Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vintrová Matylda | TZL1551 | C | SKOB Zlín | 17:38 | |
2. | Šidlová Dorota | 0090001 | O-Mladcová | 19:11 | + 1:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodúrová Elena | TZL1351 | C | SKOB Zlín | 16:36 | |
2. | Slámová Emílie Inka | LCE1253 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:43 | + 2:07 |
3. | Stacke Viktorie | LCE1251 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:35 | + 2:59 |
4. | Vlčková Alžběta | VIC1351 | C | OB Vizovice | 21:10 | + 4:34 |
5. | Vallová Dorota | TZL1352 | C | SKOB Zlín | 21:53 | + 5:17 |
6. | Dvořáková Klára | HLV1250 | C | OB Holešov z.s. | 23:38 | + 7:02 |
7. | Svobodová Natálie | TZL1251 | B | SKOB Zlín | 25:41 | + 9:05 |
8. | Přibylová Ema | TZL1350 | C | SKOB Zlín | 29:16 | + 12:40 |
9. | Štěpánková Adéla | VIC1250 | C | OB Vizovice | 29:28 | + 12:52 |
10. | Štychová Heda | TZL1254 | C | SKOB Zlín | 41:12 | + 24:36 |
11. | Beňovská Marie | KUB1253 | C | KUB Koala Uherský Brod | 46:35 | + 29:59 |
Kořenová Helena | TZL1250 | C | SKOB Zlín | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slámová Julie | LCE1051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:21 | |
2. | Rozsypalová Ela | TZL1154 | C | SKOB Zlín | 28:20 | + 7:59 |
3. | Kořenová Hana | TZL1050 | C | SKOB Zlín | 35:22 | + 15:01 |
4. | Svobodová Aneta | TZL1156 | C | SKOB Zlín | 36:01 | + 15:40 |
5. | Struhařová Sára | TZL1152 | B | SKOB Zlín | 39:51 | + 19:30 |
6. | Poslušná Katka | TZL1051 | B | SKOB Zlín | 43:43 | + 23:22 |
7. | Brázdilová Kristýna | HLV1154 | B | OB Holešov z.s. | 46:32 | + 26:11 |
8. | Nešporová Viktorie Anna | TZL1150 | B | SKOB Zlín | 57:41 | + 37:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Růžičková Žofie | TZL0953 | B | SKOB Zlín | 26:32 | |
2. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | B | SKOB Zlín | 33:44 | + 7:12 |
3. | Hanáková Ema | SKM0952 | C | KOB Směr Kroměříž | 45:04 | + 18:32 |
4. | Kutscherauerová Ella | BBM0850 | C | BETA URSUS Rosice | 48:58 | + 22:26 |
5. | Kolaříková Erika | SKM0951 | C | KOB Směr Kroměříž | 52:51 | + 26:19 |
6. | Běhalová Alice | SKM0954 | C | KOB Směr Kroměříž | 63:00 | + 36:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčíková Nela | TZL0757 | B | SKOB Zlín | 34:17 | |
2. | Rosíková Růžena Eliška | VIC0650 | B | OB Vizovice | 38:28 | + 4:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašparová Zuzana | TZL9754 | C | SKOB Zlín | 38:53 | 5184 | |
2. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | C | SKOB Zlín | 38:54 | + 0:01 | 5182 |
3. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:40 | + 4:47 | 4595 |
4. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:48 | + 4:55 | 4578 |
5. | Juríčková Lucie | TZL9451 | C | SKOB Zlín | 45:13 | + 6:20 | 4404 |
6. | Krejčíková Marie | TZL9252 | C | SKOB Zlín | 48:18 | + 9:25 | 4024 |
7. | Baťková Zuzana | TZL8151 | C | SKOB Zlín | 55:19 | + 16:26 | 3160 |
8. | Sadílková Iva | VIC0151 | C | OB Vizovice | 57:40 | + 18:47 | 2870 |
9. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 59:07 | + 20:14 | 2692 |
10. | Hauerlandová Natálie | KUB9850 | C | KUB Koala Uherský Brod | 68:03 | + 29:10 | 1591 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 29:17 | |
2. | Hubáčková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:03 | + 1:46 |
3. | Stachoňová Barbara | ZBM8451 | C | SK Brno Žabovřesky | 31:50 | + 2:33 |
4. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 32:11 | + 2:54 |
5. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:02 | + 3:45 |
