Výsledky závodu: Bohemia orienteering - E3

Kategorie: D21B

Datum:
26.07.2019
Místo konání:
Radvanec
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš - R1
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Matouš - R3
JURY:
Mrázek Jan, Polák Jaroslav, Škvor Martin
Protokol:
Závod proběhl za velmi teplého počasí , v cíli bylo ošetřeno několik desítek drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
D21B
4.00 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5234
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 43:06 5512
2. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:29 + 3:23 5123
3. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:57 + 3:51 5069
4. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 47:56 + 4:50 4956
5. Fürstová Anna LLI9854 C LOK-o Liberec 48:53 + 5:47 4847
6. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 49:00 + 5:54 4833
7. Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 50:14 + 7:08 4691
8. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 50:35 + 7:29 4651
9. Balcarová Barbora LLI9751 C LOK-o Liberec 52:11 + 9:05 4467
10. Wartbichler Gisa 1228905 122 HSV OL WIENER NEUSTADT 52:41 + 9:35
11. Čechová Lenka N019001 N01 NEREGISTR. VSETÍN 53:13 + 10:07
12. Kutáčová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 53:47 + 10:41 4283
13. Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 54:57 + 11:51 4149
14. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 55:51 + 12:45 4045
15. Dénes Orsolya 4019506 401 KALOCSAI TERM. TSE 55:56 + 12:50
16. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 59:02 + 15:56 3679
17. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 60:02 + 16:56 3564
18. Liskány Krisztina 3938809 393 TIPO OC BUDAPEST 60:21 + 17:15
19. Žuchová Daniela TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:55 + 17:49 3463
20. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 61:19 + 18:13 3417
21. Smolová Anna N038401 N03 NEREGISTR. OB ŠTÍPA 77:42 + 34:36
22. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 78:15 + 35:09 1469
23. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 84:48 + 41:42 716