Logo

Výsledky závodu: MTBO ORIENT EXPRESS E3 - Český pohár MTBO – 9. kolo

Datum:
04.07.2022
Místo konání:
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Linhart Aleš
Hlavní rozhodčí:
Valík Luděk
Stavitel tratí:
Zrník Tomáš
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     Open     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60     W70    
Nahrávám data...

M11 2.80 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:31
2. Jašek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 16:06 + 0:35
3. Horák Kryštof VSP1400 USK Praha 17:06 + 1:35
4. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:13 + 1:42
5. Buriánek Max SMR1102 SNS Smržovka 28:15 + 12:44
6. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:48 + 14:17
7. Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko 30:35 + 15:04
8. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 32:53 + 17:22
9. Hasman Jindřich VPM KOS Slavia Plzeň 60:21 + 44:50

M14 4.10 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 22:59
2. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 24:18 + 1:19
3. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 24:58 + 1:59
4. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 25:28 + 2:29
5. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 26:52 + 3:53
6. Stankunas Matas 0250006 27:57 + 4:58
7. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 30:18 + 7:19
8. Weber Sebastian SMR0900 SNS Smržovka 33:25 + 10:26
9. Stránský Daniel STB1000 TJ Stadion Nový Bor 33:31 + 10:32
10. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 34:41 + 11:42
11. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 45:57 + 22:58
Mudrák Matouš LCE0901 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno DISK

M17 4.90 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. PISZCZOROWICZ Hugo 0230013 21:11
2. Traversi Montani Matteo 0180004 22:22 + 1:11
3. LECLERE Augustin 0230014 22:57 + 1:46
4. LAURET Jocelyn 0230016 24:48 + 3:37
5. LESQUER Antoine 0230015 25:13 + 4:02
6. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 25:52 + 4:41
7. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 26:19 + 5:08
8. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 27:20 + 6:09
9. Weber Maxmilian SMR0700 SNS Smržovka 27:32 + 6:21
10. BROCHOT Remi 0230018 27:59 + 6:48
11. Lesage Radek SPC0807 SPORTICUS team 28:43 + 7:32
12. LAUDET Alexis 0230017 28:57 + 7:46
13. Janowski Filip 0220001 29:26 + 8:15
14. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 30:56 + 9:45
15. Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:17 + 11:06
Sausaitis Arnas 0250004 DISK

M20 5.20 km, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. BLOT Timothy 0230003 25:07
2. Hnilica Hannes 54A0400 Austria MTBO Team 25:57 + 0:50
3. Gaudernak Benjamin 54A0401 Austria MTBO Team 26:59 + 1:52
4. Černík Adam XHK0400 MTBO Racing team Hradec Králové 27:18 + 2:11
5. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia Plzeň 27:41 + 2:34
6. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 28:03 + 2:56
7. VAYSSAT Mathieu 0230005 28:35 + 3:28
8. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 29:26 + 4:19
9. LAUVERGNE Noa 0230004 29:54 + 4:47
10. Martinatti Stefano 0180005 34:24 + 9:17
11. Moravec Jan ZAM0205 OB T.J. Sokol Žamberk 35:12 + 10:05
12. Traversi Montani Michele 0180003 35:49 + 10:42
13. Čepička Václav SLA0301 SKOB Slaný 35:52 + 10:45

