Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 22:35 | |
2. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 23:31 | + 0:56 |
3. | Malá Karolína | VRB0777 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 24:58 | + 2:23 |
4. | Pavlová Eliška | MOV0650 | C | SKOB Ostrava | 25:10 | + 2:35 |
5. | Cetlová Magdaléna | OOP | C | TJ Opava | 27:30 | + 4:55 |
6. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:26 | + 6:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Katka | AOP0551 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:42 | |
2. | Kotůlková Martina | AOP0650 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 23:29 | + 0:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltofová Romana | TRI0451 | C | TJ TŽ Třinec | 18:59 | |
2. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 19:13 | + 0:14 |
3. | Švidrnochová Eliška | HAV0451 | C | SKOB Havířov | 21:21 | + 2:22 |
4. | Švihelová Viktorie | KRN0353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 22:10 | + 3:11 |
5. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 23:28 | + 4:29 |
6. | Zajícová Vendula | BFM0351 | C | SKOB Frýdek - Místek | 26:17 | + 7:18 |
7. | Pachmannová Bára | AOP0351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:02 | + 10:03 |
8. | Kotůlková Renáta | AOP0451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:19 | + 12:20 |
9. | Horska Karolina | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 38:35 | + 19:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lucie | AOP0350 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:00 | |
2. | Svobodová Barbora | BFM0151 | B | SKOB Frýdek - Místek | 25:28 | + 5:28 |
3. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | C | TJ TŽ Třinec | 28:48 | + 8:48 |
4. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 30:13 | + 10:13 |
5. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 30:19 | + 10:19 |
6. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:06 | + 15:06 |
7. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | C | TJ TŽ Třinec | 38:47 | + 18:47 |
8. | Božoňová Vendula | BFM0251 | C | SKOB Frýdek - Místek | 67:55 | + 47:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fukalová Hana | AOP9850 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:41 | |
2. | Hájková Lenka | AOP0050 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:19 | + 1:38 |
3. | Švidrnochová Lenka | MOV9951 | B | SKOB Ostrava | 44:47 | + 14:06 |
4. | Svačinková Kateřina | VRB9899 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 44:57 | + 14:16 |
5. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 52:19 | + 21:38 |
6. | Svěchotová Natálie | MOV9751 | B | SKOB Ostrava | 54:17 | + 23:36 |
7. | Fišerová Klára | BFM9851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:04 | + 25:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:52 | 4640 | |
2. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 44:52 | + 3:00 | 4341 |
3. | Sabelová Markéta | TRI9656 | R | TJ TŽ Třinec | 45:47 | + 3:55 | 4249 |
4. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 46:32 | + 4:40 | 4174 |
5. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 47:15 | + 5:23 | 4103 |
6. | Králová Kateřina | ODR9052 | C | SKOB Odry | 53:20 | + 11:28 | 3495 |
7. | Válková Zuzana | SOP8852 | C | OOB TJ Slezan Opava | 56:08 | + 14:16 | 3216 |
8. | Procházková Marie | SOP9551 | A | OOB TJ Slezan Opava | 56:44 | + 14:52 | 3156 |
9. | Kaděrová Vendula | HAV9650 | B | SKOB Havířov | 58:03 | + 16:11 | 3024 |
10. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 60:00 | + 18:08 | 2830 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 36:23 | |
2. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:34 | + 3:11 |
3. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 44:12 | + 7:49 |
4. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 44:35 | + 8:12 |
5. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 44:39 | + 8:16 |
6. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 44:55 | + 8:32 |
7. | Vellechová Radka | MOV8051 | C | SKOB Ostrava | 46:32 | + 10:09 |
8. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 48:25 | + 12:02 |
9. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 49:01 | + 12:38 |
10. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 50:08 | + 13:45 |
11. | Klose Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 51:06 | + 14:43 |
12. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:39 | + 16:16 |
13. | Horáčková Vladimíra | MOV7750 | C | SKOB Ostrava | 52:58 | + 16:35 |
14. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SKOB Horní Benešov | 57:18 | + 20:55 |
15. | Zajícová Taťána | BFM7752 | C | SKOB Frýdek - Místek | 57:38 | + 21:15 |
