Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2015
Místo konání:
Třísov
Pořadatel:
KRE - OOB TJ Sokol Křemže
Mapa:
Vláďova Hora
Ředitel závodu:
Nováková Alena
Hlavní rozhodčí:
Blabla Zdeněk - R3
Stavitel tratí:
Hejzlar Josef - R3
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10N
1.80 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Karolína MIL0750 Tesil Milevsko 34:38
2. Doleželová Vendula KTA0751 SK Kotnov Tábor 37:43 + 3:05
D10
1.80 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna KTA0551 SK Kotnov Tábor 22:06
2. Pekařová Nela KTA0858 SK Kotnov Tábor 31:23 + 9:17
D12
2.00 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 31:22
2. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 37:22 + 6:00
3. Šafaříková Lucie CST0351 OB Strakonice 47:37 + 16:15
D14
2.50 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 35:15
Štindlová Klárka KRE0251 OOB TJ Sokol Křemže 100:00 + 64:45
D16
3.20 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvalová Miroslava CST9951 OB Strakonice 59:16
D18
3.20 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottfriedová Adéla VCB9755 TJ OB České Budějovice 46:26
D21
4.10 km, 195 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1461
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hulcová Pavla KSH7753 OOB TJ Kašperské Hory 40:00 1498
2. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 41:00 + 1:00 1463
3. Míková Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:07 + 2:07 1423
4. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 46:46 + 6:46 1257
5. Jeníčková Kateřina CST9551 OB Strakonice 48:21 + 8:21 1201
6. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 60:28 + 20:28 770
7. Machová Miroslava KRE9451 OOB TJ Sokol Křemže 65:52 + 25:52
8. Nešetřilová Markéta 8RC8650 žádný 76:07 + 36:07
D35
3.70 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 40:00
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 44:51 + 4:51
3. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 46:38 + 6:38
4. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 55:04 + 15:04
5. Machová Ivana KRE6451 OOB TJ Sokol Křemže 56:59 + 16:59
6. Vacková Irena KRE8051 OOB TJ Sokol Křemže 64:49 + 24:49
7. Kosobudová Lenka KTA7351 SK Kotnov Tábor 84:01 + 44:01
D45
3.20 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 46:54
2. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 47:36 + 0:42
3. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 TJ OB České Budějovice 48:32 + 1:38
4. Gottfriedová Marcela VCB7055 TJ OB České Budějovice 52:35 + 5:41
Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 115:26 + 68:32
D65
1.80 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 46:49
2. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 60:44 + 13:55
H10
1.80 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 21:12
2. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 27:13 + 6:01
3. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 30:00 + 8:48
4. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 30:32 + 9:20
5. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 32:54 + 11:42
H12
2.00 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 20:59
2. Mikuláš Jiří VCB0301 TJ OB České Budějovice 63:50 + 42:51
H14
2.90 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayer Šimon KSH0202 OOB TJ Kašperské Hory 49:57
2. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 77:09 + 27:12
3. Mikuláš Jan VCB0109 TJ OB České Budějovice 84:50 + 34:53
H16
3.20 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matěj Konečný KCK9907 KOB Český Krumlov 34:13
H18
3.70 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 74:02
H21
5.10 km, 220 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 44:19 0
2. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 47:57 + 3:38 0
3. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 55:14 + 10:55 0
4. Heřman Qndřej SRK9001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:01 + 15:42
5. Jíša Ondřej KRE9303 OOB TJ Sokol Křemže 67:17 + 22:58 0
6. Nosek Jakub 49C8700 NER 70:13 + 25:54
Novák Vojtěch 3VC8800 2ZS 99:09 + 54:50
H35
4.40 km, 185 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 44:16
2. Janošík Radek VCB7402 TJ OB České Budějovice 48:16 + 4:00
3. Heřman Daniel SRK7102 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:56 + 9:40
4. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 56:17 + 12:01
5. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 56:51 + 12:35
6. Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek 64:06 + 19:50
7. Janda Libor OPI7500 Orientační sporty Písek 65:01 + 20:45
8. Kosobud Dušan KTA7201 SK Kotnov Tábor 68:46 + 24:30
Jeníček Jiří CST7101 OB Strakonice 91:10 + 46:54
Herink Jaroslav 53X7800 Pisek neregistrovany 91:40 + 47:24
H45
4.10 km, 195 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 41:18
2. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 43:06 + 1:48
3. Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 46:06 + 4:48
4. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 47:54 + 6:36
5. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 48:19 + 7:01
6. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 53:55 + 12:37
7. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 56:18 + 15:00
8. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 62:04 + 20:46
9. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 69:38 + 28:20
10. Mražík Karek KRE5901 OOB TJ Sokol Křemže 83:25 + 42:07
11. Mayer Tomáš KSH6900 OOB TJ Kašperské Hory 84:40 + 43:22
Mikeš Pavel KRE6705 OOB TJ Sokol Křemže DISK
H55
3.70 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 54:54
2. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 56:57 + 2:03
3. Moravec Miloš KRE5301 OOB TJ Sokol Křemže 57:36 + 2:42
Nechyba Jiří 61C5300 Stara Hut 91:59 + 37:05
H65
2.50 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 37:10
2. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 40:15 + 3:05
3. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 46:42 + 9:32
4. Pokorný Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice 49:11 + 12:01
HDR
1.80 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Veronika VCB1251 TJ OB České Budějovice 30:00
1. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 30:00
1. Doleželová Jolana KTA1151 SK Kotnov Tábor 30:00
1. Lukešová Aneta VCB0950 TJ OB České Budějovice 30:00
1. Hulec František KSH1101 OOB TJ Kašperské Hory 30:00
1. Marešová Tereza MIL1050 Tesil Milevsko 30:00
1. Minařík Josef VCB0903 TJ OB České Budějovice 30:00
1. Minařík František VCB1103 TJ OB České Budějovice 30:00
1. Mikuláš Ondřej VCB0701 TJ OB České Budějovice 30:00
1. Míka Ondřej NNN1008 Neregistrovaní 30:00
1. Lukeš Martin VCB1001 TJ OB České Budějovice 30:00
P
2.10 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Troup Pavel KRE6305 OOB TJ Sokol Křemže 26:16
2. Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže 32:11 + 5:55
3. Gottfried Adam VCB0005 TJ OB České Budějovice 44:54 + 18:38
4. Moravcová Šárka KRE0050 OOB TJ Sokol Křemže 48:07 + 21:51
5. Jelenová Natálie KRE9950 OOB TJ Sokol Křemže 51:09 + 24:53
6. Vladimíra Konečná KCK5953 KOB Český Krumlov 51:25 + 25:09
7. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 53:31 + 27:15