Výsledky závodu: ZHL - sprint na Karlově Koruně

Datum:
13.12.2015
Místo konání:
Chlumec nad Cidlinou
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Zámek Karlova Koruna (1:4000)
Ředitel závodu:
Žemlička Jan
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Zelinka Jan
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    
D
2.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:41
2. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 16:11 + 1:30
3. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 16:38 + 1:57
4. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 16:53 + 2:12
5. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 17:08 + 2:27
6. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 17:21 + 2:40
7. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 17:26 + 2:45
8. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 17:59 + 3:18
9. Procházková Michaela LPU8960 C OK Lokomotiva Pardubice 18:11 + 3:30
10. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 19:02 + 4:21
11. Klapalová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 19:04 + 4:23
12. Netuková Hana SHK7052 C OK Slavia Hradec Králové 19:08 + 4:27
13. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 19:14 + 4:33
13. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 19:14 + 4:33
15. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:35 + 4:54
16. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 19:43 + 5:02
17. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 20:28 + 5:47
18. Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 20:34 + 5:53
19. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 20:35 + 5:54
20. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 21:05 + 6:24
20. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 21:05 + 6:24
22. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 21:22 + 6:41
23. Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 21:43 + 7:02
24. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 21:55 + 7:14
25. Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové 22:28 + 7:47
26. Müllerová Petra VAM9098 C OOB Vamberk 22:39 + 7:58
27. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 22:41 + 8:00
28. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 22:46 + 8:05
29. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 23:23 + 8:42
30. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 24:09 + 9:28
31. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 24:43 + 10:02
32. Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 25:42 + 11:01
33. Brancuská Lenka LPU0159 C OK Lokomotiva Pardubice 25:48 + 11:07
34. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:13 + 11:32
35. Filipová Dagmar SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové 26:15 + 11:34
36. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 28:10 + 13:29
37. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 28:33 + 13:52
38. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:51 + 15:10
39. Stratílková Zuzana C 32:24 + 17:43
40. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 33:26 + 18:45
41. Tichá Elena LPU1 C OK Lokomotiva Pardubice 36:08 + 21:27
Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové DISK
DE
2.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 14:22
2. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 15:04 + 0:42
3. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 15:30 + 1:08
4. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 15:33 + 1:11
5. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 15:39 + 1:17
6. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 15:41 + 1:19
7. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 16:07 + 1:45
8. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 16:24 + 2:02
9. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 16:58 + 2:36
10. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 17:05 + 2:43
11. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 17:15 + 2:53
12. Škorpilová Jana SJC7451 C TJ Sportcentrum Jičín 17:20 + 2:58
13. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 18:01 + 3:39
14. Jiranová Kateřina PHK8359 C OK 99 Hradec Králové 18:12 + 3:50
14. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 18:12 + 3:50
16. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 18:19 + 3:57
17. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 18:29 + 4:07
18. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:02 + 4:40
19. Zalabová Martina SJC6657 C TJ Sportcentrum Jičín 19:51 + 5:29
20. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 20:19 + 5:57
21. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 20:21 + 5:59
22. Horáková Jindra OKP6851 C SK OK 24 Praha 20:34 + 6:12
23. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 20:40 + 6:18
24. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 20:47 + 6:25
25. Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 22:12 + 7:50
26. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 22:43 + 8:21
27. Brožková Lucie KUO0151 C KOB Ústí nad Orlicí 23:11 + 8:49
28. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 23:44 + 9:22
29. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 25:16 + 10:54
30. Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 25:17 + 10:55
31. Pecharová Aneta 69X8600 C HO Humanita 58:25 + 44:03
Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
MS Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 17:45 + 3:23
DK
1.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 B OK 99 Hradec Králové 11:20
2. Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 11:58 + 0:38
3. Vávrová Vanda HOR0350 B TJ Jiskra Hořice 13:29 + 2:09
4. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 13:34 + 2:14
5. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 14:10 + 2:50
6. Kroniková Sylvie SHK0450 B OK Slavia Hradec Králové 14:22 + 3:02
7. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 14:28 + 3:08
8. Brožková Tereza KUO0451 C KOB Ústí nad Orlicí 19:14 + 7:54
9. Mrskočová Markéta LPU0553 C OK Lokomotiva Pardubice 19:26 + 8:06
10. Haasová Klára LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice 19:29 + 8:09
10. Bürgerová Kateřina LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice 19:29 + 8:09
12. Tichá Alexandra LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice 20:23 + 9:03
13. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 23:16 + 11:56
14. Dvořáková Kateřina LPU0656 C OK Lokomotiva Pardubice 24:11 + 12:51
15. Bártová Alžběta LPU0551 C OK Lokomotiva Pardubice 24:24 + 13:04
16. Weberová Adéla PHK0155 C OK 99 Hradec Králové 24:37 + 13:17
17. Kay Nathalie LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice 26:18 + 14:58
18. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 28:11 + 16:51
19. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 32:42 + 21:22
20. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 35:01 + 23:41
21. Žemličková Viktorie LPU1451 C OK Lokomotiva Pardubice 58:36 + 47:16
H
2.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 12:54
2. Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 14:16 + 1:22
3. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 14:24 + 1:30
4. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 15:07 + 2:13
5. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 15:11 + 2:17
6. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:30 + 2:36
7. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 15:41 + 2:47
8. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 15:58 + 3:04
9. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 16:03 + 3:09
9. Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 16:03 + 3:09
11. Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 16:10 + 3:16
12. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 16:41 + 3:47
13. Vodička Jan C 16:45 + 3:51
14. Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 16:49 + 3:55
15. Suchý Petr SHK7800 C OK Slavia Hradec Králové 16:53 + 3:59
16. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 16:55 + 4:01
17. Kraus Petr SJC7303 C TJ Sportcentrum Jičín 17:01 + 4:07
18. Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 17:49 + 4:55
19. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 17:58 + 5:04
20. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 17:59 + 5:05
21. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 18:02 + 5:08
22. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 18:04 + 5:10
23. Krpata Michal LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice 18:09 + 5:15
24. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 18:22 + 5:28
25. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 18:29 + 5:35
26. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 18:35 + 5:41
27. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 18:56 + 6:02
28. Brancuský Zdeněk LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice 19:04 + 6:10
29. Froš Štěpán LPU7309 C OK Lokomotiva Pardubice 19:17 + 6:23
30. Vízek Luděk SHK6001 C OK Slavia Hradec Králové 19:20 + 6:26
31. Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 19:32 + 6:38
32. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 19:39 + 6:45
33. Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 19:48 + 6:54
34. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 20:03 + 7:09
35. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 20:11 + 7:17
36. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 20:16 + 7:22
37. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 20:19 + 7:25
38. Vaňura Tomáš HOR6800 C TJ Jiskra Hořice 20:21 + 7:27
39. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 20:26 + 7:32
40. Sehnal Tomáš 6UC6700 C K.O.Poděbrady 20:53 + 7:59
41. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 20:55 + 8:01
42. Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 20:56 + 8:02
43. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 21:07 + 8:13
44. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:54 + 9:00
45. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 22:03 + 9:09
45. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 22:03 + 9:09
47. Bürger Matěj LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice 22:16 + 9:22
48. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 22:28 + 9:34
49. Kadaník Libor PHK7204 C OK 99 Hradec Králové 22:58 + 10:04
50. Vaňura Vít HOR0203 C TJ Jiskra Hořice 23:19 + 10:25
51. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:35 + 10:41
52. Kuneš Vojtěch HOR0200 C TJ Jiskra Hořice 24:03 + 11:09
53. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 24:08 + 11:14
54. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 24:19 + 11:25
55. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 24:33 + 11:39
56. Holeček Petr SHK5900 C OK Slavia Hradec Králové 25:11 + 12:17
57. Kudrna Dalibor KUO0201 C KOB Ústí nad Orlicí 25:38 + 12:44
58. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 27:08 + 14:14
59. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 27:17 + 14:23
60. Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové 35:01 + 22:07
Stránský Ondřej C DISK
HE
2.70 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 15:15
2. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 15:18 + 0:03
3. Netuka Vojtěch SHK9701 A OK Slavia Hradec Králové 15:25 + 0:10
4. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 15:33 + 0:18
5. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 15:39 + 0:24
6. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 15:56 + 0:41
7. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:05 + 0:50
8. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 16:19 + 1:04
9. Gebrt Jan SHK9801 A OK Slavia Hradec Králové 16:20 + 1:05
10. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 16:28 + 1:13
11. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 16:30 + 1:15
12. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 16:37 + 1:22
13. Skalický Matyáš KUO9605 A KOB Ústí nad Orlicí 16:43 + 1:28
14. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 16:50 + 1:35
15. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 16:57 + 1:42
16. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 17:14 + 1:59
17. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 17:24 + 2:09
18. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 17:32 + 2:17
19. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 17:37 + 2:22
19. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 17:37 + 2:22
21. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 17:45 + 2:30
22. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 17:50 + 2:35
23. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 17:54 + 2:39
24. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 17:59 + 2:44
25. Lán Filip SHK8003 C OK Slavia Hradec Králové 18:06 + 2:51
26. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 18:22 + 3:07
27. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 18:23 + 3:08
28. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:41 + 3:26
29. Jiran Jan PHK7701 C OK 99 Hradec Králové 18:43 + 3:28
30. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:12 + 3:57
31. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 19:23 + 4:08
32. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 19:25 + 4:10
33. Zalaba Tomáš SJC0101 A TJ Sportcentrum Jičín 19:28 + 4:13
34. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 19:29 + 4:14
34. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 19:29 + 4:14
36. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 19:34 + 4:19
37. Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 19:46 + 4:31
38. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 20:05 + 4:50
39. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 20:08 + 4:53
40. Lounek Jakub PDY C Běhej Poděbrady 20:20 + 5:05
41. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 20:26 + 5:11
42. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 20:40 + 5:25
43. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 20:46 + 5:31
44. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 22:15 + 7:00
45. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:41 + 7:26
46. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 23:32 + 8:17
47. Odvody Zdeněk LPU8206 C OK Lokomotiva Pardubice 23:52 + 8:37
48. Beier Petr PDY7801 C Běhej Poděbrady 24:17 + 9:02
49. Souček Karel SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové 27:02 + 11:47
50. Locker Daniel SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:21 + 16:06
HK
1.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice 14:06
2. Vodička Igor LPU0507 C OK Lokomotiva Pardubice 15:03 + 0:57
3. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 15:18 + 1:12
4. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 16:48 + 2:42
5. Málek David PHK0504 C OK 99 Hradec Králové 17:16 + 3:10
6. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 19:26 + 5:20
7. Černík David DOB0303 C KOB Dobruška 19:34 + 5:28
8. Dvořák Vladimír LPU5549 C OK Lokomotiva Pardubice 19:39 + 5:33
9. Šípek Ondřej LPU0505 C OK Lokomotiva Pardubice 20:46 + 6:40
10. Remiš Miroslav SHK1502 C OK Slavia Hradec Králové 25:45 + 11:39
11. Weber Adam PHK0401 C OK 99 Hradec Králové 26:21 + 12:15
12. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 27:44 + 13:38
13. Schneidewind Ric HOR0410 C TJ Jiskra Hořice 28:31 + 14:25
P
1.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 16:41
2. Soudek Martin C 24:49 + 8:08
3. Kárníková Dana C 24:51 + 8:10
4. Kokaisl Filip C 24:56 + 8:15
5. Müllerová Kateřina VAM0750 C OOB Vamberk 25:56 + 9:15
6. Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 26:22 + 9:41
7. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 26:25 + 9:44
8. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 28:23 + 11:42
9. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 28:43 + 12:02
10. Vodičková Olga C 30:23 + 13:42
11. Baláž Viktor SHK1504 C OK Slavia Hradec Králové 30:48 + 14:07
12. Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 31:05 + 14:24
13. Remiš Šimon SHK1501 C OK Slavia Hradec Králové 31:14 + 14:33
14. Remiš Štěpán SHK1500 C OK Slavia Hradec Králové 31:17 + 14:36
15. Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 32:24 + 15:43
16. Jedličková Lucie SHK1050 C OK Slavia Hradec Králové 32:25 + 15:44
17. Krausová Iva 89X8550 C RH Valdice 33:05 + 16:24
18. Kočí Miroslav SHK0601 C OK Slavia Hradec Králové 35:28 + 18:47
19. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 36:31 + 19:50
20. Kočí Antonín SHK1503 C OK Slavia Hradec Králové 36:41 + 20:00
21. Odvodyová Nikola LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice 41:06 + 24:25
22. Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 44:49 + 28:08
23. Černohlávková Sofinka C 55:32 + 38:51
24. Tichý Milan C 85:43 + 69:02
Rochlová Kamila C DISK
Svejštil Martin ZAM1001 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Košková Martina SHK0652 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Chabinová Veronika SHK0850 C OK Slavia Hradec Králové DISK