Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holasová Barbora | AOP0651 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 42:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sroka Małgorzata | 41P0252 | C | WKS Wawel Kraków | 21:28 | |
2. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 21:42 | + 0:14 |
3. | Pulda Aleksandra | 19P0200 | C | Tukan Iwiny | 23:28 | + 2:00 |
4. | Lignar Julia | 41P0251 | C | WKS Wawel Kraków | 24:08 | + 2:40 |
5. | Wójcik Natalia | 41P0253 | C | WKS Wawel Kraków | 24:29 | + 3:01 |
6. | Pluta Aleksandra | DOB0351 | C | KOB Dobruška | 25:56 | + 4:28 |
7. | ZIETEK ALEKSANDRA | 31P0352 | C | UKS ARKADY Raszkow | 26:40 | + 5:12 |
8. | ZUKOWSKA JULIA | 31P0351 | C | UKS ARKADY Raszkow | 27:52 | + 6:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Biederman Adrianna | 41P0052 | C | WKS Wawel Kraków | 17:17 | |
2. | Ludwig Milena | 41P0054 | C | WKS Wawel Kraków | 21:11 | + 3:54 |
3. | Garbacik Maja | 41P0053 | C | WKS Wawel Kraków | 25:28 | + 8:11 |
4. | Topór Magdalena | 41P0151 | C | WKS Wawel Kraków | 32:38 | + 15:21 |
5. | Pluta Magdalena | DOB0050 | C | KOB Dobruška | 33:00 | + 15:43 |
6. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 34:54 | + 17:37 |
7. | Janik Urszula | 41P0051 | C | WKS Wawel Kraków | 37:48 | + 20:31 |
8. | Ľwica Katarzyna | 19P0051 | C | Tukan Iwiny | 44:13 | + 26:56 |
9. | Kania Alicja | 41P0152 | C | WKS Wawel Kraków | 47:24 | + 30:07 |
10. | Ohlaszeny Zuzanna | 41P0153 | C | WKS Wawel Kraków | 53:05 | + 35:48 |
11. | Světloňová Štěpánka | 9AC0050 | C | OB Ostrava | 70:36 | + 53:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | A | SK UP Olomouc | 23:21 | |
2. | Wziętek Barbara | 41P9851 | C | WKS Wawel Kraków | 31:39 | + 8:18 |
3. | Listek Marta | 41P9951 | C | WKS Wawel Kraków | 35:46 | + 12:25 |
4. | Belicova Lenka | VZA9950 | C | Slávia ŽU Žilina | 51:20 | + 27:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 35:50 | |
2. | Vývodová Jana | MOV9852 | A | SKOB Ostrava | 43:31 | + 7:41 |
3. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | B | TJ TŽ Třinec | 47:36 | + 11:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Szeliga Małgorzata | 19P9350 | C | Tukan Iwiny | 29:09 | |
2. | Tichá Tereza | SJH9452 | A | SJH Jindřichův Hradec | 32:03 | + 2:54 |
3. | Fukalová Martina | AOV9550 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 36:05 | + 6:56 |
4. | Šiková Karolína | LPM9651 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 37:02 | + 7:53 |
5. | Waszczuk Aleksandra | 82P0051 | C | UKS Traper Zlocieniec | 37:10 | + 8:01 |
6. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | A | SKOB Zlín | 38:39 | + 9:30 |
7. | Světloňová Lucie | AOV9252 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 39:49 | + 10:40 |
8. | Chvalová Věra | LPM9452 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 40:07 | + 10:58 |
9. | Kaasiku Evely | 13E | C | OK JOKA | 40:30 | + 11:21 |
10. | Piastrouskaya Viola | 28P9150 | C | UNTS Warszawa | 40:44 | + 11:35 |
11. | Rozkošná Taťána | EKP8155 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 42:18 | + 13:09 |
12. | Matyba Anna | DOB9650 | C | KOB Dobruška | 44:09 | + 15:00 |
13. | Šimková Markéta | LME7755 | C | SK Los Mělník | 48:02 | + 18:53 |
14. | Sabelová Markéta | TRI9656 | A | TJ TŽ Třinec | 50:07 | + 20:58 |
15. | Puternicka Joanna | 22P8750 | C | KInO Stowarzysze Warszawa | 55:23 | + 26:14 |
16. | Tesařová Marcela | AOP9450 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 56:01 | + 26:52 |
17. | Kuberková Lucie | LPM9451 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 59:38 | + 30:29 |
18. | Galatíková Lucie | SBR9550 | C | SKOB Bruntál | 74:53 | + 45:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Etterle-Biederman Liliann | 41P7351 | C | WKS Wawel Kraków | 37:33 | |
2. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 43:26 | + 5:53 |
3. | Bejvlová Martina | LME7350 | C | SK Los Mělník | 49:59 | + 12:26 |
4. | Kroniková Jana | SHK7350 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 50:31 | + 12:58 |
5. | Vlachová Dita | SBR7750 | C | SKOB Bruntál | 74:32 | + 36:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 23:59 | |
2. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 38:50 | + 14:51 |
3. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 44:11 | + 20:12 |
4. | Cristina Del Campo | 14E0051 | C | Colmenar | 49:04 | + 25:05 |
MS | Gallo Martina | AOP7951 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:12 | + 28:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poopuu Siiri | 13E | C | OK JOKA | 31:38 | |
2. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | C | SK UP Olomouc | 49:39 | + 18:01 |
3. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 62:31 | + 30:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Timik | SBR0501 | C | SKOB Bruntál | 11:15 | |
2. | BIENIEK MAKSYM | 31P0401 | C | UKS ARKADY Raszkow | 18:55 | + 7:40 |
3. | Pulda Eryk | 19P0500 | C | Tukan Iwiny | 19:29 | + 8:14 |
4. | Wójcik Paweł | 41P0501 | C | WKS Wawel Kraków | 25:25 | + 14:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Adam | AOP0301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 9:00 | |
2. | Pachnik Stanisław | 19P0300 | C | Tukan Iwiny | 12:20 | + 3:20 |
