 + 6:04
5. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:10 + 7:06
6. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 35:50 + 7:46
7. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:31 + 8:27
8. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:34 + 11:30
9. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:17 + 14:13
10. Matějková Zuzana LTP0153 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:49 + 15:45
11. Hájková Anna TUR0051 OOB TJ Turnov 45:26 + 17:22
12. Bednaříková Adéla VLI0059 Slavia Liberec orienteering 52:44 + 24:40
13. Mamedová Alina LTP0054 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:49 + 24:45
14. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:25 + 27:21
D16
3.80 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 33:06
2. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 34:14 + 1:08
3. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 34:22 + 1:16
4. Hudská Ludmila TUR9851 OOB TJ Turnov 36:39 + 3:33
5. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 39:42 + 6:36
6. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:53 + 8:47
7. Krausová Hana LLI9853 TJ Loko Liberec 44:45 + 11:39
8. Glöcknerová Anna KUL9950 KOB Ústí nad Labem 74:45 + 41:39
D20
5.20 km, 115 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 61:53 0
D21K
5.20 km, 115 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3616
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 56:57 3806
2. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:03 + 3:06 3620
3. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 63:19 + 6:22 3423
4. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 65:21 + 8:24 3301
5. Krpatová Klára TJN9353 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:11 + 18:14 2709
Chmelíková Tereza PGP8754 SK Praga DISK 0
D21L
7.40 km, 145 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8071
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 54:55 8845
2. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 61:40 + 6:45 7948
3. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 65:38 + 10:43 7421
4. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 65:47 + 10:52 7401
5. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 66:37 + 11:42 7290
6. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 74:26 + 19:31 6251
7. Hoidekrová Lucie LLI9552 TJ Loko Liberec 79:42 + 24:47 5552
8. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 98:42 + 43:47 3027
D35
5.20 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 56:57
2. Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 58:18 + 1:21
3. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 74:13 + 17:16
4. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 75:53 + 18:56
5. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 79:26 + 22:29
6. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 91:33 + 34:36
D40
3.90 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 39:25
2. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 40:33 + 1:08
3. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 40:57 + 1:32
4. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 41:15 + 1:50
5. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 48:00 + 8:35
6. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 52:39 + 13:14
7. Reisingerová Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 54:58 + 15:33
D45
3.70 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 33:06
2. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:19 + 3:13
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 37:26 + 4:20
4. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 38:00 + 4:54
5. Semíková Iva KAM6850 SK Kamenice 38:12 + 5:06
6. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 40:11 + 7:05
7. Cruse Katrin 24D6651 SV Robotron Dresden 41:28 + 8:22
8. Hinkel Katja 24D6550 SV Robotron Dresden 44:21 + 11:15
9. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 47:30 + 14:24
10. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 47:33 + 14:27
Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D50
3.60 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 35:47
2. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 38:48 + 3:01
3. Juckelandt Sabine GER 33D USV TU Dresden 40:38 + 4:51
4. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 42:31 + 6:44
5. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 46:23 + 10:36
6. Hartlová Blanka ODV6350 TJ Aero Odolena Voda 48:08 + 12:21
7. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:17 + 16:30
8. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 57:06 + 21:19
9. Ansorge Silke 24D6450 SV Robotron Dresden 59:47 + 24:00
D55
3.00 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 35:37
2. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 42:55 + 7:18
3. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 42:58 + 7:21
4. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 52:13 + 16:36
D60
2.60 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondrůjová Anna LIT5351 KOB Chemopetrol Litvínov 77:10
2. Klímová Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 81:18 + 4:08
D65
2.60 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 40:26
2. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 42:15 + 1:49
3. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 43:45 + 3:19
4. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 45:07 + 4:41
5. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 45:45 + 5:19
6. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 50:03 + 9:37
7. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 59:21 + 18:55
8. Folprechtová Marie TUR4250 OOB TJ Turnov 62:45 + 22:19
H10
2.60 km, 10 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 29:19
2. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 32:22 + 3:03
3. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 41:07 + 11:48
4. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 54:39 + 25:20
5. Rojek Filip NNN Neregistrovaní 82:05 + 52:46
H10L
3.90 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 23:11
2. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 23:28 + 0:17
3. Míka Bertík TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:29 + 3:18
4. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:21 + 7:10
5. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:33 + 12:22
6. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:32 + 13:21
7. Just Samuel CHA0502 OK Chrastava 37:36 + 14:25
8. Clark Arthur LTP0401 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:53 + 20:42
