Logo
Datum:
05.12.2020
Místo konání:
Praha Braník
Pořadatel:
MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
SSP - SK Stopa Praha
Mapa:
Ředitel závodu:
Koč Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Koč Zdeněk - R2
Kategorie:
A     B     C     D    

A

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 42:27
2. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 43:19 + 0:52
3. Pospíšilová Majka DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 44:24 + 1:57
4. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 44:38 + 2:11
5. Boháč Matěj 45:16 + 2:49
6. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 45:32 + 3:05
7. Trojan Karel 45:43 + 3:16
8. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 46:48 + 4:21
9. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 47:15 + 4:48
10. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 47:17 + 4:50
11. Novák Dan DOK8700 OK Doksy 47:22 + 4:55
12. Hegner Filip SPC8108 SPORTICUS team 47:39 + 5:12
13. Škrabálek Jan 47:46 + 5:19
14. Slabý Jiří 48:21 + 5:54
15. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 49:00 + 6:33
16. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 50:05 + 7:38
17. Martanová Elin TUR0253 OOB TJ Turnov 50:12 + 7:45
18. Sedláček Jaroslav DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 50:14 + 7:47
19. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 50:26 + 7:59
20. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 50:58 + 8:31
21. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 52:46 + 10:19
22. Fučík Martin 53:10 + 10:43
23. Dvořáček Dan 53:25 + 10:58
24. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 53:27 + 11:00
25. Martanová Lea TUR0555 OOB TJ Turnov 53:46 + 11:19
26. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 53:46 + 11:19
27. Meznik Vladimir 53:58 + 11:31
28. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 54:08 + 11:41
29. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 54:22 + 11:55
30. Pecoldová Pavlína 55:28 + 13:01
31. Ledinsky Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 55:39 + 13:12
32. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 56:36 + 14:09
33. Svoboda Jirka DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 56:37 + 14:10
34. Černý Ondřej 56:58 + 14:31
35. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 57:21 + 14:54
36. Zýka Vít 57:41 + 15:14
37. Baciák Pavel 59:23 + 16:56
38. Pangrácová Marie 59:34 + 17:07
39. Tichý Hubert DKP 0600 Oddíl OB Kotlářka 59:39 + 17:12
40. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 59:42 + 17:15
41. Hejna Martin 59:52 + 17:25
42. Přibík Martin PGP7406 SK Praga 59:56 + 17:29
43. Janeček Petr 60:06 + 17:39
44. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 60:30 + 18:03
45. Klíma Kamil 61:21 + 18:54
46. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 61:46 + 19:19
47. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 61:47 + 19:20
48. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 61:56 + 19:29
49. Typltová Hana DKP8760 Oddíl OB Kotlářka 62:06 + 19:39
50. Zach Jaroslav 62:12 + 19:45
51. Zachová Lucie 62:12 + 19:45
52. Bém Robert EKP 7703 VŠTJ Ekonom Praha 62:49 + 20:22
53. Vít Jakub 63:30 + 21:03
54. Kopečný Mojmír TAP6402 KOB Tretra Praha 63:51 + 21:24
55. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 64:30 + 22:03
56. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 64:35 + 22:08
57. Dlask Matěj 64:53 + 22:26
58. Stejskalová Tereza 65:05 + 22:38
59. Jeffer Tomáš 66:21 + 23:54
60. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 66:53 + 24:26
61. Stepanov Ilja 67:14 + 24:47
62. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 67:33 + 25:06
63. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 68:45 + 26:18
64. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 68:57 + 26:30
65. Slavík Viktor PGP6301 SK Praga 69:18 + 26:51
66. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 69:23 + 26:56
67. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 69:36 + 27:09
68. Hora Michal 69:39 + 27:12
69. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 70:06 + 27:39
70. Gabryšová Tereza 71:02 + 28:35
71. Bémová Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 71:35 + 29:08
72. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:38 + 33:11
73. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 76:18 + 33:51
74. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 76:46 + 34:19
75. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 77:59 + 35:32
76. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 77:59 + 35:32
77. Machová Kamila 79:00 + 36:33
78. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 79:40 + 37:13
79. Hric Jan MFP6300 Matfyz Praha 79:58 + 37:31
80. Troha Tinkara 80:00 + 37:33
81. Pavlů Jarda dce6100 87:34 + 45:07
82. Toušek Miloslav MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov 88:23 + 45:56
83. Vavrušová Helena TAP6152 KOB Tretra Praha 90:31 + 48:04
84. Petrová Martina 90:42 + 48:15
85. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 94:02 + 51:35
86. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 95:06 + 52:39
87. Izák Pavel 98:16 + 55:49
88. Dlask Kašpar 103:00 + 60:33
89. Vítová Jana 104:00 + 61:33
90. Vít Igor 110:00 + 67:33
Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

B

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 41:27
2. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 42:44 + 1:17
3. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 45:24 + 3:57
4. Albl Slávek Lme7600 49:00 + 7:33
5. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 50:07 + 8:40
6. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 50:21 + 8:54
7. Blahůt 52:01 + 10:34
8. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:51 + 15:24
9. Beitlerová Hana DKP8761 Oddíl OB Kotlářka 57:03 + 15:36
10. Večerka Daniel 57:58 + 16:31
11. Šindelka Antonín DLP7201 OOB TJ Dukla Praha 59:35 + 18:08
12. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 61:00 + 19:33
13. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 62:48 + 21:21
14. Strnad Jakub DLP0701 OOB TJ Dukla Praha 64:15 + 22:48
15. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 66:25 + 24:58
16. Petricek Martin MKP8000 SK GORDIC Praha Kačerov 66:34 + 25:07
17. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 67:01 + 25:34
18. Paulů Robert 67:42 + 26:15
19. Janík Vlastislav 69:03 + 27:36
20. Ledinsky Matej DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 72:26 + 30:59
21. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 72:38 + 31:11
22. Kobosová Klára 73:42 + 32:15
23. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 74:22 + 32:55
24. Blahůtová 79:23 + 37:56
25. Burgr Richard MKP8402 SK GORDIC Praha Kačerov 79:40 + 38:13
26. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 92:43 + 51:16
27. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:22 + 54:55
28. Haňkovská Jana SSP4050 SK Stopa Praha 103:27 + 62:00
29. Valášek Josef SCP 4501 OK Sparta Praha 106:53 + 65:26
Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK

C

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 30:11
2. Koudelka Jaromír 31:00 + 0:49
3. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 32:34 + 2:23
4. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 33:18 + 3:07
5. Alblová Lucie Lme7555 39:50 + 9:39
6. Zýka Prokop 42:53 + 12:42
7. Paulů Markéta 43:29 + 13:18
8. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 44:03 + 13:52
9. Janečková Markéta 44:13 + 14:02
10. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 44:26 + 14:15
11. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 47:10 + 16:59
12. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 48:12 + 18:01
13. Neumann Zbyněk LME5300 SK Los Mělník 49:31 + 19:20
14. Ticha Dagmar DKP 7250 Oddíl OB Kotlářka 49:38 + 19:27
15. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 51:48 + 21:37
16. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 51:58 + 21:47
17. Exner Tomáš ASP0807 52:19 + 22:08
18. Míth Jaroslav MKP SK GORDIC Praha Kačerov 52:45 + 22:34
19. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 53:14 + 23:03
20. Nedas Dušan 54:10 + 23:59
21. Hlaváčová Jarka MFP6050 Matfyz Praha 54:19 + 24:08
22. Linková Eugenie DKP5951 Oddíl OB Kotlářka 54:25 + 24:14
23. Exnerová Petra ASP1151 56:46 + 26:35
24. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 57:40 + 27:29
25. Horova Lenka 58:00 + 27:49
26. Mašková Zuzana MKP7050 SK GORDIC Praha Kačerov 58:11 + 28:00
27. Šichová Jaroslava 59:13 + 29:02
28. Ledinska Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 59:18 + 29:07
29. Šrůtová Marcela PGP6351 SK Praga 60:30 + 30:19
30. Dlask Kryšpín 61:00 + 30:49
31. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 61:35 + 31:24
32. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 62:28 + 32:17
33. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 63:18 + 33:07
34. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 68:42 + 38:31
35. Topol Milan 76:39 + 46:28
36. Topolová Kateřina 76:39 + 46:28
37. Paukert Milan TJP 5000 TJ Sokol Troja 77:37 + 47:26
38. Nosál Stanislav LBE 4600 TJ Lokomotiva Beroun 77:43 + 47:32
39. Burgr Adam MKP1100 SK GORDIC Praha Kačerov 78:12 + 48:01
40. Drvotová Klára 80:50 + 50:39
41. Hudiková Michaela 80:50 + 50:39
42. Korbasová Týnka 80:50 + 50:39
43. Korbasová Veronika 80:50 + 50:39
44. Korbasová Dominika 80:50 + 50:39
45. Sich Jaroslav 80:50 + 50:39
46. Slavíček Tomáč 80:50 + 50:39
47. Slavíčková Stella 80:57 + 50:46
48. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 84:52 + 54:41
49. Attl Vladimír 96:32 + 66:21
Horký Milan VIP6101 SK VIPrahlo DISK
Šimková Gabriela DISK

