Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marešová Karolína | MIL0750 | Tesil Milevsko | 34:38 | ||
2. | Doleželová Vendula | KTA0751 | SK Kotnov Tábor | 37:43 | + 3:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Anna | KTA0551 | SK Kotnov Tábor | 22:06 | ||
2. | Pekařová Nela | KTA0858 | SK Kotnov Tábor | 31:23 | + 9:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčíková Eliška | PCB0451 | SKP České Budějovice | 31:22 | ||
2. | Teringlová Vendula | VCB0451 | TJ OB České Budějovice | 37:22 | + 6:00 | |
3. | Šafaříková Lucie | CST0351 | OB Strakonice | 47:37 | + 16:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčíková Kateřina | PCB0151 | SKP České Budějovice | 35:15 | ||
Štindlová Klárka | KRE0251 | OOB TJ Sokol Křemže | 100:00 | + 64:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvalová Miroslava | CST9951 | OB Strakonice | 59:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | TJ OB České Budějovice | 46:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hulcová Pavla | KSH7753 | OOB TJ Kašperské Hory | 40:00 | 1498 | ||
2. | Teringlová Martina | VCB7851 | TJ OB České Budějovice | 41:00 | + 1:00 | 1463 | |
3. | Míková Lenka | KSU7653 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:07 | + 2:07 | 1423 | |
4. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 46:46 | + 6:46 | 1257 | |
5. | Jeníčková Kateřina | CST9551 | OB Strakonice | 48:21 | + 8:21 | 1201 | |
6. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 60:28 | + 20:28 | 770 | |
7. | Machová Miroslava | KRE9451 | OOB TJ Sokol Křemže | 65:52 | + 25:52 | ||
8. | Nešetřilová Markéta | 8RC8650 | žádný | 76:07 | + 36:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 40:00 | ||
2. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 44:51 | + 4:51 | |
3. | Hudečková Helena | KTA6951 | SK Kotnov Tábor | 46:38 | + 6:38 | |
4. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 55:04 | + 15:04 | |
5. | Machová Ivana | KRE6451 | OOB TJ Sokol Křemže | 56:59 | + 16:59 | |
6. | Vacková Irena | KRE8051 | OOB TJ Sokol Křemže | 64:49 | + 24:49 | |
7. | Kosobudová Lenka | KTA7351 | SK Kotnov Tábor | 84:01 | + 44:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 46:54 | ||
2. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:36 | + 0:42 | |
3. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | TJ OB České Budějovice | 48:32 | + 1:38 | |
4. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | TJ OB České Budějovice | 52:35 | + 5:41 | |
Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 115:26 | + 68:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 46:49 | ||
2. | Boučková Ludmila | OCB4351 | OC České Budějovice | 60:44 | + 13:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šustr Ondřej | KSH0501 | OOB TJ Kašperské Hory | 21:12 | ||
2. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | TJ OB České Budějovice | 27:13 | + 6:01 | |
3. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:00 | + 8:48 | |
4. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 30:32 | + 9:20 | |
5. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 32:54 | + 11:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 20:59 | ||
2. | Mikuláš Jiří | VCB0301 | TJ OB České Budějovice | 63:50 | + 42:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayer Šimon | KSH0202 | OOB TJ Kašperské Hory | 49:57 | ||
2. | Šustr Antonín | KSH0201 | OOB TJ Kašperské Hory | 77:09 | + 27:12 | |
3. | Mikuláš Jan | VCB0109 | TJ OB České Budějovice | 84:50 | + 34:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matěj Konečný | KCK9907 | KOB Český Krumlov | 34:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafařík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 44:19 | 0 | ||
2. | Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | 47:57 | + 3:38 | 0 | |
3. | Blažek Vojtěch | OPI8700 | Orientační sporty Písek | 55:14 | + 10:55 | 0 | |
4. | Heřman Qndřej | SRK9001 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 60:01 | + 15:42 | ||
5. | Jíša Ondřej | KRE9303 | OOB TJ Sokol Křemže | 67:17 | + 22:58 | 0 | |
6. | Nosek Jakub | 49C8700 | NER | 70:13 | + 25:54 | ||
Novák Vojtěch | 3VC8800 | 2ZS | 99:09 | + 54:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 44:16 | ||
2. | Janošík Radek | VCB7402 | TJ OB České Budějovice | 48:16 | + 4:00 | |
3. | Heřman Daniel | SRK7102 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 53:56 | + 9:40 | |
4. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 56:17 | + 12:01 | |
5. | Mareš Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 56:51 | + 12:35 | |
6. | Kopecky Martin | OPI7400 | Orientační sporty Písek | 64:06 | + 19:50 | |
7. | Janda Libor | OPI7500 | Orientační sporty Písek | 65:01 | + 20:45 | |
8. | Kosobud Dušan | KTA7201 | SK Kotnov Tábor | 68:46 | + 24:30 | |
Jeníček Jiří | CST7101 | OB Strakonice | 91:10 | + 46:54 | ||
Herink Jaroslav | 53X7800 | Pisek neregistrovany | 91:40 | + 47:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | TJ OB České Budějovice | 41:18 | ||
2. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 43:06 | + 1:48 | |
3. | Šustr Pavel | KSH7001 | OOB TJ Kašperské Hory | 46:06 | + 4:48 | |
4. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 47:54 | + 6:36 | |
5. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 48:19 | + 7:01 | |
6. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 53:55 | + 12:37 | |
7. | Soudek Vojtěch | TCB5601 | SK Technik České Budějovice | 56:18 | + 15:00 | |
8. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 62:04 | + 20:46 | |
9. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 69:38 | + 28:20 | |
10. | Mražík Karek | KRE5901 | OOB TJ Sokol Křemže | 83:25 | + 42:07 | |
11. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OOB TJ Kašperské Hory | 84:40 | + 43:22 | |
Mikeš Pavel | KRE6705 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 54:54 | ||
2. | Šafařík Bedřich | CST4601 | OB Strakonice | 56:57 | + 2:03 | |
3. | Moravec Miloš | KRE5301 | OOB TJ Sokol Křemže | 57:36 | + 2:42 | |
Nechyba Jiří | 61C5300 | Stara Hut | 91:59 | + 37:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychtecký Josef | VCB4801 | TJ OB České Budějovice | 37:10 | ||
2. | Pich Josef | CST4002 | OB Strakonice | 40:15 | + 3:05 | |
3. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 46:42 | + 9:32 | |
4. | Pokorný Karel | TCB4701 | SK Technik České Budějovice | 49:11 | + 12:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Veronika | VCB1251 | TJ OB České Budějovice | 30:00 | ||
1. | Kopecká Květa | OPI8050 | Orientační sporty Písek | 30:00 | ||
1. | Doleželová Jolana | KTA1151 | SK Kotnov Tábor | 30:00 | ||
1. | Lukešová Aneta | VCB0950 | TJ OB České Budějovice | 30:00 | ||
1. | Hulec František | KSH1101 | OOB TJ Kašperské Hory | 30:00 | ||
1. | Marešová Tereza | MIL1050 | Tesil Milevsko | 30:00 | ||
1. | Minařík Josef | VCB0903 | TJ OB České Budějovice | 30:00 | ||
1. | Minařík František | VCB1103 | TJ OB České Budějovice | 30:00 | ||
1. | Mikuláš Ondřej | VCB0701 | TJ OB České Budějovice | 30:00 | ||
1. | Míka Ondřej | NNN1008 | Neregistrovaní | 30:00 | ||
1. | Lukeš Martin | VCB1001 | TJ OB České Budějovice | 30:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Troup Pavel | KRE6305 | OOB TJ Sokol Křemže | 26:16 | ||
2. | Dulovcová Michaela | KRE8850 | OOB TJ Sokol Křemže | 32:11 | + 5:55 | |
3. | Gottfried Adam | VCB0005 | TJ OB České Budějovice | 44:54 | + 18:38 | |
4. | Moravcová Šárka | KRE0050 | OOB TJ Sokol Křemže | 48:07 | + 21:51 | |
5. | Jelenová Natálie | KRE9950 | OOB TJ Sokol Křemže | 51:09 | + 24:53 | |
6. | Vladimíra Konečná | KCK5953 | KOB Český Krumlov | 51:25 | + 25:09 | |
7. | Šimerka Jakub | PGP0407 | SK Praga | 53:31 | + 27:15 |