Výsledky závodu: Zimní hradubická liga - krátká trať

Datum:
23.02.2020
Místo konání:
Hradec Králové, ZŠ Milady Horákové
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Na Plachtě, M 1: 7500, E 5 m, stav 2/2020, A4, bez obalu
Ředitel závodu:
Tichý Radomír
Hlavní rozhodčí:
Tichý Lubomír
Stavitel tratí:
Tichý Radomír
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     P    
D
4.00 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 29:20
2. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 32:24 + 3:04
3. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 32:53 + 3:33
4. Chudomelová Monika LPU9153 OK Lokomotiva Pardubice 33:09 + 3:49
5. Oľhavová Hana PGP9163 SK Praga 33:25 + 4:05
6. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 33:26 + 4:06
7. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 33:55 + 4:35
8. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 34:00 + 4:40
9. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 34:38 + 5:18
10. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 35:43 + 6:23
11. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 35:52 + 6:32
12. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 35:59 + 6:39
13. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 36:40 + 7:20
14. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 37:32 + 8:12
15. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 38:01 + 8:41
16. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 38:06 + 8:46
17. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 38:25 + 9:05
18. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 39:01 + 9:41
19. Šumberová Johana PHK0565 OK 99 Hradec Králové 39:03 + 9:43
20. Rážová Aneta PHK OK 99 Hradec Králové 39:44 + 10:24
21. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 40:06 + 10:46
22. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 40:23 + 11:03
23. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 40:53 + 11:33
24. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 40:57 + 11:37
25. Koblicová Milena VAM7651 OB Vamberk 42:46 + 13:26
26. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:53 + 13:33
27. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 42:56 + 13:36
28. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 43:03 + 13:43
29. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 43:09 + 13:49
30. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 44:22 + 15:02
31. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 44:28 + 15:08
32. Výchová Veronika SRK0557 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:28 + 16:08
33. Čechová Iva 40002 CZ - HK 46:50 + 17:30
34. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 47:46 + 18:26
35. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 49:12 + 19:52
36. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:19 + 21:59
37. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 51:32 + 22:12
38. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:58 + 23:38
39. Tučková Anna LPU0455 OK Lokomotiva Pardubice 53:13 + 23:53
40. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 55:09 + 25:49
41. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 56:56 + 27:36
42. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 57:55 + 28:35
43. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 58:17 + 28:57
44. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 59:10 + 29:50
45. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 61:54 + 32:34
46. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 66:20 + 37:00
47. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 68:59 + 39:39
48. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 80:41 + 51:21
49. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 89:38 + 60:18
Nekvapilová Karolína SHK8754 OK Slavia Hradec Králové DISK
Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové DISK
Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod DISK
Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Vörösová Markéta LPU7868 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Podlešáková Monika 80001 CZ - OK99 DISK
Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň DISK
DE
4.80 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 29:52
2. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 30:31 + 0:39
3. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 30:36 + 0:44
4. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 30:44 + 0:52
5. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 32:37 + 2:45
6. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 33:23 + 3:31
7. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:12 + 4:20
8. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 34:32 + 4:40
9. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 34:40 + 4:48
10. Losmanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 36:23 + 6:31
11. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 36:53 + 7:01
12. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 38:03 + 8:11
13. Brožková Tereza LPU0457 OK Lokomotiva Pardubice 38:50 + 8:58
14. Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové 39:05 + 9:13
15. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 39:37 + 9:45
16. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 39:46 + 9:54
17. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 41:07 + 11:15
18. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 41:23 + 11:31
19. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:43 + 11:51
20. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 42:20 + 12:28
21. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 43:00 + 13:08
22. Melicharová Zdeňka PHK7551 OK 99 Hradec Králové 43:54 + 14:02
23. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:47 + 14:55
24. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 45:18 + 15:26
25. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 45:51 + 15:59
26. Ďoubalíková Anna CHT9651 OOB SK Chrast 47:27 + 17:35
27. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 47:40 + 17:48
28. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 48:14 + 18:22
29. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 52:04 + 22:12
30. Mašatová Zora 110001 CZ - STS Český Brod 64:31 + 34:39
Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové DISK
Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Ďoubalíková Veronika CHT7351 OOB SK Chrast DISK
DK
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 20:27
2. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 21:45 + 1:18
3. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 23:17 + 2:50
4. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 24:28 + 4:01
5. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 24:37 + 4:10
6. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 25:50 + 5:23
7. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 26:28 + 6:01
8. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 28:38 + 8:11
9. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:33 + 10:06
10. Kvášovská Ludmila LTU0753 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:59 + 11:32
11. Kopecká Šárka DLP8350 OOB TJ Dukla Praha 32:07 + 11:40
12. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 32:12 + 11:45
13. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 32:50 + 12:23
14. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 36:11 + 15:44
15. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 38:02 + 17:35
16. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 42:38 + 22:11
17. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 43:14 + 22:47
18. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 47:19 + 26:52
19. Horklová Amálie LPU0958 OK Lokomotiva Pardubice 56:59 + 36:32
20. Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové 58:41 + 38:14
H
4.30 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 28:24
2. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 29:33 + 1:09
3. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 30:18 + 1:54
4. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 31:07 + 2:43
5. Podolský Petr SHK0507 OK Slavia Hradec Králové 31:27 + 3:03
6. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 31:47 + 3:23
7. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 31:59 + 3:35
8. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 34:04 + 5:40
9. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 34:06 + 5:42
10. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 34:23 + 5:59
11. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 34:26 + 6:02
12. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 34:54 + 6:30
13. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 36:03 + 7:39
14. Macháček Jiří 30001 CZ - HO Stěžery 36:05 + 7:41
14. Panáček Aleš SHK7604 OK Slavia Hradec Králové 36:05 + 7:41
16. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 36:23 + 7:59
16. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 36:23 + 7:59
18. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 36:26 + 8:02
19. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 36:44 + 8:20
20. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 37:09 + 8:45
21. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 37:23 + 8:59
22. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 37:58 + 9:34
23. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 38:05 + 9:41
24. Pozdílek Martin PHK7803 OK 99 Hradec Králové 38:10 + 9:46
25. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 38:11 + 9:47
26. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 38:42 + 10:18
27. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 38:49 + 10:25
28. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 38:55 + 10:31
29. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 39:52 + 11:28
30. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 39:53 + 11:29
31. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 39:55 + 11:31
32. Žemlička Jan LPU8303 OK Lokomotiva Pardubice 40:28 + 12:04
33. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 40:38 + 12:14
34. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 41:21 + 12:57
35. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:44 + 13:20
36. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 42:15 + 13:51
37. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 42:18 + 13:54
38. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 42:43 + 14:19
39. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:23 + 14:59
40. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 43:35 + 15:11
41. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 43:44 + 15:20
42. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 43:46 + 15:22
43. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 44:04 + 15:40
44. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 44:06 + 15:42
45. Thiemel Jiří TBM8905 KOS TJ Tesla Brno 44:08 + 15:44
46. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 44:13 + 15:49
47. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 44:21 + 15:57
48. Erbert Ladislav 100001 CZ - TJ Harant Pecka 45:22 + 16:58
49. Vízek Luděk SHK6001 OK Slavia Hradec Králové 45:43 + 17:19
50. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 46:23 + 17:59
51. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 46:38 + 18:14
52. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 47:04 + 18:40
53. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:21 + 19:57
54. Kerhát David LTU0403 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:24 + 20:00
55. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 48:25 + 20:01
56. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 48:40 + 20:16
57. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 49:13 + 20:49
58. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:12 + 23:48
59. Maršoun Petr SHK7303 OK Slavia Hradec Králové 54:05 + 25:41
60. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 55:52 + 27:28
61. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 55:59 + 27:35
62. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 57:33 + 29:09
63. Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady 58:17 + 29:53
64. Matějka Luboš SNA7602 TJ START Náchod 59:36 + 31:12
65. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 60:47 + 32:23
66. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 63:23 + 34:59
67. Krummer Jiří CHC7301 K.O.B. Choceň 72:18 + 43:54
68. Čičovský Jiří 10001 CZ - OK Lejšovka 118:13 + 89:49
Oberreiter Matyáš LPU0411 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové DISK
Sedláček David SRK0508 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové DISK
Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Vakant DISK
HE
5.30 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 29:45
2. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 29:50 + 0:05
3. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 30:34 + 0:49
4. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 31:35 + 1:50
5. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 31:43 + 1:58
6. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 31:46 + 2:01
7. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 31:51 + 2:06
8. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 31:58 + 2:13
9. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 33:04 + 3:19
10. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 34:06 + 4:21
11. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 34:14 + 4:29
12. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:26 + 4:41
13. Jiran Jan PHK7701 OK 99 Hradec Králové 35:50 + 6:05
14. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 35:57 + 6:12
15. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 36:19 + 6:34
16. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 36:32 + 6:47
17. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 36:44 + 6:59
18. Khýn Vítězslav TBM8304 KOS TJ Tesla Brno 37:16 + 7:31
