Přihlášky závodu: SKOL cup

Datum:
28.06.2013
Místo konání:
Autocamping Pietrowice
Pořadatel:
KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     HDR     P3    
1.20 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec C 8654 Ne Ano Ne 30 Kč
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec C 8670 Ne Ano Ne 30 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 Ano Ano Ano 90 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 Ano Ano Ano 90 Kč
11P0350 Papszun Julia (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032318 Ano Ano Ano 90 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 438606 Ano Ano Ano 150 Kč
1.20 km, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0454 Říhová Barbora KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0455 Pečonková Kristýna KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C Ano Ano Ano 90 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51197 Ne Ano Ne 30 Kč
1.40 km, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRN0252 Studničková Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0253 Halířová Tereza KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 Ne Ano Ne 30 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec C 49365 Ne Ano Ne 30 Kč
TRI0252 Bilková Kateřina TJ TŽ Třinec C 49319 Ne Ano Ne 30 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec C 49322 Ne Ano Ne 30 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 Ne Ano Ne 30 Kč
14P0003 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 2016477 Ano Ano Ano 90 Kč
48P0251 Dammfeld Karolína (POL) Lotna Zdzieszowice 1392586 Ano Ano Ano 150 Kč
48P0151 Olesniewcz Karolína (POL) Lotna Zdzieszowice 2036950 Ano Ano Ano 150 Kč
1.90 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRN0055 Jendřejková Anna KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec B 7863 Ne Ano Ne 80 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 Ano Ano Ano 240 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 425583 Ne Ano Ne 80 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 240 Kč
11P0050 Mastela Krystyna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032311 Ano Ano Ano 240 Kč
AOP0051 Pavelková Ema Orientační Běh Opava C 418625 Ne Ano Ne 80 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B Ano Ano Ano 240 Kč
48P0051 Sulikowska Weronika (POL) Lotna Zdzieszowice 2037504 Ano Ano Ano 280 Kč
2.10 km, 20 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 Ne Ano Ne 90 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 Ne Ano Ne 90 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 8661 Ne Ano Ne 90 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec C 8667 Ne Ano Ne 90 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 Ne Ano Ne 90 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 Ano Ano Ano 270 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava B 428208 Ne Ano Ne 90 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 Ne Ano Ne 90 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 Ne Ano Ne 90 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 Ne Ano Ne 90 Kč
41P9750 Forystek Wiktoria (POL) WKS Wawel Kraków 1997025 Ano Ne Ano 180 Kč
12P9850 Porada Lilianna (POL) UKS Reflex Rybnik 1998716 Ano Ne Ano 180 Kč
42P0001 Dzik Justyna (POL) Team360 428767 Ne Ano Ano 180 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 Ano Ano Ano 270 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov C 232145 Ne Ano Ne 90 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 Ne Ano Ne 90 Kč
2.60 km, 23 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 Ne Ano Ne 90 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 Ne Ano Ne 90 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 Ano Ano Ano 270 Kč
SOP9052 Moravcová Lucie OOB TJ Slezan Opava C 49389 Ano Ano Ano 270 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov R 52587 Ano Ano Ano 270 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ano Ano Ano 270 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 Ano Ano Ano 270 Kč
24P8500 Wysocka Malwina (POL) Slask O-Team 886617 Ano Ano Ano 270 Kč
27P8900 Górska Kinga (POL) ATZ Racibórz 2034196 Ano Ano Ano 270 Kč
12P0001 Kasza Izabela (POL) UKS Reflex Rybnik 886320 Ano Ano Ano 270 Kč
2.40 km, 22 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava B 8726 Ne Ano Ne 90 Kč
MOV8451 Kesely Lenka SKOB Ostrava C Ne Ano Ne 90 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 Ne Ano Ano 180 Kč
CET8252 Balcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C Ne Ano Ano 180 Kč
VPM8450 Khulová Petra KOS Slavia Plzeň C 416122 Ano Ano Ano 270 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 360 Kč
2.30 km, 21 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 Ne Ano Ne 90 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 Ano Ano Ano 270 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 Ne Ano Ano 180 Kč
28P7751 Biolik Agnieszka (POL) Saturn Piaseczno 871977 Ano Ano Ano 270 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 Ne Ano Ne 90 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 Ne Ano Ne 90 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 Ano Ano Ano 270 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 Ne Ano Ne 90 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM7664 Humlíčková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 0000052076 Ano Ano Ano 270 Kč
11P7550 Mastela Justyna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032330 Ano Ne Ne 90 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 Ano Ano Ano 270 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 Ano Ano Ano 270 Kč
