Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létalová Jana | SFM1450 | O-RUNNAŘI Beskydy | 32:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Veronika | PLU1277 | TJ SOKOL Plumlov | 19:27 | ||
2. | Létalová Eva | SFM1250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 19:58 | + 0:31 | |
3. | Klose Kateřina | SFM1251 | O-RUNNAŘI Beskydy | 21:03 | + 1:36 | |
4. | Jurčková Sofie | SIT1251 | OK SILESIA | 22:33 | + 3:06 | |
5. | Čeřovská Eliška | KON1353 | KOB Konice | 24:57 | + 5:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | SOB Olomouc | 28:34 | ||
2. | Jordánová Nelly | KSU1050 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:57 | + 0:23 | |
3. | Juračáková Judita | BFM1053 | SKOB Frýdek - Místek | 29:25 | + 0:51 | |
4. | Skupieńová Eliška | SIT1151 | OK SILESIA | 34:11 | + 5:37 | |
5. | Luterová Laura | PLU1051 | TJ SOKOL Plumlov | 37:18 | + 8:44 | |
6. | Burešová Sofie | BFM1153 | SKOB Frýdek - Místek | 37:19 | + 8:45 | |
7. | Malasková Linda | UOL1053 | SOB Olomouc | 37:33 | + 8:59 | |
8. | Řádková Zuzana | TRI1151 | TJ TŽ Třinec | 41:42 | + 13:08 | |
9. | Naumenko Soffia | MOV1152 | SKOB Ostrava | 42:33 | + 13:59 | |
10. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | SKOB Frýdek - Místek | 43:11 | + 14:37 | |
11. | Kvášová Kateřina | UOL1051 | SOB Olomouc | 53:35 | + 25:01 | |
12. | Mecová Markéta | BFM1056 | SKOB Frýdek - Místek | 56:08 | + 27:34 | |
13. | Kolarczyková Simona | TRI1051 | TJ TŽ Třinec | 59:06 | + 30:32 | |
14. | Horálková Gabriela | MOV1150 | SKOB Ostrava | 67:04 | + 38:30 | |
15. | Urbanczyková Nela | TRI1150 | TJ TŽ Třinec | 68:16 | + 39:42 | |
16. | Lankoczová Soňa | TRI1154 | TJ TŽ Třinec | 79:08 | + 50:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Karolína | PLU0888 | TJ SOKOL Plumlov | 31:29 | ||
2. | Reichlová Pavla | KSU0888 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 35:53 | + 4:24 | |
3. | Burešová Eliška | BFM0955 | SKOB Frýdek - Místek | 36:23 | + 4:54 | |
4. | Kawuloková Tereza | SIT0951 | OK SILESIA | 36:42 | + 5:13 | |
5. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | Oddíl OS SK Prostějov | 37:13 | + 5:44 | |
6. | Walaská Klára | TRI0950 | TJ TŽ Třinec | 40:15 | + 8:46 | |
7. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | SK SKI-OB Šternberk | 40:17 | + 8:48 | |
8. | Tomanková Alice | KSU0959 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:13 | + 10:44 | |
9. | Soldánová Pavlína | JPV0999 | Oddíl OS SK Prostějov | 44:16 | + 12:47 | |
10. | Pachmannová Iva | AOP0852 | Orientační Běh Opava | 45:15 | + 13:46 | |
11. | Borunská Alžběta | AOP0950 | Orientační Běh Opava | 46:32 | + 15:03 | |
12. | Burdová Hana | STE0852 | SK SKI-OB Šternberk | 48:26 | + 16:57 | |
13. | Pechlátová Klára | MOV0956 | SKOB Ostrava | 51:26 | + 19:57 | |
14. | Máchová Barbora | BFM0952 | SKOB Frýdek - Místek | 51:57 | + 20:28 | |
15. | Jsmamilova Mariia | MOV0957 | SKOB Ostrava | 53:11 | + 21:42 | |
16. | Czerneková Adéla | TRI0854 | TJ TŽ Třinec | 54:26 | + 22:57 | |
17. | Cymorková Julie | TRI0953 | TJ TŽ Třinec | 59:04 | + 27:35 | |
18. | Švajdová Agáta | ZLH0852 | OOB TJ Zlaté Hory | 123:13 | + 91:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílková Lenka | UOL0654 | SOB Olomouc | 36:37 | ||
