Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
25.03.2017
Místo konání:
Uherský Brod, náměstí 1. Máje 2057 - DDM Uherský Brod
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Mapa:
POD VINOHRADY - 1 : 4 000, E = 2 m - ISSOM 2007, formát A4
Ředitel závodu:
Slíva Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Cahel Marek - R1
Stavitel tratí:
Mudrák Štěpán - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.20 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 13:14
2. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:26 + 15:12
D12C
1.30 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž, z.s. 8:27
2. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 8:48 + 0:21
3. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 8:59 + 0:32
4. Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 9:23 + 0:56
5. Kusáková Valentýna TZL0651 C SKOB Zlín 10:32 + 2:05
6. Matochová Adéla TZL0552 B SKOB Zlín 12:23 + 3:56
7. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:38 + 4:11
8. Špendlíková Monika LCE0554 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:33 + 12:06
9. Burkartová Sabina VIC0658 C OB Vizovice 22:27 + 14:00
10. Slívová Anička LCEXXX1 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:45 + 18:18
11. Ochodnická Sára LCE0553 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:07 + 19:40
D14C
1.50 km, 54 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 12:46
2. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 13:32 + 0:46
3. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 16:16 + 3:30
4. Janků Daniela LCE0350 B OOB TJ Slovan Luhačovice 17:09 + 4:23
5. Dynková Alžběta TZL0454 B SKOB Zlín 18:36 + 5:50
6. Panovcová Anita OTK0351 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 19:15 + 6:29
7. Šotová Anna LCE0452 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:12 + 7:26
8. Juříková Jolana LCE0355 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:55 + 11:09
9. Zichová Amálie LCE0451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:05 + 11:19
10. Šolcová Veronika VIC0458 C OB Vizovice 28:17 + 15:31
Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
D16C
1.70 km, 54 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž, z.s. 11:44
2. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 13:12 + 1:28
2. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 13:12 + 1:28
4. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:05 + 2:21
5. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 14:20 + 2:36
6. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:30 + 2:46
7. Čeleďová Justýna TZL0152 B SKOB Zlín 14:33 + 2:49
8. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 15:25 + 3:41
9. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 16:20 + 4:36
10. Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:25 + 28:41
D18C
1.90 km, 58 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 14:37
2. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 15:52 + 1:15
3. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 17:09 + 2:32
4. Šabršulová Natálie LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovice 17:19 + 2:42
5. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 18:04 + 3:27
6. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 18:19 + 3:42
7. Matulíková Aneta TZL0050 C SKOB Zlín 19:20 + 4:43
8. Müllerová Erika OTK0050 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 25:00 + 10:23
D21C
2.20 km, 78 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7152
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 16:21 7505
2. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 16:54 + 0:33 7266
3. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 17:15 + 0:54 7115
4. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:16 + 0:55 7107
5. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 18:08 + 1:47 6732
6. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 18:30 + 2:09 6573
7. Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava 19:02 + 2:41 6342
8. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 20:44 + 4:23 5605
9. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 22:04 + 5:43 5027
10. Fátorová Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 22:28 + 6:07 4854
11. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 22:43 + 6:22 4746
12. Kršáková Veronika VIC9090 C OB Vizovice 24:02 + 7:41 4175
13. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 27:06 + 10:45 2846
D35C
1.90 km, 52 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 15:53
2. Kurfürstová Irena TZL8053 C SKOB Zlín 16:02 + 0:09
3. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 17:19 + 1:26
4. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 17:35 + 1:42
5. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 18:38 + 2:45
6. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 18:49 + 2:56
7. Palasová Michaela AZL7474 C SKOB ARIS Zlín 20:04 + 4:11
D45C
1.60 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 14:43
2. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 14:53 + 0:10
3. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:37 + 1:54
4. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 16:54 + 2:11
5. Kukolová Alena LCE6651 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:01 + 9:18
6. Sedláková Jarmila KVS6751 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 26:18 + 11:35
D55C
1.50 km, 44 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polášková Kamila TZL6052 C SKOB Zlín 17:59
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 18:01 + 0:02
3. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 21:56 + 3:57
4. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 21:59 + 4:00
5. Hauerlandová Jitka LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:09 + 4:10
6. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 22:38 + 4:39
Christovová Marie SKM5851 C KOB Směr Kroměříž, z.s. DISK
H10C
1.40 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 11:49
2. Skýba Jakub Jan LCE0701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:12 + 0:23
3. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 15:38 + 3:49
4. Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering 16:22 + 4:33
5. Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 16:26 + 4:37
6. Linhart Adam GIG0801 C GIGANT Orienteering 18:23 + 6:34
7. Hrdý Patrik LCEXXXX C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:23 + 8:34
H12C
1.40 km, 48 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 8:30
2. Němec Filip TZL0503 C SKOB Zlín 9:50 + 1:20
3. Vaněk Bořek TZL0505 C SKOB Zlín 11:14 + 2:44
4. Martinek Matyáš TZL0504 B SKOB Zlín 11:29 + 2:59
5. Hala Jaromír VIC0606 C OB Vizovice 11:51 + 3:21
6. Huleja Martin TZL0604 C SKOB Zlín 12:22 + 3:52
7. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 12:28 + 3:58
8. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:43 + 4:13
9. Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:01 + 5:31
10. Pastuszek Tomáš TZL0603 C SKOB Zlín 14:04 + 5:34
11. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 14:29 + 5:59
12. Vebr David LCE0504 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:24 + 9:54
13. Kovařík Šimon LCE0503 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:57 + 13:27
14. Špaňhel Petr VIC0610 C OB Vizovice 25:52 + 17:22
Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H14C
1.90 km, 64 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 12:20
2. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 12:58 + 0:38
3. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 14:26 + 2:06
4. Veselý Jonáš VIC0411 B OB Vizovice 17:08 + 4:48
5. Kovařík Jakub LCE0307 B OOB TJ Slovan Luhačovice 18:20 + 6:00
Humeník David LCE0402 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Dobiáš Jiří VIC0408 C OB Vizovice DISK
H16C
1.90 km, 76 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 13:36
2. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 14:13 + 0:37
3. Smolka Roman VIC0102 C OB Vizovice 14:45 + 1:09
4. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž, z.s. 15:04 + 1:28
5. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 16:34 + 2:58
6. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 17:32 + 3:56
7. Pšenčík David VIC0209 C OB Vizovice 19:41 + 6:05
Pšenčík Jan VIC0100 C OB Vizovice DISK
H18C
2.20 km, 84 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:23
2. Malý Vojtěch VIC0005 C OB Vizovice 22:57 + 6:34
3. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:09 + 7:46
H21C
2.60 km, 90 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7884
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 14:49 8218
2. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:54 + 0:05 8174
3. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 15:44 + 0:55 7732
4. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 15:50 + 1:01 7679
5. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 16:37 + 1:48 7263
6. Barcík Peter AOP6601 C Orientační Běh Opava 16:49 + 2:00 7157
7. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 16:55 + 2:06 7104
8. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 17:05 + 2:16 7015
9. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 17:22 + 2:33 6865
10. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 17:32 + 2:43 6776
11. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 17:42 + 2:53 6688
12. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:02 + 3:13 6511
13. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 18:14 + 3:25 6405
14. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 18:32 + 3:43 6246
15. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:33 + 3:44 6237
16. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 18:54 + 4:05 6051
17. Nečas Tomáš TZL8801 C SKOB Zlín 19:08 + 4:19 5927
18. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 19:31 + 4:42 5724
19. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 19:40 + 4:51 5644
20. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 19:44 + 4:55 5609
21. Zvoníček Jan SKM9801 B KOB Směr Kroměříž, z.s. 20:23 + 5:34 5264
22. Jochec Michal VIC9704 C OB Vizovice 20:47 + 5:58 5051
23. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 21:15 + 6:26 4804
24. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 23:14 + 8:25 3751
25. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 23:31 + 8:42 3601
26. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 25:36 + 10:47 2495
27. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 25:42 + 10:53 2442
28. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 28:51 + 14:02 770
29. Karlík Jan 8CX8800 C Neregistrovaní - Karlík 29:15 + 14:26
Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín DISK 0
H35C
2.20 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 14:38
2. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 16:37 + 1:59
3. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 16:53 + 2:15
4. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 16:54 + 2:16
5. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 16:55 + 2:17
6. Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 16:56 + 2:18
7. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 17:47 + 3:09
8. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 17:53 + 3:15
9. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 18:10 + 3:32
10. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 19:22 + 4:44
11. Hubáček Libor LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:55 + 5:17
12. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 21:13 + 6:35
13. Pastuszek Filip TZL7731 C SKOB Zlín 28:07 + 13:29
H45C
1.80 km, 62 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 14:08
2. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 15:48 + 1:40
3. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 17:52 + 3:44
4. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 18:06 + 3:58
5. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 18:10 + 4:02
6. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 20:52 + 6:44
H55C
1.60 km, 44 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:51
2. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 13:58 + 0:07
3. Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 15:05 + 1:14
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 15:35 + 1:44
5. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 16:03 + 2:12
6. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 16:11 + 2:20
7. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 18:07 + 4:16
8. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 19:25 + 5:34
9. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 19:29 + 5:38
H65C
1.50 km, 44 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 20:57
2. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 22:12 + 1:15
3. Koč Břetislav MKP4400 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 34:42 + 13:45
4. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 51:46 + 30:49
HD10N
0.90 km, 30 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 9:13
2. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 10:58 + 1:45
3. Kusák Alexander EZL0900 C PEV Zlín 12:11 + 2:58
4. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:26 + 3:13
5. Mikláš Matěj TZL0704 C SKOB Zlín 13:09 + 3:56
6. Hala Zdeněk VIC0801 C OB Vizovice 14:44 + 5:31
7. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 15:05 + 5:52
8. Perničková Karolína TZL0850 C SKOB Zlín 19:14 + 10:01
9. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 21:02 + 11:49
10. Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 21:20 + 12:07
11. Matochová Anna TZL0753 C SKOB Zlín 21:21 + 12:08
12. Mitáčková Tereza VIC0761 C OB Vizovice 22:55 + 13:42
13. Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 24:50 + 15:37
Mališková Libuše LCE0951 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín DISK
HDR
1.40 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koč Juraj NERxxxx C 14:58
2. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:38 + 0:40
3. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 18:20 + 3:22
4. Hrbáčková Michaela LCExx1x C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:27 + 3:29
5. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 18:41 + 3:43
6. Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 19:06 + 4:08
7. Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 20:14 + 5:16
8. Graclík Daniel KVS1001 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 20:31 + 5:33
9. Hozík Štěpán TZL0806 C SKOB Zlín 20:44 + 5:46
10. Němec Michal TZL0805 C SKOB Zlín 20:50 + 5:52
11. Kurfürst Matyáš TZL0804 C SKOB Zlín 20:55 + 5:57
12. Mudrák Matouš LCE0901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:37 + 7:39
13. Jakůbková Jana LCE0651 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:01 + 8:03
14. Zichová Nela LCE0954 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:03 + 8:05
15. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:12 + 8:14
16. Rytířová Denisa SKM1150 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 24:08 + 9:10
17. Punčochářová Beáta VIC1160 C OB Vizovice 24:22 + 9:24
18. Marková Tatiana VIC1060 C OB Vizovice 24:23 + 9:25
19. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:02 + 10:04
20. Vyoralová Šárka VIC0950 C OB Vizovice 26:46 + 11:48
21. Trunečková Anna NER1x1x C 27:44 + 12:46
22. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 28:47 + 13:49
23. Truneček Jakub TZL0705 C SKOB Zlín 29:54 + 14:56
24. Spitzer Jiří KVS1004 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 29:57 + 14:59
25. Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 31:25 + 16:27
26. Smola Jakub NNN11XX C Neregistrovaní (NNN) 33:04 + 18:06
27. Graclíková Helenka NNNxx11 C Neregistrovaní (NNN) 34:21 + 19:23
28. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 35:03 + 20:05
29. Vintrová Matylda TZL1551 C SKOB Zlín 42:19 + 27:21
30. Bouzek Petr SVSxxxx C Orientklub Vsetín 42:56 + 27:58
31. Tichý Libor NNNx111 C Neregistrovaní (NNN) 46:36 + 31:38
Buršíková Tereza TZL0754 C SKOB Zlín DISK
P
1.30 km, 44 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbáček Tomáš LCE1xxx C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:26
2. Hadwiger Josef NNNx1x1 C Neregistrovaní (NNN) 16:26 + 6:00
3. Jurčák Tomáš 35X9101 C VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) 20:27 + 10:01
4. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 30:05 + 19:39
5. Menzl Tomáš LCE111x C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:28 + 21:02
Hrbáčková Karla LCE11xx C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
T
2.20 km, 64 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fojtík Tomáš NNNxxxx C Neregistrovaní (NNN) 16:07
2. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 20:28 + 4:21
3. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín z.s. 29:57 + 13:50
4. Marková Pavla VIC7857 C OB Vizovice 32:20 + 16:13
Špaňhelová Lenka VIC7753 C OB Vizovice DISK