19. Erlebach Michal STH8301 SK Studenec 37:51 + 8:06
20. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 38:29 + 8:44
21. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:58 + 9:13
22. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 39:17 + 9:32
23. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:25 + 9:40
24. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 40:26 + 10:41
25. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:02 + 11:17
26. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 41:05 + 11:20
27. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 41:25 + 11:40
28. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 42:20 + 12:35
29. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 42:30 + 12:45
30. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 42:54 + 13:09
31. Fátor Jan SHK7907 OK Slavia Hradec Králové 44:25 + 14:40
32. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 44:52 + 15:07
32. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 44:52 + 15:07
34. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 44:55 + 15:10
35. Oľhava Rastislav PGP8909 SK Praga 44:56 + 15:11
36. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 45:53 + 16:08
37. Leštínský Tomáš OAV7801 Orienteering Adventure 46:39 + 16:54
38. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 46:41 + 16:56
39. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 47:32 + 17:47
40. Hájek Jakub SHK9802 OK Slavia Hradec Králové 47:46 + 18:01
41. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 47:47 + 18:02
42. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 47:58 + 18:13
43. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 48:23 + 18:38
44. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 49:03 + 19:18
45. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 50:39 + 20:54
46. Greschler Luboš ASU7848 Magnus Orienteering 50:48 + 21:03
47. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 53:32 + 23:47
48. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 56:21 + 26:36
49. Kronika Miroslav 60001 CZ - SPORTeM.info 59:49 + 30:04
50. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 60:31 + 30:46
51. Daniel Čičovský 10002 CZ - OK Lejšovka 61:24 + 31:39
52. Lazák Jan LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutno 61:41 + 31:56
53. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 61:58 + 32:13
54. Zapletal Michal KUO7601 KOB Ústí nad Orlicí 68:47 + 39:02
Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Koblic Jan VAM7601 OB Vamberk DISK
Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové DISK
Tichý Lubomír SHK - OK Slavia Hradec Králové DISK
Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Klíž Michal DLP7500 OOB TJ Dukla Praha DISK
Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice DISK
HK
3.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 23:44
2. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 26:20 + 2:36
3. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 27:16 + 3:32
4. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 27:17 + 3:33
5. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 28:36 + 4:52
6. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 29:35 + 5:51
7. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 29:36 + 5:52
8. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 31:06 + 7:22
9. Štefanik Jan SHK0705 OK Slavia Hradec Králové 33:01 + 9:17
10. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 33:49 + 10:05
11. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:22 + 10:38
12. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 34:52 + 11:08
13. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 39:23 + 15:39
14. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 39:32 + 15:48
15. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 40:57 + 17:13
16. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 41:35 + 17:51
17. Zídek Jakub PHK0903 OK 99 Hradec Králové 45:36 + 21:52
18. Řoutil Matěj 50001 CZ - Neregistrován 46:51 + 23:07
Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové DISK
Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové DISK
Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady DISK
P
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zástava Marek SHK0908 OK Slavia Hradec Králové 19:05
2. Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové 20:50 + 1:45
3. Štefaniková Markéta SHK9998 OK Slavia Hradec Králové 21:15 + 2:10
4. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 22:48 + 3:43
5. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 23:30 + 4:25
6. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 23:31 + 4:26
7. Jedličková Michaela SHK1350 OK Slavia Hradec Králové 24:24 + 5:19
8. Beneda Jan 20001 CZ - SHK 25:06 + 6:01
9. Kraus Vojta SJC1303 Sportcentrum Jičín 25:49 + 6:44
10. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 26:02 + 6:57
11. Dytrychová Lucie SHK1055 OK Slavia Hradec Králové 26:38 + 7:33
12. Fiala Matyáš SHK1102 OK Slavia Hradec Králové 26:47 + 7:42
12. Hanslík Jaroslav SHK1107 OK Slavia Hradec Králové 26:47 + 7:42
14. Retka Jakub LTU1000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:00 + 7:55
15. Mayer Antonín SHK1206 OK Slavia Hradec Králové 27:29 + 8:24
16. Krátký Josef 70001 CZ - Hvězda Pardubice 28:25 + 9:20
17. Řehák Jan 90001 CZ - SJC 28:38 + 9:33
18. Částek Adam SHK1201 OK Slavia Hradec Králové 30:20 + 11:15
19. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 31:45 + 12:40
20. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 32:33 + 13:28
21. Kraus Jan SJC1003 Sportcentrum Jičín 32:47 + 13:42
22. Nekvapil Oskar SHK1500 OK Slavia Hradec Králové 33:44 + 14:39
23. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 33:51 + 14:46
24. Málková Dominika PHK OK 99 Hradec Králové 33:54 + 14:49
25. Pozdílková Kateřina PHK1251 OK 99 Hradec Králové 34:00 + 14:55
26. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 37:14 + 18:09
27. Štefanik Marek SHK1007 OK Slavia Hradec Králové 37:28 + 18:23
28. Macek Dan LPU - OK Lokomotiva Pardubice 38:01 + 18:56
29. Matesová Magdaléna DLP1250 OOB TJ Dukla Praha 38:40 + 19:35
30. Mates Matěj DLP1005 OOB TJ Dukla Praha 38:42 + 19:37
31. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 39:28 + 20:23
32. Kerhátová Lenka LTU7450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:31 + 20:26
33. Vrábel Ondřej PHK - OK 99 Hradec Králové 40:14 + 21:09
34. Nekvapil Marek SHK1600 OK Slavia Hradec Králové 40:25 + 21:20
35. Málková Karolína SHK - OK Slavia Hradec Králové 41:09 + 22:04
35. Jedlička Michal SHK1600 OK Slavia Hradec Králové 41:09 + 22:04
37. Čížek Antonín SHK1105 OK Slavia Hradec Králové 41:15 + 22:10
38. Šumberová Gabriela PHK1058 OK 99 Hradec Králové 46:51 + 27:46
39. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 47:02 + 27:57
40. Jiranová Veronika PHK1452 OK 99 Hradec Králové 50:16 + 31:11
Částek Filip SHK1006 OK Slavia Hradec Králové DISK