Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasilová Anna | BOR1450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 10:59 | |
2. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 14:22 | + 3:23 |
3. | Müller Ronja | STB1453 | C | TJ Stadion Nový Bor | 16:50 | + 5:51 |
4. | Seemann Eliška | KDZ1451 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 24:39 | + 13:40 |
5. | Karafiátová Kamila | BOR1451 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:03 | + 18:04 |
Stadtherrová Leontýna | JJN1460 | C | Team Jizerky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanušová Eva | STB1550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:54 | |
2. | Kubištová Alžbeta | 0050001 | kubištovi | 23:04 | + 2:10 | |
3. | Rakoušová Gabriela | STB1452 | C | TJ Stadion Nový Bor | 26:29 | + 5:35 |
4. | Ehrlichová Tereza | BOR1552 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:31 | + 9:37 |
5. | Nováková Zuzana | PGP1553 | C | SK Praga | 35:08 | + 14:14 |
6. | Svobodová Patricie | BOR1850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:37 | + 21:43 |
7. | Zahradníčková Julie | BOR1550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:48 | + 22:54 |
8. | Müller Ellen | STB1850 | C | TJ Stadion Nový Bor | 69:11 | + 48:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczková Emma | VLI1252 | B | Slavia Liberec orienteering | 9:17 | |
2. | Horáčková Eliška | VLI1450 | C | Slavia Liberec orienteering | 10:18 | + 1:01 |
3. | Mančalová Alena | LIT1353 | C | KOB Litvínov | 12:55 | + 3:38 |
4. | Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | 13:03 | + 3:46 |
5. | Bábková Klára | LDC1251 | C | KOB Děčín | 13:50 | + 4:33 |
6. | Maděrová Klára | VLI1256 | B | Slavia Liberec orienteering | 14:57 | + 5:40 |
7. | Valtrová Tea | JJN1352 | C | Team Jizerky | 15:58 | + 6:41 |
8. | Urbancová Tereza | BOR1254 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:31 | + 8:14 |
9. | Urbancová Adela | BOR1253 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:59 | + 24:42 |
Hübnerová Olivie | STB1351 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zikmundová Adéla | JJN1362 | C | Team Jizerky | 19:10 | |
2. | Spieszová Rebeka | KDZ1350 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 25:02 | + 5:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lischková Anežka | BOR1057 | B | OK Jiskra Nový Bor | 21:21 | |
2. | Dostrašilová Vendula | JJN1151 | B | Team Jizerky | 23:38 | + 2:17 |
3. | Portz Viktoria | KUL1051 | C | KOB Ústí nad Labem | 24:35 | + 3:14 |
4. | Pechová Marie Anna | VLI1050 | B | Slavia Liberec orienteering | 24:43 | + 3:22 |
5. | Tejkalová Aneta | KDZ1052 | B | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 24:46 | + 3:25 |
6. | Ouzká Eliška | BOR1051 | B | OK Jiskra Nový Bor | 25:47 | + 4:26 |
7. | Stadtherrová Adéla | JJN1150 | B | Team Jizerky | 26:03 | + 4:42 |
8. | Ledabylová Eliška | TUR1054 | C | OOB TJ Turnov | 27:00 | + 5:39 |
9. | Michálková Ela | BOR1152 | B | OK Jiskra Nový Bor | 27:15 | + 5:54 |
10. | Rudolfová Elisabeth | JJN1056 | B | Team Jizerky | 27:34 | + 6:13 |
11. | Jiráková Adéla | JJN1052 | B | Team Jizerky | 27:55 | + 6:34 |
12. | Ryšavá Anežka | JJN1054 | B | Team Jizerky | 33:02 | + 11:41 |
13. | Kubešová Eliška | VLI1152 | B | Slavia Liberec orienteering | 33:19 | + 11:58 |
14. | Valtrová Ema | JJN1152 | B | Team Jizerky | 35:02 | + 13:41 |
15. | Ryšánková Alice | KUL1150 | C | KOB Ústí nad Labem | 39:00 | + 17:39 |
16. | Válková Adéla | BOR1154 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:16 | + 20:55 |
17. | Taussigová Kristýna | KUL1052 | C | KOB Ústí nad Labem | 54:09 | + 32:48 |