2. | Šaňáková Marie | UOL0651 | SOB Olomouc | 42:32 | + 5:55 | |
3. | Cetlová Karolína | AOP0752 | Orientační Běh Opava | 43:55 | + 7:18 | |
4. | Přikrylová Jana | JPV0652 | Oddíl OS SK Prostějov | 45:35 | + 8:58 | |
5. | Burdová Helena | STE0653 | SK SKI-OB Šternberk | 46:45 | + 10:08 | |
6. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | SK Severka Šumperk | 46:50 | + 10:13 | |
7. | Dráčová Barbora | UOL0652 | SOB Olomouc | 47:00 | + 10:23 | |
8. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | Oddíl OS SK Prostějov | 48:57 | + 12:20 | |
9. | Balvanová Vendula | JPV0750 | Oddíl OS SK Prostějov | 51:47 | + 15:10 | |
10. | Stryková Karolína | KSU0656 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:25 | + 22:48 | |
11. | Juřinová Adéla | KSU0650 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 69:09 | + 32:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | SOB Olomouc | 55:11 | ||
2. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | TJ TŽ Třinec | 55:55 | + 0:44 | |
3. | Rybková Vendula | TRI0453 | TJ TŽ Třinec | 56:19 | + 1:08 | |
4. | Janečková Adéla | PLU0452 | TJ SOKOL Plumlov | 59:09 | + 3:58 | |
5. | Vojkůvková Hana | MOV0552 | SKOB Ostrava | 65:52 | + 10:41 | |
6. | Lubrichová Veronika | STE0451 | SK SKI-OB Šternberk | 66:11 | + 11:00 | |
7. | Otrubová Anna | PLU0577 | TJ SOKOL Plumlov | 69:15 | + 14:04 | |
8. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | Orientační Běh Opava | 75:06 | + 19:55 | |
9. | Saienko Katya | MOV0452 | SKOB Ostrava | 118:43 | + 63:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltof Ewa | TRI9450 | TJ TŽ Třinec | 64:51 | 738 | ||
2. | Čablová Kristina | BFM8751 | SKOB Frýdek - Místek | 65:15 | + 0:24 | 734 | |
3. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | TJ TŽ Třinec | 68:31 | + 3:40 | 698 | |
4. | Vývodová Jana | ASU9852 | Magnus Orienteering | 71:12 | + 6:21 | 669 | |
5. | Stoszková Jana | AOP8850 | Orientační Běh Opava | 78:35 | + 13:44 | 588 | |
6. | Urbánková Tereza | SFM0250 | O-RUNNAŘI Beskydy | 110:11 | + 45:20 | 243 | |
7. | Typovská Anna | SFM9950 | O-RUNNAŘI Beskydy | 119:10 | + 54:19 | 145 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Ivona | PLU7677 | TJ SOKOL Plumlov | 46:37 | ||
2. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 48:47 | + 2:10 | |
3. | Librová Lucie | AOP8050 | Orientační Běh Opava | 51:05 | + 4:28 | |
4. | Palarčíková Kateřina | SFM7850 | O-RUNNAŘI Beskydy | 52:32 | + 5:55 | |
5. | Gruchalová Lucie | 0060001 | 53:06 | + 6:29 | ||
6. | Plachá Andrea | JPV7676 | Oddíl OS SK Prostějov | 53:11 | + 6:34 | |
7. | Létalová Soňa | SFM8252 | O-RUNNAŘI Beskydy | 54:06 | + 7:29 | |
8. | Hrabalová Eva | BFM8051 | SKOB Frýdek - Místek | 54:09 | + 7:32 | |
9. | Otrubová Věra | PLU7777 | TJ SOKOL Plumlov | 54:43 | + 8:06 | |
10. | Jílková Hana | UOL8050 | SOB Olomouc | 56:52 | + 10:15 | |
11. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | Orientační Běh Opava | 58:03 | + 11:26 | |
12. | Marková Eva | STE7550 | SK SKI-OB Šternberk | 59:05 | + 12:28 | |
13. | Kubíčková Eva | UOL7752 | SOB Olomouc | 60:05 | + 13:28 | |
14. | Poledníková Monika | SFM8050 | O-RUNNAŘI Beskydy | 60:38 | + 14:01 | |
