Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Kategorie: D21B

Datum:
02.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
JEZÍRKO
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšilová Marie - R1
Stavitel tratí:
Pospíšil Ondřej - R1
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Závod proběhl bez závad
D21B
2.79 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5746
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 30:39 6800
2. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 36:17 + 5:38 5811
3. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 37:08 + 6:29 5662
4. Kopecká Eliška ASU9299 Magnus Orienteering 41:04 + 10:25 4971
5. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:54 + 13:15 4474
6. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 44:40 + 14:01 4339
7. Jebavá Lucie STH9251 SK Studenec 45:04 + 14:25 4269
8. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:12 + 15:33 4070
9. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 46:57 + 16:18 3938
10. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:38 + 17:59 3642
11. Molnárová Monika ZBM9459 SK Žabovřesky Brno 48:59 + 18:20 3581
12. Francke Pavla VLI8850 Slavia Liberec orienteering 49:09 + 18:30 3552
13. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:50 + 19:11 3432
14. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 52:07 + 21:28 3031
15. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:38 + 21:59 2940
16. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 54:18 + 23:39 2647
17. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 54:36 + 23:57 2595
18. Majasow Agata CHC8553 K.O.B. Choceň 55:11 + 24:32 2492
19. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 55:57 + 25:18 2358
20. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 56:58 + 26:19 2179
21. Zatloukalová Jana TUR8651 OOB TJ Turnov 57:00 + 26:21 2173
22. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 57:23 + 26:44 2106
23. Würzová Karolína FYD9852 Jizerský klub OB Frýdlant 58:34 + 27:55 1898
24. Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:01 + 28:22 1819
25. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 59:18 + 28:39 1770
26. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 61:38 + 30:59 1360
27. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:19 + 32:40 1064
28. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 63:19 + 32:40 1064
29. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 75:19 + 44:40 0
30. Nemcova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 89:20 + 58:41
Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant DISK 0
Kálalová Tereza 0330001 Žižkovský tygři DISK
Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice DNS 0
Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor DNS 0