Místo konání:
Zlín, Podhoří, ZŠ Mikoláše Alše
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Za Majákem 17, měřítko 1:10 000, ekvidistance 5 m, mapový klíč ISOM 2000, autor Bohumil Háj. Rozměr A4, mapa je vytištěna na vodovzdorný papír Pretex. Stav mapy je květen 2016, v místech vedení tratí proběhla v říjnu 2017 revize.
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Pernička Petr - R1
Stavitel tratí:
Kavánková Iva - R3
JURY:
Hubáčková Dagmar, Marek Martin, Švestka Vítězslav
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Palasová Barbora
AZL1077
49592
C
HDR
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:13:00
13
Kusák Alexander
EZL0900
53900
C
HD10N
10:50:00
50
Kusák Ivan
EZL6502
53896
C
H35C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Růžička Hubert
NNN11XX
2067357
HDR
10:00:00
00
Mička Timotej
NNNZZZ1
2067361
HDR
10:00:00
00
Gargulák Rafael
NNN1483
8591
HDR
10:00:00
00
Gargulák Karolína
NNN8383
53362
P
10:03:00
03
Kadlček Václav
NNN8901
682616
T
10:31:00
31
Papež Martin
NNNYYY1
2067359
T
11:01:00
61
Baťková Zuzana
NNNXXX2
2067358
D35C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:48:00
48
Linhart Jakub
GIG0800
52688
C
H10C
10:52:00
52
Linhart Adam
GIG0801
331259
C
H10C
10:53:00
53
Linhartová Martina
GIG7750
52690
C
D35C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:11:00
11
Kettner Pavel
HCE5900
515105
C
H45C
10:26:00
26
Kettnerová Lenka
HCE6450
7202877
C
D45C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:29:00
29
Peška Antonín
HLV4801
416088
C
H55C
10:56:00
56
Sedláček Jaroslav
HLV6404
53827
C
H35C
10:59:00
59
Sedláčková Jana
HLV7060
416084
C
D35C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Halatová Anna
KVS1252
7120329
C
HDR
10:00:00
00
Halata Šebestián
KVS1005
7100723
C
HDR
10:11:00
11
Muchová Barbora
KVS8550
2080849
C
T
10:15:00
15
Černík Milan
KVS6501
2021855
C
H45C
10:16:00
16
Trávníčková Jitka
KVS5651
2021856
C
D55C
10:25:00
25
Chalupa Tomáš
KVS5501
51530
C
H55C
10:28:00
28
Švestka Štěpán
KVS0711
53694
H10C
10:33:00
33
Hrbas Vladimír
KVS5301
2021858
C
H55C
10:42:00
42
Švestka Vítězslav
KVS7301
53372
C
H35C
10:48:00
48
Halata David
KVS8008
8140880
H35C
10:51:00
51
Švestka Vít
KVS9700
51527
C
H21C
10:57:00
57
Sedláčková Dagmar
KVS7351
416092
C
D35C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Slámová Emílie Inka
LCE1253
0
C
HDR
10:00:00
00
Macka Sebastián
LCE1112
52677
C
HDR
10:00:00
00
Škoda František
LCE1113
2082902
C
HDR
10:00:00
00
Slámová Alena
LCE8253
0
C
P
10:00:00
00
Hrbáček Tomáš
LCEXXXX
0
P
10:02:00
02
Macková Petra
LCE8560
2032130
C
D21C
10:05:00
05
Mališková Eliška
LCE0354
416068
B
D14C
10:06:00
06
Hájek Petr
LCE0306
416071
B
H14C
10:07:00
07
Zichová Nela
LCE0954
416061
C
HD10N
10:09:00
09
Piše Dušan
LCE6702
331231
C
H45C
10:09:00
09
Hrbáčková Michaela
LCE0751
331031
C
D10C
10:10:00
10
Michálková Renata
LCE8151
2088219
C
D21C
10:10:00
10
Kovařík Jakub
LCE0307
51301
B
H14C
10:11:00
11
Michálek Marián
LCE1111
331675
C
HD10N
10:13:00
13
Juříková Jolana
LCE0355
2042547
C
D14C
10:15:00
15
Mališková Libuše
LCE0951
218987
C
HD10N
10:17:00
17
Michálková Sabina
LCE0851
253362
C
D10C
10:18:00
18
Vavrysová Barbara
LCE9751
889309
R
D21C
10:18:00
18
Humeník David
LCE0402
2080833
B
H14C
10:19:00
19
Sedláčková Klára
LCE0806
0
HD10N
10:20:00
20
Hájek Radim
LCE0702
253366
C
H10C
10:21:00
21
Plášek Martin
LCE6118
52702
C
H45C
10:21:00
21
Škodová Štěpánka
LCE0852
2080938
C
D10C
10:23:00
23
Slámová Julie
LCE1051
218971
C
HD10N
10:24:00
24
Pišová Hana
LCE7053
416058
C
D45C
10:24:00
24
Dufková Renata
LCE0253
51298
C
D16C
10:25:00
25
Špendlíková Monika
LCE0554
52687
C
D12C
10:27:00
27
Juríková Michaela
LCE0853
253363
C
HD10N
10:28:00
28
Ferdusová Eva
LCE6461
52694
C
D45C
10:28:00
28
Mudráková Eliška
LCE0352
889308
B
D16C
10:29:00
29
Skovajsa Martin
LCE0801
0
C
HD10N
10:29:00
29
Pišová Adéla
LCE0551
2049511
B
D12C
10:32:00
32
Vavrysová Iva
LCE6359
889289
C
D45C
10:32:00
32
Hubáčková Dagmar
LCE0351
9102885
A
D16C
10:33:00
33
Dostálková Martina
LCE0556
0
C
D12C
10:34:00
34
Vlažná Mirka
LCE5852
52698
C
D45C
10:36:00
36
Pišová Barbora
LCE0251
1400427
B
D16C
10:37:00
37
Mališková Kristýna
LCE0552
7207037
C
D12C
10:38:00
38
Kovařík Šimon
LCE0503
416067
C
H12C
10:40:00
40
Skýba Jakub Jan
LCE0701
2075691
C
H10C
10:40:00
40
Nevěřilová Kateřina
LCE0254
7208226
A
D16C
10:41:00
41
Zicha Jiří
LCE7708
51609
C
H21C
10:45:00
45
Škoda František
LCE7439
2045222
C
H21C
10:46:00
46
Káňa Jindřich
LCE0602
416054
C
H12C
10:49:00
49
Cahel Marek
LCE8803
889288
C
H21C
10:50:00
50
Sláma Šimon
LCE0502
2080838
B
H12C
10:51:00
51
Ochodnická Sára
LCE0553
52703
C
D12C
10:53:00
53
Zentrich Dušan
LCE0012
2082929
A
H21C
10:54:00
54
Vebr David
LCE0504
52700
C
H12C
10:57:00
57
Vlažný Jan
LCE8901
52707
C
H21C
11:02:00
62
Hrbáček Filip
LCE0501
416072
C
H12C
11:03:00
63
Hubáčková Dagmar
LCE6569
889302
C
D35C
11:05:00
65
Hubáček Josef
LCE6127
2017666
C
H21C
11:06:00
66
Sláma Lumír
LCE8103
2091534
C
H35C
11:11:00
71
Macka Radek
LCE8110
2020705
C
H21C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Králová Věra
OTK7151
331069
C
P
10:00:00
00
Král Martin
OTK0100
2067303
C
P
10:00:00
00
Bantová Martina
OTK7250
433089
C
P
10:07:00
07
Riessler Otto
OTK6800
433092
C
H45C
10:13:00
13
Zentrich David
OTK7101
53323
C
H45C
10:19:00
19
Kunz Petr
OTK6910
52344
C
H45C
10:23:00
23
Tomášek Pavel
OTK5800
53807
C
H55C
10:29:00
29
Müller Tomáš
OTK9901
433087
B
H18C
10:35:00
35
Polínek Jaroslav
OTK5300
2067305
C
H55C
10:44:00
44
Müller Libor
OTK7201
433082
C
H35C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Blank Radka
SKM7351
53809
P
10:08:00
08
Dittrichová Michaela
SKM0251
253379
A
D21C
10:11:00
11
Zvoníček Jiří
SKM0101
425520
B
H16C
10:14:00
14
Pěček Dominik
SKM0401
53817
C
H14C
10:17:00
17
Blank Noah
SKM0201
436930
B
H16C
10:25:00
25
Dittrich Matouš
SKM1000
436931
C
HD10N
10:31:00
31
Pěček Vítězslav
SKM4903
53810
C
H55C
10:40:00
40
Rytíř Michal
SKM7325
52201
C
H35C
10:42:00
42
Pěček Jakub
SKM0700
