Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
07.04.2018
Místo konání:
Opava - centrum
Pořadatel:
OOP - TJ Opava
Mapa:
Opava
Ředitel závodu:
Kociánová Eva - R3
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Rychlý Pavel - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
D10
0.90 km, 8 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 12:54
2. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 15:27 + 2:33
3. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 19:28 + 6:34
4. Topiarzová Klára TRI0951 C TJ TŽ Třinec 19:30 + 6:36
5. Scerbova Julie KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:02 + 8:08
6. Szarzecová Eva TRI0850 C TJ TŽ Třinec 24:29 + 11:35
7. Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 25:42 + 12:48
8. Lašová Laura KRN0950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:00 + 17:06
9. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 31:15 + 18:21
D12
1.20 km, 10 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 12:59
2. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 14:12 + 1:13
3. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 15:13 + 2:14
4. Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 21:46 + 8:47
5. Rychtářová Barbora MOV0653 C SKOB Ostrava 22:29 + 9:30
6. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 22:58 + 9:59
7. Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 23:15 + 10:16
8. Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:27 + 12:28
9. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:39 + 26:40
10. Šlebodová Anna KRN0653 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:59 + 27:00
Staškrabová Lucie KRN0751 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
D14
1.50 km, 10 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 12:32
2. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 13:00 + 0:28
3. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 13:50 + 1:18
4. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 13:54 + 1:22
5. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 14:03 + 1:31
6. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 15:55 + 3:23
7. Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek 16:20 + 3:48
8. Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 16:53 + 4:21
9. Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 C lepus.cz 21:16 + 8:44
10. Matoušková Jana MOV0551 C SKOB Ostrava 22:21 + 9:49
11. Żmij Karolina 3LP0450 C The Vipers 23:28 + 10:56
12. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 25:48 + 13:16
Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek DISK
Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec DISK
D16
1.70 km, 12 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 12:54
2. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 14:34 + 1:40
3. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:08 + 3:14
4. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 17:07 + 4:13
5. OLekšová Viktorie KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:07 + 22:13
D18
1.80 km, 14 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 17:33
2. Štrosová Jana 7SC0050 C Neregistrovaní - MOV 28:25 + 10:52
D20
1.80 km, 14 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 18:02 0
2. Lisewska Agnieszka 42P1750 C Team360 20:36 + 2:34
Szczerbik Hania 42P9850 C Team360 DISK
D21
2.20 km, 16 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5459
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 16:48 5894
2. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 17:54 + 1:06 5550
3. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 18:50 + 2:02 5259
4. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 19:03 + 2:15 5192
5. Smolková Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 19:49 + 3:01 4952
6. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 19:57 + 3:09 4911
7. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 21:02 + 4:14 4573
8. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 21:11 + 4:23 4526
9. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 49:45 + 32:57 0
10. Kocikowska Anna 3TP9450 C Ania 52:07 + 35:19
Čablová Kristina 4VZ8750 C AK E. Zátopka Kopřivnice DISK
Svačinková Kateřina VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK 0
D35
1.90 km, 14 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 17:51
2. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 18:14 + 0:23
3. Marszalek Maria 14P7452 C UKS Kometa Gliwice 19:07 + 1:16
4. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 20:12 + 2:21
5. Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 20:50 + 2:59
6. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 21:50 + 3:59
7. Gřešková Jana 25Z7650 C Nereg. Gřešková 21:53 + 4:02
8. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 22:18 + 4:27
9. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 23:39 + 5:48
10. Masny Anna MOV8250 C SKOB Ostrava 24:29 + 6:38
11. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 35:03 + 17:12
12. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 36:00 + 18:09
Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava DISK
D45
1.70 km, 14 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 15:36
2. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 16:04 + 0:28
3. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 18:34 + 2:58
4. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 18:41 + 3:05
5. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 18:45 + 3:09
6. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 19:35 + 3:59
7. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 19:37 + 4:01
8. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 19:46 + 4:10
9. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 20:30 + 4:54
10. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 20:41 + 5:05
11. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 21:33 + 5:57
12. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 23:57 + 8:21
13. Vébrová Šárka HAV7050 C OB Havířov 24:31 + 8:55
14. Bogucka Jaroszek Anna 42P7050 C Team360 24:43 + 9:07
15. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 25:32 + 9:56
16. Spratková Iva SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 26:48 + 11:12
17. Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 27:42 + 12:06
D55
1.50 km, 12 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Milada NNN5151 C Neregistrovaní 23:37
D65
1.50 km, 8 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 22:12
H10
0.90 km, 8 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 12:05
2. Masny Tadeusz MOV0802 C SKOB Ostrava 21:05 + 9:00
3. Bartošík Jiří KRN1201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:39 + 10:34
4. Beran Antonín SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec 27:23 + 15:18
5. Mihalka Alexandr MOV0902 C SKOB Ostrava 32:21 + 20:16
6. Mička Vojtěch KRN0802 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:17 + 21:12
7. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 36:30 + 24:25
Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
H12
1.30 km, 10 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 14:11
2. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 14:23 + 0:12
3. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 15:11 + 1:00
4. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 15:35 + 1:24
5. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 18:35 + 4:24
6. Rýznar Vojtěch BFM0704 C SKOB Frýdek - Místek 20:03 + 5:52
7. Petlach Adam KRN0702 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:59 + 9:48
8. Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 25:56 + 11:45
9. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:57 + 11:46
10. Kurečka Jonáš TRI0704 C TJ TŽ Třinec 27:55 + 13:44
11. Šárek Jakub BFM0607 C SKOB Frýdek - Místek 39:51 + 25:40
Menzel Antonín MOV0700 C SKOB Ostrava DISK
Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec DISK
H14
1.70 km, 12 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 12:25
2. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 12:49 + 0:24
3. Marszalek Patryk 14P0500 C UKS Kometa Gliwice 13:07 + 0:42
4. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:22 + 0:57
5. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 13:42 + 1:17
6. Sikora Matěj TRI0501 B TJ TŽ Třinec 14:26 + 2:01
7. Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 14:30 + 2:05
8. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 14:57 + 2:32
9. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 16:57 + 4:32
10. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 20:43 + 8:18
11. Staněk Matěj HAV0501 C OB Havířov 23:51 + 11:26
12. Smyček David BFM0504 C SKOB Frýdek - Místek 25:15 + 12:50
13. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 25:51 + 13:26
14. Ikonomidis Jiří KRN0504 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:00 + 26:35
Grygar Václav MOV0502 C SKOB Ostrava DISK
Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec DISK
H16
1.90 km, 12 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 13:06
2. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 17:18 + 4:12
3. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:12 + 7:06
4. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 23:01 + 9:55
5. Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 44:23 + 31:17
Spratek Adam SFM0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec DISK
H18
2.20 km, 18 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 21:45
2. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 21:49 + 0:04
3. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 22:13 + 0:28
H20
2.20 km, 18 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 17:31 0
2. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 18:44 + 1:13 0
Jaroszek Jakub 42P9800 C Team360 DISK
Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec DISK 0
H21
2.70 km, 20 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6928
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 17:44 7136
2. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 17:59 + 0:15 7038
3. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 18:01 + 0:17 7025
4. Montero Cárceles Elmar MOV9602 C SKOB Ostrava 18:50 + 1:06 6702
5. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 20:23 + 2:39 6091
6. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 20:38 + 2:54 5992
7. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 20:50 + 3:06 5913
8. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 20:55 + 3:11 5880
9. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 22:40 + 4:56 5190
10. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:50 + 7:06 4335
11. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 24:52 + 7:08 4322
12. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 24:58 + 7:14 4283
13. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 25:24 + 7:40 4112
14. Balcar Adam SOP8710 C OOB TJ Slezan Opava 26:27 + 8:43
15. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 27:06 + 9:22 3441
16. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 30:19 + 12:35 2172
Skorupa Piotr 86P9300 C LKS Górzanka Nawojowa Góra DISK
Pasek Marcin 51P9500 C UKS Sparta Czyżowice DISK
Borgiel Jarek 51P9701 C UKS Sparta Czyżowice DISK
Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice DISK
Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK 0
Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava DISK 0
Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec DISK 0
H35
2.30 km, 18 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 19:50
2. Ticháček Jan AOP8000 C Orientační Běh Opava 20:22 + 0:32
3. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 20:55 + 1:05
4. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 21:28 + 1:38
5. Vojvodík Martin 7SC7401 C Neregistrovaní - MOV 22:25 + 2:35
6. Żmij Jacek 3LP7500 C The Vipers 22:42 + 2:52
7. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 23:29 + 3:39
8. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 24:05 + 4:15
9. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 25:23 + 5:33
10. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 26:16 + 6:26
11. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 28:21 + 8:31
12. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 28:28 + 8:38
Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava DISK
Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec DISK
H45
1.90 km, 16 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 18:24
2. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 19:05 + 0:41
3. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 20:07 + 1:43
4. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 20:30 + 2:06
5. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 20:35 + 2:11
6. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 20:40 + 2:16
7. Jurczyk Piotr 51P6900 C UKS Sparta Czyżowice 21:32 + 3:08
8. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 22:02 + 3:38
9. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 22:50 + 4:26
10. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 23:49 + 5:25
11. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 24:44 + 6:20
12. Kaděra Pavel HAV7100 C OB Havířov 25:39 + 7:15
13. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 25:54 + 7:30
14. Rýc-Bednář René MOV7001 C SKOB Ostrava 28:26 + 10:02
15. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:01 + 12:37
16. Kunath Pavel MOV7200 C SKOB Ostrava 32:26 + 14:02
17. Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava 33:18 + 14:54
Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava DISK
H55
1.90 km, 16 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 17:08
2. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 17:56 + 0:48
3. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:01 + 0:53
4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 18:12 + 1:04
5. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 18:16 + 1:08
6. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 19:03 + 1:55
7. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 19:57 + 2:49
8. Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 21:18 + 4:10
9. Polewski Dariusz 2AP6100 C Jedynka Zdzieszowice 25:40 + 8:32
10. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 33:09 + 16:01
H65
1.70 km, 14 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 19:10
2. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:23 + 0:13
3. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 19:51 + 0:41
4. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 30:02 + 10:52
5. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 35:07 + 15:57
H70
1.50 km, 12 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 16:54
2. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 28:45 + 11:51
3. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 34:18 + 17:24
4. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 37:42 + 20:48
HDR
1.00 km, 8 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomčík Šimon VRB0818 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:53
2. Kulíšek Tadeáš HOB1201 C SKOB Horní Benešov 14:57 + 2:04
3. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 15:25 + 2:32
4. Marszalek Dawid 14P1002 C UKS Kometa Gliwice 15:35 + 2:42
5. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 17:32 + 4:39
6. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 18:07 + 5:14
7. Żmij Szymon 3LP0900 C The Vipers 18:24 + 5:31
8. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 19:54 + 7:01
9. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 20:52 + 7:59
10. Horáčková Karolína MOV1051 C SKOB Ostrava 21:01 + 8:08
11. Zobaník Tomáš 2RZ0800 C Zobaníkovi 22:06 + 9:13
12. Rýznar Petr BFM0902 C SKOB Frýdek - Místek 22:20 + 9:27
13. Kosíková Julie VRB0750 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:30 + 9:37
14. Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:43 + 9:50
15. Holušová Veronika AOP1250 C Orientační Běh Opava 24:26 + 11:33
16. Svačinková Berenika VRB0452 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:53 + 12:00
17. Bjolek Vojtěch BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek 26:00 + 13:07
18. Halátek Barnabáš NNN1011 C Neregistrovaní 26:55 + 14:02
19. Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 27:41 + 14:48
20. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 27:59 + 15:06
21. Freith Kvido BFM1601 C SKOB Frýdek - Místek 28:04 + 15:11
22. Kanokova Monika OOP C TJ Opava 28:54 + 16:01
23. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 33:15 + 20:22
24. Rychlá Zuzana SFM1050 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 34:43 + 21:50
25. Létalová Eva NNN1055 C Neregistrovaní 35:42 + 22:49
26. Hrubá Eliška AOV1050 C OOB TJ Baník Ostrava 39:38 + 26:45
27. Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava 42:01 + 29:08
28. Tichackova Karolina NNN C Neregistrovaní 43:35 + 30:42
29. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:10 + 31:17
P
2.20 km, 16 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 19:43
2. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 23:50 + 4:07
3. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 23:53 + 4:10
4. Vébr Dominik HAV9404 C OB Havířov 25:03 + 5:20
5. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 26:04 + 6:21
6. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 26:22 + 6:39
7. Zobaník Radek 2RZ0200 C Zobaníkovi 28:05 + 8:22
8. Kirschner David TRI7500 C TJ TŽ Třinec 28:13 + 8:30
9. Dorčáková Pavlína 2CC C Dorčákovi 28:39 + 8:56
10. Zobaník Michal 2RZ9900 C Zobaníkovi 28:53 + 9:10
11. Stoszková Jana AOP8850 C Orientační Běh Opava 29:19 + 9:36
12. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 29:30 + 9:47
13. Dorčák Jan 2CC7001 C Dorčákovi 30:29 + 10:46
14. Válek Ivan 2CC7003 C Dorčákovi 30:51 + 11:08
15. Adamcikova Zdenka NNN C Neregistrovaní 31:22 + 11:39
16. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 31:27 + 11:44
17. Kavcová Lucie NNN C Neregistrovaní 31:35 + 11:52
18. Válek Jakub 2CC7004 C Dorčákovi 31:53 + 12:10
19. Procner Zdeněk BFM7401 C SKOB Frýdek - Místek 32:36 + 12:53
20. Tichackova Monika NNN C Neregistrovaní 33:36 + 13:53
21. Ikonomidis Jiří KRN0 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:42 + 14:59
22. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 35:27 + 15:44
23. Janyskova Alzbeta SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 36:10 + 16:27
24. Koťátková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 36:26 + 16:43
25. Řeha Tomáš BFM6702 C SKOB Frýdek - Místek 37:25 + 17:42
26. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 38:35 + 18:52
27. Grygarova Eva MOV C SKOB Ostrava 39:21 + 19:38
28. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 39:55 + 20:12
29. Fajkoš Lubomír 2CC7005 C Dorčákovi 40:20 + 20:37
30. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:09 + 21:26
31. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 41:43 + 22:00
32. Poboril Milan SOP C OOB TJ Slezan Opava 42:19 + 22:36
32. Poborilova Natalie SOP C OOB TJ Slezan Opava 42:19 + 22:36
34. Dorčák Tomáš 2CC7002 C Dorčákovi 42:43 + 23:00
35. Vojvodík Rudolf MOV0800 C SKOB Ostrava 44:03 + 24:20
36. Vojvodíková Barbara 7SC7550 C Neregistrovaní - MOV 44:05 + 24:22
37. Nováková Lenka BFM7852 C SKOB Frýdek - Místek 45:35 + 25:52
38. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 48:59 + 29:16
39. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 55:46 + 36:03
40. Koloczek Albin MOV C SKOB Ostrava 65:39 + 45:56
41. Matloch Ales BFM C SKOB Frýdek - Místek 69:23 + 49:40
Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec DISK