Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 12:54 | |
2. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | C | TJ Opava | 15:27 | + 2:33 |
3. | Kaufmanová Šárka | TRI0851 | C | TJ TŽ Třinec | 19:28 | + 6:34 |
4. | Topiarzová Klára | TRI0951 | C | TJ TŽ Třinec | 19:30 | + 6:36 |
5. | Scerbova Julie | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 21:02 | + 8:08 |
6. | Szarzecová Eva | TRI0850 | C | TJ TŽ Třinec | 24:29 | + 11:35 |
7. | Beranová Marie | SJH0951 | C | SJH Jindřichův Hradec | 25:42 | + 12:48 |
8. | Lašová Laura | KRN0950 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:00 | + 17:06 |
9. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 31:15 | + 18:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlá Karolína | KRN0757 | B | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 12:59 | |
2. | Štětínská Tereza | MOV0751 | C | SKOB Ostrava | 14:12 | + 1:13 |
3. | Pavlová Eliška | MOV0650 | B | SKOB Ostrava | 15:13 | + 2:14 |
4. | Matulová Valérie | BFM0652 | B | SKOB Frýdek - Místek | 21:46 | + 8:47 |
5. | Rychtářová Barbora | MOV0653 | C | SKOB Ostrava | 22:29 | + 9:30 |
6. | Burešová Ema | MOV0656 | C | SKOB Ostrava | 22:58 | + 9:59 |
7. | Musálková Klára | MOV0750 | C | SKOB Ostrava | 23:15 | + 10:16 |
8. | Olekšová Natálie | KRN0652 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:27 | + 12:28 |
9. | Malá Karolína | VRB0777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 39:39 | + 26:40 |
10. | Šlebodová Anna | KRN0653 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:59 | + 27:00 |
Staškrabová Lucie | KRN0751 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | B | TJ Opava | 12:32 | |
2. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 13:00 | + 0:28 |
3. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | B | TJ TŽ Třinec | 13:50 | + 1:18 |
4. | Procnerová Veronika | BFM0453 | B | SKOB Frýdek - Místek | 13:54 | + 1:22 |
5. | Rybková Vendula | TRI0453 | B | TJ TŽ Třinec | 14:03 | + 1:31 |
6. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 15:55 | + 3:23 |
7. | Popieluchová Michaela | BFM0457 | C | SKOB Frýdek - Místek | 16:20 | + 3:48 |
8. | Fišerová Veronika | BFM0552 | C | SKOB Frýdek - Místek | 16:53 | + 4:21 |
9. | Bochňák Vitoslavská Beatr | LOV0450 | C | lepus.cz | 21:16 | + 8:44 |
10. | Matoušková Jana | MOV0551 | C | SKOB Ostrava | 22:21 | + 9:49 |
11. | Żmij Karolina | 3LP0450 | C | The Vipers | 23:28 | + 10:56 |
12. | Řeháková Klára | BFM0556 | C | SKOB Frýdek - Místek | 25:48 | + 13:16 |
Zahradníková Kateřina | BFM0551 | B | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Haltofová Romana | TRI0451 | A | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrózek Teresa | TRI0251 | A | TJ TŽ Třinec | 12:54 | |
2. | Bernatíková Hana | TRI0253 | B | TJ TŽ Třinec | 14:34 | + 1:40 |
3. | Švihelová Viktorie | KRN0353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 16:08 | + 3:14 |
4. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | B | TJ TŽ Třinec | 17:07 | + 4:13 |
5. | OLekšová Viktorie | KRN0351 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:07 | + 22:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 17:33 | |
2. | Štrosová Jana | 7SC0050 | C | Neregistrovaní - MOV | 28:25 | + 10:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švidrnochová Lenka | SOP9952 | B | OOB TJ Slezan Opava | 18:02 | |
2. | Lisewska Agnieszka | 42P1750 | C | Team360 | 20:36 | + 2:34 |
Szczerbik Hania | 42P9850 | C | Team360 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 16:48 | 5894 | |
2. | Sabelová Markéta | TRI9656 | C | TJ TŽ Třinec | 17:54 | + 1:06 | 5550 |