15. | Kireeva Olesia | MOV8053 | SKOB Ostrava | 62:11 | + 15:34 | |
16. | Klose Petra | SFM7351 | O-RUNNAŘI Beskydy | 62:48 | + 16:11 | |
17. | Hubíková Iva | PLU8350 | TJ SOKOL Plumlov | 62:53 | + 16:16 | |
18. | Růžičková Klára | BFM7854 | SKOB Frýdek - Místek | 63:34 | + 16:57 | |
19. | Chudíková Pavla | BFM7851 | SKOB Frýdek - Místek | 64:40 | + 18:03 | |
20. | Juřinová Radka | KSU8080 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:47 | + 20:10 | |
21. | Burešová Petra | BFM7855 | SKOB Frýdek - Místek | 68:37 | + 22:00 | |
22. | Plevačová Alexandra | ZLH8150 | OOB TJ Zlaté Hory | 71:35 | + 24:58 | |
23. | Čeřovská Adéla | KON8755 | KOB Konice | 73:06 | + 26:29 | |
24. | Peňázová Hana | VRB7878 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 78:50 | + 32:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | Orientační Běh Opava | 38:06 | ||
2. | Poláčková Monika | JPV7552 | Oddíl OS SK Prostějov | 41:40 | + 3:34 | |
3. | Chmelářová Radka | JPV7650 | Oddíl OS SK Prostějov | 41:56 | + 3:50 | |
4. | Králová Gabriela | HAV7152 | OB Havířov | 42:16 | + 4:10 | |
5. | Kašparová Ivana | JPV6951 | Oddíl OS SK Prostějov | 43:26 | + 5:20 | |
6. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | TJ TŽ Třinec | 44:06 | + 6:00 | |
7. | Tomanková Martina | KSU7552 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:56 | + 8:50 | |
8. | Pachmannová Hana | AOP7252 | Orientační Běh Opava | 48:56 | + 10:50 | |
9. | Hanzlová Svatava | HAV6651 | OB Havířov | 49:29 | + 11:23 | |
10. | Marszałek Maria | 14P7452 | UKS Kometa Gliwice | 50:07 | + 12:01 | |
11. | Vričanová Sylva | HAV6751 | OB Havířov | 51:01 | + 12:55 | |
12. | Vidmuchová Martina | JPV7171 | Oddíl OS SK Prostějov | 51:33 | + 13:27 | |
13. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 52:05 | + 13:59 | |
14. | Krhutová Martina | TRI7450 | TJ TŽ Třinec | 52:07 | + 14:01 | |
15. | Mikulčíková Irena | KVS7750 | SKOB Kobra Vsetín | 53:34 | + 15:28 | |
16. | Balvanová Martina | JPV7777 | Oddíl OS SK Prostějov | 53:37 | + 15:31 | |
17. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | 54:46 | + 16:40 | |
18. | Štáblová Michaela | KSU7787 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:03 | + 18:57 | |
19. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:15 | + 19:09 | |
20. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 57:22 | + 19:16 | |
21. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Orientační Běh Opava | 66:38 | + 28:32 | |
22. | Procnerová Eva | BFM7551 | SKOB Frýdek - Místek | 67:32 | + 29:26 | |
23. | Fukalová Radmila | AOV7051 | OOB TJ Baník Ostrava | 68:32 | + 30:26 | |
24. | Novotná Jitka | ZLH7050 | OOB TJ Zlaté Hory | 73:35 | + 35:29 | |
25. | Davidová Petra | SFM7651 | O-RUNNAŘI Beskydy | 76:47 | + 38:41 | |
26. | Poštulková Milada | STE6850 | SK SKI-OB Šternberk | 92:43 | + 54:37 | |
Šimková Hana | UOL6653 | SOB Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 41:55 | ||
2. | Holinková Milada | KRN5950 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:08 | + 1:13 | |
3. | Králová Zdenka | SSU6091 | SK Severka Šumperk | 43:13 | + 1:18 | |
4. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | TJ TŽ Třinec | 45:16 | + 3:21 | |
5. | Glabazňová Jana | AOP6151 | Orientační Běh Opava | 47:38 | + 5:43 | |
