Výsledky závodu: Rumpál - E3

Datum:
10.08.2014
Místo konání:
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Mudrák Štěpán
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     OPEN     T    
D10
1.60 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:29
2. Batani Valentina TZLxxx1 C SKOB Zlín 16:27 + 1:58
3. Porubská Lenka 66S0450 C ŠK Cart-print Nitra 16:59 + 2:30
4. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:55 + 3:26
5. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 18:13 + 3:44
6. Batani Valeria TZLxxx2 C SKOB Zlín 20:39 + 6:10
7. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 50:00 + 35:31
D12
2.10 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 20:57
2. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 22:55 + 1:58
3. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 23:57 + 3:00
4. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 25:11 + 4:14
5. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 25:54 + 4:57
Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
D14
2.70 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 37:41
2. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:39 + 2:58
D16
2.70 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 27:49
2. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 33:15 + 5:26
3. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:44 + 9:55
4. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 48:30 + 20:41
D18
3.00 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 28:39
2. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 30:13 + 1:34
3. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 31:07 + 2:28
4. Šňupárková Anna DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka 31:59 + 3:20
5. Fenclová Tereza LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice 33:26 + 4:47
6. Machačová Michaela PHK9656 A OK 99 Hradec Králové 33:40 + 5:01
7. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 35:47 + 7:08
8. Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové 48:25 + 19:46
D21
3.70 km, 165 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7728
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 34:10 7860
2. Müllerová Věra VAM9051 R OOB Vamberk 34:48 + 0:38 7719
3. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 35:19 + 1:09 7604
4. Novotná Markéta PHK9451 E OK 99 Hradec Králové 35:43 + 1:33 7515
5. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 36:23 + 2:13 7367
6. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 37:47 + 3:37 7056
7. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 38:04 + 3:54 6993
8. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 38:36 + 4:26 6874
9. Haltof Ewa VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 40:12 + 6:02 6519
10. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:33 + 7:23 6219
11. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 42:02 + 7:52 6111
12. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 43:57 + 9:47 5685
13. Papugová Martina LCE9551 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:15 + 11:05 5396
14. Novotná Tereza PHK9255 E OK 99 Hradec Králové 45:31 + 11:21 5337
15. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 46:23 + 12:13 5144
16. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:07 + 12:57 4981
17. Bořánková Karolína KAM9550 E SK Kamenice 49:53 + 15:43 4366
18. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 50:14 + 16:04 4288
19. Pešková Jana CET8251 C TJ Loko Česká Třebová 50:30 + 16:20 4229
20. Bláhová Kateřina HLV8451 C KČT - OB Holešov 52:59 + 18:49 3677
21. Špicarová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 53:43 + 19:33 3514
22. Šestáková Petra RBK9357 C SK Radioklub Blansko 57:38 + 23:28 2643
23. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 58:55 + 24:45 2358
24. Procházková Zuzana KPY8650 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:58 + 37:48 0
25. Cimnaghi Elisabetta 37C8200 C Bez registrace 76:43 + 42:33
26. Zedníková Michaela NNN0053 C Neregistrovaní 90:44 + 56:34
Galatíková Marie 8ZC9259 C DISK
Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín DISK 0
Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice DISK 0
Spitzerová Petra KVS8350 C SKOB Kobra Vsetín DISK
D35
3.20 km, 110 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 30:30
2. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 36:06 + 5:36
3. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 37:32 + 7:02
4. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:16 + 9:46
5. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 41:19 + 10:49
6. Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 42:05 + 11:35
7. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 44:46 + 14:16
8. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 46:59 + 16:29
9. Koblicová Milena VAM7651 C OOB Vamberk 57:39 + 27:09
10. Aimetto Donatella 37C7550 C Bez registrace 66:44 + 36:14
11. Tomanová Elena ABM6666 C KOB Moira Brno 69:57 + 39:27
12. Marcaníková Jana NNN C Neregistrovaní 79:25 + 48:55
D45
2.80 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:31
2. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:08 + 1:37
3. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 32:58 + 2:27
4. Marešová Pavlína BOR6651 C OK Jiskra Nový Bor 34:05 + 3:34
5. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 35:12 + 4:41
6. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 37:18 + 6:47
7. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 37:22 + 6:51
8. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 37:29 + 6:58
9. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 37:47 + 7:16
10. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 39:20 + 8:49
11. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 40:06 + 9:35
12. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 40:24 + 9:53
13. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 41:15 + 10:44
14. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:37 + 13:06
15. Valentová Eva LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:34 + 14:03
16. Hlubučková Šárka KAM6851 C SK Kamenice 49:47 + 19:16
17. Schusterová Martina AOP6551 C Přátelé orientačního běhu Opava 64:17 + 33:46
D55
2.80 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 34:06
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:15 + 5:09
3. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 42:39 + 8:33
4. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 43:18 + 9:12
5. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 45:01 + 10:55
6. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 45:05 + 10:59
7. Fesselhofer Traude 32A5300 C HSV OL Wiener Neustadt 49:50 + 15:44
8. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 50:48 + 16:42
9. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:02 + 18:56
10. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 56:46 + 22:40
11. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 69:26 + 35:20
12. Pilgrová Anna CET5151 C TJ Loko Česká Třebová 77:41 + 43:35
13. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 106:25 + 72:19
MS Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:26 + 7:20
MS Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:26 +
D65
2.20 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 41:59
2. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 54:45 + 12:46
3. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:48 + 17:49
Boučková Ludmila OCB4351 C OC České Budějovice DISK
H10
1.70 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 12:36
2. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 15:00 + 2:24
3. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 15:10 + 2:34
4. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 16:33 + 3:57
5. Hora David PGP0601 C SK Praga 19:29 + 6:53
6. Černín Adam SVS0401 C Orientklub Vsetín 46:09 + 33:33
H12
2.10 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Kryštof RUZ0301 C TJ Růžená 23:04
2. Černín Lukáš SVS0201 C Orientklub Vsetín 44:06 + 21:02
H14
3.00 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Féder Medard 36Sxxx1 C Amatersky sportovy klub Pezinok 24:18
2. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 30:30 + 6:12
3. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 41:38 + 17:20
4. Porubský Peter 66S0000 C ŠK Cart-print Nitra 47:45 + 23:27
5. Kniebügl Jakub 39S0000 C KOBRA Bratislava 51:09 + 26:51
6. Kučera Jan PHK0100 C OK 99 Hradec Králové 58:09 + 33:51
H16
3.10 km, 145 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice 22:38
2. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 23:49 + 1:11
3. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 24:08 + 1:30
4. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 27:11 + 4:33
5. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 31:57 + 9:19
6. Žáček Matěj RBK9802 C SK Radioklub Blansko 36:47 + 14:09
7. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 41:48 + 19:10
8. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 93:18 + 70:40
Maňák Michal PHK9801 A OK 99 Hradec Králové DISK
Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor DISK
H18
3.70 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 30:11
2. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 30:34 + 0:23
3. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 31:09 + 0:58
4. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 35:26 + 5:15
5. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 36:19 + 6:08
6. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 44:36 + 14:25
7. Švestka Vít KVS9700 B SKOB Kobra Vsetín 47:27 + 17:16
8. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 48:51 + 18:40
Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín DISK
Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín DISK
H21
4.80 km, 220 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8996
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 31:49 9382
2. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 33:38 + 1:49 8890
3. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 34:17 + 2:28 8714
4. Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč 34:23 + 2:34 8687
5. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 34:46 + 2:57 8584
6. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 35:13 + 3:24 8462
7. Klusáček Matěj ZBM8923 R SK Žabovřesky Brno 35:29 + 3:40 8390
8. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:22 + 4:33 8151
8. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 36:22 + 4:33 8151
10. McNulty Henry NNN1000 C Neregistrovaní 36:49 + 5:00
11. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 36:58 + 5:09 7988
12. Hora Zbyněk PGP8000 C SK Praga 37:02 + 5:13 7970
13. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 37:03 + 5:14 7966
14. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:46 + 5:57 7772
15. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 39:21 + 7:32 7344
16. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 39:22 + 7:33 7339
17. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:31 + 8:42 7028
18. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 44:00 + 12:11 6085
19. Papuga Miroslav LCE9002 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:42 + 12:53 5896
20. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 45:06 + 13:17 5788
21. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 45:48 + 13:59 5598
22. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 46:04 + 14:15 5526
23. Waněk Adam LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice 46:36 + 14:47 5382
24. Klomínský Václav KPY8700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:12 + 16:23 4949
25. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 48:42 + 16:53 4813
26. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 49:44 + 17:55 4534
27. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 49:51 + 18:02 4502
28. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 50:10 + 18:21 4417
29. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 52:19 + 20:30
30. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:01 + 21:12 3645
31. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 53:17 + 21:28 3573
32. Láznička Jan TZL9405 B SKOB Zlín 53:41 + 21:52 3465
33. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 57:05 + 25:16 2545
34. Tomášek Petr LCE8049 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:56 + 26:07
35. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:01 + 26:12 2292
36. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 58:13 + 26:24 2238
37. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 58:17 + 26:28 2220
38. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 61:26 + 29:37
39. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 62:04 + 30:15 1197
40. Kelbl Ondřej VBM88XX C VSK Mendelu Brno 66:40 + 34:51
41. Pilgr Aleš CET8001 C TJ Loko Česká Třebová 66:44 + 34:55 0
42. Bačík Martin VBM87xx C VSK Mendelu Brno 75:15 + 43:26
43. Pešek Kamil CET8002 C TJ Loko Česká Třebová 80:46 + 48:57 0
44. Kaňovský Adam RBK93xx C SK Radioklub Blansko 93:23 + 61:34
45. Abrate Fabrizio 37C8300 C Bez registrace 103:53 + 72:04
Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec DISK 0
H35
3.90 km, 145 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koblic Jan VAM7601 C OOB Vamberk 32:50
2. Žáček Zbyněk RBK7101 C SK Radioklub Blansko 33:10 + 0:20
3. Porubský Július 66S7300 C ŠK Cart-print Nitra 36:16 + 3:26
4. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:30 + 3:40
5. Šindelka Antonín RBK7215 C SK Radioklub Blansko 36:57 + 4:07
6. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 40:55 + 8:05
7. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 41:32 + 8:42
8. Féder Medard 36S7300 C Amatersky sportovy klub Pezinok 41:38 + 8:48
9. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 41:43 + 8:53
10. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:16 + 9:26
11. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 42:20 + 9:30
12. Hubáček Libor LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:46 + 9:56
13. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 43:36 + 10:46
14. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 43:41 + 10:51
15. Kniebügl Anton 39S6400 C KOBRA Bratislava 44:22 + 11:32
16. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:35 + 11:45
17. Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk 45:47 + 12:57
18. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 47:57 + 15:07
19. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 50:53 + 18:03
20. Pokorný Martin NNN C Neregistrovaní 65:20 + 32:30
21. Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec 66:08 + 33:18
22. Roberto Andrea 37C7500 C Bez registrace 81:42 + 48:52
H45
3.20 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareš Martin BOR6501 C OK Jiskra Nový Bor 24:20
2. Vrubel Karel TZL6805 C SKOB Zlín 28:10 + 3:50
3. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 32:40 + 8:20
4. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 32:52 + 8:32
5. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:25 + 10:05
6. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 37:01 + 12:41
7. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 37:49 + 13:29
8. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 37:57 + 13:37
9. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 38:06 + 13:46
10. Mudrák Pavel 7LC6900 C 39:07 + 14:47
11. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 39:08 + 14:48
12. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 44:11 + 19:51
13. Perůtka Karel LCE4901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:29 + 22:09
14. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 48:59 + 24:39
15. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:40 + 28:20
16. Hlubuček Tomáš KAM6603 C SK Kamenice 56:09 + 31:49
17. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:48 + 33:28
18. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 62:41 + 38:21
Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec DISK
H55
3.20 km, 105 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Josef 26A5500 C HSV Ried 28:02
2. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 31:45 + 3:43
3. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:24 + 6:22
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 34:44 + 6:42
5. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:11 + 10:09
6. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 38:51 + 10:49
7. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 40:01 + 11:59
8. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:07 + 12:05
9. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 40:22 + 12:20
10. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 41:52 + 13:50
11. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 44:05 + 16:03
12. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 48:09 + 20:07
13. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 51:17 + 23:15
14. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 53:35 + 25:33
15. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 53:49 + 25:47
16. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 59:25 + 31:23
17. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 60:46 + 32:44
18. Nechyba Jiri 61C5300 C Stara Hut 69:01 + 40:59
H65
2.80 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 27:26
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 29:49 + 2:23
3. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:39 + 3:13
4. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 34:36 + 7:10
4. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 34:36 + 7:10
6. Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 44:38 + 17:12
7. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 47:38 + 20:12
8. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 54:06 + 26:40
9. Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice 55:57 + 28:31
10. Koč Břetislav MKP4400 C SK Meteor Kačerov Praha 61:34 + 34:08
11. Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 71:45 + 44:19
Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H75
2.20 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 30:53
2. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 44:01 + 13:08
3. Kempf Adolf 15C2600 C KTV Altdtorf 46:55 + 16:02
4. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 67:42 + 36:49
HDR
1.90 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Daniela HLV0555 C KČT - OB Holešov 16:03
2. Mudrák Daniel LCExxx1 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:26 + 0:23
3. Mudrák Šimon LCEXXX8 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:19 + 1:16
4. Kotasová Táňa HLV0565 C KČT - OB Holešov 18:26 + 2:23
5. Švestka Štěpán KVS C SKOB Kobra Vsetín 18:27 + 2:24
6. Koblic Jan VAM0400 C OOB Vamberk 19:04 + 3:01
7. Koblic Martin VAM0606 C OOB Vamberk 19:56 + 3:53
8. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 20:36 + 4:33
8. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 20:36 + 4:33
10. Šmelík Daniel 47S0700 C Rapid Bratislava 20:48 + 4:45
11. Mudráková Natálie LCEXXX4 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:53 + 7:50
12. Dušková Aneta LCEXXX3 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:19 + 8:16
13. Slívová Anička LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:07 + 11:04
14. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 29:36 + 13:33
15. Linhart Jakub VIV0800 C GIGANT Orienteering 31:16 + 15:13
16. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:11 + 18:08
17. Pilgrová Alexandra CET0951 C TJ Loko Česká Třebová 34:23 + 18:20
18. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:32 + 23:29
19. Hora Jan PGP0901 C SK Praga 43:00 + 26:57
20. Pekárek David TZLXXX1 C SKOB Zlín 43:53 + 27:50
21. Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:33 + 33:30
22. Tomáškovi Pepíček a An LCE0049 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:14 + 35:11
23. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 79:50 + 63:47
24. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 85:43 + 69:40
25. Pecka Matěj LLI0901 C TJ Loko Liberec 88:20 + 72:17
OPEN
2.00 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Jiří KVS C SKOB Kobra Vsetín 16:07
2. Zelíková Natálie NNN C Neregistrovaní 19:33 + 3:26
3. Kazdová Dana 24C8150 C OK Vršovice 21:56 + 5:49
4. Lukšíková Barbora VBM86XX C VSK Mendelu Brno 21:59 + 5:52
5. Porubská Andrea 66S7650 C ŠK Cart-print Nitra 22:49 + 6:42
6. Galušková Johana VBM89XX C VSK Mendelu Brno 23:53 + 7:46
7. Švestková Jana KVS C SKOB Kobra Vsetín 25:12 + 9:05
8. Skochová Jitka NNN C Neregistrovaní 26:15 + 10:08
9. Jírová Monika NNN0049 C Neregistrovaní 26:28 + 10:21
10. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:52 + 10:45
11. Pinterová Kateřina VBM6651 C VSK Mendelu Brno 28:16 + 12:09
12. Haider Anna HSR C 32:49 + 16:42
13. Robotková Lenka NNN C Neregistrovaní 32:56 + 16:49
14. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 33:00 + 16:53
15. Seitlová Barbora SVS C Orientklub Vsetín 62:36 + 46:29
T
3.30 km, 105 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Martin 49A8500 C 26:42
2. Svobodná Tereza DKP9350 C Oddíl OB Kotlářka 34:22 + 7:40
3. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 43:18 + 16:36
4. Benrothová Irena TZLXXX3 C SKOB Zlín 44:19 + 17:37
5. Pavelková Klára AOP9054 C Přátelé orientačního běhu Opava 46:31 + 19:49
6. Bouček Jakub OCB9501 C OC České Budějovice 48:18 + 21:36
7. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 50:56 + 24:14
8. Vágner Vladislav NNN C Neregistrovaní 53:33 + 26:51
9. Vintrová Alžběta TZL8653 C SKOB Zlín 55:07 + 28:25
10. Procházka Tomáš NNN C Neregistrovaní 60:50 + 34:08
11. Benroth Miroslav TZLXXX2 C SKOB Zlín 62:19 + 35:37
12. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 63:12 + 36:30
13. Maňák Martin NNN C Neregistrovaní 63:53 + 37:11
14. Tomášková Petra LCE8290 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:18 + 45:36
15. Dušek Vladimír LCExxxx C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:28 + 49:46
16. Ash Adam OCB9701 C OC České Budějovice 78:31 + 51:49
17. Ferdus Lubomír LCE1234 C OOB TJ Slovan Luhačovice 100:31 + 73:49
18. Maliňáková Petra SVS C Orientklub Vsetín 106:50 + 80:08
19. Gebel Lumír SVS C Orientklub Vsetín 130:22 + 103:40
20. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 155:53 + 129:11
Fialová Tereza TZL9090 C SKOB Zlín DISK