3. | Procházková Marie | SOP9551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 18:50 | + 2:02 | 5259 |
4. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 19:03 | + 2:15 | 5192 |
5. | Smolková Lucie | SOP9052 | C | OOB TJ Slezan Opava | 19:49 | + 3:01 | 4952 |
6. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 19:57 | + 3:09 | 4911 |
7. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 21:02 | + 4:14 | 4573 |
8. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 21:11 | + 4:23 | 4526 |
9. | Štětínská Soňa | MOV7650 | C | SKOB Ostrava | 49:45 | + 32:57 | 0 |
10. | Kocikowska Anna | 3TP9450 | C | Ania | 52:07 | + 35:19 | |
Čablová Kristina | 4VZ8750 | C | AK E. Zátopka Kopřivnice | DISK | |||
Svačinková Kateřina | VRB9899 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 17:51 | |
2. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 18:14 | + 0:23 |
3. | Marszalek Maria | 14P7452 | C | UKS Kometa Gliwice | 19:07 | + 1:16 |
4. | Klose Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 20:12 | + 2:21 |
5. | Beranová Jana | SJH7851 | C | SJH Jindřichův Hradec | 20:50 | + 2:59 |
6. | Popieluchová Ivona | BFM7453 | C | SKOB Frýdek - Místek | 21:50 | + 3:59 |
7. | Gřešková Jana | 25Z7650 | C | Nereg. Gřešková | 21:53 | + 4:02 |
8. | Chudíková Pavla | BFM7851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:18 | + 4:27 |
9. | Pannová Vendula | MOV7752 | C | SKOB Ostrava | 23:39 | + 5:48 |
10. | Masny Anna | MOV8250 | C | SKOB Ostrava | 24:29 | + 6:38 |
11. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 35:03 | + 17:12 |
12. | Pavlová Libuše | MOV7451 | C | SKOB Ostrava | 36:00 | + 18:09 |
Horáčková Vladimíra | MOV7750 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 15:36 | |
2. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 16:04 | + 0:28 |
3. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 18:34 | + 2:58 |
4. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 18:41 | + 3:05 |
5. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 18:45 | + 3:09 |
6. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 19:35 | + 3:59 |
7. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 19:37 | + 4:01 |
8. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 19:46 | + 4:10 |
9. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 20:30 | + 4:54 |
10. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SKOB Horní Benešov | 20:41 | + 5:05 |
11. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 21:33 | + 5:57 |
12. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 23:57 | + 8:21 |
13. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | OB Havířov | 24:31 | + 8:55 |
14. | Bogucka Jaroszek Anna | 42P7050 | C | Team360 | 24:43 | + 9:07 |
15. | Řehová Renata | BFM7151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 25:32 | + 9:56 |
16. | Spratková Iva | SFM6851 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 26:48 | + 11:12 |
17. | Zajícová Petra | LOV7351 | C | lepus.cz | 27:42 | + 12:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Milada | NNN5151 | C | Neregistrovaní | 23:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 22:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Popieluch Martin | BFM0801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 12:05 | |
2. | Masny Tadeusz | MOV0802 | C | SKOB Ostrava | 21:05 | + 9:00 |
3. | Bartošík Jiří | KRN1201 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 22:39 | + 10:34 |
4. | Beran Antonín | SJH1101 | C | SJH Jindřichův Hradec | 27:23 | + 15:18 |
5. | Mihalka Alexandr | MOV0902 | C | SKOB Ostrava | 32:21 | + 20:16 |
