Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Ostrava - Komenského sady
Pořadatel:
LOV - lepus.cz
Mapa:
Komenského sady
Ředitel závodu:
Zajícová Petra
Hlavní rozhodčí:
Zajíc Josef - R3
Stavitel tratí:
Zajíc Josef - R3
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10C
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 12:57
2. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 14:00 + 1:03
3. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 17:54 + 4:57
4. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 21:51 + 8:54
D12
1.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 13:08
2. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 14:36 + 1:28
3. Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava 15:21 + 2:13
4. Procnerová Veronika BFM0453 C SKOB Frýdek - Místek 15:27 + 2:19
5. Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 16:54 + 3:46
6. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 17:59 + 4:51
7. Kolarczyková Eliška TRI0551 C TJ TŽ Třinec 18:07 + 4:59
8. Rybková Vendula TRI0453 C TJ TŽ Třinec 23:05 + 9:57
9. Cetlová Magdaléna AOP0552 C Orientační Běh Opava 37:10 + 24:02
D14
2.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 12:52
2. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 13:35 + 0:43
3. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 14:34 + 1:42
4. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 15:11 + 2:19
5. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:31 + 2:39
6. WiĹniewska Kamila 1QP0007 C Radioorientacjy-Bielsko_Biala 48:10 + 35:18
D16
2.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 13:55
2. Sporysz Martyna 1QP0006 C Radioorientacjy-Bielsko_Biala 24:19 + 10:24
D18
2.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 13:32
2. Liberdová Jana TRI9852 A TJ TŽ Třinec 14:49 + 1:17
3. Svačinková Kateřina VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 20:58 + 7:26
D20
3.10 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 20:50 0
D21
3.10 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5481
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 16:32 5646
2. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 16:46 + 0:14 5568
3. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 16:48 + 0:16 5557
4. Haltof Ewa OKP9499 C SK OK 24 Praha 18:22 + 1:50 5033
5. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 18:49 + 2:17 4882
6. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 18:52 + 2:20 4865
7. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:14 + 4:42 4073
8. Kaděrová Vendula HAV9650 C SKOB Havířov 22:17 + 5:45 3722
9. Stoszková Jana AOP8850 C Orientační Běh Opava 22:44 + 6:12 3571
10. Fujáková Katka HAV8550 C SKOB Havířov 23:19 + 6:47 3376
11. Křesťanová Gabriela TRI9251 C TJ TŽ Třinec 23:29 + 6:57 3320
12. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 23:48 + 7:16 3214
13. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 23:49 + 7:17 3208
14. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 24:55 + 8:23 2840
15. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:38 + 19:06 0
D35
2.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 13:50
2. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 15:36 + 1:46
3. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 15:37 + 1:47
4. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 16:00 + 2:10
5. Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 17:09 + 3:19
6. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 17:15 + 3:25
7. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 17:26 + 3:36
8. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 17:44 + 3:54
9. Zajícová Taťána BFM7752 C SKOB Frýdek - Místek 17:48 + 3:58
10. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 19:10 + 5:20
11. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 20:04 + 6:14
12. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 21:30 + 7:40
13. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 22:26 + 8:36
D45
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 13:53
2. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 14:13 + 0:20
3. Opletalová Pavlína HAV6652 C SKOB Havířov 14:40 + 0:47
4. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 15:24 + 1:31
5. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Havířov 16:07 + 2:14
6. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 16:39 + 2:46
7. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 16:41 + 2:48
8. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Havířov 17:25 + 3:32
9. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 18:26 + 4:33
10. Spratková Iva SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 18:41 + 4:48
11. Binčíková Dana OOP6650 C TJ Opava 19:25 + 5:32
12. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 21:04 + 7:11
13. Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec 21:24 + 7:31
14. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 28:55 + 15:02
D55
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S C VZA Žilina 15:00
2. Jolanta Wysocka 14P0003 C UKS Kometa Gliwice 17:10 + 2:10
H10C
1.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 17:53
2. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 18:47 + 0:54
3. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 18:56 + 1:03
4. Bičánek Vít TRI0700 C TJ TŽ Třinec 19:54 + 2:01
5. Špoka Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:04 + 2:11
6. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 21:50 + 3:57
H12
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 12:01
2. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 12:41 + 0:40
3. Damek Ondřej TRI0503 C TJ TŽ Třinec 13:16 + 1:15
4. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 15:45 + 3:44
5. Bíčánek Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 15:56 + 3:55
6. Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec 16:12 + 4:11
7. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 19:27 + 7:26
8. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 28:18 + 16:17
9. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 33:09 + 21:08
Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec DISK
H14
2.20 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 12:34
2. Peňáz Radek VRB0313 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 13:04 + 0:30
3. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 13:41 + 1:07
4. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 14:17 + 1:43
5. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 14:24 + 1:50
6. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 16:22 + 3:48
7. Pasierbski Maciej 1QP0005 C Radioorientacjy-Bielsko_Biala 16:52 + 4:18
8. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 17:29 + 4:55
Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Matěja Jan ODR0300 C SKOB Odry DISK
H16
2.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 12:19
2. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 12:29 + 0:10
3. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 13:03 + 0:44
4. Kaděra Vojta HAV0000 C SKOB Havířov 13:52 + 1:33
5. Gros Filip OOP0000 C TJ Opava 14:16 + 1:57
6. Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Havířov 14:28 + 2:09
H18
2.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 14:42
2. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 15:09 + 0:27
3. Tesař Vojtěch AOP9900 B Orientační Běh Opava 15:55 + 1:13
4. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 16:55 + 2:13
5. Gilík Marek SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 18:34 + 3:52
6. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 27:29 + 12:47
7. Hrubý Jaroslav AOV9901 C OOB TJ Baník Ostrava 36:53 + 22:11
H20
3.30 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 18:20 0
H21
3.30 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7462
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 14:24 8001
2. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 15:32 + 1:08 7433
3. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 15:36 + 1:12 7399
4. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 15:54 + 1:30 7249
4. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:54 + 1:30 7249
6. Borgiel Jarosław 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 16:49 + 2:25
7. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 17:21 + 2:57 6522
8. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 17:43 + 3:19 6338
9. Pavlačka František ODR8600 C SKOB Odry 18:28 + 4:04 5962
10. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 18:47 + 4:23 5803
11. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 18:51 + 4:27 5769
12. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 18:57 + 4:33 5719
13. Pasek Marcin 11P9600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 19:11 + 4:47
14. Kuriak Jakub VZA9301 C Slávia ŽU Žilina 19:40 + 5:16
15. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Havířov 19:42 + 5:18 5343
16. Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 20:58 + 6:34 4708
17. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 21:09 + 6:45 4616
18. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Havířov 21:27 + 7:03 4466
19. Sporysz Mateusz 1QP0003 C Radioorientacjy-Bielsko_Biala 21:51 + 7:27
20. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 22:11 + 7:47 4098
Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
H35
3.30 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 16:36
2. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 18:07 + 1:31
3. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 18:39 + 2:03
4. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 18:51 + 2:15
5. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 19:36 + 3:00
6. Gros Petr OOP7700 C TJ Opava 20:45 + 4:09
7. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 21:11 + 4:35
8. Masny Krzysztof 11P7600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 22:46 + 6:10
9. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 22:47 + 6:11
10. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:35 + 7:59
11. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 25:12 + 8:36
12. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 30:45 + 14:09
13. Hrubý Miroslav AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava 33:14 + 16:38
H45
3.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panna Jan MOV7101 C SKOB Ostrava 16:54
2. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 17:04 + 0:10
3. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 17:46 + 0:52
4. Binčík Milan OOP6401 C TJ Opava 18:03 + 1:09
5. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 18:04 + 1:10
6. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 19:07 + 2:13
7. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 19:50 + 2:56
8. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 19:52 + 2:58
9. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 21:00 + 4:06
10. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 21:10 + 4:16
11. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Havířov 22:19 + 5:25
12. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 22:26 + 5:32
13. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 22:30 + 5:36
14. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 23:02 + 6:08
15. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 23:42 + 6:48
16. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 23:56 + 7:02
17. WiĹniewski Dariusz 1QP0002 C Radioorientacjy-Bielsko_Biala 26:49 + 9:55
H55
2.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrajer Jan OOP5601 C TJ Opava 13:59
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 14:36 + 0:37
3. Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 14:42 + 0:43
4. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 14:59 + 1:00
5. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 15:00 + 1:01
6. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 15:27 + 1:28
7. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:15 + 2:16
8. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 16:19 + 2:20
9. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 16:29 + 2:30
10. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 16:41 + 2:42
11. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 16:43 + 2:44
12. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 17:39 + 3:40
13. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 17:43 + 3:44
14. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 17:53 + 3:54
15. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 19:24 + 5:25
16. Stebel Pavel TRC5800 C SKOB BETA Třinec 19:57 + 5:58
H65
2.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 14:05
2. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 15:34 + 1:29
3. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 15:48 + 1:43
4. Andrzej Wysocki 14P0002 C UKS Kometa Gliwice 16:04 + 1:59
5. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 16:13 + 2:08
6. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 17:00 + 2:55
7. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 18:15 + 4:10
8. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 18:16 + 4:11
9. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Havířov 18:40 + 4:35
10. Pietrzykowski Wladyslaw 1QP0001 C Radioorientacjy-Bielsko_Biala 20:23 + 6:18
11. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 20:28 + 6:23
12. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 27:12 + 13:07
HDR
1.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 11:56
2. Szarzecová Eva TRI0850 C TJ TŽ Třinec 12:44 + 0:48
3. Matulová Valérie BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek 14:03 + 2:07
4. Chudík Martin BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek 14:10 + 2:14
5. Mihalka Alexandr MOV0902 C SKOB Ostrava 14:29 + 2:33
6. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 15:08 + 3:12
7. Vojvodík Eduard MOV0600 C SKOB Ostrava 15:19 + 3:23
8. Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 15:21 + 3:25
9. Polášek Marek NNN C Neregistrovaní 15:53 + 3:57
10. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 15:58 + 4:02
11. Carbol Vít BFM0503 C SKOB Frýdek - Místek 16:04 + 4:08
11. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 16:04 + 4:08
13. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 16:06 + 4:10
14. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 16:28 + 4:32
15. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 16:38 + 4:42
16. Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 17:04 + 5:08
17. Škoda Matšj VLI C Slavia Liberec orienteering 18:16 + 6:20
18. Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 18:20 + 6:24
19. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 18:21 + 6:25
20. Pudich Jakub OOP0 C TJ Opava 18:24 + 6:28
21. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 18:33 + 6:37
22. Svačinková Berenika VRB0452 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 19:03 + 7:07
23. Vellechová Eliška AOV0951 C OOB TJ Baník Ostrava 19:45 + 7:49
24. Bartulec Lukáš BFM0605 C SKOB Frýdek - Místek 19:48 + 7:52
25. Foldyna Tomáš BFM0502 C SKOB Frýdek - Místek 19:53 + 7:57
26. Saforek David BFM0702 C SKOB Frýdek - Místek 19:55 + 7:59
27. Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava 20:21 + 8:25
28. Fuják Adam HAV1200 C SKOB Havířov 20:31 + 8:35
29. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 23:48 + 11:52
30. Vlachová Hana AOV C OOB TJ Baník Ostrava 24:07 + 12:11
31. Jalůvková Marie BFM0654 C SKOB Frýdek - Místek 24:20 + 12:24
32. Horáčková Karolína MOV1051 C SKOB Ostrava 25:28 + 13:32
33. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 25:38 + 13:42
34. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 26:01 + 14:05
35. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 26:53 + 14:57
36. Vojkovská Tereza BFM0653 C SKOB Frýdek - Místek 28:18 + 16:22
37. Bjolek Vojtěch BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek 29:07 + 17:11
38. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 31:52 + 19:56
39. Kosubová Linda BFM1151 C SKOB Frýdek - Místek 32:17 + 20:21
40. Hrabal František BFM1001 C SKOB Frýdek - Místek 32:38 + 20:42
41. Procner Viktor BFM1301 C SKOB Frýdek - Místek 36:51 + 24:55
42. Valyavka Viktorya 38S C VZA Žilina 37:19 + 25:23
43. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 40:13 + 28:17
44. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 42:57 + 31:01
Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Hrubá Eliška AOV1050 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
P
2.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočara Jiří NNN C Neregistrovaní 11:45
2. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 11:54 + 0:09
3. Králová Kateřina ODR9052 C SKOB Odry 12:03 + 0:18
4. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 14:15 + 2:30
5. Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 14:48 + 3:03
6. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 14:52 + 3:07
7. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 15:11 + 3:26
8. Procner Zdeněk BFM7401 C SKOB Frýdek - Místek 16:05 + 4:20
9. Kosubová Iva BFM8351 C SKOB Frýdek - Místek 16:58 + 5:13
10. Kohoutek Milan 5IC0001 C Běhat nás baví 16:59 + 5:14
11. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 17:07 + 5:22
12. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 17:16 + 5:31
13. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 17:25 + 5:40
14. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 18:06 + 6:21
15. Matěja Vojtěch ODR0000 C SKOB Odry 18:44 + 6:59
15. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 18:44 + 6:59
17. Masny Anna 11P8250 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 19:05 + 7:20
18. Sporysz Krysztow 1QP C Radioorientacjy-Bielsko_Biala 20:27 + 8:42
19. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 20:35 + 8:50
20. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 20:36 + 8:51
21. Bužek Lubomír BFM5602 C SKOB Frýdek - Místek 22:40 + 10:55
Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec DISK