6. | Smičková Eva | KON5887 | KOB Konice | 48:29 | + 6:34 | |
7. | Sochorová Hana | HAV6250 | OB Havířov | 54:53 | + 12:58 | |
8. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | OOB TJ Zlaté Hory | 62:25 | + 20:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubík Radan | PLU1500 | TJ SOKOL Plumlov | 35:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrosz Tomasz | TRI1200 | TJ TŽ Třinec | 16:47 | ||
2. | Podmol Ondřej | AOP1300 | Orientační Běh Opava | 18:30 | + 1:43 | |
3. | Myslivec Lukáš | TRI1201 | TJ TŽ Třinec | 20:27 | + 3:40 | |
4. | Liber Tomáš | AOP1302 | Orientační Běh Opava | 27:17 | + 10:30 | |
5. | Hrabal Václav | BFM1202 | SKOB Frýdek - Místek | 27:27 | + 10:40 | |
6. | Zielina Tomasz | TRI1204 | TJ TŽ Třinec | 31:42 | + 14:55 | |
7. | Panna Matyáš | MOV1300 | SKOB Ostrava | 39:41 | + 22:54 | |
8. | Hubík Hubert | PLU1300 | TJ SOKOL Plumlov | 41:40 | + 24:53 | |
9. | Binar Vít | STE1201 | SK SKI-OB Šternberk | 48:51 | + 32:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lutera Oliver | PLU1001 | TJ SOKOL Plumlov | 22:51 | ||
2. | Štábl Vít | KSU1100 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:53 | + 2:02 | |
3. | Liber Václav | AOP1000 | Orientační Běh Opava | 25:29 | + 2:38 | |
4. | Čeřovský Filip | KON1010 | KOB Konice | 26:46 | + 3:55 | |
5. | Marszałek Dawid | 14P1002 | UKS Kometa Gliwice | 27:44 | + 4:53 | |
6. | Klose Albert | SFM1000 | O-RUNNAŘI Beskydy | 32:45 | + 9:54 | |
7. | Kubien Tomáš | TRI1002 | TJ TŽ Třinec | 39:13 | + 16:22 | |
8. | Palarčík Kryštof | SFM1100 | O-RUNNAŘI Beskydy | 41:12 | + 18:21 | |
9. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | OOB TJ Zlaté Hory | 44:07 | + 21:16 | |
10. | Vlček Antonín | KSU1121 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:43 | + 21:52 | |
11. | Jordán Dominik | KSU1000 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:20 | + 24:29 | |
12. | Hrabal František | BFM1001 | SKOB Frýdek - Místek | 48:21 | + 25:30 | |
13. | Plachý Matyáš | JPV1010 | Oddíl OS SK Prostějov | 59:55 | + 37:04 | |
14. | Zielina Jakub | TRI1004 | TJ TŽ Třinec | 62:09 | + 39:18 | |
15. | Lukeš Matěj | MOV1007 | SKOB Ostrava | 64:11 | + 41:20 | |
16. | Tempír Lukáš | UOL1001 | SOB Olomouc | 74:41 | + 51:50 | |
Marek Martin | STE1100 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
Kratochvíl David | HOB1101 | SK OB Horní Benešov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Viktor | AOP0801 | Orientační Běh Opava | 29:39 | ||
2. | Kovalčík Petr | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 31:07 | + 1:28 | |
3. | Gallo Ondřej | AOP0802 | Orientační Běh Opava | 32:21 | + 2:42 | |
4. | Světnický Antonín | STE0800 | SK SKI-OB Šternberk | 32:25 | + 2:46 | |
5. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | OOB TJ Zlaté Hory | 34:53 | + 5:14 | |
6. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | TJ TŽ Třinec | 37:50 | + 8:11 | |
7. | Heiser Matěj | SSU0900 | SK Severka Šumperk | 39:25 | + 9:46 | |
8. | Červinka Ondřej | BFM0806 | SKOB Frýdek - Místek | 39:34 | + 9:55 | |
9. | Létal Jonáš | SFM0901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 41:13 | + 11:34 | |
10. | Bruk Lukáš | TRI0901 | TJ TŽ Třinec | 46:25 | + 16:46 | |