6. | Mička Vojtěch | KRN0802 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 33:17 | + 21:12 |
7. | Kostka Artur | MOV0901 | C | SKOB Ostrava | 36:30 | + 24:25 |
Klose Albert | SFM1000 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chudík Martin | BFM0604 | B | SKOB Frýdek - Místek | 14:11 | |
2. | Krupa Jan | TRI0706 | C | TJ TŽ Třinec | 14:23 | + 0:12 |
3. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | C | TJ TŽ Třinec | 15:11 | + 1:00 |
4. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | B | SKOB Ostrava | 15:35 | + 1:24 |
5. | Kaufman Jan | TRI0602 | C | TJ TŽ Třinec | 18:35 | + 4:24 |
6. | Rýznar Vojtěch | BFM0704 | C | SKOB Frýdek - Místek | 20:03 | + 5:52 |
7. | Petlach Adam | KRN0702 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 23:59 | + 9:48 |
8. | Mitrenga Jan | TRI0702 | C | TJ TŽ Třinec | 25:56 | + 11:45 |
9. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:57 | + 11:46 |
10. | Kurečka Jonáš | TRI0704 | C | TJ TŽ Třinec | 27:55 | + 13:44 |
11. | Šárek Jakub | BFM0607 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:51 | + 25:40 |
Menzel Antonín | MOV0700 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Ryška Matěj | TRI0604 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Damek Ondřej | TRI0503 | B | TJ TŽ Třinec | 12:25 | |
2. | Krupa Jakub | TRI0404 | B | TJ TŽ Třinec | 12:49 | + 0:24 |
3. | Marszalek Patryk | 14P0500 | C | UKS Kometa Gliwice | 13:07 | + 0:42 |
4. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 13:22 | + 0:57 |
5. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | B | TJ TŽ Třinec | 13:42 | + 1:17 |
6. | Sikora Matěj | TRI0501 | B | TJ TŽ Třinec | 14:26 | + 2:01 |
7. | Byrtus Jakub | TRI0508 | B | TJ TŽ Třinec | 14:30 | + 2:05 |
8. | Kirschner Damian | TRI0506 | B | TJ TŽ Třinec | 14:57 | + 2:32 |
9. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 16:57 | + 4:32 |
10. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 20:43 | + 8:18 |
11. | Staněk Matěj | HAV0501 | C | OB Havířov | 23:51 | + 11:26 |
12. | Smyček David | BFM0504 | C | SKOB Frýdek - Místek | 25:15 | + 12:50 |
13. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 25:51 | + 13:26 |
14. | Ikonomidis Jiří | KRN0504 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:00 | + 26:35 |
Grygar Václav | MOV0502 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Bíčánek Jan | TRI0502 | B | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bjolek Michal | BFM0305 | A | SKOB Frýdek - Místek | 13:06 | |
2. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | OB Havířov | 17:18 | + 4:12 |
3. | Jurčík Martin | KRN0300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 20:12 | + 7:06 |
4. | Sliž Rostislav | TRI0302 | B | TJ TŽ Třinec | 23:01 | + 9:55 |
5. | Matoušek Ondřej | MOV0300 | C | SKOB Ostrava | 44:23 | + 31:17 |
Spratek Adam | SFM0202 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK | ||
Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 21:45 | |
2. | Staněk Ondra | HAV0002 | C | OB Havířov | 21:49 | + 0:04 |
3. | Kaděra Vojta | HAV0000 | C | OB Havířov | 22:13 | + 0:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gilík Marek | SOP9904 | B | OOB TJ Slezan Opava | 17:31 | |
2. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | B | OOB TJ Slezan Opava | 18:44 | + 1:13 |
Jaroszek Jakub | 42P9800 | C | Team360 | DISK | ||
Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kantor Ondřej | TRI9103 | R | TJ TŽ Třinec | 17:44 | 7136 | |
2. | Procházka David | LPU9113 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 17:59 | + 0:15 | 7038 |
3. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 18:01 | + 0:17 | 7025 |
