Výsledky závodu: 3.závod „Žákovské ligy DOK/BOR 2017“

Datum:
04.03.2017
Místo konání:
Cesta mezi Starými Splavy a Břehyní
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Karolína
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Synek Antonín
Protokol:
Vše proběhlo bez komplikací - krásně jarní dopoledne strávené v lese :-)
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     HDR     P     T    
D10
1.97 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 20:23
2. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 21:50 + 1:27
3. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 23:40 + 3:17
4. Vítková Anna DOK0650 OK Doksy 26:54 + 6:31
5. Dvořáková Karolína DOK0652 OK Doksy 32:47 + 12:24
6. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 38:26 + 18:03
7. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 38:36 + 18:13
8. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 40:56 + 20:33
9. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 41:17 + 20:54
Koudelková Katrin BOR0856 OK Jiskra Nový Bor 31:33 + 11:10
D12
2.15 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerádová Eliška RUM0453 ZOOB Rumburk 46:10
2. Davidová Noemi RUM0551 ZOOB Rumburk 46:18 + 0:08
Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor DISK
Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor DISK
D14
3.08 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machová Anna LME0451 SK Los Mělník 37:41
2. Zapalačová Petra DOK0154 OK Doksy 45:13 + 7:32
3. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 59:31 + 21:50
Synková Barbora DOK0450 OK Doksy DISK
Riedelová Adéla BOR0451 OK Jiskra Nový Bor DISK
Patka Mirek BOR OK Jiskra Nový Bor 53:19 + 15:38
H10
2.21 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 24:19
2. Mathaus Kryštof DOK0600 OK Doksy 26:30 + 2:11
Odnoha Matěj DOK0601 OK Doksy DISK
H12
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 32:08
2. Tymeš Jan BOR0106 OK Jiskra Nový Bor 40:46 + 8:38
H14
3.17 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tománek Josef BOR0102 OK Jiskra Nový Bor 35:41
2. Ort Haštal BOR0401 OK Jiskra Nový Bor 41:33 + 5:52
3. Janoušek Slávek BOR OK Jiskra Nový Bor 43:06 + 7:25
HDR
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovanda Jonáš BOR0904 OK Jiskra Nový Bor 26:14
2. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 26:15 + 0:01
3. Koudelková Káťa2 BOR OK Jiskra Nový Bor 29:55 + 3:41
4. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 30:05 + 3:51
5. Anežka Feřtová NNN0898 Neregistrovaní (NNN) 30:51 + 4:37
6. Eliška Feřtová NNN0897 Neregistrovaní (NNN) 32:07 + 5:53
7. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 33:43 + 7:29
8. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 35:46 + 9:32
9. Richter Ilja BOR1002 OK Jiskra Nový Bor 37:05 + 10:51
10. Vaňourek Vojtěch BOR0903 OK Jiskra Nový Bor 39:00 + 12:46
11. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 41:14 + 15:00
Třešňák Pavel BOR0452 OK Jiskra Nový Bor DISK
Richter Igor BOR0810 OK Jiskra Nový Bor DISK
P
3.14 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 43:40
2. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 50:55 + 7:15
3. Válek Ondřej NNN8802 Neregistrovaní (NNN) 51:55 + 8:15
4. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 55:25 + 11:45
5. Mojtek Pavel LME SK Los Mělník 83:33 + 39:53
6. Franta Krupička NNN0888 Neregistrovaní (NNN) 85:49 + 42:09
Janoušková Iveta BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
Rejman Josef NNN8801 Neregistrovaní (NNN) DISK
T
4.47 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 52:48
2. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 65:00 + 12:12
3. Lederer Pavel DOK6600 OK Doksy 67:55 + 15:07
4. Mach Martin LME6800 SK Los Mělník 72:09 + 19:21
5. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 77:02 + 24:14
6. Janda Benedikt DLT9901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 78:42 + 25:54
7. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 78:58 + 26:10
8. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 80:38 + 27:50
9. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 83:18 + 30:30
10. Studničný Jaroslav BOR7004 OK Jiskra Nový Bor 83:27 + 30:39
11. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 84:50 + 32:02
12. Šmol David DOK0100 OK Doksy 85:55 + 33:07
13. Janoušková Lucka BOR OK Jiskra Nový Bor 86:33 + 33:45
14. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 86:48 + 34:00
15. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 86:55 + 34:07
16. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 90:36 + 37:48
17. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 96:08 + 43:20
18. Machová Petra LME6952 SK Los Mělník 99:04 + 46:16
19. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 103:11 + 50:23
Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk DISK
Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK