Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
31.03.2019
Místo konání:
Kvílice
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Kejkol 2019 - Horka
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
Protokol:
Opravené výsledky
H21L
5.87 km, 170 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8076
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 33:33 8190
2. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 33:38 + 0:05 8170
3. Semerád Antonín PGP9807 SK Praga 34:54 + 1:21 7869
4. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 35:25 + 1:52 7747
5. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 35:33 + 2:00 7715
6. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 35:52 + 2:19 7640
7. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 36:07 + 2:34 7580
8. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 36:57 + 3:24 7383
9. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 37:06 + 3:33 7347
10. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 37:07 + 3:34 7343
11. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 37:25 + 3:52 7272
12. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 37:51 + 4:18 7169
12. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 37:51 + 4:18 7169
14. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 38:05 + 4:32 7114
15. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 39:20 + 5:47 6817
16. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 39:29 + 5:56 6781
17. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 39:44 + 6:11 6722
18. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 40:48 + 7:15 6469
19. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 40:58 + 7:25 6429
20. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 41:00 + 7:27 6421
21. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 41:16 + 7:43 6358
22. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 41:23 + 7:50 6330
23. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 41:25 + 7:52 6323
24. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 41:28 + 7:55 6311
25. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 41:42 + 8:09 6255
26. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 41:48 + 8:15 6232
26. Janas Petr PGP0200 SK Praga 41:48 + 8:15 6232
28. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 41:53 + 8:20 6212
29. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:20 + 8:47 6105
30. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 42:26 + 8:53 6081
31. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 42:37 + 9:04 6038
32. Janas Petr PGP7106 SK Praga 43:11 + 9:38 5903
33. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 43:12 + 9:39 5899
34. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 43:38 + 10:05 5796
35. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 43:43 + 10:10 5777
36. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 44:17 + 10:44 5642
37. Fujáček Jan SJC7506 Sportcentrum Jičín 44:27 + 10:54 5603
38. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 44:37 + 11:04 5563
39. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 44:39 + 11:06 5555
40. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 44:57 + 11:24 5484
41. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 45:06 + 11:33 5448
42. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 45:07 + 11:34 5444
43. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:32 + 11:59 5345
44. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 45:41 + 12:08 5310
45. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 45:55 + 12:22 5254
46. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:01 + 12:28 5231
47. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 46:10 + 12:37 5195
48. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 46:48 + 13:15 5045
49. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 46:56 + 13:23 5013
50. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 46:58 + 13:25 5005
51. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 47:30 + 13:57 4879
52. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 47:58 + 14:25 4768
53. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 48:04 + 14:31 4744
54. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 48:37 + 15:04 4614
55. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 48:44 + 15:11 4586
56. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 48:53 + 15:20 4550
57. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:54 + 15:21 4546
58. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 49:06 + 15:33 4499
59. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:07 + 15:34 4495
60. Strašák Tomáš DKP8204 Oddíl OB Kotlářka 50:04 + 16:31 4270
61. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 50:09 + 16:36 4250
62. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 50:12 + 16:39 4238
63. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 50:25 + 16:52 4186
64. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 52:14 + 18:41 3755
65. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 52:32 + 18:59 3684
66. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 52:49 + 19:16 3617
67. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 52:58 + 19:25 3581
68. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 53:36 + 20:03 3431
69. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 54:25 + 20:52 3237
70. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 54:49 + 21:16 3142
71. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 55:33 + 22:00 2968
72. Semík Jan VSP6507 USK Praha 56:28 + 22:55 2751
73. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 59:53 + 26:20 1940
74. Sládeček Petr RIC7702 OB Říčany 69:58 + 36:25 0
75. Maška Marek MKP8800 SK GORDIC Praha Kačerov 71:36 + 38:03 0
76. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 81:31 + 47:58 0
Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha DISK 0
Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice DISK 0