Výsledky závodu: Grand Prix Silesia Sprint

Datum:
21.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
1 : 5 000
Ředitel závodu:
Hadač Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Borunský Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Kostka Evžen
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55    
D10
1.10 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 19:50
2. Sedláčková Klára LCE0854 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:35 + 0:45
3. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 22:06 + 2:16
4. Levrincová Klára TAP0854 C KOB Tretra Praha 25:55 + 6:05
D12
1.20 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 12:40
2. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 16:44 + 4:04
3. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 17:31 + 4:51
4. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 20:07 + 7:27
5. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 25:15 + 12:35
D14
1.30 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 14:44
2. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 15:40 + 0:56
3. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 15:44 + 1:00
4. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 17:46 + 3:02
Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava DISK
D16
1.50 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 15:45
2. Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 24:13 + 8:28
D18
1.70 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 23:14
MS Stašková Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno 45:41 + 22:27
MS Štrosová Jana MOV0051 C SKOB Ostrava 31:43 + 8:29
D21
1.90 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 24:37
2. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 25:29 + 0:52
3. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:26 + 3:49
4. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 29:45 + 5:08
5. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 32:35 + 7:58
6. Czerkawska Urszula 51P6250 C UKS Sparta Czyżowice 48:10 + 23:33
7. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 54:08 + 29:31
D35
1.80 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sliwczyňska Ilona 1DP7850 C Team 360 22:34
2. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 26:11 + 3:37
3. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 29:51 + 7:17
4. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 32:47 + 10:13
5. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 46:06 + 23:32
D45
1.70 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 21:45
2. Trykozko Urszula 53P6951 C Team 360° 34:17 + 12:32
3. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 42:11 + 20:26
D55
1.50 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 21:40
2. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 25:39 + 3:59
3. Wojarska Kamilla 2KP6050 C Bielsko-Biala O-Team 36:29 + 14:49
4. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 40:42 + 19:02
H10
1.10 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 13:29
2. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 14:01 + 0:32
3. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 14:39 + 1:10
4. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 17:25 + 3:56
5. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 18:39 + 5:10
6. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 18:43 + 5:14
7. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 18:56 + 5:27
Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H12
1.30 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 24:25
2. Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 32:12 + 7:47
3. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 34:10 + 9:45
H14
1.40 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 17:38
2. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 18:51 + 1:13
3. Krček Jan AOP0500 B Orientační Běh Opava 21:08 + 3:30
4. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 25:58 + 8:20
5. Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 37:51 + 20:13
H16
1.70 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 25:54
2. Biolik Emil 46P0300 C Trackcourse 31:25 + 5:31
Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H18
1.80 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 35:20
2. Hanuš Jaroslav HOB0001 C SKOB Horní Benešov 69:21 + 34:01
H21
2.10 km, 95 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 15:37
2. Galicz Karol 27P8600 C BKS Wataha Warszawa 18:04 + 2:27
3. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 21:11 + 5:34
4. Pilkowski Tadeusz 23P9001 C OK!Sport Warszawa 22:27 + 6:50
5. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 22:40 + 7:03
6. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 23:10 + 7:33
7. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 25:53 + 10:16
8. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 28:19 + 12:42
9. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 30:57 + 15:20
10. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 34:02 + 18:25
11. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 40:27 + 24:50
12. Stanovský Michal MOV9300 C SKOB Ostrava 52:58 + 37:21
Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno DISK
Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov DISK
Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha DISK
MS Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 20:24 + 4:47
MS Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava DISK
H35
2.00 km, 90 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 23:52
2. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 24:01 + 0:09
3. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 26:14 + 2:22
4. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:01 + 3:09
5. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 29:44 + 5:52
6. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:22 + 11:30
7. Czerkawski Waclaw 51P6000 C UKS Sparta Czyżowice 44:30 + 20:38
8. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 44:51 + 20:59
H45
1.80 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 18:55
2. Urbaniak Krzysztof 58P6700 C Ks Spójnia Warszawa 21:20 + 2:25
3. Bartczak Jaroslaw 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 24:33 + 5:38
4. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 27:30 + 8:35
5. Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava 48:01 + 29:06
6. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 59:14 + 40:19
MS Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:55 + 19:00
H55
1.60 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team 19:01
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 21:40 + 2:39
3. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 22:15 + 3:14
4. Hones Sepp 26A5400 C HSV Ried 24:34 + 5:33
5. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 26:18 + 7:17
6. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 27:00 + 7:59
7. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 31:41 + 12:40
8. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 31:45 + 12:44
9. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 41:24 + 22:23