D

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 15:24
2. Austerlitz Jan 19:22 + 3:58
3. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 20:27 + 5:03
4. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 22:29 + 7:05
5. Míthová Klára MKP SK GORDIC Praha Kačerov 22:37 + 7:13
6. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 22:48 + 7:24
7. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 23:00 + 7:36
8. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 23:03 + 7:39
9. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 24:22 + 8:58
10. Narendra Dominik MKP1000 SK GORDIC Praha Kačerov 26:12 + 10:48
11. Zemánek Štěpán MKP1201 SK GORDIC Praha Kačerov 28:03 + 12:39
12. Austerlitz David 28:50 + 13:26
13. Svaty Filip PGP1101 SK Praga 28:56 + 13:32
14. Svatá Ivana PGP7652 SK Praga 29:03 + 13:39
15. Vaněk Péťa ZBP1200 OOB SK Zbraslav 29:22 + 13:58
16. Tomešová Evelína SJC1151 Sportcentrum Jičín 30:03 + 14:39
17. Proxová Veronika RIC1350 OB Říčany 30:15 + 14:51
18. Blahůtová Alžběta MKP0901 SK GORDIC Praha Kačerov 31:00 + 15:36
19. Blahůt Jan MKP1300 SK GORDIC Praha Kačerov 31:11 + 15:47
20. Šťovíček Jan DKP1012 Oddíl OB Kotlářka 31:48 + 16:24
21. Paulů Max 31:50 + 16:26
22. Opletal Jakub MKP0900 SK GORDIC Praha Kačerov 32:09 + 16:45
23. Hejsek Jakub NA 33:09 + 17:45
24. Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 37:23 + 21:59
25. Hercubová Dominika MKP SK GORDIC Praha Kačerov 37:56 + 22:32
26. Hora Vit 38:00 + 22:36
27. Zýka Erik 40:48 + 25:24
28. Vyskočil Vít 40:50 + 25:26
29. Horova Vendula 46:57 + 31:33
30. Nedbalová Klára MFP0850 Matfyz Praha 47:08 + 31:44
31. Nedbalová Magdalena MFP1053 Matfyz Praha 47:12 + 31:48
32. Suchanová Nella MKP SK GORDIC Praha Kačerov 54:43 + 39:19
33. Dlask Kvído 55:00 + 39:36
34. Šťovíček Filip DKP1207 Oddíl OB Kotlářka 56:58 + 41:34
35. Petříček Radek MKP SK GORDIC Praha Kačerov 68:03 + 52:39
36. Petříčková Markétka MKP SK GORDIC Praha Kačerov 68:52 + 53:28
37. Holeček Marek MKP1200 SK GORDIC Praha Kačerov 69:22 + 53:58
38. Kobera Matyáš MKP1101 SK GORDIC Praha Kačerov 69:25 + 54:01
39. Šrůta Pavel ASP3801 71:05 + 55:41
40. Pospíšilová Rebeka DKP1717 Oddíl OB Kotlářka 90:00 + 74:36
Černá Jitka DISK