Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Orientační Běh Opava | 19:46 | |
2. | Pachmannová Bára | AOP0351 | B | Orientační Běh Opava | 21:37 | + 1:51 |
3. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 22:57 | + 3:11 |
4. | Hájková Petra | KYL9350 | C | SK SP Kylešovice | 23:55 | + 4:09 |
5. | Horáčková Vladimíra | MOV7750 | C | SKOB Ostrava | 24:10 | + 4:24 |
6. | Podmolová Vendula | AOP8252 | C | Orientační Běh Opava | 24:17 | + 4:31 |
7. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 24:57 | + 5:11 |
8. | Librová Lucie | AOP8050 | C | Orientační Běh Opava | 25:40 | + 5:54 |
9. | Válková Zuzana | SOP8852 | C | OOB TJ Slezan Opava | 26:04 | + 6:18 |
10. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 26:20 | + 6:34 |
11. | Gruchalová Lucie | NNN | C | Neregistrovaní | 26:30 | + 6:44 |
12. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 27:11 | + 7:25 |
13. | Gřešková Jana | 0010001 | C | 001 - SK Radslavice | 31:38 | + 11:52 |
14. | Černohorská Alena | AOP7652 | C | Orientační Běh Opava | 33:32 | + 13:46 |
15. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Orientační Běh Opava | 35:55 | + 16:09 |
16. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | C | Orientační Běh Opava | 42:07 | + 22:21 |
17. | Gilíková Marie | NNN | C | Neregistrovaní | 45:52 | + 26:06 |
18. | Haluzová Štěpánka | SBR0450 | C | SKOB Bruntál | 52:19 | + 32:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubová Ela | AOP | C | Orientační Běh Opava | 25:43 | |
2. | Holušová Veronika | AOP1250 | C | Orientační Běh Opava | 25:57 | + 0:14 |
3. | Štroblová Michaela | AOP | C | Orientační Běh Opava | 28:19 | + 2:36 |
4. | Paterovi | AOP | C | Orientační Běh Opava | 29:50 | + 4:07 |
5. | Mertová Sofie | OOP | C | TJ Opava | 37:09 | + 11:26 |
6. | Mertová Elen | OOP | C | TJ Opava | 37:14 | + 11:31 |
7. | Němčanská Eva | OOP | C | TJ Opava | 59:52 | + 34:09 |
8. | Kotůlková Dorota | AOP1150 | C | Orientační Běh Opava | 61:50 | + 36:07 |
Babicová Anna | OOP | C | TJ Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 19:06 | |
2. | Kotůlková Martina | AOP0650 | C | Orientační Běh Opava | 40:30 | + 21:24 |
3. | Červenková Eliška | SOP0751 | C | OOB TJ Slezan Opava | 85:02 | + 65:56 |
Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gallo Natálie | AOP0652 | B | Orientační Běh Opava | 24:49 | |
2. | Mitášová Barbora | SOP0651 | C | OOB TJ Slezan Opava | 50:27 | + 25:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Iveta | KYL6350 | C | SK SP Kylešovice | 25:29 | |
2. | Vlachová Dita | SBR7750 | C | SKOB Bruntál | 26:42 | + 1:13 |
3. | Kotůlková Veronika | AOP7851 | C | Orientační Běh Opava | 37:50 | + 12:21 |
4. | Krčková Lenka | AOP7751 | C | Orientační Běh Opava | 39:21 | + 13:52 |
5. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 56:23 | + 30:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 15:12 | |
2. | Valík Tomáš | AOP0001 | A | Orientační Běh Opava | 16:23 | + 1:11 |
3. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 16:30 | + 1:18 |
4. | Hadač Filip | AOP9301 | C | Orientační Běh Opava | 17:42 | + 2:30 |
5. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 17:43 | + 2:31 |
5. | Gilík Marek | SOP9904 | B | OOB TJ Slezan Opava | 17:43 | + 2:31 |
7. | Schuster Martin | AOP6502 | C | Orientační Běh Opava | 20:29 | + 5:17 |
8. | Hájek Václav | KYL9800 | C | SK SP Kylešovice | 20:40 | + 5:28 |
9. | Fréhar Pavel | AOP6600 | C | Orientační Běh Opava | 22:45 | + 7:33 |
10. | Smolka Ondřej | SOP8612 | C | OOB TJ Slezan Opava | 23:22 | + 8:10 |
11. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 24:41 | + 9:29 |
12. | Černohorský Martin | AOP7500 | C | Orientační Běh Opava | 26:32 | + 11:20 |
13. | Pospíšil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 27:36 | + 12:24 |
14. | Valušek Jiří | KYL9000 | C | SK SP Kylešovice | 29:30 | + 14:18 |
15. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Orientační Běh Opava | 30:39 | + 15:27 |
16. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 38:41 | + 23:29 |
17. | Fréhar Benjamin | AOP0400 | C | Orientační Běh Opava | 38:49 | + 23:37 |
Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němčanský Ondřej | OOP | C | TJ Opava | 20:06 | |
2. | Šamárek Adam | NNN | C | Neregistrovaní | 24:13 | + 4:07 |
3. | Kotůlek Vít | AOP1301 | C | Orientační Běh Opava | 24:58 | + 4:52 |
4. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 27:05 | + 6:59 |
5. | Halátek Barnabáš | AOP1102 | C | Orientační Běh Opava | 31:01 | + 10:55 |
6. | Pravda Martin | AOP | C | Orientační Běh Opava | 32:28 | + 12:22 |
7. | Pravda Jindřich | AOP | C | Orientační Běh Opava | 43:39 | + 23:33 |
8. | Uvíra Matěj | NNN | C | Neregistrovaní | 47:28 | + 27:22 |
9. | Válka Jan | SOP1701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 50:52 | + 30:46 |
Podmol Ondřej | AOP1300 | C | Orientační Běh Opava | DISK | ||
Liber Václav | AOP1000 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 16:20 | |
2. | Černohorský Jan | AOP0704 | C | Orientační Běh Opava | 29:15 | + 12:55 |
3. | Hlaváč Josef | OOP | C | TJ Opava | 38:37 | + 22:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krček Jan | AOP0500 | C | Orientační Běh Opava | 26:26 | |
2. | Černohorský Jakub | AOP0502 | C | Orientační Běh Opava | 35:21 | + 8:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 20:03 | |
2. | Krček Martin | AOP7302 | C | Orientační Běh Opava | 23:55 | + 3:52 |
3. | Hájek Marek | KYL6800 | C | SK SP Kylešovice | 24:46 | + 4:43 |
4. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 26:08 | + 6:05 |
5. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 27:57 | + 7:54 |
6. | Sonnek Miloš | AOP4801 | C | Orientační Běh Opava | 30:22 | + 10:19 |
7. | Salich Radomír | AOP7603 | C | Orientační Běh Opava | 32:12 | + 12:09 |
8. | Liber Vlastimil | AOP6402 | C | Orientační Běh Opava | 38:38 | + 18:35 |