M21E 6.20 km, 235 m, 25 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 26:50
2. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 26:57 + 0:07
3. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 27:51 + 1:01
4. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 27:53 + 1:03
5. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 28:03 + 1:13
6. Fuchs Baptiste 0240001 28:09 + 1:19
7. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 28:27 + 1:37
8. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 28:44 + 1:54
9. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 29:26 + 2:36
10. Illig Martin 54A0100 Austria MTBO Team 29:32 + 2:42
11. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 30:06 + 3:16
12. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 30:41 + 3:51
13. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 30:44 + 3:54
14. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 30:57 + 4:07
15. Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor 31:19 + 4:29
16. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 31:23 + 4:33
17. Hyla Damian 0220003 32:26 + 5:36
18. Voss Lennart 0120001 32:31 + 5:41
19. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 32:37 + 5:47
20. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 32:43 + 5:53
21. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 32:57 + 6:07
22. Ryzhov Anton 0380001 33:30 + 6:40
23. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:34 + 6:44
24. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 33:43 + 6:53
25. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 34:42 + 7:52
26. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 34:49 + 7:59
27. Štochel Miroslav MFP9300 Matfyz Praha 34:56 + 8:06
28. Hegner Filip SPC8108 SPORTICUS team 34:57 + 8:07
29. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 35:28 + 8:38
30. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 35:31 + 8:41
31. Peat Martin 0050001 35:46 + 8:56
32. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 36:37 + 9:47
33. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 37:09 + 10:19
34. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 37:11 + 10:21
35. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 38:18 + 11:28
36. Wilms Lukas 0260002 38:40 + 11:50
37. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 40:27 + 13:37
38. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 41:31 + 14:41
39. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 44:45 + 17:55
Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS DISK
Niebielski Bartosz 0220002 DISK
Juodisius Julius 0060001 DISK

M21A 5.20 km, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 28:53
2. Müller Pavel VSP7901 USK Praha 29:36 + 0:43
3. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 31:22 + 2:29
4. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 32:27 + 3:34
5. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 32:31 + 3:38
6. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:25 + 4:32
7. Horák Jan LDC9800 KOB Děčín 33:58 + 5:05
8. Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 34:56 + 6:03
9. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 34:58 + 6:05
10. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 35:20 + 6:27
11. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:07 + 8:14
12. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 37:21 + 8:28
13. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 38:36 + 9:43
14. Sochor Jan SBK6922 KOB START Blansko 57:42 + 28:49

M21B 3.90 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 20:59
2. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 21:03 + 0:04
3. Merenus Štěpán SPC8404 SPORTICUS team 21:16 + 0:17
4. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 22:08 + 1:09
5. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 22:31 + 1:32
6. Rohweder Leon 0370001 25:20 + 4:21
7. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 28:52 + 7:53
8. Molnár Attila 12H7001 Tipo Orienteering Club 30:35 + 9:36

M40A 5.20 km, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 26:55
2. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 28:13 + 1:18
3. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 28:20 + 1:25
4. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 28:27 + 1:32
5. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 29:09 + 2:14
6. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 29:14 + 2:19
7. Rovensky Milan TBM7711 KOS TJ Tesla Brno 29:45 + 2:50
8. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 30:11 + 3:16
9. Lasmanis Martins 0200001 31:20 + 4:25
10. Raj Gregor 45S7400 OK Slovenj Gradec 32:45 + 5:50
11. Pilz Mark 0100001 33:12 + 6:17
12. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 34:34 + 7:39
13. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 36:22 + 9:27
14. Hartung Thomas 0100002 37:03 + 10:08
15. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 37:39 + 10:44
16. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 39:00 + 12:05
17. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 39:35 + 12:40
18. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 40:00 + 13:05
19. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 40:27 + 13:32
20. Kaluža Luboš ABR8200 A-team NOVO Bruntál 42:37 + 15:42
Hendrik Heß 0270001 DISK
Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň DISK
MacLassen Johan 0030001 DISK
Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno DISK

M40B 3.90 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 19:04
2. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 19:40 + 0:36
3. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 21:27 + 2:23
4. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 21:39 + 2:35
5. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 22:21 + 3:17
6. Fejk Zbyněk SJC7501 Sportcentrum Jičín 22:53 + 3:49
7. Humlíček Aleš SBK7539 KOB START Blansko 23:17 + 4:13
8. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 23:22 + 4:18
9. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 23:33 + 4:29
10. Zdanavicius Tomas 0140001 23:53 + 4:49
11. Csordás Kornél 14H7700 MTBO Hungary 24:15 + 5:11
12. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 24:18 + 5:14
13. Vajda Péter 14H8000 MTBO Hungary 24:41 + 5:37
14. Kulíšek Tomáš HOB7101 SK OB Horní Benešov 24:50 + 5:46
15. Pais Mart 0330001 25:07 + 6:03
16. Pročke Michal 0360001 26:00 + 6:56
17. Weber Roman SMR7701 SNS Smržovka 28:18 + 9:14
18. Šafek Jiří TBM7606 KOS TJ Tesla Brno 29:12 + 10:08
19. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 30:29 + 11:25
20. Provazník Dušan TBM7301 KOS TJ Tesla Brno 30:46 + 11:42
21. Čepička Václav SLA7201 SKOB Slaný 31:43 + 12:39

