Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smolíková Adéla | OPI1150 | Orientační sporty Písek | 60:57 | ||
MS | Kopecká Zuzana | OPI1050 | Orientační sporty Písek | 31:15 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Legátová Alice | VTA0952 | SC vebr-sport | 17:43 | ||
2. | Sobotková Lada | OPI0951 | Orientační sporty Písek | 18:51 | + 1:08 | |
3. | Novotná Barbora | VTA0957 | SC vebr-sport | 21:53 | + 4:10 | |
4. | Velátová Tereza | OPI0953 | Orientační sporty Písek | 22:31 | + 4:48 | |
5. | Rybáková Ella | VTA0951 | SC vebr-sport | 25:45 | + 8:02 | |
6. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:08 | + 24:25 | |
7. | Kůrková Ema | VTA1053 | SC vebr-sport | 54:59 | + 37:16 | |
Jarošová Linda | VCB0950 | OB České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 24:47 | ||
2. | Zemanová Barbora | KRE0750 | OOB TJ Sokol Křemže | 41:04 | + 16:17 | |
3. | Velátová Lucie | OPI0750 | Orientační sporty Písek | 51:15 | + 26:28 | |
4. | Maršíková Lucie | KRE0850 | OOB TJ Sokol Křemže | 53:16 | + 28:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 40:25 | ||
2. | Pazderníková Petra | OPI0651 | Orientační sporty Písek | 50:34 | + 10:09 | |
Hendrychová Veronika | KRE0650 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnoštová Veronika | VSP0450 | USK Praha | 31:42 | ||
2. | Počtová Klára | OPI0453 | Orientační sporty Písek | 42:46 | + 11:04 | |
3. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 48:52 | + 17:10 | |
4. | Náměstková Radka | EKP0353 | VŠTJ Ekonom Praha | 73:47 | + 42:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bečvářová Markéta | OPI0250 | Orientační sporty Písek | 60:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 41:05 | 2794 | ||
2. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 44:11 | + 3:06 | 2612 | |
3. | Rücklová Alena | VCB8150 | OB České Budějovice | 47:29 | + 6:24 | 2417 | |
4. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | SK Praga | 54:17 | + 13:12 | 2016 | |
5. | Rudová Anna | VTA0051 | SC vebr-sport | 70:18 | + 29:13 | 1073 | |
6. | Kršková Lenka | VCB8851 | OB České Budějovice | 71:51 | + 30:46 | 981 | |
7. | Račanová Jana | OPI0054 | Orientační sporty Písek | 75:03 | + 33:58 | 793 | |
Gottfriedová Adéla | VCB9755 | OB České Budějovice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Málková Šárka | CST8351 | OB Strakonice | 44:48 | ||
2. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 49:41 | + 4:53 | |
3. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:55 | + 8:07 | |
4. | Fialová Irena | KRE7950 | OOB TJ Sokol Křemže | 65:27 | + 20:39 | |
5. | Smolíková Lenka | OPI8051 | Orientační sporty Písek | 72:19 | + 27:31 | |
Kopecká Květa | OPI8050 | Orientační sporty Písek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | USK Praha | 34:49 | ||
2. | Náměstková Veronika | EKP7351 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:44 | + 2:55 | |
3. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 38:04 | + 3:15 | |
4. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 38:40 | + 3:51 | |
5. | Rožková Petra | RIC7575 | OB Říčany | 39:44 | + 4:55 | |
6. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 46:41 | + 11:52 | |
7. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 49:05 | + 14:16 | |
8. | Velátová Jana | OPI7350 | Orientační sporty Písek | 52:06 | + 17:17 | |
9. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 52:30 | + 17:41 | |
10. | Svobodová Martina | VTA7151 | SC vebr-sport | 52:54 | + 18:05 | |
11. | Zámečníková Jitka | 0030001 | Zámečníci | 54:03 | + 19:14 | |
12. | Hojdarová Alena | VCB7358 | OB České Budějovice | 57:20 | + 22:31 | |
13. | Bečvářová Ladislava | 0020001 | Písek | 58:10 | + 23:21 | |
14. | Sobotková Lenka | OPI7401 | Orientační sporty Písek | 63:41 | + 28:52 | |
15. | Brossaud Petra | VCB7450 | OB České Budějovice | 67:30 | + 32:41 | |
Jarošová Irena | VCB7551 | OB České Budějovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 29:06 | ||
2. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 36:03 | + 6:57 | |
3. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 37:52 | + 8:46 | |
4. | Soudková Alena | TCB5851 | SK Technik České Budějovice | 46:45 | + 17:39 | |
5. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 72:16 | + 43:10 | |
Ledvinová Jana | 0010002 | Chrobkov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 55:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalábová Kateřina | 25:09 | ||||
2. | Jelínková Mariana | VCB1051 | OB České Budějovice | 26:31 | + 1:22 | |
3. | Holubová Kristýna | 27:49 | + 2:40 | |||
4. | Holubová Karolína | 28:02 | + 2:53 | |||
5. | Smolíková Kateřina | 29:09 | + 4:00 | |||
6. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:27 | + 5:18 | |
7. | Pižanowská Elena | OPI0789 | Orientační sporty Písek | 34:00 | + 8:51 | |
8. | Holubová Barbora | 39:09 | + 14:00 | |||
9. | Říhová Anna | OPI1199 | Orientační sporty Písek | 49:04 | + 23:55 | |
Cendelínová Eliška | OPI1398 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Drábková Elen | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janda Filip | OPI1100 | Orientační sporty Písek | 17:38 | ||
2. | Arnošt Daniel | VSP1200 | USK Praha | 20:02 | + 2:24 | |
3. | Kouba Mikuláš | OPI1202 | Orientační sporty Písek | 20:54 | + 3:16 | |
4. | Hulec František | KSH1101 | OB Kašperské Hory | 22:32 | + 4:54 | |
5. | Kotek Matěj | VTA1101 | SC vebr-sport | 31:40 | + 14:02 | |
6. | Brossaud Thomas | VCB1101 | OB České Budějovice | 35:52 | + 18:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peřina Martin | OPI0901 | Orientační sporty Písek | 22:18 | ||
2. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 22:36 | + 0:18 | |
3. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 24:30 | + 2:12 | |
4. | Troják Šimon | KRE0900 | OOB TJ Sokol Křemže | 25:19 | + 3:01 | |
5. | Kouba Jan | OPI1002 | Orientační sporty Písek | 26:33 | + 4:15 | |
6. | Míka Ondřej | VCB1003 | OB České Budějovice | 28:40 | + 6:22 | |
7. | Šmahel Tadeáš | OPI1000 | Orientační sporty Písek | 34:03 | + 11:45 | |
8. | Kozák Matěj | VCB0920 | OB České Budějovice | 36:22 | + 14:04 | |
9. | Babinský Julius | OPI0902 | Orientační sporty Písek | 43:29 | + 21:11 | |
10. | Chalupa Jáchym | OPI1001 | Orientační sporty Písek | 50:27 | + 28:09 | |
11. | Zahradil Andrej | OPI0903 | Orientační sporty Písek | 70:25 | + 48:07 | |
12. | Hojdar Jan | VCB0908 | OB České Budějovice | 72:55 | + 50:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 20:01 | ||
2. | Hrodek Ondřej Otto | OPI0701 | Orientační sporty Písek | 22:52 | + 2:51 | |
3. | Svoboda Jan | VTA0701 | SC vebr-sport | 30:01 | + 10:00 | |
4. | Pazderník Tomáš | OPI0800 | Orientační sporty Písek | 32:36 | + 12:35 | |
5. | Jaroš Jáchym | VCB0800 | OB České Budějovice | 43:03 | + 23:02 | |
6. | Chalupa Kryštof | OPI0802 | Orientační sporty Písek | 46:12 | + 26:11 | |
7. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 50:32 | + 30:31 | |
8. | Fiala Ondřej | KRE0800 | OOB TJ Sokol Křemže | 51:27 | + 31:26 | |
9. | Vačkář Štěpán | KRE0801 | OOB TJ Sokol Křemže | 56:35 | + 36:34 | |
10. | Jelínek Šimon | VCB0804 | OB České Budějovice | 66:34 | + 46:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | OB Říčany | 30:36 | ||
2. | Novisedlák Patrik | VTA0601 | SC vebr-sport | 46:33 | + 15:57 | |
3. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | Orientační sporty Písek | 53:20 | + 22:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dlouhý Matěj | VTA0302 | SC vebr-sport | 41:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaněk Adam | OPI0200 | Orientační sporty Písek | 76:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 41:30 | 3600 | ||
2. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 42:30 | + 1:00 | 3517 | |
3. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 43:02 | + 1:32 | 3472 | |
4. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 43:34 | + 2:04 | 3428 | |
5. | Rožek David | RIC7403 | OB Říčany | 45:21 | + 3:51 | 3279 | |