Urbanová Emma | BOR1060 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Oravcová Amálie | JJN1153 | B | Team Jizerky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soukupová Marie | BOR0952 | A | OK Jiskra Nový Bor | 25:56 | |
2. | Pražáková Nella | JJN0853 | B | Team Jizerky | 29:49 | + 3:53 |
3. | Kubešová Tereza | VLI0954 | B | Slavia Liberec orienteering | 39:20 | + 13:24 |
4. | Barsová Magdaléna | VLI0955 | B | Slavia Liberec orienteering | 41:14 | + 15:18 |
5. | Šlinská Amálie | KUL0852 | C | KOB Ústí nad Labem | 47:15 | + 21:19 |
6. | Plachá Běla | LDC0953 | C | KOB Děčín | 56:14 | + 30:18 |
MS | Votava Matěj | KUL0601 | B | KOB Ústí nad Labem | 22:30 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baloghová Milena | JJN0750 | B | Team Jizerky | 43:14 | |
2. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | B | OK Jiskra Nový Bor | 46:06 | + 2:52 |
3. | Nožičková Eva | JJN0852 | B | Team Jizerky | 46:32 | + 3:18 |
4. | Gruntová Alena | KUL0653 | C | KOB Ústí nad Labem | 47:49 | + 4:35 |
5. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 50:03 | + 6:49 |
6. | Háková Eliška | TJN0654 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:07 | + 9:53 |
7. | Cicvárková Klára | JJN0751 | B | Team Jizerky | 63:55 | + 20:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Derflová Eliška | KUL0550 | C | KOB Ústí nad Labem | 57:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rýdlová Magdaléna | JJN0252 | C | Team Jizerky | 45:04 | 7589 | |
2. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | C | OK Doksy | 47:45 | + 2:41 | 7180 |
3. | Rýdlová Adéla | JJN0151 | C | Team Jizerky | 49:26 | + 4:22 | 6923 |
4. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 49:56 | + 4:52 | 6847 |
5. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 50:34 | + 5:30 | ||
6. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 50:58 | + 5:54 | 6690 |
7. | Kopcová Michaela | VLI8456 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:25 | + 7:21 | 6469 |
8. | Dlabajová Alena | TUR8551 | C | OOB TJ Turnov | 54:06 | + 9:02 | 6212 |
9. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:15 | + 9:11 | 6189 |
10. | Dolejší Lenka | DOK7450 | C | OK Doksy | 58:28 | + 13:24 | 5546 |
11. | Rickmeyer Tina | STB8650 | C | TJ Stadion Nový Bor | 61:41 | + 16:37 | 5055 |
12. | Kameníková Andrea | BOR9751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:10 | + 17:06 | 4982 |
13. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 64:53 | + 19:49 | 4567 |
14. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | C | Slavia Liberec orienteering | 90:47 | + 45:43 | 618 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seemann Anna | KDZ8750 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 53:52 | |
2. | Nehasilová Zuzana | BOR7150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 58:11 | + 4:19 |
3. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Litvínov | 104:11 | + 50:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:15 | |
2. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 48:35 | + 12:20 |
3. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 52:00 | + 15:45 |
4. | Zahradníčková Petra | BOR8150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:18 | + 21:03 |
5. | Štorcová Alena | KUL8350 | C | KOB Ústí nad Labem | 64:16 | + 28:01 |
6. | Zítová Pavla | LDC8151 | C | KOB Děčín | 64:59 | + 28:44 |
7. | Bednářová Veronika | BOR8052 | C | OK Jiskra Nový Bor | 65:39 | + 29:24 |
8. | Zenková Pavla | BOR8450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 71:58 | + 35:43 |
9. | Spieszová Lucie | KDZ8050 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 72:21 | + 36:06 |
10. | Dubnová Kateřina | LDC8250 | C | KOB Děčín | 73:32 | + 37:17 |
11. | Bábková Zuzana | LDC8150 | C | KOB Děčín | 81:31 | + 45:16 |
12. | Šilhavá Kateřina | LDC8252 | C | KOB Děčín | 85:37 | + 49:22 |
13. | Ledabylová Dana | TUR8355 | C | OOB TJ Turnov | 86:43 | + 50:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:53 | |
2. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:39 | + 1:46 |
3. | Patková Kateřina | BOR7853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:34 | + 7:41 |
4. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:36 | + 7:43 |
5. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 51:06 | + 9:13 |
6. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 52:17 | + 10:24 |
7. | Březinová Michaela | CHA7751 | C | OK Chrastava | 52:38 | + 10:45 |
8. | Murswieková Kateřina | BOR7951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 55:39 | + 13:46 |
9. | Benešová Radka | 0080001 | VLI | 58:08 | + 16:15 | |
10. | Karafiátová Lucie | BOR7658 | C | OK Jiskra Nový Bor | 63:05 | + 21:12 |
11. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:08 | + 23:15 |
12. | Plachá Kateřina | LDC7751 | C | KOB Děčín | 79:06 | + 37:13 |
13. | Kuťková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | 85:18 | + 43:25 |
Vokušová Dana | JJN7750 | C | Team Jizerky | DISK | ||
Průšková Gabriela | STB7650 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:17 | |
2. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:40 | + 5:23 |
3. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 40:18 | + 7:01 |
4. | Scheuermann Katrin | 19D7050 | SSV Planeta Radebeul | 40:41 | + 7:24 | |
5. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:38 | + 9:21 |
6. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB Tretra Praha | 43:47 | + 10:30 |
7. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 49:16 | + 15:59 |
8. | Mitisková Hana | BOR7460 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:34 | + 18:17 |
9. | Řehořová Lenka | JJN7250 | C | Team Jizerky | 57:57 | + 24:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 42:49 | |
2. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 49:51 | + 7:02 |
3. | Halířová Eva | BOR6654 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:58 | + 7:09 |
4. | Nožičková Renata | JJN6950 | C | Team Jizerky | 62:10 | + 19:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šípová Soňa | BOR6150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:23 | |
2. | Stibalová Věra | LDC6051 | C | KOB Děčín | 47:56 | + 12:33 |
3. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:32 | + 20:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 38:10 | |
Lusková Olga | CHA5650 | C | OK Chrastava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:18 | |
2. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 35:32 | + 1:14 |
3. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Litvínov | 45:10 | + 10:52 |
4. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:51 | + 15:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:49 | |
2. | Pospíšilová Jana | LDC4451 | C | KOB Děčín | 44:19 | + 5:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolaja Jaromír | VLI1501 | C | Slavia Liberec orienteering | 14:54 | |
2. | Štorc Adam | KUL1400 | C | KOB Ústí nad Labem | 17:25 | + 2:31 |
3. | Ondráček Viktor | PGP1504 | C | SK Praga | 17:58 | + 3:04 |
4. | Pavlík Eliáš | LIT1717 | C | KOB Litvínov | 20:20 | + 5:26 |
5. | Peteráč Jindřich | VLI1502 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:02 | + 6:08 |
6. | Patka Jonáš | BOR1600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:25 | + 8:31 |
7. | Rejman Adam | BOR1500 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:31 | + 9:37 |
Čech Antonín | BOR1601 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlík Přemek | LIT1414 | C | KOB Litvínov | 17:43 | |
2. | Fanta Lukáš | TJN1600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:18 | + 1:35 |
3. | Čech Jan | BOR1403 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:52 | + 12:09 |
4. | Zachar Daniel | BOR1400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:28 | + 15:45 |
Rudolf Matyáš | JJN1411 | C | Team Jizerky | DISK | ||
Matějů Emil | VLI1500 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Vojtěch | VLI1201 | A | Slavia Liberec orienteering | 10:42 | |
2. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 14:05 | + 3:23 |
3. | Matějů Eda | VLI1200 | B | Slavia Liberec orienteering | 17:03 | + 6:21 |
4. | Zahradníček Filip | BOR1202 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:38 | + 7:56 |
5. | Štolba Marek | JJN1207 | C | Team Jizerky | 18:43 | + 8:01 |
6. | Fedorčák Viktor | BOR1204 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:30 | + 8:48 |
7. | Jirák Tomáš | JJN1205 | C | Team Jizerky | 20:15 | + 9:33 |
8. | Fanta Michal | TJN1304 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 20:52 | + 10:10 |
9. | Zít Václav | LDC1300 | C | KOB Děčín | 21:26 | + 10:44 |
10. | Novák Matyáš | LTP1201 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 21:41 | + 10:59 |
11. | Ledabyl Václav | TUR1217 | C | OOB TJ Turnov | 22:41 | + 11:59 |
12. | Kubišta Vavro | VLI1208 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:27 | + 13:45 |
13. | Válek Štěpán | BOR1301 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:24 | + 18:42 |
14. | Karafiát Dominik | BOR1306 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:13 | + 19:31 |
15. | Javůrek Tomáš | LDC1200 | C | KOB Děčín | 31:17 | + 20:35 |
16. | Kolaja Bedřich | VLI1301 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:24 | + 20:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáček Jáchym | VLI1111 | B | Slavia Liberec orienteering | 15:05 | |
2. | Lamač Vítek | BOR1100 | A | OK Jiskra Nový Bor | 17:47 | + 2:42 |
3. | Janata Matěj | TJN1111 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:13 | + 4:08 |
4. | Kocman Lukáš | BOR1102 | B | OK Jiskra Nový Bor | 20:23 | + 5:18 |
5. | Kubišta Anton | VLI1103 | B | Slavia Liberec orienteering | 21:03 | + 5:58 |
6. | Tkáč Jakub | JJN1001 | C | Team Jizerky | 21:54 | + 6:49 |
7. | Beneš Max | 0080002 | VLI | 23:15 | + 8:10 | |
8. | Krtička Jáchym | VLI1006 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:29 | + 8:24 |
9. | Nehasil František | BOR1101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:22 | + 11:17 |
10. | Kmínek Jan | DOK1100 | B | OK Doksy | 27:14 | + 12:09 |
11. | Dostrašil Martin | JJN1003 | C | Team Jizerky | 27:53 | + 12:48 |
12. | Urban Adam | BOR1009 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:48 | + 16:43 |
13. | Lánský Šimon | JJN1105 | B | Team Jizerky | 33:25 | + 18:20 |
14. | Plachý Erik | LDC1103 | C | KOB Děčín | 45:24 | + 30:19 |
15. | Vyskočil Ondřej | LDC1101 | C | KOB Děčín | 45:42 | + 30:37 |
16. | Ondráček Lubor | EKP1111 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:02 | + 32:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ceban Pavel | BOR1110 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | B | OK Jiskra Nový Bor | 30:01 | |
2. | Maděra Jakub | VLI0906 | B | Slavia Liberec orienteering | 33:06 | + 3:05 |
3. | Patka Marek | BOR0902 | A | OK Jiskra Nový Bor | 34:28 | + 4:27 |
4. | Murswiek Jan | BOR0901 | B | OK Jiskra Nový Bor | 42:06 | + 12:05 |
5. | Cabalka Antonín | KUL0800 | C | KOB Ústí nad Labem | 43:14 | + 13:13 |
6. | Rotsch Jakub | KUL0902 | C | KOB Ústí nad Labem | 49:11 | + 19:10 |