3. | Čech Vít | AOP0302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 15:04 | + 6:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stanek Jerzy | 41P0101 | C | WKS Wawel Kraków | 19:53 | |
2. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 25:03 | + 5:10 |
3. | Baran Grzegorz | 41P0102 | C | WKS Wawel Kraków | 26:17 | + 6:24 |
4. | Kijak Jakub | 41P0002 | C | WKS Wawel Kraków | 28:02 | + 8:09 |
5. | Krzysztyński Michał | 41P0001 | C | WKS Wawel Kraków | 33:03 | + 13:10 |
6. | Garstka Kamil | DOB0001 | C | KOB Dobruška | 38:21 | + 18:28 |
7. | Zurkiewicz Krzysztof | DOB0100 | C | KOB Dobruška | 40:22 | + 20:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Biederman Marcin | 41P9802 | C | WKS Wawel Kraków | 24:15 | |
2. | Cienciala Jan | TRI9801 | B | TJ TŽ Třinec | 25:39 | + 1:24 |
3. | Topór Michał | 41P9801 | C | WKS Wawel Kraków | 41:08 | + 16:53 |
4. | Pelikán Lukáš | MFP9800 | C | VŠSK MFF UK Praha | 52:02 | + 27:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 28:51 | |
2. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 35:09 | + 6:18 |
3. | Baran Jan | 41P9701 | C | WKS Wawel Kraków | 36:16 | + 7:25 |
4. | Kania Adam | 41P9601 | C | WKS Wawel Kraków | 66:40 | + 37:49 |
5. | Pešek Martin | LPM9602 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 67:01 | + 38:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Filip | AOP9301 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:53 | |
2. | Podzinski Rafał | PHK9100 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:41 | + 2:48 |
3. | Grundmann Jan | LPU9410 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 28:59 | + 6:06 |
4. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:37 | + 7:44 |
5. | Dutkowski Mikolaj | DOB9200 | C | KOB Dobruška | 31:13 | + 8:20 |
6. | Pachnik Wojciech | 19P9100 | C | Tukan Iwiny | 31:15 | + 8:22 |
7. | Garbacik Michał | 41P9501 | C | WKS Wawel Kraków | 34:09 | + 11:16 |
8. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | UKS Sparta Czyżowice | 34:19 | + 11:26 |
9. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 34:49 | + 11:56 |
10. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 36:00 | + 13:07 |
11. | Wolowczyk Krzysztof | 28P9501 | C | UNTS Warszawa | 38:20 | + 15:27 |
12. | Dudík Petr | JPV8917 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:05 | + 17:12 |
13. | Klabouch Martin | FZA | C | 40:38 | + 17:45 | |
14. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 41:08 | + 18:15 |
15. | Rozkošný Karel | EKP7900 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 41:33 | + 18:40 |
16. | Valeš Jiří | LPM9502 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 41:57 | + 19:04 |
17. | Mazan Bartłomiej | 17P0001 | C | WKS żląsk Wroclaw | 42:08 | + 19:15 |
18. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:12 | + 19:19 |
19. | Jurczyk Maciej | 51P9800 | C | UKS Sparta Czyżowice | 43:27 | + 20:34 |
20. | Popule Tomáš | LPM8803 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 46:58 | + 24:05 |
21. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | C | lepus.cz | 47:13 | + 24:20 |
22. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 47:14 | + 24:21 |
23. | Marchuk Ilya | 28P8700 | C | UNTS Warszawa | 47:27 | + 24:34 |
24. | Svoboda Michael | 8BC9900 | C | FWOC | 49:07 | + 26:14 |
25. | Mak Raphael | 35H | C | Hong Kong Orienteering Club | 50:07 | + 27:14 |
26. | Tichý Martin | TJH6401 | C | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 57:34 | + 34:41 |
27. | Haering Jan | LME7500 | C | SK Los Mělník | 57:54 | + 35:01 |
28. | Horký Jan | UOL0 | C | SK UP Olomouc | 59:48 | + 36:55 |
29. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 63:45 | + 40:52 |
30. | Sova František | LPM9702 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 75:00 | + 52:07 |
31. | Vonášek Adam | LPM9101 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 76:50 | + 53:57 |
32. | Svoboda Robert | 8BC6500 | C | FWOC | 78:01 | + 55:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 33:36 | |
2. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 40:09 | + 6:33 |
3. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 42:33 | + 8:57 |
4. | Biederman Paweł | 41P7101 | C | WKS Wawel Kraków | 45:40 | + 12:04 |
5. | Staszak Artur | 28P7001 | C | UNTS Warszawa | 46:56 | + 13:20 |
6. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 47:02 | + 13:26 |
7. | Bejvl Jakub | LME7100 | C | SK Los Mělník | 47:18 | + 13:42 |
8. | Furucz Ján | 27S7200 | C | Farmaceut Bratislava | 48:49 | + 15:13 |
9. | Kos Michal | SRK6802 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 54:15 | + 20:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 20:25 | |
2. | Pachnik Dariusz | 19P6900 | C | Tukan Iwiny | 23:13 | + 2:48 |
3. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 30:55 | + 10:30 |
4. | Prieto Jose Manuel | 14E0001 | C | Colmenar | 38:19 | + 17:54 |
5. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 38:44 | + 18:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poopuu Paul | 13E | C | OK JOKA | 23:35 | |
2. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:24 | + 0:49 |
3. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 25:57 | + 2:22 |