6. | Zlatníková Irena | TZL8053 | C | SKOB Zlín | 38:30 | + 9:13 |
7. | Kočová Eva | TZL7550 | C | SKOB Zlín | 41:57 | + 12:40 |
8. | Zoubková Jana | ZBP8050 | C | OOB SK Zbraslav | 42:05 | + 12:48 |
9. | Jirková Petra | VPM8450 | C | KOS Slavia Plzeň | 47:53 | + 18:36 |
10. | Vaňková Martina | LCE8950 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:20 | + 21:03 |
11. | Vlčková Lenka | SKM8250 | C | KOB Směr Kroměříž | 59:43 | + 30:26 |
12. | Brucháčková Markéta | TZL8152 | C | SKOB Zlín | 59:45 | + 30:28 |
13. | Hrouzková Alena | SKM8550 | C | KOB Směr Kroměříž | 61:25 | + 32:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Marta | LPU7957 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:58 | |
2. | Pavlicová Anna | KUB7360 | C | KUB Koala Uherský Brod | 33:07 | + 1:09 |
3. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 35:40 | + 3:42 |
4. | Pěčková Monika | SKM7350 | C | KOB Směr Kroměříž | 35:41 | + 3:43 |
5. | Vrubelová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 35:50 | + 3:52 |
6. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 38:18 | + 6:20 |
7. | Mikulčíková Irena | KUB7750 | C | KUB Koala Uherský Brod | 39:23 | + 7:25 |
8. | Klímová Barbora | OTK7251 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 40:49 | + 8:51 |
9. | Varhaníčková Jana | 0170001 | NER - Varhaníčková | 41:43 | + 9:45 | |
10. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:53 | + 10:55 |
11. | Janků Kateřina | KVS7450 | C | SKOB Kobra Vsetín | 43:16 | + 11:18 |
12. | Kutscherauerová Andrea | BBM7550 | C | BETA URSUS Rosice | 44:06 | + 12:08 |
13. | Kubíčková Eva | VIC7950 | C | OB Vizovice | 55:41 | + 23:43 |
14. | Sedláčková Dagmar | KUB7351 | C | KUB Koala Uherský Brod | 58:06 | + 26:08 |
15. | Kankova Helena | TZL7654 | C | SKOB Zlín | 71:42 | + 39:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 27:29 | |
2. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 36:41 | + 9:12 |
3. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 41:25 | + 13:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stackeová Anna | LCE5551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:08 | |
2. | Horynová Eva | JIL5254 | C | OK Jilemnice | 25:28 | + 0:20 |
3. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 30:05 | + 4:57 |
4. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 30:24 | + 5:16 |
5. | Volencová Ivana | OTK5250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 33:53 | + 8:45 |
6. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 36:43 | + 11:35 |
Christovová Marie | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brucháček Matěj | TZL1500 | C | SKOB Zlín | 11:01 | |
2. | Svoboda Šimon | TZL1400 | C | SKOB Zlín | 13:02 | + 2:01 |
3. | Couffin Mudřík Nino | TZL1403 | C | SKOB Zlín | 13:28 | + 2:27 |
4. | Stachoň Ondřej | ZBM1404 | C | SK Brno Žabovřesky | 14:15 | + 3:14 |
5. | Krejčík Vít | TZL1515 | C | SKOB Zlín | 15:41 | + 4:40 |
6. | Kaňka Vilém | TZL1402 | C | SKOB Zlín | 19:32 | + 8:31 |
7. | Lučan Jakub | LPU1401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:44 | + 15:43 |
Kubíček Ota | VIC1401 | C | OB Vizovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šidla Dalibor | TZL1200 | B | SKOB Zlín | 12:45 | |
2. | Macka Matyáš | LCE1313 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:19 | + 5:34 |
3. | Vintr Otakar | TZL1300 | C | SKOB Zlín | 19:58 | + 7:13 |
4. | Brucháček Jan | TZL1201 | B | SKOB Zlín | 20:46 | + 8:01 |
5. | Plaček Jiří | TZL1205 | C | SKOB Zlín | 24:58 | + 12:13 |
6. | Stachoň Štěpán | ZBM1212 | C | SK Brno Žabovřesky | 32:36 | + 19:51 |
