Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.03.2017
Místo konání:
Újezdec u Luhačovic, myslivecká chata
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Mapa:
HOŘENŮŠEK, 1 : 10 000, E = 5 m, A4
Ředitel závodu:
Slíva Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Cahel Marek - R1
Stavitel tratí:
Mudrák Štěpán - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
2.20 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:42
Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D12C
2.30 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž, z.s. 16:28
2. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:45 + 0:17
3. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 17:14 + 0:46
4. Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 22:58 + 6:30
5. Kusáková Valentýna TZL0651 C SKOB Zlín 23:36 + 7:08
6. Burkartová Sabina VIC0658 C OB Vizovice 31:01 + 14:33
7. Ochodnická Sára LCE0553 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:07 + 15:39
8. Matochová Adéla TZL0552 B SKOB Zlín 33:18 + 16:50
9. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:42 + 17:14
10. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 38:00 + 21:32
11. Špendlíková Monika LCE0554 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:16 + 35:48
D14C
2.80 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 24:06
2. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 24:40 + 0:34
3. Dynková Alžběta TZL0454 B SKOB Zlín 33:21 + 9:15
4. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 33:27 + 9:21
5. Šolcová Veronika VIC0458 C OB Vizovice 34:51 + 10:45
6. Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:34 + 29:28
7. Zichová Amálie LCE0451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:19 + 42:13
8. Juříková Jolana LCE0355 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:18 + 46:12
D16C
3.60 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž, z.s. 26:05
2. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 26:46 + 0:41
3. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 30:46 + 4:41
4. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 34:58 + 8:53
5. Čeleďová Justýna TZL0152 B SKOB Zlín 37:10 + 11:05
6. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 39:40 + 13:35
7. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 40:42 + 14:37
8. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 51:09 + 25:04
9. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 51:55 + 25:50
D18C
4.00 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 30:58
2. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 38:35 + 7:37
3. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:41 + 7:43
4. Müllerová Erika OTK0050 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:52 + 19:54
D21C
4.70 km, 160 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6822
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 33:22 7256
2. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 36:46 + 3:24 6605
2. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 36:46 + 3:24 6605
4. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:46 + 5:24 6222
5. Krejčíková Barbora TZL8551 C SKOB Zlín 43:16 + 9:54 5361
6. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 44:34 + 11:12 5112
7. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 48:02 + 14:40 4448
8. Fátorová Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 51:50 + 18:28 3721
9. Řezaninová Iva ZVS9250 C TJ Zbrojovka Vsetín 51:59 + 18:37 3692
10. Kůstková Daniela VIC9898 B OB Vizovice 53:16 + 19:54 3446
11. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 68:07 + 34:45 603
D35C
4.50 km, 145 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 33:49
2. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 39:48 + 5:59
3. Kurfürstová Irena TZL8053 C SKOB Zlín 44:14 + 10:25
4. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 48:23 + 14:34
5. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 49:42 + 15:53
6. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 49:43 + 15:54
7. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 52:18 + 18:29
8. Palasová Michaela AZL7474 C SKOB ARIS Zlín 53:25 + 19:36
MS Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:28 + 16:39
D45C
3.60 km, 105 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava 30:10
2. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 32:37 + 2:27
3. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:53 + 2:43
4. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 33:16 + 3:06
5. Galíková Jana TBM6351 C KOS TJ Tesla Brno 34:39 + 4:29
6. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 39:15 + 9:05
7. Končáková Katka HLV6856 C KČT - OB Holešov 39:32 + 9:22
8. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 41:32 + 11:22
9. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 43:03 + 12:53
D55C
3.00 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krajčová Věra TZL5856 C SKOB Zlín 23:16
2. Polášková Kamila TZL6052 C SKOB Zlín 24:00 + 0:44
3. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 26:55 + 3:39
4. Hauerlandová Jitka LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:45 + 11:29
5. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 35:32 + 12:16
6. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 35:54 + 12:38
7. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 39:26 + 16:10
H10C
2.30 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 20:15
2. Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 23:24 + 3:09
3. Skýba Jakub Jan LCE0701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:14 + 4:59
4. Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering 25:38 + 5:23