M50 4.90 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Manfred 0320001 24:18
2. Bossi Thomas 0020001 25:58 + 1:40
3. Niggli Jurg 0090001 26:00 + 1:42
4. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 26:35 + 2:17
5. Dudić Marko 45S7100 OK Slovenj Gradec 26:50 + 2:32
6. Jurgaitis Vaidas 0440001 27:14 + 2:56
7. Conn Andy 0210001 27:16 + 2:58
8. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 28:24 + 4:06
9. Rubaževičius Jurgis 0170001 28:40 + 4:22
10. Lesage Martin SPC7204 SPORTICUS team 29:27 + 5:09
11. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 29:29 + 5:11
12. Ropek Rudolf 0130001 30:29 + 6:11
13. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:40 + 6:22
14. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 30:54 + 6:36
15. Tevelis Ričardas 0250001 31:09 + 6:51
16. Hnilica Thomas 27A6800 Wiener Schulcup WSC 31:11 + 6:53
17. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 31:12 + 6:54
18. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 31:49 + 7:31
19. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 31:50 + 7:32
20. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 32:25 + 8:07
21. Pavlík Radek ABR6849 A-team NOVO Bruntál 32:44 + 8:26
22. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 33:20 + 9:02
23. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 33:30 + 9:12
24. Řeháček Petr ABR6302 A-team NOVO Bruntál 35:28 + 11:10
25. Sausaitis Mindaugas 0250003 37:28 + 13:10
26. Kinde Kálmán 14H6800 MTBO Hungary 38:42 + 14:24
27. Strumskis Mindaugas 0190001 38:49 + 14:31
28. Dankó István 12H6900 Tipo Orienteering Club 38:56 + 14:38
29. Antoš Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 40:17 + 15:59
Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno DISK
Deijgers Dirk 0150001 DISK
Nagy Josef TJN6701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia Plzeň DISK

M60 4.00 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lalevée Jean-Charles 0310001 17:47
2. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 20:46 + 2:59
3. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 21:06 + 3:19
4. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 21:13 + 3:26
5. Sonnenberg Sergej 1ZD0000 Osnabrücker TB 21:14 + 3:27
6. Dörfler Dietmar 21:42 + 3:55
7. Jankó Tamás 22H5800 Hegyisport Szentendre Egy. 21:56 + 4:09
8. Heinrich Peter 74D6000 ESV Dresden MTBO 22:03 + 4:16
9. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 22:09 + 4:22
10. DENAIX Michel 0230002 22:24 + 4:37
11. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 23:48 + 6:01
12. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 23:51 + 6:04
13. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 24:35 + 6:48
14. Argaláš Jaroslav TBM6213 KOS TJ Tesla Brno 24:48 + 7:01
15. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 24:59 + 7:12
16. Pickering Kevin 0040001 26:06 + 8:19
17. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 26:19 + 8:32
18. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 26:32 + 8:45
19. Doehler Bernd 0110001 26:36 + 8:49
20. Müller Peter 0390001 26:47 + 9:00
21. Rohweder Arne 0370002 27:20 + 9:33
22. Vaupel Andreas 0160002 28:38 + 10:51
23. Melcher Michael 0430001 29:53 + 12:06
24. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 30:21 + 12:34
25. Luttenberger Johann 0070002 30:55 + 13:08
26. Dawson Keith 0400001 31:13 + 13:26
27. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 32:20 + 14:33
28. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 35:14 + 17:27
29. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 35:47 + 18:00
30. Vodovnik Mirko 45S5600 OK Slovenj Gradec 46:39 + 28:52
HERMET ANDRE 0230001 DISK

