Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
26.04.2015
Místo konání:
Ústrašice
Pořadatel:
KTA - SK Kotnov Tábor
Mapa:
Maršák 1:10 000
Ředitel závodu:
Hudeček Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Vébr Jiří - R2
Stavitel tratí:
Doležel Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest.Počasí bylo přívětivé pro závodníky.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D65     DF     H10     H12     H14     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
D10
2.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benesová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 20:30
2. Kosobudová Anna KTA0551 C SK Kotnov Tábor 22:06 + 1:36
D12
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Vendula VCB0451 C TJ OB České Budějovice 32:03
2. Sevcíková Eliska PCB0451 C SKP České Budějovice 40:10 + 8:07
D14
3.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Katerina KTA0253 C SK Kotnov Tábor 32:25
2. Rudová Magdaléna VTA0254 C vebr-sport 37:14 + 4:49
3. Nováková Barbora VTA0152 C vebr-sport 37:17 + 4:52
4. Sevcíková Katerina PCB0151 C SKP České Budějovice 39:45 + 7:20
5. Rudová Anna NNN0151 Neregistrovaní 41:27 + 9:02
6. Stráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 49:13 + 16:48
7. Bártová Katerina NNN0152 Neregistrovaní 76:04 + 43:39
D16
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ash Kristina OCB0051 C OC České Budějovice 40:19
2. Klimesová Sarlota KRE0051 C OOB TJ Sokol Křemže 42:25 + 2:06
3. Nováková Katerina KRE0052 C OOB TJ Sokol Křemže 48:07 + 7:48
D21
4.90 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2848
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benesová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 34:44 3104
2. Flasarová Kristyna PGP9054 C SK Praga 37:16 + 2:32 2906
3. Míková Lenka KSU7653 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:50 + 5:06 2706
4. Jenícková Katerina CST9551 C OB Strakonice 50:31 + 15:47 1874
5. Pluhácková Markéta MLA8750 C MLOK Mariánské Lázně 57:55 + 23:11 1297
6. Jandová Katerina NNN87 Neregistrovaní 76:50 + 42:06
D35
4.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 45:15
2. Flasarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 50:30 + 5:15
3. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 51:30 + 6:15
4. Votíková Monika VCB7254 C TJ OB České Budějovice 53:36 + 8:21
5. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 60:38 + 15:23
6. Klimesová Lenka KRE7501 C OOB TJ Sokol Křemže 67:48 + 22:33
7. Kopecká Kveta OPI8050 C Orientační sporty Písek 73:29 + 28:14
8. Nováková Pavlína PVD7151 C OOB TJ Sokol Pražák 74:43 + 29:28
9. Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 78:12 + 32:57
D45
3.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 46:53
2. Zimmermannová Milena KRE6851 C OOB TJ Sokol Křemže 48:43 + 1:50
3. Perinková Irena BBm6550 C 50:17 + 3:24
4. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 52:51 + 5:58
5. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C TJ OB České Budějovice 60:57 + 14:04
D65
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boucková Ludmila OCB4351 C OC České Budějovice 56:58
DF
3.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janosíková Eva VCB0552 C TJ OB České Budějovice 26:21
2. Dolezelová Vendula KTA0751 C SK Kotnov Tábor 33:25 + 7:04
3. Janosíková Marie VCB0752 C TJ OB České Budějovice 44:59 + 18:38
H10
2.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Tadeás CST0601 C OB Strakonice 24:25
2. Svoboda Jan KTA SK Kotnov Tábor 43:18 + 18:53
H12
3.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Matyás CST0401 C OB Strakonice 39:12
2. Kolarík Mikulás KRE0400 C OOB TJ Sokol Křemže 45:01 + 5:49
3. Kacer Jan NNN0301 Neregistrovaní 66:11 + 26:59
H14
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukes Prokop VTA0201 C vebr-sport 73:29
H18
4.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ash Adam OCB9701 C OC České Budějovice 52:17
H20
6.20 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novák Radek PVD9601 C OOB TJ Sokol Pražák 59:41 0
2. Boucek Jakub OCB9501 C OC České Budějovice 93:55 + 34:14 0
H21
6.20 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5280
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kunc Petr MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně 42:44 5430
2. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 43:00 + 0:16 5396
3. Safarík Ivo CST7401 C OB Strakonice 43:31 + 0:47 5332
4. Klimes Petr KRE7701 C OOB TJ Sokol Křemže 47:56 + 5:12 4780
5. Benes Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 48:53 + 6:09 4661
6. Hejzlar Josef VCB5601 C TJ OB České Budějovice 51:07 + 8:23 4382
7. Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice 53:15 + 10:31 4115
8. Blazek Vojtech OPI8700 C Orientační sporty Písek 54:05 + 11:21 4011
9. Teringl Radek VCB6502 C TJ OB České Budějovice 63:06 + 20:22 2884
10. Strachota Michal TJN8300 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:08 + 20:24 2879
11. Majer Vítek PCB8301 C SKP České Budějovice 71:01 + 28:17 1894
12. Bláha Petr PVD8901 C OOB TJ Sokol Pražák 75:41 + 32:57 1311
H35
5.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sevcík Marek PCB6701 C SKP České Budějovice 50:54
2. Janda Libor NNN75 Neregistrovaní 56:57 + 6:03
3. Kopecky Martin OPI7400 C Orientační sporty Písek 60:20 + 9:26
4. Jenícek Jirí CST7101 C OB Strakonice 79:53 + 28:59
H45
4.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flasar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 33:58
2. Funda Jirí API6401 C OK Andante Písek 35:16 + 1:18
3. Zeman Jaroslav CHT9501 C OOB SK Chrast 35:27 + 1:29
4. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 36:15 + 2:17
5. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 36:38 + 2:40
6. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 36:53 + 2:55
7. Blabla Zdenek PCB5901 C SKP České Budějovice 37:52 + 3:54
8. Havlík Milan SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec 38:43 + 4:45
9. Kavka Jirí SCP5900 C OK Sparta Praha 39:15 + 5:17
10. Kodeda Oldrich KCK5901 KOB Český Krumlov 39:31 + 5:33
11. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 41:29 + 7:31
12. Romanovsky Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 42:27 + 8:29
13. Psenicka Miloslav TCB6101 C SK Technik České Budějovice 47:38 + 13:40
14. Mrazík Karel KRE5901 C OOB TJ Sokol Křemže 48:40 + 14:42
H55
3.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Safarík Bedrich CST4601 C OB Strakonice 38:33
2. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 39:45 + 1:12
3. Moravec Milos KRE5301 C OOB TJ Sokol Křemže 45:27 + 6:54
4. Rakovec Milos SCP4500 C OK Sparta Praha 48:48 + 10:15
5. Denemarek Oldrich BBm5101 50:23 + 11:50
H65
3.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grundel Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 34:44
2. Mateju Ivan UVP4600 C Slovan Praha 37:10 + 2:26
3. Pich Josef CST4002 C OB Strakonice 43:34 + 8:50
4. Pokorny Karel TCB4701 C SK Technik České Budějovice 44:00 + 9:16
5. Boucek Václav OCB4101 C OC České Budějovice 48:40 + 13:56
HDR
3.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Michal KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže 39:09
2. Janosík Ivan VCB1002 C TJ OB České Budějovice 46:15 + 7:06
3. Vanek Petr ZBP1200 OOB SK Zbraslav 64:38 + 25:29
4. Teringlova Veronika VCB1251 C TJ OB České Budějovice 67:37 + 28:28
HF
3.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtech VCB0702 C TJ OB České Budějovice 34:15
2. Klimes Jan KRE0701 C OOB TJ Sokol Křemže 37:54 + 3:39
3. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 39:55 + 5:40
P
3.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Herink Jaroslav 53X7800 Pisek neregistrovany 33:08
2. Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže 37:12 + 4:04
3. Havlíková Sarlota SJH SJH Jindřichův Hradec 53:57 + 20:49
4. Moravcová Sárka KRE0050 C OOB TJ Sokol Křemže 55:12 + 22:04
5. Jelenová Natálie KRE9950 C OOB TJ Sokol Křemže 55:14 + 22:06
6. Kubecová Markéta NNN9801 Neregistrovaní 55:57 + 22:49