7. | Tesák Matyáš | TZL1208 | C | SKOB Zlín | 33:12 | + 20:27 |
8. | Zapletal Martin | LCE1202 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:44 | + 22:59 |
9. | Grégr Ondřej | SKM1103 | C | KOB Směr Kroměříž | 41:40 | + 28:55 |
10. | Novák Oliver | TZL1209 | C | SKOB Zlín | 42:54 | + 30:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučan Ondřej | LPU1101 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 17:20 | |
2. | Dittrich Matouš | SKM1000 | A | KOB Směr Kroměříž | 17:21 | + 0:01 |
3. | Pekárek David | TZL1000 | A | SKOB Zlín | 18:49 | + 1:29 |
4. | Mašláň Prokop | TZL1005 | B | SKOB Zlín | 18:58 | + 1:38 |
5. | Hubáček Marián | LCE1111 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 20:48 | + 3:28 |
6. | Mička Gabriel Felix | TZL1008 | B | SKOB Zlín | 21:13 | + 3:53 |
7. | Macka Sebastián | LCE1112 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:58 | + 4:38 |
8. | Stacke Jan | LCE1001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:32 | + 5:12 |
9. | Pěček Tobiáš | SKM1100 | B | KOB Směr Kroměříž | 23:04 | + 5:44 |
10. | Přibyl František | TZL1105 | B | SKOB Zlín | 23:08 | + 5:48 |
11. | Graubner Mikuláš | TZL1013 | C | SKOB Zlín | 23:26 | + 6:06 |
12. | Jahudka Štěpán | TZL1101 | B | SKOB Zlín | 23:58 | + 6:38 |
13. | Růžička Hubert | TZL1106 | B | SKOB Zlín | 25:47 | + 8:27 |
14. | Koč Juraj | TZL1006 | C | SKOB Zlín | 26:23 | + 9:03 |
15. | Škoda František | LCE1113 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:26 | + 16:06 |
16. | Trubelík Štěpán | LCE1003 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:35 | + 23:15 |
17. | Smola Jakub | TZL1111 | C | SKOB Zlín | 47:16 | + 29:56 |
18. | Krejčí Mikuláš | TZL1108 | C | SKOB Zlín | 54:22 | + 37:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučan Matěj | LPU0903 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 31:00 | |
2. | Brázdil Lukáš | HLV0905 | C | OB Holešov z.s. | 38:28 | + 7:28 |
3. | Vystrčil Vojtěch | TZL0819 | C | SKOB Zlín | 38:40 | + 7:40 |
4. | Ambrož Kryštof | TZL0803 | C | SKOB Zlín | 45:49 | + 14:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundrata Vít | TZL0700 | B | SKOB Zlín | 34:40 | |
2. | Veselý Štěpán | VIC0712 | B | OB Vizovice | 46:01 | + 11:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | 31:43 | 7122 | |
2. | Lučan Vladimír | LPU7710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:06 | + 3:23 | 6495 |
3. | Horyna Roman | LCE7602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:23 | + 6:40 | 5886 |
4. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:29 | + 7:46 | 5682 |
5. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 45:49 | + 14:06 | 4508 |
6. | Hireš Jan | SKM0100 | C | KOB Směr Kroměříž | 52:49 | + 21:06 | 3210 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 33:53 | |
2. | Švestka Vítězslav | KUB7301 | C | KUB Koala Uherský Brod | 34:22 | + 0:29 |
3. | Škoda František | LCE7439 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:26 | + 0:33 |
4. | Stachoň Zdeněk | SKM8014 | C | KOB Směr Kroměříž | 35:06 | + 1:13 |
5. | Pavlas Radek | TZL8503 | C | SKOB Zlín | 35:51 | + 1:58 |
6. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 36:26 | + 2:33 |
7. | Pěček Martin | SKM7301 | C | KOB Směr Kroměříž | 37:29 | + 3:36 |
8. | Šidla Jan | TZL6808 | C | SKOB Zlín | 37:38 | + 3:45 |
9. | Jirka Jakub | VPM7905 | C | KOS Slavia Plzeň | 38:01 | + 4:08 |
10. | Ošmera Jakub | SKM7800 | C | KOB Směr Kroměříž | 38:23 | + 4:30 |
11. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 38:52 | + 4:59 |
12. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:36 | + 6:43 |
13. | Mašláň Jakub | TZL7801 | C | SKOB Zlín | 40:40 | + 6:47 |
14. | Kubíček Petr | VIC7801 | C | OB Vizovice | 42:13 | + 8:20 |
15. | Schäfer Michal | TZL6304 | C | SKOB Zlín | 42:36 | + 8:43 |
16. | Chodúr Miroslav | 0140001 | Zlín1 | 43:51 | + 9:58 | |
17. | Novotný Marek | TZL7301 | C | SKOB Zlín | 45:09 | + 11:16 |
18. | Kusák Ivan | TZL6502 | C | SKOB Zlín | 45:24 | + 11:31 |
19. | Pavlica Jiří | KUB7501 | C | KUB Koala Uherský Brod | 47:32 | + 13:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 28:03 | |
2. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 28:20 | + 0:17 |
3. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 30:43 | + 2:40 |
4. | Lasota Tomasz | 0130001 | Lasota | 32:47 | + 4:44 | |
5. | Přibyl Martin | TZL7804 | C | SKOB Zlín | 33:31 | + 5:28 |
6. | Vintr Radek | TZL7701 | C | SKOB Zlín | 35:00 | + 6:57 |
7. | Lasota Marek | 0160001 | MKL | 35:39 | + 7:36 | |
8. | Hrbáček Tomáš | LCE7702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:01 | + 9:58 |
9. | Horčička Petr | UOL7007 | C | SOB Olomouc | 38:15 | + 10:12 |
10. | Tesák Petr | 0020001 | SKRZ Zlín | 39:55 | + 11:52 | |
11. | Brucháček Rudolf | TZL7404 | C | SKOB Zlín | 41:55 | + 13:52 |
12. | Furmánek Zdeněk | KVS7400 | C | SKOB Kobra Vsetín | 42:02 | + 13:59 |
13. | Šiška Oto | OTK7202 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 53:04 | + 25:01 |
14. | Kaňka Jan | TZL7405 | C | SKOB Zlín | 56:20 | + 28:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 26:50 | |
2. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 27:36 | + 0:46 |
3. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 28:36 | + 1:46 |
4. | Štípek Rostislav | TZL5702 | C | SKOB Zlín | 29:04 | + 2:14 |
5. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 29:59 | + 3:09 |
6. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 30:10 | + 3:20 |
7. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 32:04 | + 5:14 |
8. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 32:34 | + 5:44 |
9. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 36:05 | + 9:15 |
10. | Dvorský Ilja | 0190001 | neregistrovaný | 37:22 | + 10:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kusbach Antonín | TZL5800 | C | SKOB Zlín | 24:36 | |
2. | Krajča Pavel | OTK5700 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 25:11 | + 0:35 |
3. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 27:29 | + 2:53 |
4. | Hauerland Jaroslav | KUB5501 | C | KUB Koala Uherský Brod | 33:10 | + 8:34 |
5. | Tomášek Pavel | OTK5800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 35:02 | + 10:26 |
6. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 36:41 | + 12:05 |
7. | Válek Jaroslav | 0030001 | Aquadrop | 37:37 | + 13:01 | |
8. | Lužný Josef | VIC5711 | C | OB Vizovice | 38:28 | + 13:52 |
9. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 38:53 | + 14:17 |
10. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 42:19 | + 17:43 |
11. | Chromčák František | JZL5201 | TJ Jižní svahy Zlín | 43:07 | + 18:31 | |
12. | Wiedermann Jaroslav | SKM4905 | C | KOB Směr Kroměříž | 67:32 | + 42:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 44:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nemeškal Jáchym | LCE1401 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:12 | |
2. | Beňovský Jan | KUB1400 | C | KUB Koala Uherský Brod | 17:21 | + 0:09 |
3. | Drábková Karolína | HLV1656 | C | OB Holešov z.s. | 22:56 | + 5:44 |
4. | Starostová Ema | VIC1560 | C | OB Vizovice | 25:29 | + 8:17 |
Kubíčková Petra | VIC1650 | C | OB Vizovice | DISK | ||
Hrouzek David | SKM1400 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ošmera Šimon | SKM1701 | KOB Směr Kroměříž | 11:24 | ||
2. | Hrouzek Aleš | SKM1700 | C | KOB Směr Kroměříž | 15:11 | + 3:47 |
3. | Nemeškal Jakub | LCE1608 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:15 | + 6:51 |
4. | Holer Oliver | SKM2300 | KOB Směr Kroměříž | 21:53 | + 10:29 | |
5. | Stachoňová Karolína | ZBM1652 | C | SK Brno Žabovřesky | 22:00 | + 10:36 |
6. | Dvořák Josef | 23:24 | + 12:00 | |||
7. | Přibyl Václav | 27:02 | + 15:38 | |||
8. | Rozsypalová Josefina | 28:24 | + 17:00 | |||
9. | Vladovič Martin | TZL1401 | C | SKOB Zlín | 28:31 | + 17:07 |
10. | Štípková Natálie | 28:32 | + 17:08 | |||
11. | Hubáčkocá Beáta | 28:51 | + 17:27 | |||
12. | Krejčí Lukáš | 34:38 | + 23:14 | |||
13. | Navrátil Jakub | 34:42 | + 23:18 | |||
14. | Vojtěch Směták | 0110002 | nereg | 35:03 | + 23:39 | |
15. | Marek Pecka | 0110001 | nereg | 35:17 | + 23:53 | |
16. | Marie Smětáková | 0110003 | nereg | 35:23 | + 23:59 | |
17. | Růžičková Valentýna | 37:55 | + 26:31 | |||
18. | Starostová Marie | VIC1760 | C | OB Vizovice | 38:07 | + 26:43 |
19. | Starosta Adam | VIC1905 | C | OB Vizovice | 41:09 | + 29:45 |
20. | Jakubová Kamila | 41:45 | + 30:21 | |||
21. | Horčičková Šárka | UOL1750 | C | SOB Olomouc | 42:36 | + 31:12 |
22. | Nováková Dorota | 0070001 | Zlín | 47:34 | + 36:10 | |
23. | Svoboda Aleš | 48:56 | + 37:32 | |||
24. | Jirka Vašek | VPM1999 | KOS Slavia Plzeň | 49:06 | + 37:42 | |
25. | Chovancová Barbora | 49:36 | + 38:12 | |||
Elena Tesáková | 0020002 | SKRZ Zlín | DISK | |||
Králík Jakub | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králíková Markéta | 23:00 | ||||
2. | Holerová Veronika | SKM9651 | KOB Směr Kroměříž | 23:38 | + 0:38 | |
3. | Vintrová Alžběta | 0100001 | Vintrová | 24:44 | + 1:44 | |
4. | Novák Richard | 0070002 | Zlín | 25:16 | + 2:16 | |
5. | Štětkář Jáchym | TZL1012 | C | SKOB Zlín | 25:29 | + 2:29 |
6. | Štětkář Jan | 0180001 | Štětysi | 27:50 | + 4:50 | |
7. | Novotná Barbora | 28:58 | + 5:58 | |||
8. | Sobková Vendula | 31:23 | + 8:23 | |||
9. | Kořenová Jana | 0040001 | nemám klub | 33:05 | + 10:05 | |
10. | Lasota Jakub | 0160002 | MKL | 33:37 | + 10:37 | |
11. | Hrbáčková Karla | LCE8152 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:22 | + 11:22 |
12. | Klímová Markéta | OTK0950 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 34:25 | + 11:25 |
13. | Vítková Miroslava | 0050001 | SK | 35:44 | + 12:44 | |
14. | Klíma Jan | OTK7200 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 36:25 | + 13:25 |
15. | Struhařová Kateřina | TZL8054 | C | SKOB Zlín | 38:26 | + 15:26 |
16. | Pokludová Kateřina | 0120002 | Pokludovi | 42:07 | + 19:07 | |
17. | Strnadlová Zdeňka | 44:06 | + 21:06 | |||
18. | Pokluda Filip | 0120003 | Pokludovi | 46:55 | + 23:55 | |
19. | Pokluda Ondřej | 0120001 | Pokludovi | 46:57 | + 23:57 | |
20. | Svobodová Marie | TZL8351 | C | SKOB Zlín | 48:23 | + 25:23 |
Kovalčíková Michaela | 0060001 | Zálešná | DNS | |||
Čablová Tereza | TZL0656 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trubelík Ivan | LCE9702 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:51 | |
2. | Darebník Ladislav | SKMxxxx | KOB Směr Kroměříž | 44:57 | + 2:06 | |
3. | Kunz Jiří | 53:54 | + 11:03 | |||
4. | Kadlček Václav | 0080001 | neregistrovaný - Kadlček | 59:33 | + 16:42 | |
5. | Trtková Jitka | 72:08 | + 29:17 | |||
6. | Štychová Nina | 120:21 | + 77:30 | |||
Vladovič Pranab | 0010001 | 002 | DNS |