11P7050 Papszun Joanna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 Ano Ano Ano 270 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301241 Ne Ne Ano 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 Ne Ano Ne 90 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 8651 Ne Ano Ne 90 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano 270 Kč
44C5001 Dreiseitelová Dagmar Neregistrovaní borci 52291 Ne Ano Ne 90 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 Ano Ano Ano 270 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 Ano Ano Ano 270 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ne Ano Ne 90 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 Ano Ano Ano 270 Kč
2.00 km, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 Ano Ano Ano 270 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 Ne Ano Ne 90 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 Ano Ne Ano 180 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 270 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 Ne Ano Ne 90 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 Ne Ano Ano 180 Kč
AOP6851 Pavelková Michaela Orientační Běh Opava C 49405 Ne Ano Ne 90 Kč
AOP6451 Sýkorová Ivana Orientační Běh Opava C 232169 Ne Ano Ano 180 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ne Ano Ne 150 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 Ne Ano Ano 300 Kč
1.70 km, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 Ano Ano Ano 270 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 270 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 270 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 Ano Ne Ano 180 Kč
44P0001 Wysocka Jolanta (POL) Indywidualny klub 886619 Ano Ano Ano 270 Kč
MOV4951 Mrkvicová Ludmila SKOB Ostrava C 52782 Ne Ano Ne 90 Kč
1.20 km, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRN0303 Škurek Kryštof KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0304 Rohner Přemek KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0405 Šafařík Ondřej KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0406 Tkáč Karel KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec C 51461 Ano Ano Ano 90 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 Ne Ano Ne 30 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 Ano Ano Ano 90 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava C 51316 Ano Ano Ano 90 Kč
28P0301 Biolik Emil (POL) Saturn Piaseczno 981644 Ano Ano Ano 90 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 52785 Ne Ano Ne 30 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027224 Ano Ano Ano 90 Kč
1.20 km, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 Ne Ano Ne 30 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano 90 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 Ano Ano Ano 90 Kč
BFM0401 Vojáček Jan SKOB Frýdek - Místek 49453 Ne Ano Ne 30 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 49382 Ne Ano Ne 30 Kč
1.50 km, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0101 Juna Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0102 Juna Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0103 Sklenák Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0105 Martínek Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0202 Kulaša Filip KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
KRN0203 Sztefek Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 90 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49395 Ne Ano Ne 30 Kč
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 Ne Ano Ne 30 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 Ne Ano Ne 30 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 0000207849 Ano Ano Ano 90 Kč
BFM0201 Vojáček Tomáš SKOB Frýdek - Místek C 426342 Ne Ano Ne 30 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano 90 Kč
ZBM0101 Humlíček Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000410349 Ano Ano Ano 90 Kč
11P0200 Kołeczko Błażej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032320 Ano Ano Ano 90 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 Ano Ano Ano 90 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 53176 Ne Ano Ne 30 Kč
47P0101 Hyla Damian (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392590 Ano Ano Ano 90 Kč
2.00 km, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2035149 Ano Ano Ano 240 Kč
KRN0003 Janáč Ondřej KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 240 Kč
KRN0005 Tkáč Milan KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 240 Kč
KRN0006 Hrouza Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 49396 Ne Ano Ne 80 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 Ne Ano Ne 80 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 Ne Ano Ne 80 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 Ne Ano Ne 80 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz C 1403424 Ano Ano Ano 240 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 Ano Ano Ano 240 Kč
11P0000 Kołeczko Bartosz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032315 Ano Ano Ano 240 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053548 Ano Ano Ano 240 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 Ne Ano Ne 80 Kč
49P9001 Byrczek Jan (POL) SP Nr 9 w Gliwicach 1369369 Ano Ano Ano 280 Kč
2.20 km, 21 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 Ne Ano Ne 90 Kč
TRI9705 Madzia Martin TJ TŽ Třinec B 49360 Ne Ano Ne 90 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 428209 Ne Ano Ne 90 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 Ne Ano Ne 90 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 Ano Ano Ano 270 Kč
13P0001 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 Ano Ano Ano 270 Kč
