Závod: Český pohár MTBO – 20. kolo

Platné startovky (po dohláškách) jsou v pdf Dokumentech

Informace

ORIS ID:
5131
Název:
Český pohár MTBO – 20. kolo
Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Zvúle
Start 00:
09:30
Prezentace do:
09:00
Sport:
MTBO
Kód závodu:
201920
Úroveň:
ČP - Český pohár
Regiony:
ČR - ČR
Disciplína:
KT - Krátká trať
Mapa:
ISMTBOM 2010, 1:10000, e=5m, 09/2019
Souřadnice:

Přihlášky

1. termín přihlášek:
06.10.2019 23:59
2. termín přihlášek:
07.10.2019 23:59
Navýšení vkladu: 50 %
3. termín přihlášek:
08.10.2019 11:00
Navýšení vkladu: 100 %
Bankovní účet, VS, SS:
001003-1341726349/0800, 22xxxx03

Kategorie

M14, M17, M20, M21E, M21A, M21B, M40A, M40B, M50, M60, MW11, Open, W14, W17, W20, W21E, W21A, W21B, W40, W50, W60

Doplňkové služby - nabídka

  • Dětská školka (0 Kč)
  • Kemp - osoba v karavanu (100 Kč)
  • Kemp - osoba v karavanu Pá-So (100 Kč)
  • Kemp - osoba ve stanu nebo pod širákem (70 Kč)
  • Kemp 1 - dle rezervace - 250/noc (250 Kč)
  • Kemp 1 - dle rezervace - 350/noc (350 Kč)
  • Kemp 2 - chata A2 - 6 lůžek s (2100 Kč)
  • Kemp 2 - chata B - 4 lůžka s (1400 Kč)
  • Kemp 2 - chata C - 4 lůžka bez (1000 Kč)
  • Kemp 2 - chata D1,2 - 4 lůžka bez (1000 Kč)
  • Kemp 2 - chata D3,4 - 2 lůžka bez (500 Kč)
  • Kemp 2 - chata MR1 - 5 lůžek bez (1250 Kč)
  • Kemp 2 - chata MRH - 5 lůžek bez (1250 Kč)
  • Kemp 2 - chata MRT - 4 lůžka bez (1000 Kč)
  • Kemp 2 - lůžko Pá-So bez (250 Kč)
  • Kemp 2 - lůžko Pá-So s (350 Kč)
  • Ne-O polévka (30 Kč)
  • Ne-O1 kuře na paprice + těstoviny (100 Kč)
  • Ne-O2 vepřový řízek + brambory (100 Kč)
  • Ne-O3 šišky s mákem (100 Kč)
  • Ne-S formou švédského stolu (80 Kč)
  • Pá-V polévka (30 Kč)
  • Pá-V svíčková na smetaně + knedlík (100 Kč)
  • So-O polévka (30 Kč)
  • So-O1 kuřecí řízek + brambory (100 Kč)
  • So-O2 kuřecí směs + rýže (100 Kč)
  • So-O3 špagety+masová směs (100 Kč)
  • So-S formou švédského stolu (80 Kč)
  • So-V polévka (30 Kč)
  • So-V1 guláš + houskový knedlík (100 Kč)
  • So-V2 pečené prasátko (100 Kč)
  • So-V3 rizoto + sýr (100 Kč)

Kontakty

Ředitel závodu:
Štěpánek Martin
Hlavní rozhodčí:
Pospíšek Zbyněk
Stavitel tratí:
Gryc Tomáš