Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2015
Místo konání:
Vítkovský Balatón
Pořadatel:
OOP - TJ Opava
Mapa:
Balaton, 1.10 000, E=5, stav Září 2015
Ředitel závodu:
Kociánová Eva - R3
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Rychlý Pavel - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
D10N
2.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:35
2. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 23:31 + 0:56
3. Malá Karolína VRB0777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 24:58 + 2:23
4. Pavlová Eliška MOV0650 C SKOB Ostrava 25:10 + 2:35
5. Cetlová Magdaléna OOP C TJ Opava 27:30 + 4:55
6. Kovalčíková Alena AOP0751 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:26 + 6:51
D10C
1.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Katka AOP0551 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:42
2. Kotůlková Martina AOP0650 C Přátelé orientačního běhu Opava 23:29 + 0:47
D12C
1.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 18:59
2. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:13 + 0:14
3. Švidrnochová Eliška HAV0451 C SKOB Havířov 21:21 + 2:22
4. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:10 + 3:11
5. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 23:28 + 4:29
6. Zajícová Vendula BFM0351 C SKOB Frýdek - Místek 26:17 + 7:18
7. Pachmannová Bára AOP0351 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:02 + 10:03
8. Kotůlková Renáta AOP0451 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:19 + 12:20
9. Horska Karolina VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 38:35 + 19:36
D14C
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie AOP0350 A Přátelé orientačního běhu Opava 20:00
2. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 25:28 + 5:28
3. Warcopová Kateřina TRI0150 C TJ TŽ Třinec 28:48 + 8:48
4. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 30:13 + 10:13
5. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 30:19 + 10:19
6. Krčková Helena AOP0251 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:06 + 15:06
7. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 38:47 + 18:47
8. Božoňová Vendula BFM0251 C SKOB Frýdek - Místek 67:55 + 47:55
D18C
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Hana AOP9850 A Přátelé orientačního běhu Opava 30:41
2. Hájková Lenka AOP0050 A Přátelé orientačního běhu Opava 32:19 + 1:38
3. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 44:47 + 14:06
4. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 44:57 + 14:16
5. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 52:19 + 21:38
6. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 54:17 + 23:36
7. Fišerová Klára BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek 56:04 + 25:23
D21C
4.40 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4410
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:52 4640
2. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 44:52 + 3:00 4341
3. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 45:47 + 3:55 4249
4. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 46:32 + 4:40 4174
5. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:15 + 5:23 4103
6. Králová Kateřina ODR9052 C SKOB Odry 53:20 + 11:28 3495
7. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 56:08 + 14:16 3216
8. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 56:44 + 14:52 3156
9. Kaděrová Vendula HAV9650 B SKOB Havířov 58:03 + 16:11 3024
10. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 60:00 + 18:08 2830
D35C
3.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 36:23
2. Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:34 + 3:11
3. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 44:12 + 7:49
4. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 44:35 + 8:12
5. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 44:39 + 8:16
6. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:55 + 8:32
7. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 46:32 + 10:09
8. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 48:25 + 12:02
9. Kovalčíková Eva AOP7852 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:01 + 12:38
10. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 50:08 + 13:45
11. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 51:06 + 14:43
12. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 52:39 + 16:16
13. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 52:58 + 16:35
14. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 57:18 + 20:55
15. Zajícová Taťána BFM7752 C SKOB Frýdek - Místek 57:38 + 21:15
16. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 58:05 + 21:42
17. Pannová Vendula AOP7750 C Přátelé orientačního běhu Opava 62:30 + 26:07
18. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 64:28 + 28:05
Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
Švidrnochová Hana HAV7751 C SKOB Havířov DISK
D45C
2.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 31:25
2. Hájková Iveta KYL6350 C SK SP Kylešovice 33:44 + 2:19
3. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Havířov 34:45 + 3:20
4. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 35:39 + 4:14
5. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 36:26 + 5:01
6. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 41:14 + 9:49
7. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 49:18 + 17:53
8. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 64:57 + 33:32
D55C
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řezníková Renáta AOP5451 C Přátelé orientačního běhu Opava 62:40
H10N
2.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Matěj AOP0600 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:14
2. Daněk Vít KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:34 + 5:20
3. Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 26:21 + 6:07
4. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 29:49 + 9:35
5. Zavřel Mikuláš KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:24 + 13:10
6. Slavík Ondřej VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 40:14 + 20:00
H10C
1.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Damek Ondřej TRI0503 C TJ TŽ Třinec 16:45
2. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 16:56 + 0:11
3. Bíčánek Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 17:59 + 1:14
4. Krček Jan AOP0500 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:08 + 3:23
5. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 25:33 + 8:48
6. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 26:39 + 9:54
7. Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec 32:07 + 15:22
8. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 34:48 + 18:03
H12C
2.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Vojtěch VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 17:41
2. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 19:03 + 1:22
3. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 19:44 + 2:03
4. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 21:37 + 3:56
5. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 22:04 + 4:23
6. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 25:06 + 7:25
7. Mrózek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 27:00 + 9:19
8. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:12 + 9:31
9. Škurek Kryštof KRN0303 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:36 + 12:55
10. Gruss Zdeněk VRB0305 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 37:39 + 19:58
11. Malý Tomáš VRB0414 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 54:08 + 36:27
H14C
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 A Přátelé orientačního běhu Opava 20:13
2. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 24:46 + 4:33
3. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 25:10 + 4:57
4. Valík Adam AOP0301 B Přátelé orientačního běhu Opava 26:03 + 5:50
5. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 28:08 + 7:55
6. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 28:41 + 8:28
7. Broda Aleš SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 41:07 + 20:54
8. Matuš Vít VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 47:42 + 27:29
H16C
3.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 39:16
2. Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 40:17 + 1:01
3. Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Havířov 44:23 + 5:07
4. Procházka Jakub SOP9903 C OOB TJ Slezan Opava 59:24 + 20:08
5. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 88:43 + 49:27
H18C
4.20 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 44:24
2. Tesař Vojtěch AOP9900 A Přátelé orientačního běhu Opava 50:31 + 6:07
3. Božoň Radek BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek 70:04 + 25:40
H21C
5.60 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7180
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 36:32 7579
2. Matuš Vojtěch VRB9606 R SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 37:52 + 1:20 7332
3. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:39 + 5:07 6629
4. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 43:02 + 6:30 6373
5. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:08 + 7:36 6168
6. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 46:48 + 10:16 5673
7. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 47:04 + 10:32 5624
8. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 49:54 + 13:22 5098
9. Walach Ondřej TRI9601 A TJ TŽ Třinec 52:25 + 15:53 4631
10. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:06 + 17:34 4319
11. Peterek Vít AOP8600 C Přátelé orientačního běhu Opava 56:45 + 20:13 3827
12. Šidík Petr 4RC9200 C Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 57:01 + 20:29
13. Rossmanith Vojtěch AOP9302 C Přátelé orientačního běhu Opava 60:25 + 23:53 3146
14. Preissler Adam HAV8608 C SKOB Havířov 69:11 + 32:39 1519
15. Ticháček Jan AOP8000 C Přátelé orientačního běhu Opava 73:23 + 36:51 739
16. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 93:38 + 57:06 0
Pavlačka František ODR8600 C SKOB Odry DISK 0
H35C
4.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavý Jiří HAV5803 C SKOB Havířov 44:25
2. Juřeník Jiří MOV7901 C SKOB Ostrava 44:52 + 0:27
3. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:20 + 0:55
4. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 45:30 + 1:05
5. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 46:54 + 2:29
6. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 47:33 + 3:08
7. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 49:34 + 5:09
8. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 49:48 + 5:23
9. Borunský Tomáš AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opava 52:30 + 8:05
10. Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava 54:40 + 10:15
11. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 56:26 + 12:01
12. Kotůlek Jan AOP7801 C Přátelé orientačního běhu Opava 60:22 + 15:57
13. Krček Martin AOP7302 C Přátelé orientačního běhu Opava 81:40 + 37:15
14. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 89:45 + 45:20
Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava DISK
H45C
3.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 32:07
2. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:49 + 5:42
3. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:39 + 6:32
4. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Havířov 38:56 + 6:49
5. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 42:36 + 10:29
6. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 43:14 + 11:07
7. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 46:14 + 14:07
8. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 65:47 + 33:40
9. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 88:33 + 56:26
H55C
3.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 32:05
2. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 33:29 + 1:24
3. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 37:16 + 5:11
4. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 38:32 + 6:27
5. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 38:33 + 6:28
6. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 38:53 + 6:48
7. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 41:18 + 9:13
8. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 42:48 + 10:43
9. Kolář Leopold VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 46:40 + 14:35
10. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:07 + 15:02
11. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 47:45 + 15:40
12. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 49:21 + 17:16
13. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 53:44 + 21:39
14. Kuja Ivan KAR5501 C SK Karlovice 60:59 + 28:54
15. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 65:07 + 33:02
Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
H65C
2.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 47:35
2. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 49:22 + 1:47
3. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 53:06 + 5:31
4. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Havířov 54:48 + 7:13
5. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 60:57 + 13:22
6. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 69:20 + 21:45
7. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 70:09 + 22:34
HDR
2.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuja Adam KAR C SK Karlovice 19:40
2. Pachmannová Iva AOP0852 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:35 + 2:55
3. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 23:38 + 3:58
4. Bičánek Vít TRI0700 C TJ TŽ Třinec 25:17 + 5:37
5. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 25:22 + 5:42
6. Szarzecová Eva TRI0850 C TJ TŽ Třinec 26:57 + 7:17
7. Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 27:58 + 8:18
8. Kujová Vendula KAR0550 C SK Karlovice 28:31 + 8:51
9. Mlýnková Aneta AOV C OOB TJ Baník Ostrava 28:39 + 8:59
10. Létal Hynek SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 34:20 + 14:40
11. Kubová Klára OOP C TJ Opava 34:24 + 14:44
12. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 35:29 + 15:49
13. Salichová Ivana OOP C TJ Opava 36:43 + 17:03
14. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 40:26 + 20:46
15. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 41:39 + 21:59
16. Berger Tomáš MOV C SKOB Ostrava 42:51 + 23:11
17. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 43:52 + 24:12
18. Kubová Ella OOP C TJ Opava 45:31 + 25:51
19. Pietraszková Zuzana OOP0750 C TJ Opava 45:51 + 26:11
20. Peňáz Jan VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 48:41 + 29:01
21. Tichačková Karolína NNN C Neregistrovaní 59:37 + 39:57
22. Borunská Alžběta AOP0950 C Přátelé orientačního běhu Opava 60:07 + 40:27
23. Kovalčík Petr AOP0901 C Přátelé orientačního běhu Opava 60:52 + 41:12
24. Pietraszková Hana OOP C TJ Opava 61:24 + 41:44
25. Kotůlková Dorota AOP1150 C Přátelé orientačního běhu Opava 61:36 + 41:56
26. Kotůlková Veronika AOP7851 C Přátelé orientačního běhu Opava 62:07 + 42:27
27. Gřešek Oskar NNN0601 C Neregistrovaní 68:39 + 48:59
Král Šimon OOP C TJ Opava DISK
P
2.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 24:35
2. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 25:15 + 0:40
3. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 26:20 + 1:45
4. Hájková Petra KYL9350 C SK SP Kylešovice 27:20 + 2:45
5. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 27:36 + 3:01
6. Opletal Jaroslav HAV6200 C SKOB Havířov 27:37 + 3:02
7. Kirschner David TRI7500 C TJ TŽ Třinec 28:06 + 3:31
8. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 30:39 + 6:04
9. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 30:50 + 6:15
10. Křesťanová Gabriela TRI9251 C TJ TŽ Třinec 31:02 + 6:27
11. Peňázová Hana VRB7878 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 32:50 + 8:15
12. Hadačová Gabriela AOP6751 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:09 + 8:34
13. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:32 + 8:57
14. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:28 + 11:53
15. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 38:17 + 13:42
16. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 38:38 + 14:03
17. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 39:12 + 14:37
18. Kurečka Lubomír HOB7501 C SKOB Horní Benešov 40:27 + 15:52
19. Oherová Petra ODR9050 C SKOB Odry 40:41 + 16:06
20. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 40:43 + 16:08
21. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 40:51 + 16:16
22. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 46:17 + 21:42
23. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 46:48 + 22:13
24. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 47:22 + 22:47
25. Svobodová Mariana BFM6751 C SKOB Frýdek - Místek 54:24 + 29:49
26. Pavlová Liba MOV C SKOB Ostrava 55:07 + 30:32
27. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 56:33 + 31:58
28. Kratschmerová Jitka VRB6250 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 62:38 + 38:03
29. Haluzíková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 63:05 + 38:30
30. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 67:37 + 43:02
31. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 76:59 + 52:24
32. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 77:12 + 52:37
Škurek Viktor KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK