Výsledky závodu: V. závod Sněhulákova kufru

Datum:
11.03.2017
Místo konání:
Na Flekačkách
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Mapa:
Havírky, Jarník
Ředitel závodu:
Blažek Vojtěch - R3
Hlavní rozhodčí:
Paulerová Eva - R3
Stavitel tratí:
Šafařík Ivo - R3
Protokol:
Krásné počasí, žádné vážné zranění. žádné protesty
Kategorie:
A     B     C    
A
10.50 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 82:15
2. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 85:50 + 3:35
3. Pracka Tomás RIC7302 OB Říčany 91:32 + 9:17
4. Beniska Josef 94:38 + 12:23
5. Pavel Vilímek NNN Neregistrovaní (NNN) 94:48 + 12:33
6. Gutwirth Adam NNN Neregistrovaní (NNN) 94:55 + 12:40
7. Smahel Lukás OPI7800 Orientační sporty Písek 99:34 + 17:19
8. Kukrál Tomás NNN Neregistrovaní (NNN) 118:10 + 35:55
9. Mares Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 122:26 + 40:11
10. Pesta Jirí MIL7201 Tesil Milevsko 122:55 + 40:40
11. Hyspler Robin 123:55 + 41:40
12. Potuzník Martin NNN Neregistrovaní (NNN) 143:53 + 61:38
13. Coufal Karel + Pavla NNN Neregistrovaní (NNN) 166:50 + 84:35
14. Velát Josef NNN Neregistrovaní (NNN) 170:45 + 88:30
B
6.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Katerina VTA0253 SC vebr-sport 62:29
2. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 64:30 + 2:01
3. Pracková Ema RIC0451 OB Říčany 64:33 + 2:04
4. Safaríková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 64:35 + 2:06
5. Honsa Ludek ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava 64:37 + 2:08
6. Heczková Rachel OPI0154 Orientační sporty Písek 64:39 + 2:10
7. Jirí Vébr VTA6901 SC vebr-sport 64:40 + 2:11
8. Hudecková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 64:47 + 2:18
9. Kozák Ales NNN Neregistrovaní (NNN) 64:56 + 2:27
10. Jenícková Katerina CST9551 OB Strakonice 65:06 + 2:37
11. Pelc Matyás CST0401 OB Strakonice 65:25 + 2:56
12. Becvár Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 65:50 + 3:21
13. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 67:54 + 5:25
14. Jelínek Martin NNN Neregistrovaní (NNN) 70:30 + 8:01
15. Pracková Zita RIC7850 OB Říčany 70:47 + 8:18
16. Körnerová Emma OPI0050 Orientační sporty Písek 74:24 + 11:55
17. Becvárová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 74:35 + 12:06
18. Votíková Veronika VCB0154 OB České Budějovice 77:03 + 14:34
19. Zelí NNN Neregistrovaní (NNN) 79:10 + 16:41
20. Kosobud Dusan VTA7201 SC vebr-sport 79:14 + 16:45
21. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 79:44 + 17:15
22. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 79:53 + 17:24
23. Rudova Magda VTA0254 SC vebr-sport 79:55 + 17:26
24. Uhrovic Blahoslav PTE8448 TJ Sokol Ptení 81:25 + 18:56
25. Tiefenbacher Tomás PTE9100 TJ Sokol Ptení 81:27 + 18:58
26. Safarík Bedrich CST4601 OB Strakonice 88:00 + 25:31
27. Lukes Prokop VTA0201 SC vebr-sport 89:01 + 26:32
28. Neubauerovi NNN Neregistrovaní (NNN) 91:48 + 29:19
29. Kouba Jan a syn NNN Neregistrovaní (NNN) 99:07 + 36:38
30. Jelínková Radana NNN Neregistrovaní (NNN) 99:59 + 37:30
31. Rychtecky Josef VCB4801 OB České Budějovice 103:26 + 40:57
32. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 104:06 + 41:37
33. Velát Vojtech OPI0400 Orientační sporty Písek 111:49 + 49:20
34. Petyrková Pavlína + Karel NNN Neregistrovaní (NNN) 114:26 + 51:57
35. Mirek a Ada Suchanovi NNN Neregistrovaní (NNN) 119:00 + 56:31
36. Terka a Dan Suchanovi NNN Neregistrovaní (NNN) 131:53 + 69:24
Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice DISK
Lucka a Tomás NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
C
3.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rybák Petr NNN Neregistrovaní (NNN) 40:11
2. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 41:37 + 1:26
3. Hurka Tomás NNN Neregistrovaní (NNN) 41:55 + 1:44
4. Vít Neuzil OPI Orientační sporty Písek 44:54 + 4:43
5. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 47:08 + 6:57
6. Kubák Martin SJH7401 SJH Jindřichův Hradec 50:22 + 10:11
7. Korbelová Dagmar NNN Neregistrovaní (NNN) 53:21 + 13:10
8. Pelc Tadeás CST0601 OB Strakonice 53:56 + 13:45
9. Vrbková Radka NNN Neregistrovaní (NNN) 54:19 + 14:08
10. Potuzník Viktor NNN Neregistrovaní (NNN) 55:48 + 15:37
11. Cepáková Vendula NNN Neregistrovaní (NNN) 56:21 + 16:10
12. Tereza Houserová OPI Orientační sporty Písek 58:58 + 18:47
13. Potuzníková Adéla NNN Neregistrovaní (NNN) 59:21 + 19:10
14. Pekarová Nela VTA0552 SC vebr-sport 59:33 + 19:22
15. Safarík Vojtech NNN Neregistrovaní (NNN) 59:46 + 19:35
16. Brabcovi Vítek a Lucie NNN Neregistrovaní (NNN) 60:43 + 20:32
17. Martin Bican OPI Orientační sporty Písek 60:56 + 20:45
18. Sobotka Ivo NNN Neregistrovaní (NNN) 62:11 + 22:00
19. Pazderník Tomík + Petr OPI Orientační sporty Písek 62:14 + 22:03
20. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 64:01 + 23:50
21. Ludmila Fistrová OPI Orientační sporty Písek 65:27 + 25:16
22. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 66:22 + 26:11
23. Adam Valenta OPI Orientační sporty Písek 67:42 + 27:31
24. Katerina Karbusová OPI Orientační sporty Písek 77:40 + 37:29
25. Gabriela Winzigová OPI Orientační sporty Písek 78:08 + 37:57
26. Pazderníková Jana OPI Orientační sporty Písek 78:23 + 38:12
27. Novisedlák Patrik VTA0601 SC vebr-sport 100:37 + 60:26
Pazderníkova Petra OPI Orientační sporty Písek DISK
Vaneckova Anezka OPI0650 Orientační sporty Písek DISK
MS Honzík Jan Kopecky OPI Orientační sporty Písek 50:01 + 9:50