H12
2.80 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:17
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:19 + 0:02
3. Rueda Piper Emilio 24D0200 SV Robotron Dresden 29:12 + 2:55
4. Hájek Kryštof TUV0203 SOK TJ Turnov 29:32 + 3:15
5. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 29:42 + 3:25
6. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 31:47 + 5:30
7. Mellan Jonáš TUV0308 SOK TJ Turnov 36:44 + 10:27
8. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:49 + 12:32
9. Socha Ondřej BOR0302 OK Jiskra Nový Bor 45:38 + 19:21
10. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:04 + 28:47
11. Kříž Petr LTP0205 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:16 + 39:59
Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H14
3.80 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:27
2. Šmol David DOK0100 OK Doksy 32:40 + 0:13
3. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:35 + 2:08
4. Vávra Pavel BOR0101 OK Jiskra Nový Bor 36:04 + 3:37
5. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:02 + 5:35
6. Heinemann Göran 24D0000 SV Robotron Dresden 40:02 + 7:35
7. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 42:37 + 10:10
8. Tománek Josef BOR0102 OK Jiskra Nový Bor 46:56 + 14:29
9. Václavů Jan TJN0005 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:37 + 19:10
10. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:55 + 21:28
11. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:25 + 30:58
12. Sedláček Filip TJN1021 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:46 + 31:19
13. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:26 + 34:59
14. Gilich Kryštof LTP0101 OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:09 + 55:42
H16
5.50 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 43:51
2. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 46:55 + 3:04
3. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 48:29 + 4:38
4. Friedländer Emil 24D9900 SV Robotron Dresden 50:54 + 7:03
5. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 51:54 + 8:03
6. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 53:54 + 10:03
7. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:23 + 17:32
8. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:19 + 22:28
H18
8.00 km, 205 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 65:39
Graf Rickie 33D USV TU Dresden DISK
H20
7.40 km, 145 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vaniš Ondřej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:35 0
H21K
7.40 km, 145 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3620
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 56:28 3955
2. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:19 + 6:51 3557
3. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 66:55 + 10:27 3347
4. Kučerka Jan LIT8002 KOB Chemopetrol Litvínov 69:36 + 13:08 3191
5. Pavlík Bronislav LIT8201 KOB Chemopetrol Litvínov 80:30 + 24:02 2557
6. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 82:13 + 25:45 2457
7. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 82:57 + 26:29 2415
8. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 91:53 + 35:25 1895
9. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 96:31 + 40:03 1626
10. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 105:09 + 48:41 1124
11. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 126:46 + 70:18 0
Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec DISK 0
H21L
10.60 km, 240 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8536
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 60:39 9035
2. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 65:03 + 4:24 8452
3. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 67:33 + 6:54 8121
4. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 70:40 + 10:01 7708
5. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 73:37 + 12:58 7317
6. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 75:14 + 14:35 7103
7. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 79:48 + 19:09 6498
8. Riebisch Martin GER 33D USV TU Dresden 81:27 + 20:48
9. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 82:00 + 21:21 6206
10. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 83:30 + 22:51 6007
11. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 83:49 + 23:10 5965
12. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 86:51 + 26:12 5563
13. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 93:50 + 33:11 4638
14. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 95:23 + 34:44 4433
15. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 98:31 + 37:52 4017
16. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 116:13 + 55:34 1672
17. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 122:23 + 61:44 855
Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor DISK 0
H35
8.00 km, 205 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 69:55
2. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 77:23 + 7:28
3. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:56 + 11:01
4. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:39 + 15:44
5. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 93:46 + 23:51
6. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 95:06 + 25:11
Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka DISK
Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor DISK
H40
6.90 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heinemann Björn 24D7300 SV Robotron Dresden 53:28
2. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 55:28 + 2:00
3. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 55:33 + 2:05
4. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 57:07 + 3:39
5. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 64:49 + 11:21
6. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 65:24 + 11:56
7. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 65:50 + 12:22
8. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:04 + 14:36
9. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 80:01 + 26:33
10. Švancar Martin CHA7000 OK Chrastava 83:34 + 30:06
11. Glöckner Michal KUL7000 KOB Ústí nad Labem 134:13 + 80:45
Mička Jan LTP7201 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H45
6.20 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 50:27
2. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 63:34 + 13:07
3. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 65:15 + 14:48
4. Mättig Torsten 24D6500 SV Robotron Dresden 65:50 + 15:23
5. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:03 + 18:36
6. Moravec Zdeněk KUL6800 KOB Ústí nad Labem 85:04 + 34:37
7. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 93:59 + 43:32
8. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 94:19 + 43:52
Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec DISK
Chrz Pavel KUL6700 KOB Ústí nad Labem DISK
H50
5.80 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nieke Hagen GER 33D USV TU Dresden 51:30
2. Hinkel Udo 24D6401 SV Robotron Dresden 52:15 + 0:45
3. Ansorge Ronald 24D5900 SV Robotron Dresden 56:16 + 4:46
4. Šubrt Pavel SMB6301 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 64:21 + 12:51
5. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 67:03 + 15:33
6. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 88:11 + 36:41
7. Vlček Petr LDC6401 KOB Děčín 90:09 + 38:39
8. Kavalek Miroslav CHA6300 OK Chrastava 94:08 + 42:38
H55
4.80 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenker Norbert GER 33D USV TU Dresden 39:28
2. Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 43:12 + 3:44
3. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 49:46 + 10:18
4. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 49:56 + 10:28
H60
3.90 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 41:23
2. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 46:07 + 4:44
3. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 46:47 + 5:24
4. Švihovský Jaroslav BOR5003 OK Jiskra Nový Bor 53:00 + 11:37
5. Našinec Jiří STB5003 TJ Stadion Nový Bor 54:54 + 13:31
6. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 66:19 + 24:56
H65
3.60 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Helmut Conrad GER 33D USV TU Dresden 34:01
2. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 39:14 + 5:13
3. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 40:47 + 6:46
4. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 41:52 + 7:51
5. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 51:47 + 17:46
H70
3.00 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Václav TUV4301 SOK TJ Turnov 38:09
2. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 39:36 + 1:27
3. Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov 41:33 + 3:24
4. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 41:47 + 3:38
5. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 42:49 + 4:40
6. Venuš Jaroslav BOR3800 OK Jiskra Nový Bor 45:28 + 7:19
7. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 45:54 + 7:45
8. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 46:29 + 8:20
9. Heinemann Rolf 24D3700 SV Robotron Dresden 47:41 + 9:32
HDR
3.90 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Vojtěch LTP0601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:40
2. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:00 + 2:20
3. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 31:02 + 4:22
4. Urbanczyk Petr LTP0201 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:44 + 6:04
5. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:33 + 6:53
6. Just Matouš CHA0701 OK Chrastava 33:57 + 7:17
7. František Růžička KUL0201 KOB Ústí nad Labem 39:23 + 12:43
8. Kalenský Tomáš SUL0000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 39:30 + 12:50
9. Cingl Vojtěch NNN0033 Neregistrovaní 40:38 + 13:58
10. Langer Lukáš LJN0800 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 41:27 + 14:47
11. Chládek Josef NNN Neregistrovaní 43:21 + 16:41
12. Mička Mikoláš LTP0703 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:35 + 16:55
13. Mička Štěpán LTP0500 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:53 + 18:13
14. Michl Miroslav NNN Neregistrovaní 46:24 + 19:44
15. Růžička Antonín KUL0801 KOB Ústí nad Labem 46:55 + 20:15
16. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 47:25 + 20:45
17. Svoboda Matěj BOR0600 OK Jiskra Nový Bor 47:57 + 21:17
18. Voroncov Filip LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:39 + 22:59
19. Folget Michal a Jan NNN Neregistrovaní 51:35 + 24:55
20. Gilich Vítek LTP0602 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:55 + 25:15
21. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 53:18 + 26:38
22. Babicová Beáta NNN0032 Neregistrovaní 69:28 + 42:48
23. Slivičová Johanka LTP0451 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:46 + 44:06
24. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Chemopetrol Litvínov 88:24 + 61:44
25. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Chemopetrol Litvínov 95:53 + 69:13
26. Blažek Richard LIT KOB Chemopetrol Litvínov 95:57 + 69:17
P2
3.00 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:37
2. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:50 + 1:13
3. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:08 + 2:31
4. Cebáková Pavlína NNN0028 Neregistrovaní 41:38 + 4:01
5. Králik Pavel NNN Neregistrovaní 43:16 + 5:39
6. Kotz Matouš NNN0036 Neregistrovaní 44:21 + 6:44
7. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 44:53 + 7:16
8. Pechar Hugo NNN0035 Neregistrovaní 45:23 + 7:46
9. Belzová Klára NNN0038 Neregistrovaní 46:46 + 9:09
10. Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:50 + 10:13
11. Jeřábek Martin NNN0034 Neregistrovaní 47:55 + 10:18
12. Šašek Jiří KUL0200 KOB Ústí nad Labem 48:06 + 10:29
13. Švorcová Lenka CHA7550 OK Chrastava 48:40 + 11:03
14. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 54:22 + 16:45
15. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 55:16 + 17:39
16. Benešová Klára NNN Neregistrovaní 78:50 + 41:13
17. Cabalka Antonín KUL0800 KOB Ústí nad Labem 82:00 + 44:23
P4
3.80 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:54
2. Cabalka Aleš KUL7100 KOB Ústí nad Labem 42:56 + 8:02
3. Hrach Karel NNN0027 Neregistrovaní 44:15 + 9:21
4. Just David CHA7602 OK Chrastava 46:19 + 11:25
5. Cetnar Tomás NNN Neregistrovaní 46:44 + 11:50
6. Hartl Zdeněk ODV6300 TJ Aero Odolena Voda 47:15 + 12:21
7. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 55:52 + 20:58
8. Tojnarová Dagmar NNN Neregistrovaní 56:42 + 21:48
9. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 59:13 + 24:19
10. Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:13 + 27:19
11. Růžička Matěj KUL9700 KOB Ústí nad Labem 68:19 + 33:25
12. Růžičková Gabriela KUL7050 KOB Ústí nad Labem 69:32 + 34:38
13. Koman Petr NNN0030 Neregistrovaní 73:43 + 38:49
14. Mizerák Ján NNN0047 Neregistrovaní 77:37 + 42:43
15. Benešová Veronika NNN Neregistrovaní 122:13 + 87:19
Králik Stanislav NNN Neregistrovaní DISK
Kotz Michal NNN0044 Neregistrovaní DISK
Láznička František NNN0045 Neregistrovaní DISK