51305
C
H12C
10:43:00
43
Dittrichová Lucie
SKM0551
53811
B
D12C
10:46:00
46
Pěček Vítězslav
SKM7104
52199
C
H35C
10:52:00
52
Dittrich Pavel
SKM7501
52207
C
H35C
10:58:00
58
Vlček Roman
SKM7000
7200330
C
H35C
11:01:00
61
Lachendro Jan
SKM8700
7207146
C
H21C
11:02:00
62
Zvoníček Josef
SKM6901
331683
C
H35C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:08:00
68
Slavík Pavel
SNA7349
9630
C
H35C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Koňařík Jaroslav
SVS7401
51521
HDR
10:06:00
06
Maliňáková Petra
SVS8751
53387
C
D21C
10:13:00
13
Koňařík Vít
SVS0200
53384
B
H16C
10:16:00
16
Bouzková Katka
SVS8151
53385
C
D21C
10:32:00
32
Koňařík Vojtéch
SVS0701
51518
C
H10C
10:37:00
37
Maliňák Josef
SVS5501
53389
C
H55C
10:47:00
47
Bouzek Petr
SVS7901
53388
C
H21C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Čech Radan
TBM0611
53275
C
HDR
10:13:00
13
Čechová Johana
TBM0888
49555
C
D10C
10:55:00
55
Čechová Marcela
TBM7659
2061854
C
D35C
11:07:00
67
Čech Radovan
TBM7835
7210124
C
H21C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Pekárek David
TZL1000
53886
C
HDR
10:00:00
00
Zámečníková Klára
TZL0951
8612
C
HDR
10:00:00
00
Růžičková Žofie
TZL0953
8597
C
HDR
10:00:00
00
Škoda Viktor
TZL0811
8594
C
HDR
10:00:00
00
Pavlíková Lucie
TZLXXX3
52341
HDR
10:00:00
00
Hozíková Eliška
TZLXXX4
53836
HDR
10:00:00
00
Solař Jan
TZL1003
8586
C
HDR
10:00:00
00
Hořáková Amálie
TZLXXXX
8593
HDR
10:00:00
00
Truneček Tomáš
TZLXXX1
2121128
P
10:00:00
00
Pavlík Marek
TZLXXX2
2121129
P
10:01:00
01
Matulíková Aneta
TZL0050
331362
B
D18C
10:03:00
03
Kolaříková Eliška
TZL0452
995797
B
D14C
10:04:00
04
Šemnický Jakub
TZL0400
2091553
B
H14C
10:06:00
06
Láznička Alois
TZL3613
425533
C
H65C
10:07:00
07
Lorencová Anna
TZL0756
2121124
C
D10C
10:07:00
07
Dynková Alžběta
TZL0454
53853
B
D14C
10:08:00
08
Novosad Pavel
TZL0404
7209289
A
H14C
10:08:00
08
Valla Stanislav
TZL3125
53321
C
H65C
10:09:00
09
Janda Přemek
TZL0103
53147
B
H16C
10:11:00
11
Kundratová Eva
TZL0950
218973
C
D10C
10:11:00
11
Mrkvičková Ema
TZL0451
2091565
A
D14C
10:12:00
12
Kavánková Jana
TZL9351
218976
D21C
10:12:00
12
Hustý Adam
TZL0403
2096138
B
H14C
10:15:00
15
Florešová Hana
TZL0653
2121122
C
D10C
10:15:00
15
Březinová Zuzana
TZL0453
7209276
B
D14C
10:16:00
16
Oharek Ondřej
TZL0304
2091548
C
H14C
10:17:00
17
Jelínek Petr
TZL4902
7300470
C
H45C
10:17:00
17
Solař Adam
TZL0801
8588
C
HD10N
10:18:00
18
Horynová Eva
TZL5254
8930
C
D55C
10:18:00
18
Pernička Martin
TZL0800
7207055
C
H10C
10:19:00
19
Matochová Anna
TZL0753
426302
C
D10C
10:22:00
22
Hozík Štěpán
TZL0806
8583
C
H10C
10:22:00
22
Eichler Vít
TZL0401
7209282
B
H14C
10:23:00
23
Kusáková Valentýna
TZL0651
7211007
B
D12C
10:24:00
24
Sikora Jan
TZL0707
49484
C
H10C
10:24:00
24
Vaněk Ondřej
TZL0402
889320
B
H14C
10:25:00
25
Buršíková Tereza
TZL0754
8595
C
D10C
10:26:00
26
Němec Michal
TZL0805
8614
C
H10C
10:26:00
26
Pekárek Tobias
TZL0502
2070831
B
H14C
10:27:00
27
Štípek Rostislav
TZL5702
428296
H55C
10:27:00
27