11. | Bruk Tomáš | TRI0900 | TJ TŽ Třinec | 51:23 | + 21:44 | |
12. | Pánek Antonín | SSU0901 | SK Severka Šumperk | 53:31 | + 23:52 | |
13. | Otta Tobiáš | BFM0903 | SKOB Frýdek - Místek | 58:49 | + 29:10 | |
14. | Juřina Marek | KSU0828 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:56 | + 35:17 | |
15. | Bjolek Vojtěch | BFM0901 | SKOB Frýdek - Místek | 78:19 | + 48:40 | |
16. | Rýznar Petr | BFM0902 | SKOB Frýdek - Místek | 87:03 | + 57:24 | |
17. | Marek Vít | KSU0838 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 92:06 | + 62:27 | |
18. | Potyka Marek | SFM0900 | O-RUNNAŘI Beskydy | 129:03 | + 99:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Jáchym | UOL0700 | SOB Olomouc | 46:51 | ||
2. | Jordán Alexandr | KSU0626 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:26 | + 2:35 | |
3. | Pánek Ondřej | SSU0702 | SK Severka Šumperk | 50:34 | + 3:43 | |
4. | Miča Jan | KSU0701 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:43 | + 8:52 | |
5. | Plachý Ondřej | JPV0707 | Oddíl OS SK Prostějov | 63:19 | + 16:28 | |
6. | Otta Kryštof | BFM0608 | SKOB Frýdek - Místek | 67:37 | + 20:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černoch Martin | PLU0500 | TJ SOKOL Plumlov | 51:24 | ||
2. | Klösel Samuel | AOP0504 | Orientační Běh Opava | 57:06 | + 5:42 | |
3. | Karásek Antonín | PLU0503 | TJ SOKOL Plumlov | 68:07 | + 16:43 | |
4. | Hejtmánek Štěpán | SSU0505 | SK Severka Šumperk | 109:47 | + 58:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 60:38 | 7144 | ||
2. | Holas Tomáš | AOP7802 | Orientační Běh Opava | 65:11 | + 4:33 | 6670 | |
3. | Vlach Jiří | AOV7900 | OOB TJ Baník Ostrava | 67:52 | + 7:14 | 6390 | |
4. | Pudel Jarda | STE7505 | SK SKI-OB Šternberk | 69:23 | + 8:45 | 6231 | |
5. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | Orientační Běh Opava | 71:10 | + 10:32 | 6045 | |
6. | Stryk Štěpán | KSU0306 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:15 | + 10:37 | 6037 | |
7. | Bjolek Michal | BFM0305 | SKOB Frýdek - Místek | 74:27 | + 13:49 | 5703 | |
8. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | OOB TJ Zlaté Hory | 74:52 | + 14:14 | 5660 | |
9. | Král Václav | SSU8243 | SK Severka Šumperk | 75:05 | + 14:27 | 5637 | |
10. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | O-RUNNAŘI Beskydy | 75:48 | + 15:10 | 5562 | |
11. | Gilík Marek | SOP9904 | OOB TJ Slezan Opava | 79:37 | + 18:59 | 5164 | |
12. | bluza lukasz | 1DP7402 | Indywidualnie | 83:29 | + 22:51 | ||
13. | Zavřel Michal | KRN6804 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 83:31 | + 22:53 | 4757 | |
14. | Strakoš Matěj | SFM9901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 85:12 | + 24:34 | 4582 | |
15. | Václavek Tomáš | STE5809 | SK SKI-OB Šternberk | 89:29 | + 28:51 | 4135 | |
16. | Vébr Dominik | HAV9404 | OB Havířov | 103:14 | + 42:36 | 2701 | |
17. | Kozubík Jiří | 0040001 | JuraZub Zlín | 114:47 | + 54:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miča Petr | KSU7909 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:13 | ||
2. | Borunský Tomáš | AOP7402 | Orientační Běh Opava | 54:51 | + 0:38 | |
3. | Bencúr Juraj | AOP7700 | Orientační Běh Opava | 56:09 | + 1:56 | |
4. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 57:12 | + 2:59 | |
5. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | SK OB Horní Benešov | 58:00 | + 3:47 | |
6. | Peterek Vít | SOP8600 | OOB TJ Slezan Opava | 59:24 | + 5:11 | |
7. | Czudek Tomasz | TRI8600 | TJ TŽ Třinec | 61:17 | + 7:04 | |
8. | Stoszek Jakub | AOP8300 | Orientační Běh Opava | 63:27 | + 9:14 | |
9. | Smékal David | UOL7503 | SOB Olomouc | 64:10 | + 9:57 | |
10. | Videcký Jan | KSU7504 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:44 | + 14:31 | |
11. | Koťátko Aleš | SFM8303 | O-RUNNAŘI Beskydy | 70:09 | + 15:56 | |
12. | Marek Antonín | STE7501 | SK SKI-OB Šternberk | 72:20 | + 18:07 | |
13. | Kaluža Luboš | TRI8200 | TJ TŽ Třinec | 77:25 | + 23:12 | |
14. | Hrabal Zdeněk | BFM7801 | SKOB Frýdek - Místek | 84:40 | + 30:27 | |
15. | Poštulka Zdenek | STE6600 | SK SKI-OB Šternberk | 85:19 | + 31:06 | |
16. | Najdek David | BFM7802 | SKOB Frýdek - Místek | 93:23 | + 39:10 | |
17. | Čeřovský Petr | KON8518 | KOB Konice | 95:05 | + 40:52 | |
18. | Tempir Tomas | 0020001 | neregistrovani | 97:45 | + 43:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Václav | KON6427 | KOB Konice | 44:19 | ||
2. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:32 | + 1:13 | |
3. | Tesař Jiří | AOP6702 | Orientační Běh Opava | 47:57 | + 3:38 | |
4. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 48:46 | + 4:27 | |
5. | Otruba Marek | PLU7417 | TJ SOKOL Plumlov | 50:09 | + 5:50 | |
6. | Bernatík Aleš | SFM7201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 51:00 | + 6:41 | |
7. | Šimek Roman | UOL6503 | SOB Olomouc | 51:32 | + 7:13 | |
8. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | OB Havířov | 52:19 | + 8:00 | |
9. | Sochor Tomáš | HAV6301 | OB Havířov | 52:34 | + 8:15 | |
10. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | OOB TJ Zlaté Hory | 54:04 | + 9:45 | |
11. | Badarycz Piotr | HAV7500 | OB Havířov | 54:19 | + 10:00 | |
12. | Štábl Roman | KSU7501 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:20 | + 10:01 | |
13. | Klech Richard | VRB7201 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 54:25 | + 10:06 | |
14. | Kubíček Jiří | UOL6500 | SOB Olomouc | 54:40 | + 10:21 | |
15. | Peňáz Radek | VRB7606 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 55:05 | + 10:46 | |
16. | Popieluch Michal | BFM7301 | SKOB Frýdek - Místek | 55:08 | + 10:49 | |
17. | Holý Ondřej | SBR7600 | SKOB Bruntál | 55:51 | + 11:32 | |
18. | Mielec Jaromír | AOV6901 | OOB TJ Baník Ostrava | 56:35 | + 12:16 | |
19. | Gentric Marc | STE6901 | SK SKI-OB Šternberk | 56:49 | + 12:30 | |
20. | Burda Tomáš | STE7600 | SK SKI-OB Šternberk | 57:34 | + 13:15 | |
21. | Pinkava Roman | JPV7606 | Oddíl OS SK Prostějov | 63:30 | + 19:11 | |
22. | Juračák Miroslav | BFM7605 | SKOB Frýdek - Místek | 63:36 | + 19:17 | |
23. | Přikryl Jiří | JPV7404 | Oddíl OS SK Prostějov | 70:38 | + 26:19 | |
24. | David Vladimír | SFM7401 | O-RUNNAŘI Beskydy | 70:44 | + 26:25 | |
25. | Malaska Lukáš | UOL7504 | SOB Olomouc | 80:19 | + 36:00 | |
26. | Portka Mariusz | 0030001 | Neregistrovaný | 80:35 | + 36:16 | |
27. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | SKOB Frýdek - Místek | 128:12 | + 83:53 | |