16. | Štětínská Soňa | MOV7650 | C | SKOB Ostrava | 58:05 | + 21:42 |
17. | Pannová Vendula | AOP7750 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 62:30 | + 26:07 |
18. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 64:28 | + 28:05 |
Svačinková Jitka | VRB7777 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | DISK | ||
Švidrnochová Hana | HAV7751 | C | SKOB Havířov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 31:25 | |
2. | Hájková Iveta | KYL6350 | C | SK SP Kylešovice | 33:44 | + 2:19 |
3. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | SKOB Havířov | 34:45 | + 3:20 |
4. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 35:39 | + 4:14 |
5. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 36:26 | + 5:01 |
6. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Havířov | 41:14 | + 9:49 |
7. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 49:18 | + 17:53 |
8. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 64:57 | + 33:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 62:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borunský Matěj | AOP0600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:14 | |
2. | Daněk Vít | KRN0500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:34 | + 5:20 |
3. | Novák Viktor | AOV0801 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 26:21 | + 6:07 |
4. | Novák Richard | AOV0800 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 29:49 | + 9:35 |
5. | Zavřel Mikuláš | KRN0707 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 33:24 | + 13:10 |
6. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 40:14 | + 20:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Damek Ondřej | TRI0503 | C | TJ TŽ Třinec | 16:45 | |
2. | Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 16:56 | + 0:11 |
3. | Bíčánek Jan | TRI0502 | C | TJ TŽ Třinec | 17:59 | + 1:14 |
4. | Krček Jan | AOP0500 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:08 | + 3:23 |
5. | Novák Igor | AOV0501 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 25:33 | + 8:48 |
6. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 26:39 | + 9:54 |
7. | Kirschner Damian | TRI0506 | C | TJ TŽ Třinec | 32:07 | + 15:22 |
8. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 34:48 | + 18:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 17:41 | |
2. | Bjolek Michal | BFM0305 | C | SKOB Frýdek - Místek | 19:03 | + 1:22 |
3. | Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 19:44 | + 2:03 |
4. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 21:37 | + 3:56 |
5. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | C | TJ TŽ Třinec | 22:04 | + 4:23 |
6. | Haltof Adam | TRI0300 | C | TJ TŽ Třinec | 25:06 | + 7:25 |
7. | Mrózek Pawel | TRI0401 | C | TJ TŽ Třinec | 27:00 | + 9:19 |
8. | Jurčík Martin | KRN0300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 27:12 | + 9:31 |
9. | Škurek Kryštof | KRN0303 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:36 | + 12:55 |
10. | Gruss Zdeněk | VRB0305 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 37:39 | + 19:58 |
11. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 54:08 | + 36:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:13 | |
2. | Haltof Marek | TRI0200 | C | TJ TŽ Třinec | 24:46 | + 4:33 |
3. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 25:10 | + 4:57 |
4. | Valík Adam | AOP0301 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:03 | + 5:50 |
5. | Tuharský Erik | TRI0100 | C | TJ TŽ Třinec | 28:08 | + 7:55 |
6. | Kovařík Martin | TRI0101 | A | TJ TŽ Třinec | 28:41 | + 8:28 |
7. | Broda Aleš | SFM0201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 41:07 | + 20:54 |
8. | Matuš Vít | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 47:42 | + 27:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 39:16 | |
2. | Strakoš Matěj | SFM9901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 40:17 | + 1:01 |
3. | Staněk Ondra | HAV0002 | C | SKOB Havířov | 44:23 | + 5:07 |
4. | Procházka Jakub | SOP9903 | C | OOB TJ Slezan Opava | 59:24 | + 20:08 |
5. | Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | 88:43 | + 49:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | A | OOB TJ Slezan Opava | 44:24 | |
2. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:31 | + 6:07 |
3. | Božoň Radek | BFM9804 | C | SKOB Frýdek - Místek | 70:04 | + 25:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kantor Ondřej | TRI9103 | C | TJ TŽ Třinec | 36:32 | 7579 | |
2. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | R | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 37:52 | + 1:20 | 7332 |
3. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 41:39 | + 5:07 | 6629 |
