O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Finále Zimní ligy Hanácké oblasti

Datum:
14.03.2015
Místo konání:
stadion SK, Sportovní ulice č.1, Prostějov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Prostějov – Hloučela, měřítko 1 : 5000
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R2
Protokol:
V důsledku problémů s cílovými krabičkami byl závod ukončen na poslední kontrole (č. 100)
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 27:56
2. Karásková Denisa ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov 34:53 + 6:57
D14
3.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 21:01
2. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 24:40 + 3:39
3. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 25:45 + 4:44
4. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 27:04 + 6:03
5. Hečová Veronika UOL0455 C SK UP Olomouc 27:16 + 6:15
6. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 27:45 + 6:44
7. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 28:46 + 7:45
8. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 29:09 + 8:08
9. Janečková Adéla PLU0452 C TJ Sokol Plumlov 35:54 + 14:53
10. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 36:39 + 15:38
11. Spurná Štěpánka KON0355 C KOB Konice 41:34 + 20:33
12. Čásková Adéla XX20351 C 60:12 + 39:11
D18
3.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 28:30
2. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 30:22 + 1:52
3. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 31:53 + 3:23
4. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 35:58 + 7:28
D19
3.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 21:46
2. Jolanta Kolosinska NNN9052 C Neregistrovaní 22:50 + 1:04
3. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 23:29 + 1:43
4. Yana Sandieva NNN9051 C Neregistrovaní 24:34 + 2:48
5. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 24:50 + 3:04
6. Cych Weronika PHK9696 A OK 99 Hradec Králové 25:57 + 4:11
7. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 27:40 + 5:54
8. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 28:57 + 7:11
9. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 29:10 + 7:24
10. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 30:02 + 8:16
11. Szava Zsigmond NNN9053 C Neregistrovaní 32:45 + 10:59
12. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 33:24 + 11:38
13. Vítková Lucie PTI9474 C Sportovní klub Ptení 34:15 + 12:29
14. Mikušová Ivana PTI8365 C Sportovní klub Ptení 39:14 + 17:28
Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron DISK
Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno DISK
D35
3.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 25:43
2. Unni Strand Karlsen NNN8051 C Neregistrovaní 26:53 + 1:10
3. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 27:07 + 1:24
4. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 28:19 + 2:36
5. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 28:49 + 3:06
6. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 30:15 + 4:32
7. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 31:11 + 5:28
8. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 34:21 + 8:38
9. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 35:16 + 9:33
10. Čecháčková Šárka UOL C SK UP Olomouc 39:30 + 13:47
11. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 41:45 + 16:02
Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice DISK
H10
1.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 14:58
2. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 16:29 + 1:31
3. Čecháček Adam UOL0402 C SK UP Olomouc 19:40 + 4:42
4. Kalvoda Jaroslav JPV0506 C Oddíl OS SK Prostějov 22:24 + 7:26
5. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 23:37 + 8:39
6. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 23:50 + 8:52
7. Fic Dalibor JPV0515 C Oddíl OS SK Prostějov 32:00 + 17:02
H14
3.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grebík Radim KVS0100 C SKOB Kobra Vsetín 18:39
2. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 21:49 + 3:10
3. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 23:21 + 4:42
4. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 23:32 + 4:53
5. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Havířov 24:20 + 5:41
6. Minx Oliver JPV0303 C Oddíl OS SK Prostějov 24:22 + 5:43
7. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 25:46 + 7:07
8. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 26:48 + 8:09
9. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 26:52 + 8:13
10. Skopal Vojtěch JPV0111 C Oddíl OS SK Prostějov 26:53 + 8:14
11. Karásek František 97C0301 C No register 28:56 + 10:17
12. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 31:49 + 13:10
13. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 32:28 + 13:49
14. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 35:15 + 16:36
15. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 36:45 + 18:06
Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering DISK
