Logo
Datum:
04.09.2021
Místo konání:
Přílepy
Pořadatel:
HLV - KČT - OB Holešov
GIG - GIGANT Orienteering
Mapa:
Hrádek, M=1:10 000, E=5m, Stav 08/2020, Revize 07/2021
Ředitel závodu:
Peška Antonín - R3
Hlavní rozhodčí:
Kunz Petr - R3
Stavitel tratí:
Peška Antonín - R3, Kunz Martin - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    

D10C 2.00 km, 80 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brázdilová Kristýna HLV1154 C KČT - OB Holešov 29:43
2. Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:35 + 3:52
3. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 34:33 + 4:50

D12C 2.00 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašláňová Ema TZL0955 B SKOB Zlín 17:37
2. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 20:54 + 3:17
3. Řezníčková Klára TZL0959 B SKOB Zlín 22:51 + 5:14
4. Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 24:54 + 7:17
4. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:54 + 7:17
6. Štěpánková Anna KVS0952 B SKOB Kobra Vsetín 26:46 + 9:09
7. Myšáková Olga SKM1050 C KOB Směr Kroměříž 26:56 + 9:19
8. Marková Tatiana VIC1060 C OB Vizovice 27:31 + 9:54
9. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 29:27 + 11:50
10. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 29:53 + 12:16
11. Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:40 + 13:03
12. Kundratová Eva TZL0950 B SKOB Zlín 31:14 + 13:37
13. Poslušná Katka TZL1051 C SKOB Zlín 32:41 + 15:04
14. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 36:36 + 18:59
15. Héčová Kristýna TZL0957 C SKOB Zlín 39:19 + 21:42
16. Klimešová Hana TZL0956 C SKOB Zlín 47:19 + 29:42

D14C 2.20 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:09
2. Hubáčková Sabina LCE0851 A OOB TJ Slovan Luhačovice 38:50 + 1:41
3. Kovalčíková Nela TZL0757 C SKOB Zlín 42:32 + 5:23
4. Entová Kateřina TZL0751 B SKOB Zlín 48:58 + 11:49
5. Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:50 + 13:41
6. Halová Kateřina VIC0860 C OB Vizovice 66:38 + 29:29
7. Poslušná Jitka TZL0752 B SKOB Zlín 76:18 + 39:09
8. Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 91:15 + 54:06
9. Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 97:13 + 60:04

D16C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kusáková Valentýna TZL0651 A SKOB Zlín 39:01
2. Ošmerová Tereza SKM0550 B KOB Směr Kroměříž 40:49 + 1:48
3. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 B OB Vizovice 51:32 + 12:31

D20C 4.20 km, 200 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Olbortová Kristýna TZL0259 B SKOB Zlín DISK

D21C 4.20 km, 200 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4479

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 45:17 4621
2. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 45:46 + 0:29 4575
3. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 49:15 + 3:58 4241
4. Vavrysová Barbara LCE9751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:25 + 6:08 4034
5. Sladčíková Christovová Ne SKM9151 C KOB Směr Kroměříž 85:24 + 40:07 779
6. Vaňková Martina 0030001 C 103:05 + 57:48

D35C 3.60 km, 160 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 38:29
2. Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 43:07 + 4:38
3. Honnerová Blanka TZL8052 C SKOB Zlín 44:57 + 6:28
4. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 50:40 + 12:11
5. Kočová Eva TZL7550 C SKOB Zlín 54:08 + 15:39
6. Pinďáková Veronika KVS7850 C SKOB Kobra Vsetín 73:07 + 34:38
7. Špaňhelová Lenka VIC7753 C OB Vizovice 79:34 + 41:05
8. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 83:48 + 45:19
9. Marková Pavla VIC7857 C OB Vizovice 87:05 + 48:36

D45C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:44
2. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:52 + 4:08
3. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 33:16 + 4:32
4. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 47:07 + 18:23
5. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 48:37 + 19:53
6. Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:34 + 21:50
7. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 67:33 + 38:49
8. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 74:52 + 46:08

D55C 2.20 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 59:00
Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín DISK

D65C 1.80 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 29:03
2. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 74:48 + 45:45

H10C 2.00 km, 80 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 24:42
2. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:16 + 0:34
3. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 25:27 + 0:45
4. Boledovič Adam HLV1113 C KČT - OB Holešov 26:26 + 1:44
5. Jahudka Štěpán TZL1101 C SKOB Zlín 26:52 + 2:10
6. Brucháček Jan TZL1201 C SKOB Zlín 27:38 + 2:56
7. Fuksa Václav HLV1212 C KČT - OB Holešov 30:22 + 5:40

H12C 2.00 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 B KOB Směr Kroměříž 15:22
2. Slováček Ondřej TZL0902 B SKOB Zlín 15:34 + 0:12
3. Pekárek David TZL1000 B SKOB Zlín 21:05 + 5:43
4. Černoch Jakub SKM1002 C KOB Směr Kroměříž 23:20 + 7:58
5. Hubáček Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:27 + 8:05
6. Lunga Viktor TZL1007 C SKOB Zlín 24:21 + 8:59
7. Mašláň Prokop TZL1005 B SKOB Zlín 25:18 + 9:56
8. Hustý Matěj TZL0903 C SKOB Zlín 25:45 + 10:23
9. Brázdil Lukáš HLV0905 C KČT - OB Holešov 26:13 + 10:51
10. Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 27:31 + 12:09
11. Fuksa Antonín HLV1008 C KČT - OB Holešov 30:21 + 14:59
12. Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 36:03 + 20:41
13. Koč Juraj TZL1006 C SKOB Zlín 37:06 + 21:44
14. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 39:46 + 24:24
Mudrák Matouš LCE0901 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK

H14C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 25:16
2. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 27:33 + 2:17
3. Pěček Jakub SKM0700 A KOB Směr Kroměříž 29:23 + 4:07
4. Václavík Vojtěch TZL0711 B SKOB Zlín 29:36 + 4:20
5. Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:10 + 5:54
6. Jahudka Tomáš TZL0815 B SKOB Zlín 31:38 + 6:22
7. Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 33:05 + 7:49
8. Čuda Ondřej TZL0816 B SKOB Zlín 35:11 + 9:55
9. Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 37:24 + 12:08
10. Hozík Štěpán TZL0806 A SKOB Zlín 38:03 + 12:47
11. Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín 39:21 + 14:05
12. Petrla Michal TZL0708 C SKOB Zlín 42:32 + 17:16
13. Valla Jakub TZL0710 B SKOB Zlín 42:55 + 17:39
14. Vystrčil Vojtěch TZL0819 C SKOB Zlín 53:48 + 28:32
15. Minařík Petr TZL0709 C SKOB Zlín 56:47 + 31:31
16. Křížka Martin VIC0802 C OB Vizovice 64:28 + 39:12

H16C 3.60 km, 160 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Šimon LCE0601 B OOB TJ Slovan Luhačovice 43:05
2. Špaňhel Petr VIC0610 B OB Vizovice 53:06 + 10:01
3. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 54:02 + 10:57

H18C 4.20 km, 200 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 39:22
2. Veselý Jonáš VIC0411 B OB Vizovice 46:57 + 7:35
3. Graubner Tadeáš TZL0407 B SKOB Zlín 57:38 + 18:16

H20C 5.00 km, 240 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 75:45

H21C 5.00 km, 240 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 43:01
2. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:20 + 4:19
3. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 51:14 + 8:13

H35C 4.20 km, 200 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 36:23
2. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 38:06 + 1:43
3. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 38:30 + 2:07
4. Sadílek Ondřej OTK7300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:50 + 4:27
5. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:20 + 4:57
6. Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 43:30 + 7:07
7. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 44:51 + 8:28
8. Marek Martin VIC7624 C OB Vizovice 45:47 + 9:24
9. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 46:26 + 10:03
10. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 46:53 + 10:30
11. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 48:29 + 12:06
12. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 49:35 + 13:12
13. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 50:25 + 14:02
14. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 50:50 + 14:27
15. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 51:01 + 14:38
16. Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 51:32 + 15:09
17. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 52:01 + 15:38
18. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 52:26 + 16:03
19. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:10 + 16:47
20. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 56:15 + 19:52
21. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 58:48 + 22:25
22. Špaňhel Zdeněk VIC7631 C OB Vizovice 71:01 + 34:38
23. Novotný Marek TZL7301 C SKOB Zlín 109:58 + 73:35

H45C 3.60 km, 160 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:13
2. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:19 + 3:06
3. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 48:36 + 10:23
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 54:21 + 16:08

H55C 2.70 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:53
2. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:51 + 11:58
3. Lužný Josef 0040001 C 60:21 + 23:28

H65C 2.20 km, 90 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Wiedermann Jaroslav SKM4905 C KOB Směr Kroměříž DISK

H70C 1.80 km, 60 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 32:55
Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín DISK

HD10N 1.90 km, 90 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 36:05
2. Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 36:58 + 0:53
3. Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín 38:50 + 2:45
4. Škodová Michaela LCE1352 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:41 + 7:36
5. Rytířová Denisa SKM1150 C KOB Směr Kroměříž 45:01 + 8:56
6. Svobodová Natálie TZL1251 C SKOB Zlín 56:39 + 20:34
7. Kořenová Helena TZL1250 C SKOB Zlín 64:38 + 28:33
8. Smola Jakub TZL1111 C SKOB Zlín 64:46 + 28:41

HDR 1.90 km, 90 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grebeníček Matěj C KČT - OB Holešov 25:04
2. Vallová Dorotka C 30:50 + 5:46
3. Pokluda Filip 0050002 C 34:02 + 8:58
4. Přibyl Fanda C 34:08 + 9:04
5. Brucháček Matěj C 36:20 + 11:16
6. Přibylovi C 36:50 + 11:46
7. Koláriková Anička TZL C SKOB Zlín 37:38 + 12:34
8. Starostová Ema VIC1560 C OB Vizovice 38:40 + 13:36
9. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 C SKOB Zlín 38:46 + 13:42
10. Kubíčková Petra VIC1650 C OB Vizovice 38:47 + 13:43
11. Svoboda Šimon 0010001 C 41:25 + 16:21
12. Pěčková Natálie SKM1550 C KOB Směr Kroměříž 43:20 + 18:16
13. Janečková Sára C 43:28 + 18:24
14. Tomalová Ema LCE1451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:12 + 22:08
15. Vlažný Viliam LCE1802 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:46 + 24:42
16. Starostová Marie VIC1760 C OB Vizovice 52:38 + 27:34

P 2.00 km, 100 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Petr 001 C 23:08
2. Kraus Martin C 24:06 + 0:58
3. Vystrčil Petr C 30:42 + 7:34
4. Podivínská Ivana 0070001 C 36:59 + 13:51
5. Flašar Martin 0070003 C 40:10 + 17:02
6. Kořenová Jana 0020001 C 45:44 + 22:36
7. Saňáková Zuzana LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:51 + 28:43
8. Hrbáčková Karla LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:20 + 39:12
9. Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:30 + 39:22
Žemlík Jan TZL4325 C SKOB Zlín DISK

T 5.00 km, 240 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokluda Ondřej 0050001 C 88:54
2. Zvoníček Josef SKM6901 C KOB Směr Kroměříž 93:41 + 4:47
Podivínský Tomáš 0070002 C DISK
Kunz Jiří BBM C BETA URSUS Orienteering DISK