Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.04.2014
Místo konání:
Nový Žďár u Aše
Pořadatel:
MAS - KČT Aš
Mapa:
Kozina 2009
Ředitel závodu:
Kovář Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Redlich Tomáš
Stavitel tratí:
Pilař Karel - R3
Protokol:
Kód závodu:2476 Datum:26.4.2014 Druh závodu:Oblastní žebříček Pořadatel:KČT Aš Oblast:ZČO Členové jury:Fišák Jan MLA, Jirásek Jaroslav SCH, Kovář Vladimír VPM Závěr závodu: Došlo k umístění kontroly č.126 do jiné jámy, než byla zakreslená kontrola v mapě. Postiženy byly kategorie D12,D21,H45,D45,H55. Jury odsouhlasila použití korekce výsledků postižených kategorií využitím funkce v programu OE2010 "Anulování úseků", jak navrhoval ředitel závodu. Proti tomuto postupu podal protest Luděk Bartoš, protože byla poškozena závodnice Kateřina Černá v D12, která uvedenou kontrolu nenašla a protože chybělo ražení, program ji neodečetl nic. Jury se sešla znovu a rozhodla ukončit závod v kategorii D12 na poslední správné kontrole (4. č.124).
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDLINIE     HDR    
D10
1.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 12:19
2. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 13:02 + 0:43
3. Nejedlá Klára MAS9990 KČT Aš 14:29 + 2:10
4. Postránecká Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 17:42 + 5:23
5. Vaníčková Anna LBE0550 TJ Lokomotiva Beroun 19:21 + 7:02
6. Jechová Anita BSO0450 KOB Baník Sokolov 30:10 + 17:51
Urbančíková Nela NEJ0302 TJ Jiskra Nejdek 10:33 +
D12
1.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 7:54
2. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 8:01 + 0:07
3. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 8:17 + 0:23
4. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 10:26 + 2:32
5. Dellingerová Anna NEJ0351 TJ Jiskra Nejdek 11:03 + 3:09
6. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 12:27 + 4:33
7. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 15:25 + 7:31
8. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 15:33 + 7:39
9. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 20:18 + 12:24
10. Slámová Barbora NEJ0251 TJ Jiskra Nejdek 29:23 + 21:29
D14
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 24:30
2. Trpáková Daniela SCH0151 TJ Skalka Cheb 31:11 + 6:41
3. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 46:53 + 22:23
Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš DISK
Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D16
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 42:38
2. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 43:53 + 1:15
3. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 49:46 + 7:08
4. Šťastná Jana MAS9950 KČT Aš 55:54 + 13:16
5. Istvánová Klára MAS9850 KČT Aš 81:19 + 38:41
Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D18
5.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Václavíková Monika VPM8750 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D21
6.30 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 46:01 0
2. Honnerová Blanka VPM8051 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:16 + 0:15 0
3. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 70:28 + 24:27 0
Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov DISK 0
Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov DISK 0
D35
5.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:50
2. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 71:56 + 3:06
3. Soukupová Petra SKV7503 TJ Slovan Karlovy Vary 77:33 + 8:43
4. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 82:25 + 13:35
5. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 83:45 + 14:55
6. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 96:41 + 27:51
7. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 104:59 + 36:09
8. Marešová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek 105:54 + 37:04
9. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 108:51 + 40:01
10. Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 110:58 + 42:08
11. Šustrová Hana KSH7755 OOB TJ Kašperské Hory 117:36 + 48:46
12. Černá Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 118:45 + 49:55
13. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 126:33 + 57:43
14. Vaníčková 5WC SK Líšná 156:08 + 87:18
Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně DISK
Vít Dan BSO7300 KOB Baník Sokolov 63:16 +
Plunáčková Markéta MLA8701 MLOK Mariánské Lázně 99:44 + 30:54
D45
4.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 60:49
2. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 63:33 + 2:44
3. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 72:27 + 11:38
4. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 73:05 + 12:16
5. Papežová Jindra SCH6551 TJ Skalka Cheb 74:51 + 14:02
6. Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně 81:51 + 21:02
7. Kriegelsteinová Jelena ONO6450 SKOB Ostrov 83:15 + 22:26
8. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 83:59 + 23:10
9. Šmejkalová Karla MLA6256 MLOK Mariánské Lázně 96:40 + 35:51
Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek DISK
Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Ziebová Lenka NEJ7251 TJ Jiskra Nejdek 106:10 + 45:21
D55
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 64:55
2. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 66:44 + 1:49
3. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 71:07 + 6:12
4. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 79:35 + 14:40
5. Dlouhá Lenka MAS5150 KČT Aš 84:33 + 19:38
D65
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 50:25
H10
1.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 8:08
2. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 8:11 + 0:03
3. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 8:30 + 0:22
4. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 8:42 + 0:34
5. Honzík Šimon BSO0400 KOB Baník Sokolov 10:08 + 2:00
6. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 10:16 + 2:08
7. Vočeluk Daniel ONO0402 SKOB Ostrov 12:54 + 4:46
8. Vaníček Josef LBE0500 TJ Lokomotiva Beroun 15:07 + 6:59
9. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 15:41 + 7:33
10. Bohuslav Pepík LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 17:36 + 9:28
11. Kašpar Adam LPM0402 OK Lokomotiva Plzeň 25:28 + 17:20
H12
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:02
2. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:28 + 2:26
3. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 30:55 + 5:53
4. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:42 + 8:40
5. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 41:25 + 16:23
6. Svatek Samuel SCH0201 TJ Skalka Cheb 47:21 + 22:19
7. Stehlík Petr MAS0202 KČT Aš 47:59 + 22:57
8. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 48:49 + 23:47
9. Knepr Tomáš BSO0200 KOB Baník Sokolov 54:02 + 29:00
10. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 54:48 + 29:46
11. Šesták Štěpán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 80:40 + 55:38
Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov DISK
Křížek Josef MAS0201 KČT Aš DISK
Trpák Jan SCH0301 TJ Skalka Cheb DISK
Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš DISK
Kolařík Michal NEJ TJ Jiskra Nejdek DISK
Jahn Robin MAS0102 KČT Aš DISK
Mávr Vladimír MLA MLOK Mariánské Lázně 79:39 + 54:37
H14
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:13
2. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 60:13 + 29:00
3. Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 63:12 + 31:59
4. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 64:59 + 33:46
5. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 76:52 + 45:39
6. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 102:18 + 71:05
Svatek Daniel SCH0102 TJ Skalka Cheb DISK
H16
5.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně 72:59
2. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 73:52 + 0:53
3. Stárek Martin SCH9801 TJ Skalka Cheb 115:47 + 42:48
H18
8.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 92:50
H21
10.20 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6061
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 76:08 6894
2. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 86:01 + 9:53 6215
3. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 102:37 + 26:29 5075
4. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 103:59 + 27:51 4981
5. Kunc Petr MLA8801 MLOK Mariánské Lázně 108:26 + 32:18 4676
6. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 109:21 + 33:13 4613
7. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 118:40 + 42:32 3973
8. Šulc Marek MAS9300 KČT Aš 137:29 + 61:21
9. Honner Jaroslav VPM7802 KOS Slavia VŠ Plzeň 141:29 + 65:21 2406
Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
H35
8.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 70:25
2. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 73:19 + 2:54
3. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 76:14 + 5:49
4. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 77:28 + 7:03
5. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 81:04 + 10:39
6. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 84:22 + 13:57
7. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia VŠ Plzeň 92:41 + 22:16
8. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 93:47 + 23:22
9. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 97:06 + 26:41
10. Nádeníček Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek 104:23 + 33:58
11. Nejedlý Ladislav MAS9991 KČT Aš 111:27 + 41:02
12. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 148:15 + 77:50
Kozelka Jan LCV7000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory DISK
H45
6.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 51:46
2. Šilhavý Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 57:43 + 5:57
3. Vaníček Tomáš LBE6600 TJ Lokomotiva Beroun 61:17 + 9:31
4. Michalec Jan MLA5701 MLOK Mariánské Lázně 62:31 + 10:45
5. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:48 + 11:02
6. Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně 75:12 + 23:26
7. Vlach Miroslav SCH6101 TJ Skalka Cheb 75:46 + 24:00
8. Hannsmann Martin NNN Neregistrovaní 78:11 + 26:25
9. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 81:19 + 29:33
10. Dědek Miroslav ONO6000 SKOB Ostrov 85:54 + 34:08
11. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 92:13 + 40:27
12. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 98:50 + 47:04
13. Čech Petr SCH6001 TJ Skalka Cheb 106:23 + 54:37
14. Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek 107:39 + 55:53
H55
4.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 72:12
2. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 86:10 + 13:58
3. Schejbal Ladislav SCH5301 TJ Skalka Cheb 92:13 + 20:01
Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb DISK
Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně DISK
Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Štecher Martin MAS7600 KČT Aš 122:16 + 50:04
H65
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 55:04
2. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 57:24 + 2:20
3. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 60:06 + 5:02
HDLINIE
5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahn Adam MAS0101 KČT Aš 15:54
2. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 17:30 + 1:36
3. Honner Jaroslav VPM0701 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:25 + 4:31
4. Rudolfová Magdalena MAS0550 KČT Aš 22:49 + 6:55
Stehlík Jakub MAS0500 KČT Aš DISK
HDR
5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horovi NNN Neregistrovaní 11:33
2. Černý Filip LPM0701 OK Lokomotiva Plzeň 12:26 + 0:53
3. Jindrák Zbyněk MAS0502 KČT Aš 14:08 + 2:35
4. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 14:42 + 3:09
5. Šilhan Vojta NEJ0801 TJ Jiskra Nejdek 14:59 + 3:26
6. Halík Libor NNN Neregistrovaní 15:21 + 3:48
7. Soukupová Silva NNN Neregistrovaní 15:31 + 3:58
8. Brabec Matěj NNN Neregistrovaní 16:06 + 4:33
9. Pávek Štěpán NEJ0700 TJ Jiskra Nejdek 17:58 + 6:25
10. Redlichová Klára + Janička MAS9992 KČT Aš 18:41 + 7:08
11. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 19:09 + 7:36
12. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 19:24 + 7:51
13. Honzík Tomáš BSO7101 KOB Baník Sokolov 20:31 + 8:58
14. Křížek Ivo MAS0501 KČT Aš 21:24 + 9:51
15. Jahnová Laura MAS0150 KČT Aš 21:25 + 9:52
16. Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 22:33 + 11:00
17. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 22:55 + 11:22
18. Šilhanová Elena NEJ TJ Jiskra Nejdek 23:06 + 11:33
19. Honner Tomáš VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 29:27 + 17:54
20. Vaníčková Eliška LBE1151 TJ Lokomotiva Beroun 30:49 + 19:16