Logo

Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 17. kolo

Datum:
01.10.2022
Místo konání:
Plzeň - Bílá hora
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Výbuch 1917 Měřítko 1:7 500
Ředitel závodu:
Hašek Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Les Martin
Stavitel tratí:
Hasman Ondřej
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     Open     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
Nahrávám data...

M11 3.41 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zýka Prokop SPC1102 SPORTICUS team 16:40
2. Horák Kryštof VSP1400 USK Praha 17:42 + 1:02
3. Janeček Tomáš DKP1206 Oddíl OB Kotlářka 19:10 + 2:30
4. Jašek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 20:52 + 4:12
5. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:09 + 6:29
6. Zýka Erik SPC1212 SPORTICUS team 23:12 + 6:32
7. Rypáček Radim SPC1302 SPORTICUS team 23:25 + 6:45
8. Šafář Martin XHK1100 MTBO Racing team Hradec Králové 26:56 + 10:16
9. Bergl Jonáš ZUP1100 MTBO ČZU Praha 29:04 + 12:24
10. Odvody Vilém XPU1502 PARDUBICE BIKERS 35:09 + 18:29
11. Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:15 + 18:35
12. Bohdanecký František SHK1104 OK Slavia Hradec Králové 37:59 + 21:19
13. Kunst Miroslav SLA1101 SKOB Slaný 41:23 + 24:43
14. Drobník Tadeáš SJC1301 Sportcentrum Jičín 43:19 + 26:39
15. Lauerman Jan SJI1515 OK Jihlava 44:56 + 28:16
16. Vozka Ondřej 20001 Liberec 401:02 + 384:22
Urban Mio SBK1414 KOB START Blansko DNS
Macháček Jakub XHK1202 MTBO Racing team Hradec Králové DNS

M14 4.63 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 19:00
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 20:42 + 1:42
3. Macháček Tomáš XHK0800 MTBO Racing team Hradec Králové 22:20 + 3:20
4. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 22:58 + 3:58
5. Stránský Daniel STB1000 TJ Stadion Nový Bor 23:22 + 4:22
6. Folprecht Lukáš ZUP0800 MTBO ČZU Praha 24:45 + 5:45
7. Vaníček Filip SKL0801 SMS Team Kladno 28:03 + 9:03
8. Vaněček Jan ZUP0801 MTBO ČZU Praha 40:11 + 21:11
9. Šňupárek Jenda ZUP1000 MTBO ČZU Praha 44:49 + 25:49
Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava DISK
Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering DISK
Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko DNS
Weber Sebastian SMR0900 SNS Smržovka DNS

M17 4.97 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 19:29
2. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 19:32 + 0:03
3. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 21:09 + 1:40
4. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 21:35 + 2:06
5. Račanský Jakub TBM0503 KOS TJ Tesla Brno 23:07 + 3:38
6. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 24:03 + 4:34
7. Lesage Radek SPC0807 SPORTICUS team 24:10 + 4:41
8. Weber Maxmilian SMR0700 SNS Smržovka 24:18 + 4:49
9. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 25:23 + 5:54
10. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 25:37 + 6:08
11. Žák Jakub ABR0606 A-team NOVO Bruntál 28:42 + 9:13
12. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 33:09 + 13:40

M20 5.58 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 22:25
2. Černík Adam XHK0400 MTBO Racing team Hradec Králové 22:56 + 0:31
3. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 27:37 + 5:12
4. Daňko Jan VEY0400 YETTI Vejprty 35:38 + 13:13
Horák Jáchym NEK0301 Nejdek Orienteering DISK

M21E 6.35 km, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 22:13
2. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 23:22 + 1:09
2. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 23:22 + 1:09
4. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 23:53 + 1:40
5. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 24:12 + 1:59
6. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 24:20 + 2:07
7. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 24:41 + 2:28
8. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 24:46 + 2:33
9. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 25:14 + 3:01
10. Hnilica Hannes 54A0400 Austria MTBO Team 25:19 + 3:06
11. Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor 25:26 + 3:13
12. Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 25:28 + 3:15
13. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 25:39 + 3:26
14. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 25:41 + 3:28
15. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:27 + 4:14
16. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 26:50 + 4:37
17. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 27:35 + 5:22
18. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 27:42 + 5:29
19. Vacek Jan SPC0009 SPORTICUS team 29:10 + 6:57
20. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 29:27 + 7:14
21. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 29:31 + 7:18
22. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 29:43 + 7:30
23. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 29:49 + 7:36
24. Štochel Miroslav MFP9300 Matfyz Praha 30:07 + 7:54
25. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 30:14 + 8:01
26. Mišoň Matěj SPC9810 SPORTICUS team 31:01 + 8:48
27. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 31:08 + 8:55
28. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 31:29 + 9:16
29. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 32:35 + 10:22
30. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 32:40 + 10:27
31. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 32:58 + 10:45
32. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 33:49 + 11:36
33. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 39:12 + 16:59
34. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 39:29 + 17:16
Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno DISK
David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála DNS
Hegner Filip SPC8108 SPORTICUS team DNS
Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný DNS

