Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
MS | Holusova Veronika | KRN1250 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 3:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannova Katka | SOP | C | OOB TJ Slezan Opava | 26:29 | |
2. | Bruková Petra | TRI0450 | C | TJ TŽ Třinec | 28:31 | + 2:02 |
3. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:00 | + 2:31 |
Haltofová Romana | TRI0451 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lucie | AOP0350 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:49 | |
2. | Mrozek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 25:30 | + 2:41 |
3. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:41 | + 6:52 |
4. | Kantorová Anna | TRI0352 | B | TJ TŽ Třinec | 30:12 | + 7:23 |
5. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 38:08 | + 15:19 |
6. | Pachmannova Bara | SOP | C | OOB TJ Slezan Opava | 48:46 | + 25:57 |
7. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 51:58 | + 29:09 |
8. | Lukšová Anna | MOV | C | SKOB Ostrava | 64:49 | + 42:00 |
9. | Lukšová Magdaléna | MOV | C | SKOB Ostrava | 65:27 | + 42:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Barbora | BFM0151 | B | SKOB Frýdek - Místek | 38:45 | |
2. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | C | TJ TŽ Třinec | 54:08 | + 15:23 |
3. | Leciánová Veronika | OOP0050 | C | TJ Opava | 67:36 | + 28:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 28:25 | |
2. | Hájková Lenka | AOP0050 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:05 | + 0:40 |
3. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 29:20 | + 0:55 |
4. | Svačinková Kateřina | VRB9899 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 52:34 | + 24:09 |
5. | Malikova Natalie | MOV9859 | C | SKOB Ostrava | 82:50 | + 54:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 28:08 | |
2. | Fukalová Hana | AOV9850 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 30:39 | + 2:31 |
3. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 33:02 | + 4:54 |
4. | Svěchotová Natálie | MOV9751 | B | SKOB Ostrava | 34:41 | + 6:33 |
5. | Kaděrová Vendula | HAV9650 | C | SKOB Baník Havířov | 34:57 | + 6:49 |
6. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 35:00 | + 6:52 |
7. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | B | TJ TŽ Třinec | 42:54 | + 14:46 |
8. | Pavlíčková Kristýna | MOV9752 | C | SKOB Ostrava | 53:03 | + 24:55 |
Liberdová Jana | TRI9852 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltof Ewa | VRB9499 | B | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 42:55 | 3796 | |
2. | Šarmanová Alena | AOP9352 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:28 | + 0:33 | 3750 |
3. | Sabelová Markéta | TRI9656 | A | TJ TŽ Třinec | 46:04 | + 3:09 | 3532 |
4. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 49:41 | + 6:46 | 3230 |
5. | Hvorecká Eva | VRB8953 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 54:43 | + 11:48 | 2809 |
6. | Hájková Petra | KYL9350 | C | SK SP Kylešovice | 62:29 | + 19:34 | 2159 |
7. | Velickova Monika | NER | C | 67:09 | + 24:14 | ||
8. | Fujáková Katka | HAV8550 | C | SKOB Baník Havířov | 70:11 | + 27:16 | 1515 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 33:31 | |
2. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 36:14 | + 2:43 |
3. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 38:31 | + 5:00 |
4. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:22 | + 6:51 |
5. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | SKOB Baník Havířov | 40:40 | + 7:09 |
6. | Hájková Jitka | AOP7150 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:04 | + 8:33 |
7. | Pachmannova Hana | SOP | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:11 | + 8:40 |
8. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 44:35 | + 11:04 |
9. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 46:19 | + 12:48 |
10. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 46:50 | + 13:19 |
11. | Pavlíčková Lenka | MOV7151 | C | SKOB Ostrava | 51:25 | + 17:54 |
12. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 56:12 | + 22:41 |
13. | Krasnokutská Magda | AOP7452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 58:37 | + 25:06 |
14. | Pannová Vendula | AOP7750 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 76:41 | + 43:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 37:45 | |
2. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 41:18 | + 3:33 |
3. | Dorčáková Pavlína | MOV6951 | C | SKOB Ostrava | 43:29 | + 5:44 |
4. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Baník Havířov | 45:10 | + 7:25 |
5. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 73:43 | + 35:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 36:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bíčánek Jan | TRI0502 | C | TJ TŽ Třinec | 13:46 | |
2. | Král Jiří | ODR0400 | C | SKOB Odry | 18:48 | + 5:02 |
3. | Jelínek Jakub | AOP0601 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:01 | + 11:15 |