7. | Vakula Vít | BOR0908 | C | OK Jiskra Nový Bor | 86:08 | + 56:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Erik | VLI0804 | A | Slavia Liberec orienteering | 24:16 | |
2. | Studničný Adam | BOR0701 | B | OK Jiskra Nový Bor | 34:49 | + 10:33 |
3. | Patka Kryštof | BOR0702 | B | OK Jiskra Nový Bor | 35:02 | + 10:46 |
4. | Meier David | VLI0606 | B | Slavia Liberec orienteering | 38:09 | + 13:53 |
5. | Fuchs Samuel | KUL0704 | C | KOB Ústí nad Labem | 41:58 | + 17:42 |
6. | Dejnožka Martin | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:15 | + 17:59 |
7. | Balej Martin | KUL0603 | C | KOB Ústí nad Labem | 43:27 | + 19:11 |
8. | Ryšánek Vojtěch | KUL0701 | C | KOB Ústí nad Labem | 44:11 | + 19:55 |
9. | Zeman Jakub | BOR0704 | B | OK Jiskra Nový Bor | 44:46 | + 20:30 |
10. | Mišičko Vojtěch | 0030001 | Tisáci | 47:00 | + 22:44 | |
11. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 50:05 | + 25:49 |
12. | Baco Ondřej | LDC0700 | C | KOB Děčín | 64:42 | + 40:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Šimon | BOR0510 | B | OK Jiskra Nový Bor | 61:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 36:41 | 8067 | |
2. | Janata Martin | TJN8306 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:55 | + 0:14 | 8018 |
3. | Pavlovec Dan | BOR0001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:05 | + 2:24 | 7564 |
4. | Dragowski Kuba | TUR9003 | R | OOB TJ Turnov | 42:07 | + 5:26 | 6927 |
5. | Dlabaja Tomas | TUR8303 | C | OOB TJ Turnov | 42:10 | + 5:29 | 6916 |
6. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 42:14 | + 5:33 | 6902 |
7. | Bialožyt Marek | PGP0311 | C | SK Praga | 42:22 | + 5:41 | 6874 |
8. | Laciga Radek | PGP8202 | C | SK Praga | 42:40 | + 5:59 | 6811 |
9. | Scheuermann Erik | 19D9900 | SSV Planeta Radebeul | 42:45 | + 6:04 | ||
10. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 44:45 | + 8:04 | 6374 |
11. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Litvínov | 45:54 | + 9:13 | 6133 |
12. | Ptáček Jiří | SRK9002 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:52 | + 12:11 | 5510 |
13. | Šálek Jan | LDC8502 | C | KOB Děčín | 51:04 | + 14:23 | 5049 |
14. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:39 | + 14:58 | 4926 |
15. | Rašek Filip | 0100001 | OBA1 | 52:49 | + 16:08 | ||
16. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | C | KOB Litvínov | 54:44 | + 18:03 | 4279 |
17. | Kopec Tomáš | VLI8203 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:18 | + 20:37 | 3740 |
18. | Szenczi Gabriel | VLI8700 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:15 | + 25:34 | 2702 |
19. | Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | 63:08 | + 26:27 | 2516 |
20. | Novák Lukáš | 0020001 | AC SAKÉ KATEŘINKY | 89:50 | + 53:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB Spartak Adamov | 43:45 | ||
2. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:20 | + 8:35 | |
3. | Bláha David | SRK9510 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 66:45 | + 23:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krtička Jan | PLU7931 | C | TJ SOKOL Plumlov | 48:57 | |
2. | Nehasil Vladislav | BOR7101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 50:39 | + 1:42 |
3. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:25 | + 2:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rudolf Lukáš | JJN7901 | C | Team Jizerky | 32:07 | |
2. | Duben Jiří | LDC8101 | C | KOB Děčín | 39:38 | + 7:31 |
3. | Duda Miroslav | ROU8009 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 42:09 | + 10:02 |
4. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:27 | + 13:20 |
5. | Kolaja Jan | VLI8100 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:29 | + 13:22 |
6. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 51:13 | + 19:06 |