28. | Kohoutek Milan | MOV6300 | SKOB Ostrava | 152:28 | + 108:09 | |
Navrátil Rostislav | TRI6601 | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soldán Vladimír | JPV6526 | Oddíl OS SK Prostějov | 48:48 | ||
2. | Wojarski Krzysztof | 2KP6000 | Bielsko-Biala O-Team | 49:09 | + 0:21 | |
3. | Višňa Milan | OOL5904 | SK Haná orienteering | 51:04 | + 2:16 | |
4. | Prokop Lubomír | TRI6001 | TJ TŽ Třinec | 51:15 | + 2:27 | |
5. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 53:01 | + 4:13 | |
6. | Plachý Martin | JPV6515 | Oddíl OS SK Prostějov | 54:00 | + 5:12 | |
7. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | TJ TŽ Třinec | 54:20 | + 5:32 | |
8. | Bačo Lubomír | SOP6201 | OOB TJ Slezan Opava | 55:32 | + 6:44 | |
9. | Svoboda Martin | BFM6701 | SKOB Frýdek - Místek | 55:47 | + 6:59 | |
10. | Vodička Luděk | SBR5501 | SKOB Bruntál | 58:46 | + 9:58 | |
11. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | TJ SOKOL Plumlov | 59:45 | + 10:57 | |
12. | Liber Vlastimil | AOP6402 | Orientační Běh Opava | 61:43 | + 12:55 | |
13. | Valenta Jiří | SSU6301 | SK Severka Šumperk | 70:27 | + 21:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bialožyt Miroslav | TRI5701 | TJ TŽ Třinec | 41:31 | ||
2. | Zeman Ludvík | BFM5301 | SKOB Frýdek - Místek | 49:32 | + 8:01 | |
3. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 54:29 | + 12:58 | |
4. | Volný Jiří | SOP5601 | OOB TJ Slezan Opava | 58:33 | + 17:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babák Jiří | ZLH4801 | OOB TJ Zlaté Hory | 34:18 | ||
2. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 34:58 | + 0:40 | |
3. | Toman Stanislav | SBR4801 | SKOB Bruntál | 35:46 | + 1:28 | |
4. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 35:57 | + 1:39 | |
5. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:08 | + 2:50 | |
6. | Skácel Jaroslav | KON4617 | KOB Konice | 40:22 | + 6:04 | |
7. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 43:04 | + 8:46 | |
8. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 43:16 | + 8:58 | |
9. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | TJ Opava | 44:15 | + 9:57 | |
10. | Ptáček Jiří | BOV4401 | TJ Baník Ostrava OKD | 47:42 | + 13:24 | |
11. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | TJ Baník Ostrava OKD | 47:57 | + 13:39 | |
12. | Klech Josef | HOB4701 | SK OB Horní Benešov | 48:25 | + 14:07 | |
13. | Novotný Stanislav | ZLH4800 | OOB TJ Zlaté Hory | 49:45 | + 15:27 | |
14. | Beneš Karel | HAV4201 | OB Havířov | 67:19 | + 33:01 | |
15. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | Orientační Běh Opava | 73:32 | + 39:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudeczek Benjamín Teodor | OOP1501 | TJ Opava | 32:06 | ||
2. | Peterek Antonín | SOP1601 | OOB TJ Slezan Opava | 32:46 | + 0:40 | |
3. | Jakobová Amálie | MOV1151 | SKOB Ostrava | 35:11 | + 3:05 | |
3. | Dudová Nikol | MOV1250 | SKOB Ostrava | 35:11 | + 3:05 | |
5. | Meca Vitězslav | BFM1203 | SKOB Frýdek - Místek | 39:53 | + 7:47 | |
6. | Mokroszová Izabela | TRI1651 | TJ TŽ Třinec | 39:57 | + 7:51 | |
7. | Tesařová Lucie | AOP1451 | Orientační Běh Opava | 41:46 | + 9:40 | |
8. | Tempir Vilem | 0020002 | neregistrovani | 42:14 | + 10:08 | |