4. | Borunský Matěj | AOP0600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:02 | + 15:16 |
5. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 31:32 | + 17:46 |
6. | Gorgol Richard | HAV1000 | C | SKOB Baník Havířov | 34:56 | + 21:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | 24:03 | |
2. | Mrozek Pawel | TRI0401 | C | TJ TŽ Třinec | 28:28 | + 4:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Adam | AOP0301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 19:50 | |
2. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 22:08 | + 2:18 |
3. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 25:22 | + 5:32 |
4. | Mielec Radomír | AOV0301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 25:54 | + 6:04 |
5. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 29:12 | + 9:22 |
6. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 29:41 | + 9:51 |
7. | Vébr Tomáš | HAV0200 | B | SKOB Baník Havířov | 31:40 | + 11:50 |
8. | Haltof Adam | TRI0300 | C | TJ TŽ Třinec | 33:17 | + 13:27 |
9. | Hanus Jaroslav | HOB | C | SKOB Horní Benešov | 39:22 | + 19:32 |
Broda Aleš | SFM0201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:02 | |
2. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 31:07 | + 5:05 |
3. | Sikora Jakub | TRI0003 | B | TJ TŽ Třinec | 36:59 | + 10:57 |
4. | Jelínek Jan | AOP0101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 49:36 | + 23:34 |
5. | Tuharský Erik | TRI0100 | C | TJ TŽ Třinec | 50:21 | + 24:19 |
6. | Pavlíček Patrik | MOV0002 | C | SKOB Ostrava | 53:49 | + 27:47 |
7. | Kaděra Vojta | HAV0000 | B | SKOB Baník Havířov | 59:41 | + 33:39 |
8. | Dorčák Jan | MOV0103 | C | SKOB Ostrava | 81:27 | + 55:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:36 | |
2. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 38:44 | + 1:08 |
3. | Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | 50:20 | + 12:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:49 | |
2. | Holesz Sebastian | TRI9902 | B | TJ TŽ Třinec | 30:56 | + 2:07 |
3. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 33:14 | + 4:25 |
4. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 40:18 | + 11:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Glonek Jakub | AOP9602 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:37 | 7269 | |
2. | Schuster Marek | AOP9303 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:51 | + 0:14 | 7226 |
3. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:47 | + 3:10 | 6691 |
4. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 41:06 | + 3:29 | 6634 |
5. | Sklenář Martin | SBR9501 | A | SKOB Bruntál | 41:51 | + 4:14 | 6497 |
6. | Mielec Jaromír | AOP9701 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 41:56 | + 4:19 | 6482 |
7. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 42:24 | + 4:47 | 6397 |
8. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:31 | + 5:54 | 6193 |
9. | Velička Jan | VRB8504 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 44:33 | + 6:56 | 6005 |
10. | Cienciala Jan | TRI9801 | B | TJ TŽ Třinec | 44:39 | + 7:02 | 5987 |
11. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:02 | + 8:25 | 5735 |
12. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:15 | + 8:38 | 5695 |
13. | Preissler Adam | HAV8608 | C | SKOB Baník Havířov | 50:24 | + 12:47 | 4939 |
14. | Peterek Vít | AOP8600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:45 | + 15:08 | 4511 |
15. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 55:47 | + 18:10 | 3958 |
16. | Kostka Petr | MOV8200 | C | SKOB Ostrava | 59:13 | + 21:36 | 3332 |
17. | Ticháček Jan | AOP8000 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 61:43 | + 24:06 | 2876 |
18. | Hudeček Tomáš | OOP8201 | C | TJ Opava | 71:18 | + 33:41 | |
19. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 85:27 | + 47:50 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 28:48 | |
2. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 34:20 | + 5:32 |
3. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 35:51 | + 7:03 |
4. | Mastela Rafal | 11P7300 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 35:57 | + 7:09 |
5. | Král Jiří | ODR7300 | C | SKOB Odry | 37:39 | + 8:51 |
6. | Vláčil Daniel | JPV7307 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:46 | + 8:58 |
7. | Jelínek Jan | AOP6401 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:09 | + 9:21 |
8. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 39:04 | + 10:16 |
9. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 40:12 | + 11:24 |
10. | Masny Krzysztof | 11P7600 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 41:13 | + 12:25 |
11. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Baník Havířov | 41:25 | + 12:37 |
12. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 43:24 | + 14:36 |
13. | Ryšavý Jiří | MOV5803 | C | SKOB Ostrava | 45:11 | + 16:23 |
14. | Pavlíček Daniel | MOV7100 | C | SKOB Ostrava | 47:10 | + 18:22 |