M21A 5.58 km, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haničák Tomáš DMS7700 Dynamo Malá Skála 24:33
2. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 25:22 + 0:49
3. Müller Pavel VSP7901 USK Praha 25:28 + 0:55
4. Spazierer Filip 10001 Nejdek 25:29 + 0:56
5. Šebesta Petr TAP7604 KOB Tretra Praha 26:10 + 1:37
6. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 26:48 + 2:15
7. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 26:52 + 2:19
8. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 27:07 + 2:34
9. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 27:41 + 3:08
10. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 27:49 + 3:16
11. Drobník Lukáš SJC8500 Sportcentrum Jičín 28:40 + 4:07
12. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 30:56 + 6:23
13. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 32:01 + 7:28
14. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:04 + 7:31
15. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 32:29 + 7:56
16. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 32:43 + 8:10
17. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:00 + 8:27
18. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 33:05 + 8:32
19. Sochor Jan SBK6922 KOB START Blansko 35:00 + 10:27
20. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 38:58 + 14:25
21. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 43:13 + 18:40
Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín DISK
Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen DNS
Panovec Kryštof GIG0011 GIGANT Orienteering DNS
Kouřimský Jan SLA7200 SKOB Slaný DNS
Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové DNS
Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team DNS
Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. DNS

M21B 4.18 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 18:11
2. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 18:42 + 0:31
3. Netuka Martin XHK7302 MTBO Racing team Hradec Králové 19:22 + 1:11
4. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 21:10 + 2:59
5. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 23:09 + 4:58
6. Wolf Vojtěch NEK0100 Nejdek Orienteering 40:20 + 22:09
Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka DISK
Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň DNS
Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS

M40A 5.77 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 23:32
2. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 24:03 + 0:31
3. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 24:20 + 0:48
4. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 24:32 + 1:00
5. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 24:35 + 1:03
6. Kříž Libor XPU7804 PARDUBICE BIKERS 24:47 + 1:15
7. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 24:53 + 1:21
8. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 25:01 + 1:29
9. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 25:21 + 1:49
10. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 25:31 + 1:59
11. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 25:58 + 2:26
12. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 27:11 + 3:39
12. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 27:11 + 3:39
14. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 27:19 + 3:47
15. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 27:25 + 3:53
16. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 29:10 + 5:38
17. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 30:37 + 7:05
18. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 32:01 + 8:29
19. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 32:08 + 8:36
20. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 32:13 + 8:41
21. Rypáček Miroslav SPC7506 SPORTICUS team 32:32 + 9:00
22. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 33:28 + 9:56
23. Hájek Tomáš XHK7400 MTBO Racing team Hradec Králové 34:01 + 10:29
24. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 35:25 + 11:53
25. Janeček Petr DKP7905 Oddíl OB Kotlářka 39:09 + 15:37
26. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 39:51 + 16:19
27. Stryka Lukáš XPU7901 PARDUBICE BIKERS 46:53 + 23:21
Obuškevič Jan SMR7000 SNS Smržovka DISK
Rovensky Milan TBM7711 KOS TJ Tesla Brno DISK
Kaluža Luboš ABR8200 A-team NOVO Bruntál DISK
Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha DNS

M40B 4.18 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weber Roman SMR7701 SNS Smržovka 20:14
2. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 21:06 + 0:52
3. Chamraďa Dušan GIG7601 GIGANT Orienteering 23:51 + 3:37
4. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 24:19 + 4:05
5. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 25:07 + 4:53
6. Šafek Jiří TBM7606 KOS TJ Tesla Brno 25:48 + 5:34
7. Čepička Václav SLA7201 SKOB Slaný 42:16 + 22:02
8. Zemko Zdeněk SLA7300 SKOB Slaný 46:31 + 26:17

