Přihlášky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati

Datum:
21.04.2013
Místo konání:
Aš, sportovní areál Pod rozhlednou
Pořadatel:
MAS - OOB Aš
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie    
1.57 km, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 50 Kč
NEJ0351 Dellingerová Anna TJ Jiskra Nejdek C 2049568 50 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 50 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 232206 50 Kč
MAS0350 Kovářová Lucie OOB Aš C 301516 50 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 50 Kč
2.03 km, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 50 Kč
SCH0250 Daňková Dominika TJ Skalka Cheb C 8042 50 Kč
SCH0252 Liďáková Petra TJ Skalka Cheb C 4451 50 Kč
SCH0151 Trpáková Daniela TJ Skalka Cheb C 8034 50 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 50 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 232230 50 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 232205 50 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 232240 50 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 50 Kč
MLA0250 Chladová Martina MLOK Mariánské Lázně C 50 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 2017667 50 Kč
2.66 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 50 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora OOB Aš B 301514 50 Kč
MAS9950 Šťastná Jana OOB Aš C 301728 50 Kč
MAS0050 Elizeusová Věra OOB Aš C 301510 50 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 50 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 50 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 232613 50 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 70 Kč
SCH9751 Kučová Michaela TJ Skalka Cheb C 8031 70 Kč
SCH9853 Papežová Kateřina TJ Skalka Cheb C 232371 70 Kč
SCH9852 Svatková Charlota TJ Skalka Cheb C 8074 70 Kč
SCH9854 Synková Tereza TJ Skalka Cheb C 8047 70 Kč
MAS9850 Istvánová Klára OOB Aš C 237548 70 Kč
MAS9852 Svobodová Simona OOB Aš C 301509 70 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza OOB Aš C 416189 70 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 70 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 90 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 70 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 70 Kč
5.27 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 416318 70 Kč
6.28 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň A 236985 70 Kč
BSO8156 Purschová Tereza KOB Baník Sokolov C 301405 70 Kč
BSO9150 Procházková Monika KOB Baník Sokolov C 301408 70 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 70 Kč
BSO8950 Slavíková Renata KOB Baník Sokolov C 682667 70 Kč
MAS7350 Kovářová Jitka OOB Aš C 347914 70 Kč
5.27 km, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 70 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 70 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 70 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 70 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 70 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 70 Kč
MLA6754 Bínová Kateřina MLOK Mariánské Lázně C 416172 70 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 301433 70 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2035737 70 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 70 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 70 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 70 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 70 Kč
SKV7851 Soukupová Petra TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit 90 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 7982 70 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 140 Kč
4.35 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 70 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 70 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 70 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 70 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 70 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 70 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 70 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 70 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 70 Kč
LPM4850 Bohuslavová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 51480 70 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 70 Kč
SKV5353 Reischigová Růžena TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit 160 Kč
2.66 km, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 50 Kč
1.57 km, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCH0301 Trpák Jan TJ Skalka Cheb C 232362 50 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 50 Kč
BSO0302 Kettner Matyáš KOB Baník Sokolov C 8685 50 Kč
ONO0301 Oncirk Honzík SKOB Ostrov B 301500 100 Kč
2.66 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCH0102 Svatek Daniel TJ Skalka Cheb C 8021 50 Kč
SCH0201 Svatek Samuel TJ Skalka Cheb C 8046 50 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 888609 50 Kč
NEJ0100 Dellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 50 Kč
BSO0200 Knepr Tomáš KOB Baník Sokolov C 232238 50 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov C 232237 50 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 416181 50 Kč
MAS0200 Kovář Ondřej OOB Aš B 301515 50 Kč
MAS0100 Černý Jan OOB Aš C 2026164 50 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B zapůjčit 70 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 50 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCH9902 Papež Josef TJ Skalka Cheb 8037 50 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 232226 50 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 301418 50 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 50 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 416171 50 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 331267 50 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 50 Kč
5.27 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCH9806 Sehnoutka Pavel TJ Skalka Cheb C 232365 70 Kč
SCH9801 Stárek Martin TJ Skalka Cheb C 8040 70 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 51495 70 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 70 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně B 416179 70 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň C 70 Kč
8.39 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO9600 Ševčík Roman SKOB Ostrov C 301497 70 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš B 301505 70 Kč
SKV9501 Štros Jan TJ Slovan Karlovy Vary B 2045233 70 Kč
11.14 km, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov B 236997 70 Kč
MAS9300 Šulc Marek OOB Aš C 301507 70 Kč
MAS9301 Lhoták Luboš OOB Aš C 301506 70 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 70 Kč
11.14 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 70 Kč
SKV7601 Soukup David TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit 90 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 70 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 515060 70 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 232227 70 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 70 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 70 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 70 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 140 Kč
8.39 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 70 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 336705 70 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 52183 70 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 232228 70 Kč
NEJ7400 Hotěk Petr TJ Jiskra Nejdek C 70 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 70 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 70 Kč
MAS7200 Kovář Vladimír OOB Aš C 347913 70 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 70 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8856 70 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 301463 70 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 70 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 301479 70 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 140 Kč
6.28 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 70 Kč
SCH6101 Vlach Miroslav TJ Skalka Cheb C 246813 70 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53639 70 Kč
SCH6001 Čech Petr TJ Skalka Cheb C 681885 70 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 70 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 70 Kč
BSO6400 Kettner Vladek KOB Baník Sokolov C 301432 70 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 7885 70 Kč
4.35 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 70 Kč
SCH5301 Schejbal Ladislav TJ Skalka Cheb C 232373 70 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 70 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 70 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 70 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 70 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 70 Kč
LPM4201 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 51479 70 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 70 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 140 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 50 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 50 Kč
1.79 km, 5 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 10 Kč
1.79 km, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 10 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 10 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 301491 10 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 301492 10 Kč
BSO0400 Honzík Šimon KOB Baník Sokolov C 8687 10 Kč
BSO0450 Jechová Anita KOB Baník Sokolov C 232239 10 Kč
BSO0350 Jirková Jitka KOB Baník Sokolov C 7895 10 Kč
MLA0301 Dennison Jindřich MLOK Mariánské Lázně C 10 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 10 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 10 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 10 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 30 Kč
LPM0401 Bohuslav Pepík OK Lokomotiva Plzeň C 2011878 10 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 10 Kč
celkem přihlášených: 165, vklad: 10190 Kč