6. | Klimeš Petr | NNN9999 | Neregistrovaní | 45:48 | + 4:18 | ||
7. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 48:50 | + 7:20 | 2989 | |
8. | Šmahel Lukáš | 0060001 | Prachatice | 51:16 | + 9:46 | ||
9. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 53:54 | + 12:24 | 2567 | |
10. | Hulec Jakub | KSH8401 | OB Kašperské Hory | 66:05 | + 24:35 | 1551 | |
11. | Kosobud Dušan | VTA7201 | SC vebr-sport | 66:59 | + 25:29 | 1476 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 41:41 | ||
2. | Mareš Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 51:15 | + 9:34 | |
3. | Adam Roman | 0050001 | Bechyně | 53:04 | + 11:23 | |
4. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 60:24 | + 18:43 | |
Ruda Petr | VTA7301 | SC vebr-sport | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:08 | ||
2. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 43:58 | + 0:50 | |
3. | Zámečník Pavel | 0030002 | Zámečníci | 50:25 | + 7:17 | |
4. | Votruba Petr | CHT7502 | OOB SK Chrast | 57:36 | + 14:28 | |
5. | Janda Libor | OPI7500 | Orientační sporty Písek | 59:32 | + 16:24 | |
6. | Padrta Martin | KRE7502 | OOB TJ Sokol Křemže | 63:56 | + 20:48 | |
7. | Velát Vladimír | OPI7100 | Orientační sporty Písek | 69:44 | + 26:36 | |
8. | Jaroš Jakub | VCB7100 | OB České Budějovice | 73:25 | + 30:17 | |
9. | Novisedlák Dušan | VTA7501 | SC vebr-sport | 89:32 | + 46:24 | |
Hendrych František | KRE7301 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | |||
MS | kopecký martin | 41:06 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 37:53 | ||
2. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | Orientační sporty Písek | 42:04 | + 4:11 | |
3. | Soudek Vojtěch | TCB5601 | SK Technik České Budějovice | 46:21 | + 8:28 | |
4. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 48:17 | + 10:24 | |
5. | Ledvina Tomáš | 0010001 | Chrobkov | 55:07 | + 17:14 | |
6. | Honsa Luděk | ACB6301 | ABK České Budějovice - Šumava | 58:10 | + 20:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pazderník Jan | OPI1500 | Orientační sporty Písek | 22:38 | ||
2. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 23:46 | + 1:08 | |
3. | Kupcová Ada | CST1450 | OB Strakonice | 27:06 | + 4:28 | |
4. | Dundr Oldřich | 33:21 | + 10:43 | |||
5. | Cendelín Ondřej | 37:06 | + 14:28 | |||
6. | Bláha Bohouš | 40:07 | + 17:29 | |||
7. | Bláha Jarda | 41:06 | + 18:28 | |||
8. | Cendelínová Adélka | 47:57 | + 25:19 | |||
9. | Kupec Bartoloměj | CST1601 | OB Strakonice | 48:43 | + 26:05 | |
10. | Málková Antonie | CST1751 | OB Strakonice | 64:15 | + 41:37 | |
11. | Kršková Alžběta | VCB1751 | OB České Budějovice | 68:46 | + 46:08 | |
12. | Krška Antonín | VCB1800 | OB České Budějovice | 69:15 | + 46:37 | |
Váně Šimon | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký Jan | OPI1301 | Orientační sporty Písek | 24:45 | ||
2. | Hulec Karel | KSH1301 | OB Kašperské Hory | 32:40 | + 7:55 | |
3. | Říha Patrik | OPI1399 | Orientační sporty Písek | 45:34 | + 20:49 | |
Blažek Vojtěch | OPI1301 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Šerák Adam | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozák Martin | VCB7720 | OB České Budějovice | 26:34 | ||
2. | Votruba Štěpán | CHT0702 | OOB SK Chrast | 40:45 | + 14:11 | |
3. | Kotek Aleš | 42:23 | + 15:49 | |||
4. | Poláková Jolana | VTA6851 | SC vebr-sport | 49:26 | + 22:52 | |
5. | Cendelínová Sabina | 52:14 | + 25:40 | |||
6. | Koubová Klára | OPI8252 | Orientační sporty Písek | 52:36 | + 26:02 | |
7. | Hojdar Ivan | VCB7508 | OB České Budějovice | 57:42 | + 31:08 | |
8. | Počtová Radka | 64:16 | + 37:42 | |||
9. | Novisedlák Denis | 66:21 | + 39:47 | |||
10. | Tetourová Magdaléna | NNN2323 | Neregistrovaní | 73:24 | + 46:50 | |
11. | Hojdar Jakub | VCB0708 | OB České Budějovice | 74:12 | + 47:38 | |
12. | Legátová Ivana | VTA7551 | SC vebr-sport | 76:49 | + 50:15 | |
13. | Kůrka František | 0040001 | Kůrkovci | 77:45 | + 51:11 | |
Kalábová Vendula | DISK | |||||
Dundr Tomáš | DISK | |||||
Kateřina Drábková | DISK |