MS Hostalkova Hana ZPV C KOB ZPV Prostějov 42:54 + 24:15
H18
5.30 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 35:16
2. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 37:54 + 2:38
3. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 39:11 + 3:55
4. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 56:32 + 21:16
H19
5.30 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 26:50
2. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 28:17 + 1:27
3. Tamas Bogya NNN9006 C Neregistrovaní 28:45 + 1:55
4. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 28:53 + 2:03
5. Michal Krajcik NNN9003 C Neregistrovaní 29:54 + 3:04
6. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 30:35 + 3:45
7. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 30:50 + 4:00
8. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 31:05 + 4:15
9. Kočí Josef JPV9824 B Oddíl OS SK Prostějov 31:06 + 4:16
10. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 31:54 + 5:04
11. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 33:35 + 6:45
12. Otruba Vojtěch JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov 35:16 + 8:26
13. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 35:49 + 8:59
14. Miroslav Pilat NNN9002 C Neregistrovaní 36:55 + 10:05
15. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Havířov 36:57 + 10:07
16. Piotr Cych NNN9004 C Neregistrovaní 37:12 + 10:22
17. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 37:34 + 10:44
18. Slawomir Cygler NNN9005 C Neregistrovaní 38:09 + 11:19
19. Aron Less NNN9001 C Neregistrovaní 40:16 + 13:26
20. Mikuš Oldřich PTI8204 C Sportovní klub Ptení 40:30 + 13:40
21. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 41:09 + 14:19
22. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 58:28 + 31:38
H35
4.50 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 26:51
2. Jozef Pollak NNN8012 C Neregistrovaní 27:16 + 0:25
3. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 28:56 + 2:05
4. Vladimir Gorin NNN8004 C Neregistrovaní 29:00 + 2:09
5. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 29:26 + 2:35
6. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 31:44 + 4:53
7. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 34:32 + 7:41
8. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 35:03 + 8:12
9. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 35:51 + 9:00
10. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 36:41 + 9:50
11. Fráňa Martin NNH7802 C KVS Olomouc 38:13 + 11:22
12. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 38:24 + 11:33
13. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 40:29 + 13:38
14. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 42:40 + 15:49
15. Yoram Shechori NNN8011 C Neregistrovaní 43:04 + 16:13
16. Jerzy Antonowicz NNN8003 C Neregistrovaní 44:24 + 17:33
17. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 46:49 + 19:58
Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering DISK
H50
3.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 24:38
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 24:41 + 0:03
3. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 29:21 + 4:43
4. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 31:07 + 6:29
5. Janošík Zdeněk XX25001 C 31:47 + 7:09
6. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 35:00 + 10:22
7. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 35:15 + 10:37
8. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 59:12 + 34:34
HDR
1.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 20:42
2. Šudřichová Nela KON0555 C KOB Konice 22:10 + 1:28
3. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 22:37 + 1:55
4. Mikuš Matěj PTI0808 C Sportovní klub Ptení 22:59 + 2:17
5. Kopecká Tereza UOL1050 C SK UP Olomouc 23:09 + 2:27
6. Kubeš David PLU0800 C TJ Sokol Plumlov 23:55 + 3:13
7. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 25:29 + 4:47
8. Tomas Polacek C Neregistrovaní 26:04 + 5:22
9. Kalvoda Jiri JPV C Oddíl OS SK Prostějov 27:09 + 6:27
10. Šaňáková Marie UOL0651 C SK UP Olomouc 27:22 + 6:40
11. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 29:16 + 8:34
12. Hlavizna Pavel XX11111 C 34:27 + 13:45
13. Kadlec Dušan XX31112 C 36:33 + 15:51
14. Franova Anezka NNN C Neregistrovaní 41:06 + 20:24
15. Švalbe David JPV C Oddíl OS SK Prostějov 53:25 + 32:43
P
13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 24:08
2. Martinek Pavel C Neregistrovaní 25:33 + 1:25
3. Janosik Robert UOL C SK UP Olomouc 27:54 + 3:46
4. Honkyš Petr 25C6100 C péčkaři 28:46 + 4:38
5. Fic Martin C Neregistrovaní 33:21 + 9:13
6. Vaculová Jana OOL8050 C SK Haná orienteering 33:53 + 9:45
7. Čecháček Petr UOL C SK UP Olomouc 34:22 + 10:14
8. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Havířov 36:30 + 12:22
9. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 40:45 + 16:37
10. Heča Vladan UOL0800 C SK UP Olomouc 41:20 + 17:12
11. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 43:12 + 19:04
12. Lukas Polacek C Neregistrovaní 50:53 + 26:45