5. Linhart Adam GIG0801 C GIGANT Orienteering 26:30 + 6:15
6. Hrdý Patrik LCEXXXX C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:41 + 8:26
7. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 39:18 + 19:03
H12C
2.60 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 20:45
2. Vaněk Bořek TZL0505 C SKOB Zlín 21:04 + 0:19
3. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 24:13 + 3:28
4. Němec Filip TZL0503 C SKOB Zlín 25:07 + 4:22
5. Martinek Matyáš TZL0504 B SKOB Zlín 32:29 + 11:44
6. Kovařík Šimon LCE0503 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:02 + 12:17
7. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 34:35 + 13:50
8. Huleja Martin TZL0604 C SKOB Zlín 35:12 + 14:27
9. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:32 + 15:47
10. Vebr David LCE0504 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:10 + 21:25
11. Hala Jaromír VIC0606 C OB Vizovice 44:33 + 23:48
12. Pastuszek Tomáš TZL0603 C SKOB Zlín 51:17 + 30:32
Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H14C
3.30 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 28:56
2. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 30:26 + 1:30
3. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 32:27 + 3:31
4. Veselý Jonáš VIC0411 B OB Vizovice 40:30 + 11:34
5. Kovařík Jakub LCE0307 B OOB TJ Slovan Luhačovice 42:41 + 13:45
6. Dobiáš Jiří VIC0408 C OB Vizovice 44:32 + 15:36
H16C
4.40 km, 145 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 38:58
2. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 40:57 + 1:59
3. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž, z.s. 44:14 + 5:16
4. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 44:40 + 5:42
5. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 55:11 + 16:13
6. Smolka Roman VIC0102 C OB Vizovice 62:47 + 23:49
7. Pšenčík David VIC0209 C OB Vizovice 75:01 + 36:03
Pšenčík Jan VIC0100 C OB Vizovice DISK
H18C
4.80 km, 165 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:16
2. Malý Vojtěch VIC0005 C OB Vizovice 62:19 + 19:03
H21C
6.30 km, 205 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8208
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 33:51 8648
2. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 36:27 + 2:36 8051
3. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 37:00 + 3:09 7925
4. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:40 + 3:49 7772
4. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 37:40 + 3:49 7772
6. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:35 + 5:44 7332
7. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 42:20 + 8:29 6701
8. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 43:07 + 9:16 6521
8. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 43:07 + 9:16 6521
10. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 44:42 + 10:51 6158
11. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:08 + 11:17 6058
12. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 47:14 + 13:23 5576
13. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 48:03 + 14:12 5389
14. Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 49:42 + 15:51 5010
15. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 50:49 + 16:58 4754
16. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 52:50 + 18:59 4291
17. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 52:51 + 19:00 4287
18. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 54:04 + 20:13 4008
19. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 56:35 + 22:44 3431
20. Jochec Michal VIC9704 C OB Vizovice 59:47 + 25:56 2696
21. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 60:14 + 26:23 2593
22. Solař Michael TZLXXXX C SKOB Zlín 61:32 + 27:41
23. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 70:00 + 36:09 352
24. Karlík Jan 8CX8800 C Neregistrovaní - Karlík 76:26 + 42:35
25. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 85:05 + 51:14 0
Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín DISK 0
MS Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:04 + 7:13 0
H35C
5.10 km, 190 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 33:33
2. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:37 + 2:04
3. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 38:58 + 5:25
4. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 41:50 + 8:17
5. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 43:47 + 10:14
6. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 44:15 + 10:42
7. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:52 + 11:19
8. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 45:08 + 11:35
9. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 47:06 + 13:33
10. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 47:25 + 13:52
11. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:05 + 17:32
12. Chmelař Daniel VIC7212 C OB Vizovice 58:20 + 24:47
13. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 76:26 + 42:53
Pastuszek Filip TZL7731 C SKOB Zlín DISK
H45C
4.90 km, 160 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcík Peter AOP6601 C Orientační Běh Opava 30:39
2. Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 35:37 + 4:58
3. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 37:40 + 7:01
4. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 41:44 + 11:05
5. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 42:05 + 11:26
6. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:23 + 15:44
7. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 47:29 + 16:50
8. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 47:46 + 17:07
9. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 48:47 + 18:08
10. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 54:29 + 23:50
11. Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:59 + 26:20
H55C
3.60 km, 105 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:27
2. Krajča Pavel TZL5705 C SKOB Zlín 28:48 + 0:21
3. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 31:32 + 3:05
4. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:48 + 6:21
5. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 34:51 + 6:24
6. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 34:59 + 6:32
7. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 42:38 + 14:11
8. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 45:51 + 17:24
9. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:11 + 26:44
H65C
3.00 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 30:07
2. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 35:09 + 5:02
3. Koč Břetislav MKP4400 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 47:49 + 17:42
4. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 89:58 + 59:51
HD10N
2.00 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 17:42
2. Mikláš Matěj TZL0704 C SKOB Zlín 19:01 + 1:19
3. Kusák Alexander EZL0900 C PEV Zlín 19:12 + 1:30
4. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 19:20 + 1:38
5. Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 23:21 + 5:39
6. Matochová Anna TZL0753 C SKOB Zlín 23:49 + 6:07
7. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 24:02 + 6:20
8. Hala Zdeněk VIC0801 C OB Vizovice 24:13 + 6:31
9. Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 29:37 + 11:55
10. Perničková Karolína TZL0850 C SKOB Zlín 30:32 + 12:50
11. Mališková Libuše LCE0951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:15 + 18:33
Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha DISK
HDR
2.20 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Solař Jan TZL1003 C SKOB Zlín 18:23
2. Mudrák Matouš LCE0901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:29 + 1:06
3. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 20:44 + 2:21
4. Graclík Daniel KVS1001 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 20:57 + 2:34
5. Němec Michal TZL0805 C SKOB Zlín 21:13 + 2:50
6. Truneček Jakub TZL0705 C SKOB Zlín 21:17 + 2:54
7. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 21:36 + 3:13
8. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 21:52 + 3:29
9. Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 22:52 + 4:29
10. Buršíková Tereza TZL0754 C SKOB Zlín 23:04 + 4:41
11. Solař Adam TZL0801 C SKOB Zlín 24:54 + 6:31
12. Jakůbková Jana LCE0651 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:22 + 6:59
13. Zichová Nela LCE0954 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:55 + 7:32
13. Přibík Martin TZL0807 C SKOB Zlín 25:55 + 7:32
15. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 26:37 + 8:14
16. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:56 + 8:33
17. Divilová Regina LCE0952 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:16 + 8:53
18. Hnilová Helena NERxx5x C 27:58 + 9:35
19. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:47 + 10:24
20. Hrbáčková Michaela LCEnere C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:59 + 10:36
21. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:06 + 10:43
22. Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 29:12 + 10:49
23. Ivanová Eliška NERxx5x C 30:14 + 11:51
24. Sušilová Ella NERx0x2 C 32:49 + 14:26
25. Sušila Filip NERx0x1 C 32:50 + 14:27
26. Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 34:16 + 15:53
27. Rytířová Denisa SKM1150 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 38:58 + 20:35
28. Slámová Emilie Inka LCE0953 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:36 + 23:13
29. Bartošová Vanda NERxcxx C 48:13 + 29:50
Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín DISK
P
2.20 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvoníček Jan SKM9801 B KOB Směr Kroměříž, z.s. 14:10
2. Kielar Ondřej NERx0x0 C 16:44 + 2:34
3. Matulíková Aneta TZL0050 C SKOB Zlín 20:56 + 6:46
4. Černíková Tereza KVSxx1x C SKOB Kobra Vsetín z.s. 21:38 + 7:28
5. Řezanina Lubomír ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín 23:38 + 9:28
6. Hrbáček Tomáš LCEsxxx C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:32 + 10:22
7. Sedláčková Dagmar KVS7369 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 25:26 + 11:16
8. Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 28:44 + 14:34
9. Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 30:16 + 16:06
10. Vebrová Lucie LCE0xx0 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:02 + 17:52
11. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 32:42 + 18:32
12. Vebr Radek LCE00x0 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:48 + 18:38
13. Sedláková Jarmila KVS6751 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 35:34 + 21:24
14. Mentzl Tomáš LCEssxh C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:20 + 23:10
15. Hrbáčková Karla LCEssxx C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:20 + 25:10
16. Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:18 + 34:08
17. Jurčák Tomáš 35X9101 C VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) 50:14 + 36:04
T
4.60 km, 155 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fojtík Tomáš NNNxx0x C Neregistrovaní (NNN) 38:01
2. Kadlček Václav NNN8901 C Neregistrovaní (NNN) 56:46 + 18:45
3. Dovrtělová Gabriela TZL8591 C SKOB Zlín 69:51 + 31:50
4. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 73:46 + 35:45