Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati, oblastní žebříček

Datum:
11.06.2016
Místo konání:
Lhota u Vsetína, fotbalové hřiště
Pořadatel:
KVS - SKOB Kobra Vsetín
Mapa:
Sýkorník 1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
Hrbas Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Žemlík Radim - R3
Stavitel tratí:
Maliňák Štěpán
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
2.80 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kusáková Valentyna TZL0651 C SKOB Zlín 30:34
2. Matulová Valérie BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek 35:45 + 5:11
3. Rosíková Ruzena Eliska TZL0650 C SKOB Zlín 36:48 + 6:14
4. Stetínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 41:40 + 11:06
5. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:45 + 12:11
D12C
2.80 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svidrnochová Eliska OOP0451 B TJ Opava 23:09
2. Pisová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:46 + 4:37
3. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 28:18 + 5:09
4. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 31:04 + 7:55
4. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 31:04 + 7:55
6. Mrkvicková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 31:11 + 8:02
7. Procnerová Veronika BFM0453 C SKOB Frýdek - Místek 31:29 + 8:20
8. Malisková Kristyna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:57 + 15:48
9. Reháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 39:38 + 16:29
10. Fiserová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 40:31 + 17:22
11. Zahradníková Katerina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 42:30 + 19:21
12. Brezinová Zuzana TZL0453 C SKOB Zlín 43:07 + 19:58
13. Kolarczyková Eliska TRI0551 C TJ TŽ Třinec 57:27 + 34:18
14. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 61:32 + 38:23
D14C
3.20 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 35:01
2. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 39:41 + 4:40
3. Kocová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 39:50 + 4:49
4. Suránová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 40:03 + 5:02
5. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 40:43 + 5:42
6. Kustková Barbora VIC0259 C OB Vizovice 41:06 + 6:05
7. Malisková Eliska LCE0354 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:15 + 7:14
8. Uhríková Terezie VIC OB Vizovice 59:22 + 24:21
9. Janku Daniela LCE0350 B OOB TJ Slovan Luhačovice 63:31 + 28:30
10. Nyklová Monika 1LX0251 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 70:41 + 35:40
11. Riesslerová Eliska OTK0350 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 96:46 + 61:45
D16C
3.90 km, 165 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 54:24
2. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 60:57 + 6:33
3. Celedová Justyna TZL0152 C SKOB Zlín 73:37 + 19:13
4. Halová Romana VIC0164 C OB Vizovice 102:27 + 48:03
Vakant DISK
Matulíková Aneta TZL0050 C SKOB Zlín DISK
D18C
5.00 km, 250 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kustková Daniela VIC9898 B OB Vizovice 70:23
2. Svidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 77:44 + 7:21
3. Slovencíková Eliska VIC9959 B OB Vizovice 78:40 + 8:17
4. Fiserová Klára BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek 98:07 + 27:44
5. Hauerlandová Natálie LCE9851 OOB TJ Slovan Luhačovice 100:54 + 30:31
D21C
7.00 km, 295 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4889
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 74:59 5266
2. Kavánková Iva TZL9753 A SKOB Zlín 79:32 + 4:33 4980
3. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 83:47 + 8:48 4713
4. Honnerová Blanka TZL8052 C SKOB Zlín 84:14 + 9:15 4685
5. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 94:20 + 19:21 4051
6. Létalová Sona SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 97:43 + 22:44 3839
7. Kaderová Vendula HAV9650 C OB Havířov 130:31 + 55:32 1780
Kovárová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec DISK 0
Krejcíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín DISK 0
Brozíková Martina NNN Neregistrovaní DISK
Nesporová Alzbeta TZL0051 A SKOB Zlín DISK 0
D35C
5.90 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 69:06
2. Kurfürstová Irena TZL8053 C SKOB Zlín 79:50 + 10:44
3. Jureníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 80:53 + 11:47
4. Sedlackova Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 92:47 + 23:41
5. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 94:45 + 25:39
6. Nesporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 95:40 + 26:34
7. Svidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 103:28 + 34:22
8. Horácková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 108:26 + 39:20
9. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 108:31 + 39:25
10. Chromcáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 115:15 + 46:09
11. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 115:19 + 46:13
12. Stetínská Sona MOV7650 C SKOB Ostrava 145:43 + 76:37
Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava DISK
Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
D45C
4.90 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 78:47
2. Ciencialová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 79:15 + 0:28
3. Vricanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 85:14 + 6:27
4. Hanzlová Svatava HAV6651 OB Havířov 91:05 + 12:18
5. Opletalová Pavlína HAV6652 C OB Havířov 106:07 + 27:20
6. Kaderová Barbora HAV7051 C OB Havířov 106:31 + 27:44
7. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 107:38 + 28:51
8. Láznicková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 109:59 + 31:12
9. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 126:19 + 47:32
10. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 135:17 + 56:30
Krejcíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín DISK
D55C
2.90 km, 175 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 60:34
2. Zaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 66:43 + 6:09
3. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 77:46 + 17:12
Chromcáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín DISK
H10C
2.80 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matej Ryska TRI0601 C TJ TŽ Třinec 31:16
2. Novotny David 1LX0600 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 31:22 + 0:06
3. Strakos Ondrej TZL0601 C SKOB Zlín 34:50 + 3:34
4. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 34:53 + 3:37
5. Vystrcil Tomás LCE0702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:41 + 6:25
6. Hala Jaromír VIC0606 C OB Vizovice 40:47 + 9:31
7. Mudrák Simon LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 45:31 + 14:15
Skyba Jakub Jan LCE0701 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
MS Vítkovic Patrik TRI0507 TJ TŽ Třinec 46:10 + 14:54
H12C
3.20 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husty Adam TZL0403 B SKOB Zlín 29:47
2. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 31:56 + 2:09
3. Sláma Simon LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:47 + 3:00
4. Bícánek Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 35:28 + 5:41
5. Damek Ondrej TRI0503 C TJ TŽ Třinec 35:36 + 5:49
6. Kubálek Miroslav 1LX0500 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 38:15 + 8:28
7. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 38:19 + 8:32
8. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 38:39 + 8:52
9. Vesely Jonás VIC0411 C OB Vizovice 44:08 + 14:21
10. Kovarík Simon LCE0503 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:30 + 14:43
11. Martinek Matyás TZL0504 C SKOB Zlín 47:32 + 17:45
12. Vanek Ondrej TZL0402 C SKOB Zlín 47:57 + 18:10
13. Vanek Borek TZL0505 C SKOB Zlín 48:50 + 19:03
14. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 49:26 + 19:39
15. Cernín Adam SVS0401 C Orientklub Vsetín 53:49 + 24:02
16. Sikora Matej TRI0501 C TJ TŽ Třinec 71:29 + 41:42
17. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 77:52 + 48:05
Riessler Stepán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Humeník David LCE0402 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Bednarík Sebastian LCE0401 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H14C
3.90 km, 165 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 41:04
2. Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava 44:14 + 3:10
3. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 45:47 + 4:43
4. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 49:51 + 8:47
5. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 62:23 + 21:19
6. Psencík David VIC0209 B OB Vizovice 68:22 + 27:18
7. Konarík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 75:24 + 34:20
8. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 82:50 + 41:46
Kovarík Jakub LCE0307 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H16C
5.00 km, 250 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomás AOP0001 A Orientační Běh Opava 51:59
2. Zentrich Dusan LCE0012 B OOB TJ Slovan Luhačovice 52:53 + 0:54
3. Vavrík Tomás MOV0004 B SKOB Ostrava 58:51 + 6:52
4. Premek Janda TZL SKOB Zlín 63:05 + 11:06
5. Tuharsky Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 63:55 + 11:56
6. Kadera Vojta HAV0000 C OB Havířov 75:18 + 23:19
7. Psencík Jan VIC0100 B OB Vizovice 95:15 + 43:16
H18C
5.90 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesar Vojtech AOP9900 B Orientační Běh Opava 74:48
2. Strakos Matej SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 92:42 + 17:54
3. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 93:04 + 18:16
4. Bozon Radek BFM9804 B SKOB Frýdek - Místek 102:33 + 27:45
5. Müller Tomás OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 107:21 + 32:33
H21C
9.10 km, 375 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7991
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 76:24 8371
2. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 79:13 + 2:49 8078
3. Dlabaja Stepán TZL8508 R SKOB Zlín 79:56 + 3:32 8004
4. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 84:36 + 8:12 7519
5. Hubácek Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 84:55 + 8:31 7487
6. Pekárek Evzen TZL7007 C SKOB Zlín 85:12 + 8:48 7457
7. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 85:47 + 9:23 7397
8. Krystof Panovec LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 93:50 + 17:26
9. Skoda Frantisek LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 95:35 + 19:11
10. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 99:45 + 23:21 5947
11. Dvorsky Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 100:40 + 24:16 5852
12. Kuncar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 102:18 + 25:54 5682
13. Surán René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 106:54 + 30:30 5204
14. Darebník Ladislav SKMxxxx KOB Směr Kroměříž 131:54 + 55:30
15. Zemlík Dusan KVS SKOB Kobra Vsetín 134:16 + 57:52
16. Mutina Jirí BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 142:22 + 65:58 1523
Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž DISK 0
Hovorka Lukás LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H35C
7.30 km, 310 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Ludek AOP7101 C Orientační Běh Opava 81:54
2. Linhart Ales GIG7200 GIGANT Orienteering 84:43 + 2:49
3. Mudrák Stanislav LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 90:07 + 8:13
4. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 91:16 + 9:22
5. Tuharsky Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 93:45 + 11:51
6. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 94:17 + 12:23
7. Svechota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 99:01 + 17:07
7. Jakobi Zdenek HAV5701 C OB Havířov 99:01 + 17:07
9. Sochor Tomás HAV6301 C OB Havířov 100:32 + 18:38
10. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 101:02 + 19:08
11. Sedlacek Jaroslav HLV6401 KČT - OB Holešov 102:02 + 20:08
12. Micka Jirí 1LX6500 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 104:39 + 22:45
13. Bernatík Ales SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 105:07 + 23:13
14. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 114:05 + 32:11
15. Siska Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 117:31 + 35:37
16. Stibor Zbynek KAR7601 C SK Karlovice 119:43 + 37:49
17. Krejcík Zbynek TZL5704 C SKOB Zlín 146:06 + 64:12
Psencík Radomír VIC7207 C OB Vizovice DISK
H45C
6.50 km, 325 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesar Jirí AOP6702 C Orientační Běh Opava 75:25
2. Juracka Zdenek HAV5702 C OB Havířov 93:35 + 18:10
3. Láznicka Libor TZL6701 C SKOB Zlín 94:56 + 19:31
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 99:13 + 23:48
5. Kocara Jirí 4PC7001 C Pažouti 102:08 + 26:43
6. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 102:44 + 27:19
7. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 103:19 + 27:54
8. Argalás Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 103:26 + 28:01
9. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 103:39 + 28:14
10. Vyvoda Zdenek MOV6702 C SKOB Ostrava 117:29 + 42:04
11. Baco Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 119:27 + 44:02
12. Vavrík René MOV7000 C SKOB Ostrava 121:19 + 45:54
13. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 132:45 + 57:20
14. Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 149:11 + 73:46
Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Stetínsky Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava DISK
Pise Dusan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H55C
4.90 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouza Tomás KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:44
2. Pospísil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 65:20 + 0:36
3. Plásek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:25 + 0:41
4. Cerník Zdenek OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:39 + 5:55
5. Krsák Karel VIC5902 C OB Vizovice 74:44 + 10:00
6. Sidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:08 + 14:24
7. Slivecka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 79:18 + 14:34
8. Rychly Milos OOP5302 C TJ Opava 80:51 + 16:07
9. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 89:21 + 24:37
10. Lecián Oldrich OOP6100 C TJ Opava 89:55 + 25:11
11. Peska Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 97:22 + 32:38
12. Chromcák Frantisek JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 98:27 + 33:43
13. Dvorsky Ilja 6YC6100 Neregistrovaní 107:49 + 43:05
14. Hauerland Jaroslav LCE5501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 109:33 + 44:49
15. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 115:24 + 50:40
Stípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín DISK
H65C
2.90 km, 175 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospísil Karel KAR5001 C SK Karlovice 50:18
2. Jurcák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 55:56 + 5:38
3. Sevcík Bretislav OOP5001 C TJ Opava 60:13 + 9:55
4. Smakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 65:13 + 14:55
5. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 75:13 + 24:55
6. Sidla Jirí OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 75:46 + 25:28
7. Benes Karel HAV4201 C OB Havířov 78:28 + 28:10
8. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 81:40 + 31:22
9. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 90:42 + 40:24
10. Ivan Zemlík SVS Orientklub Vsetín 92:01 + 41:43
HD10N
2.30 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Jakub GIG0800 GIGANT Orienteering 30:47
2. Kocara Frantisek 4PC0700 C Pažouti 31:03 + 0:16
3. Kaufmanová Sárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 32:36 + 1:49
4. Bicánek Vít TRI0700 C TJ TŽ Třinec 33:04 + 2:17
5. Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 34:17 + 3:30
6. Tuharsky Tobiás TRI0701 C TJ TŽ Třinec 37:56 + 7:09
7. Matochová Anna TZL SKOB Zlín 46:24 + 15:37
8. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 50:14 + 19:27
MS Kocarová Marie 4PC0550 C Pažouti 30:08 +
HDR
2.30 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Matej NNN Neregistrovaní 33:31
2. Ondrej Marinek TZL SKOB Zlín 33:53 + 0:22
3. Linhart Adam GIG0801 GIGANT Orienteering 34:18 + 0:47
4. Adéla Novosadová SVS Orientklub Vsetín 34:27 + 0:56
5. Kusák Alexander EZL PEV Zlín 36:03 + 2:32
6. Anna Snevajzová SVS Orientklub Vsetín 36:23 + 2:52
7. Solar Adam TZL0801 C SKOB Zlín 36:31 + 3:00
8. Urbanec Martinec 37:37 + 4:06
9. Slámová Julie LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 37:42 + 4:11
10. Matous Mudrak LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 38:03 + 4:32
11. Solar Jan TZL SKOB Zlín 38:06 + 4:35
12. Láznicková Alzbeta TZL SKOB Zlín 38:45 + 5:14
13. Dinková Veronika LCE0951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:52 + 5:21
14. Jarosek Lukás NNN Neregistrovaní 39:09 + 5:38
15. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 39:18 + 5:47
16. Samuel Snevajs SVS Orientklub Vsetín 39:34 + 6:03
17. Skálová Karolína KVS SKOB Kobra Vsetín 39:35 + 6:04
18. Stítesky Tomas KVS SKOB Kobra Vsetín 40:17 + 6:46
19. Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 40:20 + 6:49
20. Sedlácek Matej HLV1000 C KČT - OB Holešov 40:27 + 6:56
21. Létal Jonás SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 41:50 + 8:19
22. Vojtech Zakadula SVS Orientklub Vsetín 42:34 + 9:03
23. Graclík Daniel KVS SKOB Kobra Vsetín 43:46 + 10:15
23. Halata Sebestián KVS SKOB Kobra Vsetín 43:46 + 10:15
25. David Pekárek TZL1001 C SKOB Zlín 43:56 + 10:25
26. Klímová Markéta OTK0950 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:11 + 10:40
27. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 46:05 + 12:34
28. Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 47:29 + 13:58
29. Walasky Vítek TRI TJ TŽ Třinec 47:36 + 14:05
30. Bogdalík 48:11 + 14:40
31. Bjolek Vojtech BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek 48:56 + 15:25
32. Skoda Frantisek LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:54 + 20:23
33. Stiborová Blanka KAR7650 SK Karlovice 55:32 + 22:01
34. Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 58:08 + 24:37
35. Marková Tatiana VIC1060 C OB Vizovice 60:04 + 26:33
36. Svidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 60:24 + 26:53
37. Stastná Barbora KVS SKOB Kobra Vsetín 69:07 + 35:36
37. Barbora Brozíková TZL SKOB Zlín 69:07 + 35:36
39. Hrubanová Lea KVS SKOB Kobra Vsetín 69:20 + 35:49
40. Olivie Kúdelová LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 80:12 + 46:41
41. Kubálková Lada 1LX1150 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 82:19 + 48:48
42. Valíková Bára NNN Neregistrovaní 82:49 + 49:18
43. Valíková Ema NNN Neregistrovaní 84:21 + 50:50
44. Tesarová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 90:56 + 57:25
45. Kastnerová Anna KVS SKOB Kobra Vsetín 91:44 + 58:13
46. Gresek Oskar NNN Neregistrovaní 128:03 + 94:32
Janku Markéta KVS SKOB Kobra Vsetín DISK
P
2.90 km, 180 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bícánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 31:51
2. Spitzerová Petra KVS SKOB Kobra Vsetín 33:07 + 1:16
3. Muller Libor OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:03 + 2:12
4. Benroth Jakub TZL9202 SKOB Zlín 34:59 + 3:08
5. Benrothová Irena TZL SKOB Zlín 35:32 + 3:41
6. Strítesky Tomás ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 36:52 + 5:01
7. Tichá Markéta TZL SKOB Zlín 37:07 + 5:16
8. Barton Jaroslav TZL SKOB Zlín 37:46 + 5:55
9. Zuzana Pechalová SVS Orientklub Vsetín 37:54 + 6:03
10. Zahradníková Katerina BFM7751 SKOB Frýdek - Místek 45:02 + 13:11
11. Kubálková Olga 1LX7750 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 45:30 + 13:39
12. Freith Martin BFM6801 SKOB Frýdek - Místek 46:51 + 15:00
13. Jirí Lapka SVS Orientklub Vsetín 47:29 + 15:38
14. Svechotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 50:28 + 18:37
15. Zemlík Jan TZL4325 C SKOB Zlín 50:39 + 18:48
16. Cernín Radek SVS7300 Orientklub Vsetín 53:31 + 21:40
17. Zajíc Karel 1LX7100 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 55:38 + 23:47
18. Fiserová Iveta BFM7451 SKOB Frýdek - Místek 58:06 + 26:15
19. Sperlich Pavel 1LX7700 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 60:38 + 28:47
20. Tuharská Aneta TRI7751 TJ TŽ Třinec 61:05 + 29:14
21. Adámková Ivana 1LX0151 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 63:30 + 31:39
22. Petra Malináková SVS Orientklub Vsetín 64:04 + 32:13
23. Lumír Gebel SVS Orientklub Vsetín 64:09 + 32:18
24. Vyvodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 64:59 + 33:08
25. Barbora Janasová PGP SK Praga 65:29 + 33:38
26. Tichy Bohous TZL SKOB Zlín 65:55 + 34:04
27. Mráz Ondrej 1LX0400 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 68:17 + 36:26
28. Haluzíková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 69:06 + 37:15
29. Reháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 69:25 + 37:34
30. Kaufmanová Iveta TRI7250 C TJ TŽ Třinec 73:16 + 41:25
31. Jansa Lena 1LX0252 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 76:32 + 44:41
32. Kucerová Katerina 1LX0152 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 77:27 + 45:36
33. Králová Vera OTKxxxx OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:12 + 47:21
34. Gresková Jana NNN Neregistrovaní 122:29 + 90:38
Marková Pavla VIC7857 C OB Vizovice DISK
Popieluch Michal BFM7301 SKOB Frýdek - Místek DISK
Bjolek Lukás BFM7601 SKOB Frýdek - Místek DISK
Kunz Marek OTK0201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
MS Macková Jitka KVS SKOB Kobra Vsetín 74:43 + 42:52
T
4.80 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Hynek NNN Neregistrovaní 74:42
2. Jurek Radim NNN Neregistrovaní 78:00 + 3:18
3. Danek Václav NNN Neregistrovaní 82:25 + 7:43
4. Kadlcek Václav NNN Neregistrovaní 86:23 + 11:41
5. Dlabaja Petr NNN Neregistrovaní 115:16 + 40:34
6. Otrusina Ales EZL6716 C PEV Zlín 120:56 + 46:14
7. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 135:41 + 60:59
8. Kundrata Petr JZL7200 C TJ Jižní svahy Zlín 138:24 + 63:42
9. Matula Pavel BFM7602 SKOB Frýdek - Místek 141:48 + 67:06
10. Adámek Martin 1LX7600 Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 144:25 + 69:43
11. Mlcochová Tereza TRI9851 C TJ TŽ Třinec 175:34 + 100:52
Haltof Jindrich TRI6201 C TJ TŽ Třinec DISK
Rosíková Alzbeta Marie TZL0151 C SKOB Zlín DISK
Malíková Miroslava NNN Neregistrovaní DISK