4. | Klech Richard | VRB7201 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 43:02 | + 6:30 | 6373 |
5. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 44:08 | + 7:36 | 6168 |
6. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 46:48 | + 10:16 | 5673 |
7. | Svoboda František | SOP9601 | B | OOB TJ Slezan Opava | 47:04 | + 10:32 | 5624 |
8. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 49:54 | + 13:22 | 5098 |
9. | Walach Ondřej | TRI9601 | A | TJ TŽ Třinec | 52:25 | + 15:53 | 4631 |
10. | Hrouza Jan | KRN8100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 54:06 | + 17:34 | 4319 |
11. | Peterek Vít | AOP8600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 56:45 | + 20:13 | 3827 |
12. | Šidík Petr | 4RC9200 | C | Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů | 57:01 | + 20:29 | |
13. | Rossmanith Vojtěch | AOP9302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 60:25 | + 23:53 | 3146 |
14. | Preissler Adam | HAV8608 | C | SKOB Havířov | 69:11 | + 32:39 | 1519 |
15. | Ticháček Jan | AOP8000 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 73:23 | + 36:51 | 739 |
16. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 93:38 | + 57:06 | 0 |
Pavlačka František | ODR8600 | C | SKOB Odry | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavý Jiří | HAV5803 | C | SKOB Havířov | 44:25 | |
2. | Juřeník Jiří | MOV7901 | C | SKOB Ostrava | 44:52 | + 0:27 |
3. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 45:20 | + 0:55 |
4. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 45:30 | + 1:05 |
5. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 46:54 | + 2:29 |
6. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | C | SK Karlovice | 47:33 | + 3:08 |
7. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 49:34 | + 5:09 |
8. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 49:48 | + 5:23 |
9. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 52:30 | + 8:05 |
10. | Válka Jan | SOP7811 | C | OOB TJ Slezan Opava | 54:40 | + 10:15 |
11. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 56:26 | + 12:01 |
12. | Kotůlek Jan | AOP7801 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 60:22 | + 15:57 |
13. | Krček Martin | AOP7302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 81:40 | + 37:15 |
14. | Šarman Radim | MOV6201 | C | SKOB Ostrava | 89:45 | + 45:20 |
Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 32:07 | |
2. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:49 | + 5:42 |
3. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:39 | + 6:32 |
4. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | SKOB Havířov | 38:56 | + 6:49 |
5. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 42:36 | + 10:29 |
6. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 43:14 | + 11:07 |
7. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | C | TJ TŽ Třinec | 46:14 | + 14:07 |
8. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 65:47 | + 33:40 |
9. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 88:33 | + 56:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 32:05 | |
2. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 33:29 | + 1:24 |
3. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 37:16 | + 5:11 |
4. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 38:32 | + 6:27 |
5. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 38:33 | + 6:28 |
6. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 38:53 | + 6:48 |
7. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:18 | + 9:13 |
8. | Pospíšil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:48 | + 10:43 |
9. | Kolář Leopold | VRB5404 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 46:40 | + 14:35 |
10. | Hrouza Tomáš | KRN5201 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 47:07 | + 15:02 |
11. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 47:45 | + 15:40 |
12. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 49:21 | + 17:16 |
13. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 53:44 | + 21:39 |
14. | Kuja Ivan | KAR5501 | C | SK Karlovice | 60:59 | + 28:54 |
15. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 65:07 | + 33:02 |
Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | ||
Kostka Evžen | AOP5701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 47:35 | |
2. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 49:22 | + 1:47 |
3. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 53:06 | + 5:31 |
4. | Beneš Karel | HAV4201 | C | SKOB Havířov | 54:48 | + 7:13 |
5. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 60:57 | + 13:22 |
6. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 69:20 | + 21:45 |
7. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 70:09 | + 22:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuja Adam | KAR | C | SK Karlovice | 19:40 | |
2. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:35 | + 2:55 |
3. | Ryška Matěj | TRI0604 | C | TJ TŽ Třinec | 23:38 | + 3:58 |
4. | Bičánek Vít | TRI0700 | C | TJ TŽ Třinec | 25:17 | + 5:37 |
5. | Kaufmanová Šárka | TRI0851 | C | TJ TŽ Třinec | 25:22 | + 5:42 |
6. | Szarzecová Eva | TRI0850 | C | TJ TŽ Třinec | 26:57 | + 7:17 |
7. | Musálková Klára | MOV0750 | C | SKOB Ostrava | 27:58 | + 8:18 |
8. | Kujová Vendula | KAR0550 | C | SK Karlovice | 28:31 | + 8:51 |
9. | Mlýnková Aneta | AOV | C | OOB TJ Baník Ostrava | 28:39 | + 8:59 |
10. | Létal Hynek | SFM | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 34:20 | + 14:40 |
11. | Kubová Klára | OOP | C | TJ Opava | 34:24 | + 14:44 |
12. | Stiborová Blanka | KAR7650 | C | SK Karlovice | 35:29 | + 15:49 |
13. | Salichová Ivana | OOP | C | TJ Opava | 36:43 | + 17:03 |
14. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 40:26 | + 20:46 |
15. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | C | TJ TŽ Třinec | 41:39 | + 21:59 |
16. | Berger Tomáš | MOV | C | SKOB Ostrava | 42:51 | + 23:11 |
17. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 43:52 | + 24:12 |
18. | Kubová Ella | OOP | C | TJ Opava | 45:31 | + 25:51 |
19. | Pietraszková Zuzana | OOP0750 | C | TJ Opava | 45:51 | + 26:11 |
20. | Peňáz Jan | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 48:41 | + 29:01 |
21. | Tichačková Karolína | NNN | C | Neregistrovaní | 59:37 | + 39:57 |
22. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 60:07 | + 40:27 |
23. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 60:52 | + 41:12 |
24. | Pietraszková Hana | OOP | C | TJ Opava | 61:24 | + 41:44 |
25. | Kotůlková Dorota | AOP1150 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 61:36 | + 41:56 |
26. | Kotůlková Veronika | AOP7851 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 62:07 | + 42:27 |
27. | Gřešek Oskar | NNN0601 | C | Neregistrovaní | 68:39 | + 48:59 |
Král Šimon | OOP | C | TJ Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bíčánek Milan | TRI7701 | C | TJ TŽ Třinec | 24:35 | |
2. | Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 25:15 | + 0:40 |
3. | Hendrychová Pavla | HOB6251 | C | SKOB Horní Benešov | 26:20 | + 1:45 |
4. | Hájková Petra | KYL9350 | C | SK SP Kylešovice | 27:20 | + 2:45 |
5. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 27:36 | + 3:01 |
6. | Opletal Jaroslav | HAV6200 | C | SKOB Havířov | 27:37 | + 3:02 |
7. | Kirschner David | TRI7500 | C | TJ TŽ Třinec | 28:06 | + 3:31 |
8. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 30:39 | + 6:04 |
9. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 30:50 | + 6:15 |
10. | Křesťanová Gabriela | TRI9251 | C | TJ TŽ Třinec | 31:02 | + 6:27 |
11. | Peňázová Hana | VRB7878 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 32:50 | + 8:15 |
12. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:09 | + 8:34 |
13. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 33:32 | + 8:57 |
14. | Herman Jakub | KRN0606 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 36:28 | + 11:53 |
15. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 38:17 | + 13:42 |
16. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 38:38 | + 14:03 |
17. | Šauman Petr | ODR6100 | C | SKOB Odry | 39:12 | + 14:37 |
18. | Kurečka Lubomír | HOB7501 | C | SKOB Horní Benešov | 40:27 | + 15:52 |
19. | Oherová Petra | ODR9050 | C | SKOB Odry | 40:41 | + 16:06 |
20. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 40:43 | + 16:08 |
21. | Hostaš Jindřich | MOV5901 | C | SKOB Ostrava | 40:51 | + 16:16 |
22. | Labudík Milan | VRB6202 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 46:17 | + 21:42 |
23. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | C | SKOB Horní Benešov | 46:48 | + 22:13 |
24. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 47:22 | + 22:47 |
25. | Svobodová Mariana | BFM6751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:24 | + 29:49 |
26. | Pavlová Liba | MOV | C | SKOB Ostrava | 55:07 | + 30:32 |
27. | Šarmanová Jarmila | MOV6750 | C | SKOB Ostrava | 56:33 | + 31:58 |
28. | Kratschmerová Jitka | VRB6250 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 62:38 | + 38:03 |
29. | Haluzíková Barbora | SFM8651 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 63:05 | + 38:30 |
30. | Freith Martin | BFM6801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 67:37 | + 43:02 |
31. | Procnerová Eva | BFM7551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 76:59 | + 52:24 |
32. | Fišerová Iveta | BFM7451 | C | SKOB Frýdek - Místek | 77:12 | + 52:37 |
Škurek Viktor | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |