Výsledky závodu: ZLínský Orientační Maraton (ZLOM)

Datum:
25.02.2017
Místo konání:
Vracov
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
ZLOM - 1:15000, oboustranná A3; VaZiL - 1:10000, A4, případně 1:15000, A4
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Stacke Jiří
Kategorie:
B     L     M     T1     T2     T3     T4     XL    
B
43 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín 171:50
L
24.80 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 149:46
2. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 152:41 + 2:55
3. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 159:16 + 9:30
4. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 164:18 + 14:32
5. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 181:22 + 31:36
6. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 182:23 + 32:37
7. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 199:10 + 49:24
8. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 208:43 + 58:57
9. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 216:20 + 66:34
10. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 220:35 + 70:49
11. Vaculík Stanislav 73C8000 C xxx 227:43 + 77:57
12. Karlík Michal GIG8000 C GIGANT Orienteering 270:12 + 120:26
13. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 270:20 + 120:34
14. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 328:12 + 178:26
Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava DISK
Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov DISK
M
19.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 116:20
2. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 117:19 + 0:59
3. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko, z.s. 129:48 + 13:28
4. Merka Roman VIC C OB Vizovice 140:12 + 23:52
5. Fukalová Hana AOP9850 B Orientační Běh Opava 150:16 + 33:56
6. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 156:30 + 40:10
7. Kusbach Antonín TZL5800 C SKOB Zlín 182:03 + 65:43
7. Krajča Pavel TZL5705 C SKOB Zlín 182:03 + 65:43
9. Válek Jaroslav NNN0005 C Neregistrovaní (NNN) 271:49 + 155:29
Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
T1
9.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 51:09
2. Adámek Filip ABM0101 C KOB Moira Brno 53:20 + 2:11
3. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 54:45 + 3:36
4. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 54:47 + 3:38
5. Lukasak Stefan STE67 C SK SKI-OB Šternberk 54:49 + 3:40
6. Opálková Martina BBM0050 C BETA URSUS Orienteering 55:02 + 3:53
7. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 55:58 + 4:49
8. Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 57:30 + 6:21
9. Ingršt Matěj ABM9907 C KOB Moira Brno 57:48 + 6:39
10. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 57:57 + 6:48
11. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 58:13 + 7:04
12. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:17 + 7:08
13. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 58:27 + 7:18
14. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 58:43 + 7:34
14. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 58:43 + 7:34
16. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 62:14 + 11:05
17. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 63:42 + 12:33
18. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 64:03 + 12:54
19. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 67:51 + 16:42
20. Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 68:07 + 16:58
21. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 68:25 + 17:16
22. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 68:37 + 17:28
23. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 68:51 + 17:42
24. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 68:53 + 17:44
25. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 69:46 + 18:37
26. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 70:08 + 18:59
27. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 81:27 + 30:18
28. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 93:25 + 42:16
29. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 93:50 + 42:41
30. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 95:47 + 44:38
31. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 95:48 + 44:39
32. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 101:18 + 50:09
Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava DISK
T2
6.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:52
2. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 42:37 + 3:45
3. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 43:47 + 4:55
4. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 43:53 + 5:01
5. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:16 + 5:24
6. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:17 + 5:25
7. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 47:54 + 9:02
8. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 50:07 + 11:15
8. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 50:07 + 11:15
10. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:46 + 11:54
11. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 51:40 + 12:48
12. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 52:55 + 14:03
13. Ticha Marie TZL C SKOB Zlín 53:10 + 14:18
14. Hubáček Jaroslav LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:53 + 15:01
15. Novotný Petr NNN0006 C Neregistrovaní (NNN) 54:44 + 15:52
16. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 56:27 + 17:35
17. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 60:55 + 22:03
18. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 61:10 + 22:18
19. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 61:35 + 22:43
20. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 63:20 + 24:28
21. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 63:59 + 25:07
22. Čeleďová Justýna TZL0152 B SKOB Zlín 67:10 + 28:18
23. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 68:11 + 29:19
24. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko, z.s. 72:24 + 33:32
25. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 72:38 + 33:46
26. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 77:49 + 38:57
27. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 81:38 + 42:46
28. Matulíková Aneta TZL0050 C SKOB Zlín 84:13 + 45:21
29. Jarolím Jonáš TTM0002 C 99:46 + 60:54
Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava DISK
Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov DISK
Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc DISK
T3
5.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 38:57
2. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 39:00 + 0:03
3. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 39:09 + 0:12
4. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 43:15 + 4:18
5. Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:24 + 4:27
6. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 43:35 + 4:38
7. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 52:00 + 13:03
8. Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno 56:46 + 17:49
9. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko, z.s. 59:10 + 20:13
9. Pekarkova Radka RBK C SK Radioklub Blansko, z.s. 59:10 + 20:13
11. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 60:06 + 21:09
12. Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 70:40 + 31:43
13. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 70:41 + 31:44
14. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 77:15 + 38:18
15. Palasová Michaela AZL7474 C SKOB ARIS Zlín 77:20 + 38:23
16. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 80:25 + 41:28
17. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 80:26 + 41:29
18. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 80:54 + 41:57
Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Jarolím Matouš TTM0004 C DISK
Jarolím Jáchym TTM0003 C DISK
Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín DISK
T4
3.60 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 29:40
2. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:44 + 0:04
3. Buršíková Tereza TZL0754 C SKOB Zlín 29:48 + 0:08
4. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 31:10 + 1:30
5. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 31:19 + 1:39
6. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 37:30 + 7:50
7. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 52:07 + 22:27
8. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:20 + 57:40
Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov DISK
XL
33.30 km, 38 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 198:07
2. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 245:45 + 47:38