4. | Montero Cárceles Elmar | MOV9602 | C | SKOB Ostrava | 18:50 | + 1:06 | 6702 |
5. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 20:23 | + 2:39 | 6091 |
6. | Kovařík Martin | TRI0101 | A | TJ TŽ Třinec | 20:38 | + 2:54 | 5992 |
7. | Tuharský Erik | TRI0100 | A | TJ TŽ Třinec | 20:50 | + 3:06 | 5913 |
8. | Frainšic Michal | BFM8303 | C | SKOB Frýdek - Místek | 20:55 | + 3:11 | 5880 |
9. | Kopeček Petr | BFM9602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:40 | + 4:56 | 5190 |
10. | Matuš Vít | VRB0202 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 24:50 | + 7:06 | 4335 |
11. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 24:52 | + 7:08 | 4322 |
12. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 24:58 | + 7:14 | 4283 |
13. | Peterek Vít | SOP8600 | C | OOB TJ Slezan Opava | 25:24 | + 7:40 | 4112 |
14. | Balcar Adam | SOP8710 | C | OOB TJ Slezan Opava | 26:27 | + 8:43 | |
15. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 27:06 | + 9:22 | 3441 |
16. | Langer Martin | LOV8400 | C | lepus.cz | 30:19 | + 12:35 | 2172 |
Skorupa Piotr | 86P9300 | C | LKS Górzanka Nawojowa Góra | DISK | |||
Pasek Marcin | 51P9500 | C | UKS Sparta Czyżowice | DISK | |||
Borgiel Jarek | 51P9701 | C | UKS Sparta Czyżowice | DISK | |||
Jurczyk Tomasz | 51P9400 | C | UKS Sparta Czyżowice | DISK | |||
Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK | 0 | ||
Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | DISK | 0 | ||
Haltof Marek | TRI0200 | A | TJ TŽ Třinec | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 19:50 | |
2. | Ticháček Jan | AOP8000 | C | Orientační Běh Opava | 20:22 | + 0:32 |
3. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 20:55 | + 1:05 |
4. | Zajíc Josef | LOV7601 | C | lepus.cz | 21:28 | + 1:38 |
5. | Vojvodík Martin | 7SC7401 | C | Neregistrovaní - MOV | 22:25 | + 2:35 |
6. | Żmij Jacek | 3LP7500 | C | The Vipers | 22:42 | + 2:52 |
7. | Masny Krzysztof | MOV7600 | C | SKOB Ostrava | 23:29 | + 3:39 |
8. | Ryška Kamil | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 24:05 | + 4:15 |
9. | Stibor Zbyněk | VRB7601 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 25:23 | + 5:33 |
10. | Matula Pavel | BFM7602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 26:16 | + 6:26 |
11. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | C | lepus.cz | 28:21 | + 8:31 |
12. | Sliž Eduard | TRI7601 | C | TJ TŽ Třinec | 28:28 | + 8:38 |
Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | DISK | ||
Byrtus Petr | TRI7703 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 18:24 | |
2. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 19:05 | + 0:41 |
3. | Mastela Rafal | HAV7300 | C | OB Havířov | 20:07 | + 1:43 |
4. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 20:30 | + 2:06 |
5. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 20:35 | + 2:11 |
6. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 20:40 | + 2:16 |
7. | Jurczyk Piotr | 51P6900 | C | UKS Sparta Czyżowice | 21:32 | + 3:08 |
8. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 22:02 | + 3:38 |
9. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 22:50 | + 4:26 |
10. | Bruk Slavomír | TRI6800 | C | TJ TŽ Třinec | 23:49 | + 5:25 |
11. | Kulíšek Tomáš | HOB7101 | C | SKOB Horní Benešov | 24:44 | + 6:20 |
12. | Kaděra Pavel | HAV7100 | C | OB Havířov | 25:39 | + 7:15 |
13. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 25:54 | + 7:30 |
14. | Rýc-Bednář René | MOV7001 | C | SKOB Ostrava | 28:26 | + 10:02 |
15. | Špok Petr | KRN7100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 31:01 | + 12:37 |