15. | Trávníček Jan | UOL7501 | C | SK UP Olomouc | 47:47 | + 18:59 |
16. | Šarman Radim | MOV6201 | C | SKOB Ostrava | 48:51 | + 20:03 |
17. | Rychtar Jan | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:39 | + 26:51 |
18. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | C | lepus.cz | 56:20 | + 27:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:24 | |
2. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Baník Havířov | 32:28 | + 2:04 |
3. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Baník Havířov | 34:30 | + 4:06 |
4. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | SKOB Baník Havířov | 36:26 | + 6:02 |
5. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Baník Havířov | 36:37 | + 6:13 |
6. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 36:47 | + 6:23 |
7. | Kantor Roman | TRI6501 | C | TJ TŽ Třinec | 37:33 | + 7:09 |
8. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:50 | + 7:26 |
9. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 38:03 | + 7:39 |
10. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 39:22 | + 8:58 |
11. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 40:12 | + 9:48 |
12. | Petr Václav | MOV5801 | C | SKOB Ostrava | 42:02 | + 11:38 |
13. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 42:03 | + 11:39 |
14. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 47:52 | + 17:28 |
15. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 50:31 | + 20:07 |
16. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 59:44 | + 29:20 |
Labudík Milan | VRB6202 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:41 | |
2. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 32:05 | + 0:24 |
3. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:42 | + 2:01 |
4. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 34:17 | + 2:36 |
5. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 35:36 | + 3:55 |
6. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 35:39 | + 3:58 |
7. | Hostaš Jindřich | MOV5901 | C | SKOB Ostrava | 44:35 | + 12:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klech Josef | HOB4701 | C | SKOB Horní Benešov | 21:57 | |
2. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 23:08 | + 1:11 |
3. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 24:59 | + 3:02 |
4. | Zaoral Jan | VRB4703 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 29:47 | + 7:50 |
5. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 30:34 | + 8:37 |
6. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 31:18 | + 9:21 |
7. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 32:26 | + 10:29 |
8. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 33:17 | + 11:20 |
9. | Beneš Karel | HAV4201 | C | SKOB Baník Havířov | 34:22 | + 12:25 |
10. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 37:05 | + 15:08 |
11. | Tomeček Lubomír | KAR4701 | C | SK Karlovice | 37:27 | + 15:30 |
Kašpar Josef | HOB4601 | C | SKOB Horní Benešov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bíčánek Milan | TRI7701 | C | TJ TŽ Třinec | 20:55 | |
2. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 23:04 | + 2:09 |
3. | Filipek Daniel | TRI7200 | C | TJ TŽ Třinec | 26:21 | + 5:26 |
4. | Hudeckova Petra | OOP6150 | C | TJ Opava | 29:02 | + 8:07 |
5. | Šrubařová Aneta | LOV8251 | C | lepus.cz | 30:13 | + 9:18 |
6. | Vavříková Iveta | 6YC7450 | C | Neregistrovaní | 31:36 | + 10:41 |
7. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | SKOB Baník Havířov | 34:20 | + 13:25 |
8. | Vlachova Dita | SBR | C | SKOB Bruntál | 35:10 | + 14:15 |
9. | Sarman Martin | NER | C | 35:20 | + 14:25 | |
10. | Ledabylová Alena | HOB5551 | C | SKOB Horní Benešov | 37:03 | + 16:08 |
11. | Krumpholcová Jarmila | HOB5655 | C | SKOB Horní Benešov | 37:09 | + 16:14 |
12. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 37:31 | + 16:36 |
13. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 38:09 | + 17:14 |
14. | Masny Anna | 11P8250 | C | UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój | 38:53 | + 17:58 |
15. | Svobodová Mariana | BFM6751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:15 | + 18:20 |
16. | Zajícová Petra | LOV7351 | C | lepus.cz | 39:58 | + 19:03 |
17. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 42:11 | + 21:16 |
18. | Šarmanová Jarmila | 7SC6750 | C | Neregistrovaní - MOV | 43:44 | + 22:49 |
19. | Haluzíková Barbora | SFM8651 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 49:22 | + 28:27 |
20. | Martinaskova Vaclava | MOV6159 | C | SKOB Ostrava | 58:37 | + 37:42 |
21. | Hostašová Jana | MOV8552 | C | SKOB Ostrava | 58:44 | + 37:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Langer Martin | LOV8400 | C | lepus.cz | 44:48 | |
2. | Opletal Jaroslav | HAV6200 | C | SKOB Baník Havířov | 47:15 | + 2:27 |
3. | Opletalová Eva | HAV9250 | C | SKOB Baník Havířov | 53:31 | + 8:43 |
4. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 54:43 | + 9:55 |
5. | Králová Ivana | ODR7450 | C | SKOB Odry | 66:22 | + 21:34 |