M70 4.00 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 31:36
2. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 37:54 + 6:18
3. Skácel Jaroslav 0340001 41:58 + 10:22
4. Kviecinskas Kestutis 0420001 42:43 + 11:07
5. Hidas Sándor 14H4800 MTBO Hungary 46:07 + 14:31
Eberle Wolf 0010001 DISK
Deseő László 14H4300 MTBO Hungary DISK

Open 3.00 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otoupalík Jan 24:27
2. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 27:32 + 3:05
3. Kurka Vojtěch SMR8400 SNS Smržovka 28:58 + 4:31
4. Tobrmanová Anna Sofie VPM0651 KOS Slavia Plzeň 35:26 + 10:59
5. Kröber Andrea 48D6500 OL-Team Wehrsdorf 37:44 + 13:17
6. Středulinský Radek 77:08 + 52:41

W11 2.80 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:37
2. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 20:17 + 2:40
3. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 20:35 + 2:58
4. Odvodyová Nikola XPU1252 PARDUBICE BIKERS 23:48 + 6:11
5. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 25:06 + 7:29
6. Müllerová Karla VSP1351 USK Praha 30:35 + 12:58
7. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 31:38 + 14:01
8. Malá Lucie TBM1165 KOS TJ Tesla Brno 32:38 + 15:01

W14 3.90 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 22:18
2. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 25:44 + 3:26
3. Nagyová Zuzana TJN0863 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:55 + 3:37
4. Hubáčková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:04 + 6:46
5. Vozková Veronika BLI1050 MTBO Bludný kořen 31:13 + 8:55
6. Mezga Frida 45S1001 OK Slovenj Gradec 74:33 + 52:15
Raj Ema Pika 45S0850 OK Slovenj Gradec DISK
Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team DISK
Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno DISK
Raj Lili Ivana 45S1050 OK Slovenj Gradec DISK

W17 4.00 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. SIPOS Anne-Caroline 0230010 19:57
2. BOUSSIER Jade 0230008 22:26 + 2:29
3. Kurečková Klára TBM0667 KOS TJ Tesla Brno 23:00 + 3:03
4. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 23:44 + 3:47
5. COLLE Lola 0230009 23:49 + 3:52
6. TISSANDIER Agathe 0230011 24:48 + 4:51
7. Vytene Puisyte 0300002 24:54 + 4:57
8. LAUVERGNE Gaîa 0230012 25:20 + 5:23
9. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 26:13 + 6:16
10. Tevelyte Eidvile 0250002 26:29 + 6:32
11. Šimkute Beatriče 0250005 28:00 + 8:03

W20 4.30 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. COLLE Lou 0230006 20:41
2. LECLERC Margaux 0230007 20:49 + 0:08
3. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 21:05 + 0:24
4. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:39 + 0:58
5. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 21:52 + 1:11
6. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 21:56 + 1:15
7. Hnilica Jana 54A0450 Austria MTBO Team 22:42 + 2:01
8. Pecorari Iris Aurora 0180002 22:51 + 2:10
9. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:37 + 28:56
Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

W21E 5.20 km, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina TBM8650 KOS TJ Tesla Brno 26:33
2. Kamarytová Marie VPM9191 KOS Slavia Plzeň 27:25 + 0:52
3. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 27:52 + 1:19
4. Mickeviciute Juodisiene Karolina 0060002 27:58 + 1:25
5. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 28:06 + 1:33
6. Füzy Anna 14H7650 MTBO Hungary 28:13 + 1:40
7. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 28:51 + 2:18
8. Reifová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 29:05 + 2:32
9. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 29:41 + 3:08
10. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 29:44 + 3:11
11. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 30:30 + 3:57
12. Ančicová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 30:51 + 4:18
13. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 31:37 + 5:04
14. Uhnavá Markéta TBM8485 KOS TJ Tesla Brno 31:59 + 5:26
15. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:03 + 5:30
16. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 32:59 + 6:26
17. Hnátková Tereza SPC9271 SPORTICUS team 35:44 + 9:11
18. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 35:59 + 9:26
19. Steckhan Dorothea 0260001 36:29 + 9:56
20. Szaturska Aleksandra 0220004 36:31 + 9:58
Tamás Bianka 0280001 DISK
Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor DISK

W21A 4.30 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 21:49
2. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 21:57 + 0:08
3. Kurková Martina SMR8850 SNS Smržovka 22:24 + 0:35
4. Kiacová Veronika XPU9953 PARDUBICE BIKERS 24:04 + 2:15
5. Balažič Petja 45S8350 OK Slovenj Gradec 25:16 + 3:27
6. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 25:18 + 3:29
7. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 25:19 + 3:30
8. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 26:12 + 4:23
8. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 26:12 + 4:23
10. Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS 27:16 + 5:27
11. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 28:07 + 6:18
12. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 29:47 + 7:58
13. Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen 32:57 + 11:08

W21B 3.30 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 20:44
2. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 21:47 + 1:03
3. Streckerová Jana VPM8850 KOS Slavia Plzeň 22:13 + 1:29
4. Hlaváčová Bára JIL8551 OK Jilemnice 23:29 + 2:45
5. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:08 + 4:24
6. Graubnerová Eliška TZL0056 SKOB Zlín 32:30 + 11:46
7. Izdná Petra SJI8350 OK Jihlava 33:34 + 12:50
8. Rohtla Merle 0330004 36:10 + 15:26
Vajda-Kovács Ágnes 14H8250 MTBO Hungary DISK

W40 4.10 km, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 23:26
2. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 23:48 + 0:22
3. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 23:57 + 0:31
4. Walther Katja TBM7850 KOS TJ Tesla Brno 24:17 + 0:51
5. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 24:29 + 1:03
6. Puisiene Roma 0300001 24:36 + 1:10
7. Reinartaite Vaida 0350001 26:01 + 2:35
8. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 27:15 + 3:49
9. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 27:25 + 3:59
10. Benke Noémi 14H8150 MTBO Hungary 27:40 + 4:14
11. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 27:44 + 4:18
12. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 28:39 + 5:13
13. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 28:44 + 5:18
13. Zambiasi Clizia 0180001 28:44 + 5:18
15. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 28:51 + 5:25
16. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 29:08 + 5:42
17. Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB START Blansko 31:36 + 8:10
18. Hubáčková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:49 + 8:23
19. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 31:51 + 8:25
20. Weberová Ivana SMR7650 SNS Smržovka 32:33 + 9:07
21. Rovensky Dagmar 21A8050 OLT Transdanubien 36:00 + 12:34
22. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 36:51 + 13:25
23. Raj Nastja 45S0000 OK Slovenj Gradec 38:15 + 14:49
24. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 43:46 + 20:20
Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň DISK
Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno DISK

W50 3.30 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rubaževičiene Giedre 0170002 20:54
2. Hnilica Sonja 27A6850 Wiener Schulcup WSC 22:01 + 1:07
3. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 22:43 + 1:49
4. Hanley Karena 0400002 23:12 + 2:18
5. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 25:45 + 4:51
6. Spehr Uta 0110002 26:37 + 5:43
7. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 26:43 + 5:49
8. Németh Ágnes 12H6950 Tipo Orienteering Club 29:06 + 8:12
9. Malkova Elena 74D0000 ESV Dresden MTBO 29:28 + 8:34
10. Finder Gaby 0430002 30:06 + 9:12
11. Baumbach Heidi 0160001 33:24 + 12:30
Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk DISK

W60 3.30 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 23:02
2. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 24:30 + 1:28
3. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 28:32 + 5:30
4. Skácelová Naděžda TSU6183 LKT 80 Šumperk 29:06 + 6:04
5. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 30:05 + 7:03
6. Luttenberger Marie-Luise 0070001 34:40 + 11:38
7. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 38:44 + 15:42
8. Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:47 + 16:45
9. Balažič Irena 45S6050 OK Slovenj Gradec 45:28 + 22:26
Sonnenberg Olga 1ZD5850 Osnabrücker TB DISK

W70 3.30 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. MacLassen Annelise 0030002 42:33