47P9701 Wrotny Mateusz (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394731 Ano Ano Ano 270 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 Ne Ano Ne 90 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava C 8727 Ne Ano Ne 90 Kč
BFM9601 Holoubek Jan SKOB Frýdek - Místek C 206362 Ne Ano Ne 90 Kč
3.10 km, 28 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 Ano Ano Ano 270 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano 270 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano 270 Kč
LOV8601 Žaloudík Jiří lepus.cz C 53534 Ano Ano Ano 270 Kč
AOP7701 Nycz Petr Orientační Běh Opava C 51189 Ano Ano Ano 270 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 Ano Ano Ano 270 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 Ano Ano Ano 270 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 Ano Ne Ne 90 Kč
24P8200 Drągowski Piotr (POL) Slask O-Team 842664 Ano Ano Ano 270 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 247250 Ne Ano Ne 90 Kč
13P0002 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 889265 Ano Ano Ano 270 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 Ne Ano Ne 90 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ano Ano Ano 360 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 Ano Ne Ne 90 Kč
17P9201 Jasinski Maciej (POL) WKS Śląsk 504415 Ano Ano Ano 360 Kč
2UC0001 Kuchař Jiří neregistrovaní - Kuchař 8759 Ano Ano Ano 270 Kč
2.60 km, 22 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 Ne Ano Ne 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava B 8725 Ne Ano Ne 90 Kč
ZPV9222 Holinka Matouš KOB ZPV Prostějov C 8850 Ano Ano Ano 270 Kč
SOP8608 Smolka Ondřej OOB TJ Slezan Opava 8716 Ne Ano Ano 180 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 52996 Ne Ano Ne 90 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 Ano Ano Ano 270 Kč
89C7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna Ano Ano Ano 270 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano 270 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 Ne Ano Ano 180 Kč
CET8103 Balcar Vít TJ Loko Česká Třebová C Ne Ano Ano 180 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 52429 Ano Ano Ano 270 Kč
43P0001 Cieślik Marcin (POL) Klub Biegających Leśników zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
28C0001 Ticháček Jan Opava - Ticháček 682071 Ano Ano Ne 180 Kč
38S8000 Volkov Oleksandr (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 Ne Ano Ano 300 Kč
2.60 km, 23 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 Ano Ano Ano 270 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 Ne Ano Ne 90 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 Ano Ano Ano 270 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 Ano Ano Ano 270 Kč
28P7601 Biolik Grzegorz (POL) Saturn Piaseczno 770327 Ano Ano Ano 270 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49400 Ne Ano Ne 90 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 52286 Ano Ano Ano 270 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 Ne Ano Ne 90 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano 270 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 Ano Ano Ano 270 Kč
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 410176 Ano Ano Ano 270 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 Ne Ano Ano 180 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov 253120 Ne Ano Ne 90 Kč
89C7600 Nedopílek David TJ Švýcárna Ne Ano Ano 180 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 Ne Ano Ne 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 Ne Ano Ne 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 270 Kč
ZBM7539 Humlíček Aleš SK Žabovřesky Brno C 0000609906 Ano Ano Ano 270 Kč
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 Ano Ano Ano 270 Kč
11P7500 Kołeczko Łukasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032313 Ano Ano Ano 270 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 Ano Ano Ano 270 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 Ne Ano Ne 90 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301322 Ano Ano Ne 180 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 Ne Ano Ne 90 Kč
41P7300 Forystek Marek (POL) WKS Wawel Kraków 1973024 Ano Ne Ano 180 Kč
12P6600 Forystek Józef (POL) UKS Reflex Rybnik 1966318 Ano Ne Ano 180 Kč
12P7200 Porada Robert (POL) UKS Reflex Rybnik 1972223 Ano Ne Ano 180 Kč
13P0003 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 Ano Ano Ano 270 Kč
42P0002 Dzik Mirosław (POL) Team360 428768 Ne Ano Ano 180 Kč
34C6400 GROTE Andreas (SUI) OLC SKOG Fribourg 1396712 Ano Ano Ano 270 Kč
38S7400 Valyavka Volodymyr (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 Ne Ano Ano 300 Kč
51P7801 Maciocha Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 245989 Ano Ano Ano 360 Kč
2.30 km, 21 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 Ano Ano Ano 270 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 Ne Ano Ne 90 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 Ano Ano Ano 270 Kč
14P6801 Zdanowicz Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 424252 Ano Ano Ano 270 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 Ne Ano Ne 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 Ano Ano Ano 270 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 0000500260 Ano Ano Ano 270 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 270 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 52462 Ano Ano Ano 270 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano 270 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 Ne Ano Ano 180 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8657 Ne Ano Ne 90 Kč