M50 4.97 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 20:29
2. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 21:29 + 1:00
3. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 22:12 + 1:43
4. Bílý Milan JES7001 OK Rakovník 22:14 + 1:45
5. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 23:33 + 3:04
6. Ropek Rudolf 30001 Wander Book 23:48 + 3:19
7. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 25:25 + 4:56
8. Pekárek Pavel XBM6904 ABND RACING TEAM 25:44 + 5:15
9. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 26:34 + 6:05
10. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 26:47 + 6:18
11. Kunart Tomáš XHK7205 MTBO Racing team Hradec Králové 27:20 + 6:51
12. Zýka Vít SPC7202 SPORTICUS team 27:53 + 7:24
13. Lesage Martin SPC7204 SPORTICUS team 29:10 + 8:41
14. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 35:16 + 14:47
15. Nekoranec Petr TZL6700 SKOB Zlín 38:05 + 17:36
Wurz Martin SMR6300 SNS Smržovka DNS
Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín DNS

M60 4.08 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejna Jiří SPC6201 SPORTICUS team 17:41
2. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 17:47 + 0:06
3. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 18:36 + 0:55
4. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 20:18 + 2:37
5. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 21:07 + 3:26
6. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 28:58 + 11:17
7. Argaláš Jaroslav TBM6213 KOS TJ Tesla Brno 30:03 + 12:22
8. Maliňák Vladimír KVS5901 SKOB Kobra Vsetín 32:44 + 15:03
9. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:51 + 19:10
10. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 75:12 + 57:31
Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty DISK
Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín DNS
Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov DNS
Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. DNS

MW10

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Musilová Alžběta SJC1550 Sportcentrum Jičín DNS
Musil Jakub SJC1212 Sportcentrum Jičín DNS
Bednaříková Eva SPC1553 SPORTICUS team DNS
Bartošová Natálie VSP1450 USK Praha DNS
Mrázek Emil SJC9300 Sportcentrum Jičín DNS
Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín DNS
Bartoš Martin VSP1700 USK Praha DNS
Hora Damián PGP1616 SK Praga DNS
Müller Matyas VSP1550 USK Praha DNS
Petrušová Anna MLA1550 MLOK Mariánské Lázně DNS
Kalina Oskar SPC1502 SPORTICUS team DNS
Berglová Amálie ZUP1450 MTBO ČZU Praha DNS
Jedličková Michaela XHK1350 MTBO Racing team Hradec Králové DNS
Michalíková Sofie DOB1771 KOB Dobruška DNS
Jirka Martin SBK1818 KOB START Blansko DNS

Open 4.23 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 23:29
2. Průša Michal VSP7310 USK Praha 24:07 + 0:38
3. Blažková Kristina DKP8251 Oddíl OB Kotlářka 28:25 + 4:56
4. Dušenka Miloš NER Neregistrovany 40:02 + 16:33
5. Svobodová Andrea SLA0751 SKOB Slaný 45:39 + 22:10
6. Svobodová Blanka SLA7454 SKOB Slaný 49:57 + 26:28
7. Bohdanecká Barbora SHK7950 OK Slavia Hradec Králové 51:48 + 28:19
Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Náměstek Ctirad Neregistrovany DISK
Bednaříková Jana SPC8353 SPORTICUS team DNS
Bednařík Vojtěch SPC1109 SPORTICUS team DNS
Ropková Sofie 30002 Wander Book DNS
Lenc Jiří Neregistrovany DNS

W11 3.41 km, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 18:26
2. Macháčková Lucie XHK1150 MTBO Racing team Hradec Králové 18:46 + 0:20
3. Rypáčková Šárka SPC1151 SPORTICUS team 19:30 + 1:04
4. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 20:52 + 2:26
5. Müllerová Karla VSP1351 USK Praha 24:34 + 6:08
6. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 35:13 + 16:47
7. Janečková Eliška DKP1453 Oddíl OB Kotlářka 35:59 + 17:33
8. Ryglová Šárka TBM1160 KOS TJ Tesla Brno 38:23 + 19:57
9. Lauermanová Eva SJI1353 OK Jihlava 39:00 + 20:34
10. Odvodyová Nikola XPU1252 PARDUBICE BIKERS 51:34 + 33:08
La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno DISK
Šňupárková Barborka ZUP1150 MTBO ČZU Praha DNS

W14 4.18 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 22:31
2. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 23:11 + 0:40
3. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 29:08 + 6:37
4. Vozková Veronika BLI1050 MTBO Bludný kořen 34:43 + 12:12
5. Hubáčková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:28 + 15:57
6. Vaněčková Anna ZUP1050 MTBO ČZU Praha 38:59 + 16:28
7. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 39:15 + 16:44
8. Veselá Julie ZUP1051 MTBO ČZU Praha 39:24 + 16:53
9. Kunstová Anežka SLA1050 SKOB Slaný 46:54 + 24:23
10. Kunartová Dominika XHK0888 MTBO Racing team Hradec Králové 47:15 + 24:44
Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team DISK
Chamraďa Elvira GIG1050 GIGANT Orienteering DISK
Hill Daisy SLA0950 SKOB Slaný DNS
Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia Plzeň DNS
Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno DNS
Ladýřová Alžběta XHK1051 MTBO Racing team Hradec Králové DNS
Bohdanecká Antonie SHK0960 OK Slavia Hradec Králové DNS
Jirásková Laura VSP0952 USK Praha DNS
Jedličková Lucie XHK1050 MTBO Racing team Hradec Králové DNS