Lázničková Alžběta
TZL0858
331753
C
D10C
10:27:00
27
Rosíková Růžena Eliška
TZL0650
2121120
C
D12C
10:29:00
29
Poslušná Jitka
TZL0752
8618
C
D10C
10:30:00
30
Truneček Jakub
TZL0705
53367
C
H10C
10:31:00
31
Matochová Adéla
TZL0552
53831
B
D12C
10:32:00
32
Strakoš Ondřej
TZL0601
7209291
C
H12C
10:34:00
34
Márton Lukáš
TZL0605
2121127
C
H10C
10:35:00
35
Návojová Kateřina
TZL0652
53317
C
D12C
10:36:00
36
Slováček Ondřej
TZL0902
52212
C
H10C
10:36:00
36
Pernička Václav
TZL0602
7207028
B
H12C
10:40:00
40
Huleja Martin
TZL0604
2113096
C
H12C
10:41:00
41
Šrámková Aneta
TZL0458
2121123
C
D12C
10:42:00
42
Kundrata Vít
TZL0700
53360
C
H10C
10:44:00
44
Přibík Martin
TZL0807
2121130
C
H10C
10:44:00
44
Vaněk Bořek
TZL0505
2113077
B
H12C
10:45:00
45
Batani Valeria
TZL0550
7053853
B
D12C
10:46:00
46
Pavlík Adam
TZL0810
8602
C
H10C
10:48:00
48
Pastuszek Tomáš
TZL0603
53135
C
H12C
10:49:00
49
Batani Valentina
TZL0551
7053354
B
D12C
10:50:00
50
Mikláš Matěj
TZL0704
8601
C
H10C
10:52:00
52
Němec Filip
TZL0503
2113089
B
H12C
10:54:00
54
Přibík Václav
TZL7802
2121119
C
H35C
10:56:00
56
Martinek Matyáš
TZL0504
2113058
B
H12C
11:00:00
60
Palas Jan
TZL0507
49895
C
H12C
11:00:00
60
Šmakal Pavel
TZL4801
2049597
C
H65C
11:03:00
63
Jelínek Vít
TZL5102
7209285
C
H21C
11:04:00
64
Novotný Marek
TZL7301
1417261
C
H35C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
10:00:00
00
Marková Tatiana
VIC1060
425438
C
HDR
10:00:00
00
Hala Zdeněk
VIC0801
426365
C
HDR
10:00:00
00
Čížek Libor
VIC6603
425436
C
P
10:03:00
03
Malá Nela
VIC0051
425425
C
D18C
10:04:00
04
Kršáková Veronika
VIC9090
53889
C
D21C
10:07:00
07
Pšenčík Radomír
VIC7207
2109759
C
T
10:09:00
09
Marková Michaela
VIC0850
53857
C
HD10N
10:09:00
09
Šolcová Veronika
VIC0458
53138
C
D14C
10:14:00
14
Kůstková Daniela
VIC9898
1006616
B
D21C
10:15:00
15
Pšenčík David
VIC0209
2073722
C
H16C
10:19:00
19
Pšenčík Jan
VIC0100
2073744
C
H16C
10:21:00
21
Kubíčková Lucie
VIC0952
425432
C
HD10N
10:23:00
23
Kubíček Petr
VIC7801
2103260
C
T
10:26:00
26
Halová Romana
VIC0164
425427
B
D16C
10:30:00
30
Sadílková Lenka
VIC7055
416050
C
D45C
10:30:00
30
Sadílková Iva
VIC0151
53122
C
D16C
10:34:00
34
Robková Eva
VIC0160
425423
C
D16C
10:38:00
38
Robková Lenka
VIC0171
425433
C
D16C
10:47:00
47
Burkartová Sabina
VIC0658
425428
C
D12C
10:55:00
55
Měrka Roman
VIC8308
9102886
C
H21C
10:58:00
58
Hala Jaromír
VIC0606
425439
C
H12C
10:59:00
59
Sadílek Jan
VIC9601
53126
C
H21C
11:07:00
67
Marková Pavla
VIC7857
1400414
C
T
11:10:00
70
Marek Martin
VIC7624
762400
C
H35C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Kategorie
11:09:00
69
Kůr Jiří
ZBM8304
1238304
C
H21C
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Klub
Kategorie
10:15
15
Benroth Miroslav
5YCXXXX
416064
Benroth
T
10:00
00
Syrová Eliška
3SX9950
2067351
ZŠ Těšetice
P
10:00
00
Hozík David
64Z7700
2121125
Nukleární šneci
P
10:43
43
Pavlas Radek
4KZ8500
2067352
NEREG - Radek Pavlas
H21C
10:00
00
Kaňka Jan
5LZ7400
2067360
Neregistrovaní - Kaňky
HDR