9. | Panna Marek | 0010003 | MOV-neregistrovaní | 42:17 | + 10:11 | |
10. | Krutina Vít | HAVXXXX | OB Havířov | 42:55 | + 10:49 | |
11. | Vlčková Barbora | KSU1454 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:15 | + 14:09 | |
12. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | OOB TJ Zlaté Hory | 51:13 | + 19:07 | |
13. | Začal Vít | ZLH1500 | OOB TJ Zlaté Hory | 57:18 | + 25:12 | |
14. | Pavlík Radim | ZLH1601 | OOB TJ Zlaté Hory | 57:41 | + 25:35 | |
15. | Tesařová Eva | AOP1650 | Orientační Běh Opava | 61:21 | + 29:15 | |
16. | Král Artuš Matyáš | SSU2101 | SK Severka Šumperk | 67:59 | + 35:53 | |
17. | Hudeczková Elizabeth | OOP1850 | TJ Opava | 76:21 | + 44:15 | |
18. | Kratochvílová Amálie | HOB1651 | SK OB Horní Benešov | 91:34 | + 59:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Walaski Antonín | TR8006 | 35:50 | |||
2. | Kuncová Jana | VRB7850 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 40:31 | + 4:41 | |
3. | Chudík Michael | BFM7103 | SKOB Frýdek - Místek | 41:29 | + 5:39 | |
4. | Zielina Marek | TRI8001 | TJ TŽ Třinec | 43:15 | + 7:25 | |
5. | Procházka Jakub | SOP9903 | OOB TJ Slezan Opava | 43:51 | + 8:01 | |
6. | Podmolová Vendula | AOP8252 | Orientační Běh Opava | 45:10 | + 9:20 | |
7. | Kváša Michal | UOL7901 | SOB Olomouc | 48:06 | + 12:16 | |
8. | Vojčáková Ivana | ZLH8250 | OOB TJ Zlaté Hory | 50:05 | + 14:15 | |
9. | Cymorek Petr | TRI7000 | TJ TŽ Třinec | 52:11 | + 16:21 | |
10. | Cymorková Kateřina | TRI7152 | TJ TŽ Třinec | 52:17 | + 16:27 | |
11. | Myslivcová Kateřina | TRI7850 | TJ TŽ Třinec | 52:19 | + 16:29 | |
12. | Janeček Petr | UOL7301 | SOB Olomouc | 52:40 | + 16:50 | |
13. | Rýznarová Olga | BFM7853 | SKOB Frýdek - Místek | 56:30 | + 20:40 | |
14. | Rýznar Vojtěch | BFM0704 | SKOB Frýdek - Místek | 57:02 | + 21:12 | |
15. | Hudeczková Ester | OOP0851 | TJ Opava | 57:49 | + 21:59 | |
16. | Hudeczek Radek | OOP8000 | TJ Opava | 58:43 | + 22:53 | |
17. | Mikešková Veronika | BFM7951 | SKOB Frýdek - Místek | 60:43 | + 24:53 | |
18. | Kuta Alena | 0010005 | MOV-neregistrovaní | 60:52 | + 25:02 | |
19. | Malec Vladimír | KRN5900 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 63:13 | + 27:23 | |
20. | Pometlová Jana | AOP7551 | Orientační Běh Opava | 64:06 | + 28:16 | |
21. | Šauman Petr | ODR6100 | SKOB Odry | 64:46 | + 28:56 | |
22. | Ledabylová Alena | HOB5551 | SK OB Horní Benešov | 65:53 | + 30:03 | |
23. | Krumpholcová Jarmila | HOB5655 | SK OB Horní Benešov | 65:59 | + 30:09 | |
24. | Rychlý Miloš | OOP5302 | TJ Opava | 75:03 | + 39:13 | |
25. | Cetlová Helena | AOP7550 | Orientační Běh Opava | 89:53 | + 54:03 | |
26. | Mališová Ema | BFM1152 | SKOB Frýdek - Místek | 92:16 | + 56:26 | |
27. | Mališová Bohumila | BFM8053 | SKOB Frýdek - Místek | 93:24 | + 57:34 | |
28. | Mališ Eduard | BFM0703 | SKOB Frýdek - Místek | 94:40 | + 58:50 | |
Vlachová Marcela | 0010001 | MOV-neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | AOV7700 | OOB TJ Baník Ostrava | 63:32 | ||
2. | Hájková Jitka | SOP7150 | OOB TJ Slezan Opava | 68:36 | + 5:04 | |
3. | Svoboda Zbyněk | 0050001 | ABC | 77:47 | + 14:15 | |
4. | Vlach Antonín | AOV0700 | OOB TJ Baník Ostrava | 78:43 | + 15:11 |