23P0001 Pedowski Wojciech (POL) OK!Sport Warszawa 1399038 Ano Ano Ano 270 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 Ano Ano Ano 270 Kč
SBR6003 Czasch Petr SKOB Bruntál C 7856 Ano Ano Ano 270 Kč
2.00 km, 20 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 Ano Ano Ano 270 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 Ne Ano Ne 90 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 Ne Ano Ne 90 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 Ano Ano Ano 270 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 Ne Ano Ne 90 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 Ano Ano Ano 270 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 Ne Ne Ano 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 Ne Ano Ne 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 Ne Ano Ne 90 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 Ano Ano Ano 270 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 Ano Ano Ano 270 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 Ano Ano Ano 270 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 Ano Ano Ano 270 Kč
AOP5801 Pavelek Luděk Orientační Běh Opava C 8811 Ne Ano Ne 90 Kč
44P0002 Wysocky Andrzej (POL) Indywidualny klub 222893 Ano Ano Ano 270 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 270 Kč
AOP5401 Sýkora Jiří Orientační Běh Opava C 8863 Ne Ano Ano 180 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 52666 Ano Ano Ne 300 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ne Ano Ne 150 Kč
51P5801 Szotek Antoni (POL) UKS Sparta Czyżowice 345990 Ano Ano Ano 360 Kč
1.80 km, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 Ne Ano Ne 80 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 Ano Ano Ano 240 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 Ne Ano Ne 80 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 Ne Ano Ano 160 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 Ano Ano Ano 240 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 Ne Ano Ano 160 Kč
MOV4501 Kroča Josef SKOB Ostrava C 51376 Ne Ano Ne 80 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 Ne Ano Ano 160 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 Ano Ano Ano 240 Kč
1.30 km, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 150 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano 150 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 Ne Ano Ne 50 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49327 Ne Ano Ne 50 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49338 Ne Ano Ne 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 Ne Ano Ne 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 Ne Ano Ne 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 8663 Ne Ano Ne 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 Ne Ano Ne 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 Ne Ano Ne 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 Ne Ano Ano 100 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano 150 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč 0000049689 Ano Ano Ano 150 Kč
MOV1001 Kesely Dominik SKOB Ostrava C 2049558 Ne Ano Ne 50 Kč
ZBM0451 Humlíčková Pavla SK Žabovřesky Brno C 0000000103 Ano Ano Ano 150 Kč
11P0550 Mastela Hanna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361801 Ano Ano Ano 150 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 Ano Ano Ano 150 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 Ne Ano Ne 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 49330 Ne Ano Ne 50 Kč
14P0001 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 Ano Ano Ano 150 Kč
44C0002 Dreiseitelová Elen Neregistrovaní borci 2050482 Ne Ano Ne 50 Kč
65C7650 Salichová Gabriela SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit Ne Ano Ne 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 Ne Ano Ano 100 Kč
47P0851 Hyla Natalia (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392573 Ano Ano Ano 150 Kč
47P0804 Jagoda Majer (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394743 Ano Ano Ano 150 Kč
48P0801 Dammfeld Adam (POL) Lotna Zdzieszowice 1392576 Ano Ano Ano 150 Kč
1.80 km, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 Ne Ano Ne 50 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 Ne Ano Ne 50 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 Ne Ano Ne 50 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C Ano Ano Ano 150 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 Ne Ano Ne 50 Kč
LTU8400 Ondrejček Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 Ano Ano Ano 150 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ano Ano Ano 150 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 Ne Ano Ne 50 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 Ne Ano Ano 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 150 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 Ano Ano Ano 150 Kč
14P0002 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 Ano Ano Ano 150 Kč
LOV0001 Stískalová Eva lepus.cz 35231 Ano Ano Ano 150 Kč
LOV0002 Grygerková Jana lepus.cz 52635 Ano Ano Ano 150 Kč
NNN0001 Hendrych Vlastimil Neregistrovaní Ano Ano Ano 150 Kč
MOV9001 Janča Martin SKOB Ostrava C Ne Ano Ne 60 Kč
47P7850 Majer Ewa (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392572 Ano Ano Ano 150 Kč
47P6101 Hyjek Adam (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 887004 Ano Ano Ano 150 Kč
2UC0002 Doskočilová Anna neregistrovaní - Kuchař 410337 Ano Ano Ano 150 Kč
SBR9615 Lanči Václav SKOB Bruntál Ano Ano Ano 180 Kč
SBR9801 Lanči Filip SKOB Bruntál Ano Ne Ano 120 Kč
SBR9901 Czasch Gerhard Nikolas SKOB Bruntál Ano Ano Ano 180 Kč
celkem přihlášených: 316, vklad: 50790 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.