7. | Pavlík Bronislav | LIT8201 | C | KOB Litvínov | 57:28 | + 25:21 |
8. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Litvínov | 57:40 | + 25:33 |
9. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 62:46 | + 30:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Jan | FSP7900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:47 | |
2. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 33:03 | + 3:16 |
3. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 34:34 | + 4:47 |
4. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 35:13 | + 5:26 |
5. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | LOK-o Liberec | 38:26 | + 8:39 |
6. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:46 | + 9:59 |
7. | Kocman Jindřich | BOR7612 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:16 | + 11:29 |
8. | Plachý Jiří | LDC7900 | C | KOB Děčín | 41:36 | + 11:49 |
9. | Ledabyl Zbyněk | TUR7700 | C | OOB TJ Turnov | 43:13 | + 13:26 |
10. | Kubeša Vladimír | VLI7507 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:19 | + 14:32 |
11. | Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | 46:10 | + 16:23 |
12. | Koudelka Tomáš | BOR7513 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:28 | + 16:41 |
13. | Karafiát Filip | BOR7900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:21 | + 18:34 |
14. | Wilfert Otakar | KUL7500 | C | KOB Ústí nad Labem | 51:21 | + 21:34 |
Klein Aleš | LTP7601 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:42 | |
2. | Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:30 | + 2:48 |
3. | Gálus Igor | LDC7302 | C | KOB Děčín | 35:55 | + 3:13 |
4. | Zurynek Jan | EKP7003 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:34 | + 6:52 |
5. | Lange Stephan | 71D7400 | USV TU Dresden | 40:03 | + 7:21 | |
6. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:13 | + 8:31 |
7. | Krausz Milan | FSP6700 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:51 | + 10:09 |
8. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 46:50 | + 14:08 |
9. | Studničný Jaroslav | BOR7004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:30 | + 19:48 |
10. | Maškarinec Petr | VLI7303 | C | Slavia Liberec orienteering | 55:24 | + 22:42 |
11. | Ulman Aleš | TJN7201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:36 | + 22:54 |
12. | Rejman Josef | BOR7415 | C | OK Jiskra Nový Bor | 56:40 | + 23:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:20 | |
2. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 31:42 | + 0:22 |
3. | Kos Michal | PHK6803 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:30 | + 3:10 |
4. | Scheuermann Jürgen | 19D6901 | SSV Planeta Radebeul | 38:09 | + 6:49 | |
5. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 38:30 | + 7:10 |
6. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 40:16 | + 8:56 |
7. | Müller Rico | STB6400 | C | TJ Stadion Nový Bor | 44:44 | + 13:24 |
Fiala Petr | RUM6500 | C | ZOOB Rumburk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 27:54 | ||
2. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:01 | + 6:07 |
3. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:16 | + 8:22 |
4. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 40:28 | + 12:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:47 | |
2. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:04 | + 0:17 |
3. | Novák Tom | DOK5500 | C | OK Doksy | 32:46 | + 1:59 |
4. | Průcha Miloslav | BOR5800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:43 | + 2:56 |
5. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 35:04 | + 4:17 |
6. | Stibal Ivan | LDC5701 | C | KOB Děčín | 38:33 | + 7:46 |
7. | Vokuš Zdeněk | JJN5601 | C | Team Jizerky | 39:07 | + 8:20 |
8. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 53:04 | + 22:17 |
9. | Holpuch Jiří | LDC5702 | C | KOB Děčín | 58:28 | + 27:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:35 | |
2. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 36:52 | + 4:17 |
3. | Hickethier Manfred | 19D | SSV Planeta Radebeul | 38:33 | + 5:58 | |
4. | Pospíšil Jaromír | LDC5301 | C | KOB Děčín | 39:13 | + 6:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smetana Radim | CHA4700 | C | OK Chrastava | 28:24 | |
2. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:59 | + 6:35 |
3. | Pachner Jan | VLI4600 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:31 | + 16:07 |
4. | Kraus Jan | LLI4501 | C | LOK-o Liberec | 77:09 | + 48:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štorc Alan | KUL00004 | KOB Ústí nad Labem | 17:33 | ||
2. | Stadtherrová Magdaléna | JJN00006 | Team Jizerky | 20:13 | + 2:40 | |
3. | Cuc Albert | 0090002 | Moldavská šatlava | 21:23 | + 3:50 | |
4. | Illeš Miroslav | 0090004 | Moldavská šatlava | 23:28 | + 5:55 | |
4. | Cuc Vilém | 0090003 | Moldavská šatlava | 23:28 | + 5:55 | |
6. | Hořejší Elen | KUL00008 | KOB Ústí nad Labem | 23:45 | + 6:12 | |
7. | Karafiátová Klára | BOR1750 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:48 | + 6:15 |
8. | Hořejší Karolína | KUL00007 | KOB Ústí nad Labem | 23:50 | + 6:17 | |
9. | Erlitz Matyáš | LCE1801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:15 | + 15:42 |
10. | Kmínek Štěpán | DOK1700 | C | OK Doksy | 33:19 | + 15:46 |
11. | Erlitzová Sára | LCE1851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:44 | + 16:11 |
12. | Havlová Aneta | LDC1750 | C | KOB Děčín | 38:09 | + 20:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farkačová Tereza | JJN0753 | C | Team Jizerky | 16:36 | |
2. | Fanta Radek | TJN8100 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 19:11 | + 2:35 |
3. | Ryšavý Tomáš | JBL00005 | 20:00 | + 3:24 | ||
4. | Válová Michaela | 0070002 | Válovi | 20:38 | + 4:02 | |
5. | Maturová Jana | JJN8250 | C | Team Jizerky | 21:09 | + 4:33 |
6. | Čechová Jana | FSP8353 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:10 | + 5:34 |
7. | Hořejší Zbyněk | KUL8400 | C | KOB Ústí nad Labem | 23:15 | + 6:39 |
8. | Kocmanová Kateřina | BOR8050 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:26 | + 6:50 |
9. | Lischková Lenka | BOR8451 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:32 | + 8:56 |
10. | Vála Petr | 0070001 | Válovi | 27:05 | + 10:29 | |
11. | Fantová Jitka | JBL00002 | 27:36 | + 11:00 | ||
12. | Enge Jan | Plzeň | 28:06 | + 11:30 | ||
13. | Dušková Zuzana | KUL0806 | C | KOB Ústí nad Labem | 28:49 | + 12:13 |
14. | Zikmundová Michaela | JJN7754 | C | Team Jizerky | 31:04 | + 14:28 |
15. | Řádková Anna | KUL0705 | C | KOB Ústí nad Labem | 31:29 | + 14:53 |
16. | Maškarincová Hana | VLI7553 | C | Slavia Liberec orienteering | 32:12 | + 15:36 |
17. | Mančalová Eva | LIT8051 | KOB Litvínov | 34:28 | + 17:52 | |
18. | Hübener Anne | 71D7250 | USV TU Dresden | 35:58 | + 19:22 | |
19. | Mančalová Adéla | LIT1051 | C | KOB Litvínov | 40:02 | + 23:26 |
20. | Rudolfová Martina | JJN00003 | Team Jizerky | 45:09 | + 28:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava David | 0010001 | DSVJ | 56:13 | ||
2. | Maškarinec Štěpán | VLI0304 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:29 | + 0:16 |
3. | Březovská Tereza | OBAOBAZ | 67:07 | + 10:54 | ||
4. | Válek Ondřej | 0040001 | Aktivit | 82:58 | + 26:45 | |
5. | Glöckner Michael | KUL7000 | C | KOB Ústí nad Labem | 88:49 | + 32:36 |
Cuc Michal | 0090001 | Moldavská šatlava | DISK | |||
Trdlová Kateřina | JBL00001 | DISK |