16. | Kunath Pavel | MOV7200 | C | SKOB Ostrava | 32:26 | + 14:02 |
17. | Kohoutek Milan | MOV6300 | C | SKOB Ostrava | 33:18 | + 14:54 |
Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 17:08 | |
2. | Prokop Lubomír | TRI6001 | C | TJ TŽ Třinec | 17:56 | + 0:48 |
3. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 18:01 | + 0:53 |
4. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 18:12 | + 1:04 |
5. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 18:16 | + 1:08 |
6. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 19:03 | + 1:55 |
7. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 19:57 | + 2:49 |
8. | Chládek Josef | ZAM5901 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 21:18 | + 4:10 |
9. | Polewski Dariusz | 2AP6100 | C | Jedynka Zdzieszowice | 25:40 | + 8:32 |
10. | Labudík Milan | VRB6202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 33:09 | + 16:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Karel | VRB5001 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 19:10 | |
2. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 19:23 | + 0:13 |
3. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 19:51 | + 0:41 |
4. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 30:02 | + 10:52 |
5. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 35:07 | + 15:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 16:54 | |
2. | Vávra Jiří | MOV4102 | C | SKOB Ostrava | 28:45 | + 11:51 |
3. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 34:18 | + 17:24 |
4. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Orientační Běh Opava | 37:42 | + 20:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomčík Šimon | VRB0818 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 12:53 | |
2. | Kulíšek Tadeáš | HOB1201 | C | SKOB Horní Benešov | 14:57 | + 2:04 |
3. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 15:25 | + 2:32 |
4. | Marszalek Dawid | 14P1002 | C | UKS Kometa Gliwice | 15:35 | + 2:42 |
5. | Walaski Vítek | TRI1400 | C | TJ TŽ Třinec | 17:32 | + 4:39 |
6. | Malý David | VRB1100 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 18:07 | + 5:14 |
7. | Żmij Szymon | 3LP0900 | C | The Vipers | 18:24 | + 5:31 |
8. | Bruk Tomáš | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 19:54 | + 7:01 |
9. | Panna Matyáš | MOV1300 | C | SKOB Ostrava | 20:52 | + 7:59 |
10. | Horáčková Karolína | MOV1051 | C | SKOB Ostrava | 21:01 | + 8:08 |
11. | Zobaník Tomáš | 2RZ0800 | C | Zobaníkovi | 22:06 | + 9:13 |
12. | Rýznar Petr | BFM0902 | C | SKOB Frýdek - Místek | 22:20 | + 9:27 |
13. | Kosíková Julie | VRB0750 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 22:30 | + 9:37 |
14. | Stiborová Blanka | VRB7651 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 22:43 | + 9:50 |
15. | Holušová Veronika | AOP1250 | C | Orientační Běh Opava | 24:26 | + 11:33 |
16. | Svačinková Berenika | VRB0452 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 24:53 | + 12:00 |
17. | Bjolek Vojtěch | BFM0901 | C | SKOB Frýdek - Místek | 26:00 | + 13:07 |
18. | Halátek Barnabáš | NNN1011 | C | Neregistrovaní | 26:55 | + 14:02 |
19. | Fuják Adam | HAV1200 | C | OB Havířov | 27:41 | + 14:48 |
20. | Berger Tomáš | MOV1002 | C | SKOB Ostrava | 27:59 | + 15:06 |
21. | Freith Kvido | BFM1601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 28:04 | + 15:11 |
22. | Kanokova Monika | OOP | C | TJ Opava | 28:54 | + 16:01 |
23. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 33:15 | + 20:22 |
24. | Rychlá Zuzana | SFM1050 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 34:43 | + 21:50 |