W17 4.08 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečková Klára TBM0667 KOS TJ Tesla Brno 17:50
2. Folprechtová Julie ZUP0650 MTBO ČZU Praha 22:06 + 4:16
3. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 28:17 + 10:27
4. Kadlecová Barbora VPM0750 KOS Slavia Plzeň 34:27 + 16:37

W20 4.89 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 23:41
2. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 27:03 + 3:22
3. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 32:22 + 8:41
Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS

W21E 5.77 km, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 23:52
2. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 24:46 + 0:54
3. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 25:03 + 1:11
4. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 25:37 + 1:45
5. Hnátková Tereza SPC9271 SPORTICUS team 25:48 + 1:56
6. Nedomlelová Lucie XHK0250 MTBO Racing team Hradec Králové 26:24 + 2:32
7. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 26:44 + 2:52
8. Tichovská Martina TBM8650 KOS TJ Tesla Brno 27:54 + 4:02
9. Červená Adéla XHK9750 MTBO Racing team Hradec Králové 28:01 + 4:09
10. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 28:05 + 4:13
11. Uhnavá Markéta TBM8485 KOS TJ Tesla Brno 28:18 + 4:26
12. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 28:37 + 4:45
13. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:44 + 4:52
14. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 30:43 + 6:51
15. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 32:46 + 8:54
16. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 34:15 + 10:23
Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha DNS

W21A 4.89 km, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Zuzana XHK8150 MTBO Racing team Hradec Králové 23:31
2. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 25:05 + 1:34
3. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 25:16 + 1:45
4. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 25:25 + 1:54
5. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 25:57 + 2:26
6. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 26:02 + 2:31
7. Pospíšková Magdalena TBM9150 KOS TJ Tesla Brno 26:16 + 2:45
8. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 27:33 + 4:02
9. Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS 27:35 + 4:04
10. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 28:10 + 4:39
11. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 29:57 + 6:26
12. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 30:05 + 6:34
13. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 30:07 + 6:36
14. Jirková Lenka SBK8383 KOB START Blansko 33:12 + 9:41
15. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 36:15 + 12:44
16. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 45:52 + 22:21
Jahn Odvody Dana XPU8355 PARDUBICE BIKERS DISK
Horová Klára VSP8455 USK Praha DNS

W21B 3.72 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rypáčková Dana SPC7955 SPORTICUS team 22:18
2. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 22:45 + 0:27
3. Kovářová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 23:24 + 1:06
4. Bednářová Michaela XPU8951 PARDUBICE BIKERS 24:24 + 2:06
5. Náměstková Denisa EKP0154 VŠTJ Ekonom Praha 31:05 + 8:47
6. Izdná Petra SJI8350 OK Jihlava 47:37 + 25:19
Berglová Irena ZUP8350 MTBO ČZU Praha DISK

W40 4.63 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 20:20
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 21:13 + 0:53
3. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 21:32 + 1:12
4. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 21:41 + 1:21
5. Jirásková Markéta VSP7653 USK Praha 22:29 + 2:09
6. Akrmanová Jitka SPC7651 SPORTICUS team 23:38 + 3:18
7. Macholdová Iva SMR7452 SNS Smržovka 25:01 + 4:41
8. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 25:30 + 5:10
9. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 26:34 + 6:14
10. Janečková Markéta DKP8151 Oddíl OB Kotlářka 26:47 + 6:27
11. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 27:32 + 7:12
12. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 29:36 + 9:16
13. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 31:10 + 10:50
14. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 38:03 + 17:43
15. Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín 39:04 + 18:44
16. Macháčková Markéta XHK7650 MTBO Racing team Hradec Králové 42:22 + 22:02
17. Weberová Ivana SMR7650 SNS Smržovka 43:23 + 23:03
Walther Katja TBM7850 KOS TJ Tesla Brno DISK
Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering DISK
Košíková Jitka VSP7799 USK Praha DNS

W50 3.72 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnilica Sonja 27A6850 Wiener Schulcup WSC 22:28
2. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 22:46 + 0:18
3. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 24:47 + 2:19
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 34:07 + 11:39
5. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 37:44 + 15:16

W60 3.72 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 21:38
2. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 28:12 + 6:34
3. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 79:53 + 58:15
Havlíčková Jindřiška KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. DNS