25. | Létalová Eva | NNN1055 | C | Neregistrovaní | 35:42 | + 22:49 |
26. | Hrubá Eliška | AOV1050 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 39:38 | + 26:45 |
27. | Brandštetter Patrik | MOV1000 | C | SKOB Ostrava | 42:01 | + 29:08 |
28. | Tichackova Karolina | NNN | C | Neregistrovaní | 43:35 | + 30:42 |
29. | Hrouza Jan | KRN1300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:10 | + 31:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Orientační Běh Opava | 19:43 | |
2. | Vébr Radek | HAV7103 | C | OB Havířov | 23:50 | + 4:07 |
3. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 23:53 | + 4:10 |
4. | Vébr Dominik | HAV9404 | C | OB Havířov | 25:03 | + 5:20 |
5. | Bíčánek Milan | TRI7701 | C | TJ TŽ Třinec | 26:04 | + 6:21 |
6. | Erben Martin | SOP9001 | C | OOB TJ Slezan Opava | 26:22 | + 6:39 |
7. | Zobaník Radek | 2RZ0200 | C | Zobaníkovi | 28:05 | + 8:22 |
8. | Kirschner David | TRI7500 | C | TJ TŽ Třinec | 28:13 | + 8:30 |
9. | Dorčáková Pavlína | 2CC | C | Dorčákovi | 28:39 | + 8:56 |
10. | Zobaník Michal | 2RZ9900 | C | Zobaníkovi | 28:53 | + 9:10 |
11. | Stoszková Jana | AOP8850 | C | Orientační Běh Opava | 29:19 | + 9:36 |
12. | Zahradníková Kateřina | BFM7751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 29:30 | + 9:47 |
13. | Dorčák Jan | 2CC7001 | C | Dorčákovi | 30:29 | + 10:46 |
14. | Válek Ivan | 2CC7003 | C | Dorčákovi | 30:51 | + 11:08 |
15. | Adamcikova Zdenka | NNN | C | Neregistrovaní | 31:22 | + 11:39 |
16. | Procnerová Eva | BFM7551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 31:27 | + 11:44 |
17. | Kavcová Lucie | NNN | C | Neregistrovaní | 31:35 | + 11:52 |
18. | Válek Jakub | 2CC7004 | C | Dorčákovi | 31:53 | + 12:10 |
19. | Procner Zdeněk | BFM7401 | C | SKOB Frýdek - Místek | 32:36 | + 12:53 |
20. | Tichackova Monika | NNN | C | Neregistrovaní | 33:36 | + 13:53 |
21. | Ikonomidis Jiří | KRN0 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 34:42 | + 14:59 |
22. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 35:27 | + 15:44 |
23. | Janyskova Alzbeta | SFM | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 36:10 | + 16:27 |
24. | Koťátková Barbora | SFM8651 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 36:26 | + 16:43 |
25. | Řeha Tomáš | BFM6702 | C | SKOB Frýdek - Místek | 37:25 | + 17:42 |
26. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | C | SKOB Horní Benešov | 38:35 | + 18:52 |
27. | Grygarova Eva | MOV | C | SKOB Ostrava | 39:21 | + 19:38 |
28. | Mrozková Olga | TRI7350 | C | TJ TŽ Třinec | 39:55 | + 20:12 |
29. | Fajkoš Lubomír | 2CC7005 | C | Dorčákovi | 40:20 | + 20:37 |
30. | Blažević Roman | LCE7301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:09 | + 21:26 |
31. | Tuharská Aneta | TRI7751 | C | TJ TŽ Třinec | 41:43 | + 22:00 |
32. | Poboril Milan | SOP | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:19 | + 22:36 |
32. | Poborilova Natalie | SOP | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:19 | + 22:36 |
34. | Dorčák Tomáš | 2CC7002 | C | Dorčákovi | 42:43 | + 23:00 |
35. | Vojvodík Rudolf | MOV0800 | C | SKOB Ostrava | 44:03 | + 24:20 |
36. | Vojvodíková Barbara | 7SC7550 | C | Neregistrovaní - MOV | 44:05 | + 24:22 |
37. | Nováková Lenka | BFM7852 | C | SKOB Frýdek - Místek | 45:35 | + 25:52 |
38. | Ledabylová Alena | HOB5551 | C | SKOB Horní Benešov | 48:59 | + 29:16 |
39. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 55:46 | + 36:03 |
40. | Koloczek Albin | MOV | C | SKOB Ostrava | 65:39 | + 45:56 |
41. | Matloch Ales | BFM | C | SKOB Frýdek - Místek | 69:23 | + 49:40 |
Chudík Michael | BFM7103 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |