Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

Datum:
26.04.2014
Místo konání:
Daskabát
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     T2     T3     T5    
4.40 km, 70 m, 10 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 180 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 180 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 180 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 180 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 180 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 180 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 180 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 180 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 180 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 180 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 180 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 180 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 180 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 180 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 180 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 180 Kč
STH0052 Zahradníková Denisa SK Studenec C 425576 180 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 180 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 180 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 180 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 180 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410338 180 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 180 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 180 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov B 411616 180 Kč
BBM9951 Pataki Réka Dalida BETA URSUS Orienteering C 990801 180 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 180 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 180 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0001400403 180 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 180 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové C 54082 180 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 180 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 180 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 180 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 180 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering B 2045171 180 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 180 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 180 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 180 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 180 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 180 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 180 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 180 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 180 Kč
5.20 km, 80 m, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 180 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 180 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 180 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 180 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 180 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 180 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha B 336785 180 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 180 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 180 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 0002042513 180 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 180 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 180 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 180 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 180 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 180 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 180 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 180 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 180 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 180 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 180 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 180 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 180 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 180 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice B 436959 180 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 180 Kč
LCE9752 Papugová Andrea OOB TJ Slovan Luhačovice B 362939 180 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 180 Kč
6.00 km, 90 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 180 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 920662 180 Kč
SBR9550 Galatíková Lucie SKOB Bruntál C 51909 180 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec A 995864 180 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 1436949 180 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 0002020737 180 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 0009201068 180 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 0000331025 180 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 180 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 994893 180 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 180 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 180 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 180 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 180 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 180 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 180 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice A 49371 180 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 180 Kč
LCE9551 Papugová Martina OOB TJ Slovan Luhačovice A 232217 180 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 180 Kč
7.80 km, 160 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 180 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 180 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 416043 180 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 180 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 180 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 180 Kč
SOP9052 Moravcová Lucie OOB TJ Slezan Opava C 49389 180 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 0000888602 180 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 0007200341 180 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 0007200316 180 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 180 Kč
TUR9351 Steigrová Lucia OOB TJ Turnov C 2012276 180 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 180 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 180 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 180 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 1008173 180 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové R 887904 180 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 180 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 180 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 180 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 180 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 180 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 180 Kč
5.70 km, 80 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 150 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál C 886811 150 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 150 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 150 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 150 Kč
5.00 km, 75 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 150 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 150 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 150 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 150 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 150 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 150 Kč
4.40 km, 75 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 150 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 150 Kč
3.80 km, 70 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 150 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 150 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 150 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 150 Kč
3.80 km, 70 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 150 Kč
5.90 km, 100 m, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 180 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 180 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 180 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 180 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec B 1400410 180 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 180 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 180 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 180 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 180 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 180 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 180 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 180 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 180 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 428209 180 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 0007200360 180 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 180 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 180 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 180 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 180 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 180 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201830 180 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 180 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 180 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 180 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 180 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 180 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 180 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 180 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 2674 180 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 180 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200336 180 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 180 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 180 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 180 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 180 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 180 Kč
7.50 km, 150 m, 19 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 180 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 180 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 180 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 180 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 180 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice B 1302766 180 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 180 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno B 0000361957 180 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 180 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 180 Kč
TUR9604 Takáč Teodor OOB TJ Turnov C 2300845 180 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 180 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 180 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 180 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 1625050 180 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 180 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 180 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 180 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 180 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 180 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 180 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 180 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 180 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 180 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 180 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 180 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 180 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 180 Kč
6GC9700 Lucerski Maciej ok99 hradec kralove 2053614 180 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 180 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 180 Kč
29P9602 Nowak Maciej (POL) Paulinum J.G. 7200189 180 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 180 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 180 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk B 433099 180 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 180 Kč
8.80 km, 185 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 180 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 180 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 0001591995 180 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 180 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 180 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno B 0000886825 180 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 180 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové A 7200176 180 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 180 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 9200728 180 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 180 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering B 7698697 180 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 180 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 180 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 180 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 180 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 180 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 180 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 180 Kč
12.50 km, 220 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 180 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 180 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 180 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 180 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 180 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 180 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 180 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 180 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 180 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 180 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk R 7200324 180 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 180 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 180 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 180 Kč
STH9203 Hladík František SK Studenec C 405965 180 Kč
STH9206 Vik Martin SK Studenec C 500838 180 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 0000052008 180 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 180 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 180 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 0000896975 180 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 0000890118 180 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 0000515163 180 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 0000911220 180 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 0000888891 180 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno C 0000515462 180 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 180 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 515024 180 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 180 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 180 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 180 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 180 Kč
BBM9200 Baumholzer Maté BETA URSUS Orienteering C 7201392 180 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 180 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 180 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 180 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 180 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 180 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 180 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 180 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 180 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 180 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové E 553445 180 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 180 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 180 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 180 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 180 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 180 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 180 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7210 180 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 180 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 180 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 180 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 180 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 180 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 52555 180 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 180 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 180 Kč
ASU9043 Vozda Vojtěch Magnus Orienteering C 515150 180 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 180 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 270 Kč
8.80 km, 135 m, 21 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 150 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 150 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 150 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 150 Kč
TBM7633 Procházka Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515034 150 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 150 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 150 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 150 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 150 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 150 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 150 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 150 Kč
7.60 km, 120 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 150 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 150 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 150 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 150 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 150 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 150 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 150 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 150 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 150 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 150 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 150 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 225 Kč
6.00 km, 110 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 150 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 150 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 150 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 150 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 150 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 150 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 150 Kč
BBM6701 Dalos Attila BETA URSUS Orienteering C 1396205 150 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 307355 150 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 150 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 150 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 150 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 150 Kč
5.10 km, 95 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 150 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 150 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 150 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 150 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 8651 150 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52348 150 Kč
SBR6102 Vrábel Jaromír SKOB Bruntál C 51914 150 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 920687 150 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 150 Kč
VIC6403 Kůstka Marek OB Vizovice C 425423 150 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 150 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 150 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 150 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 150 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 150 Kč
5.10 km, 95 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 150 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 150 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 150 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 150 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 150 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 150 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 150 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 150 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 150 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 150 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 150 Kč
4.40 km, 85 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 150 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 150 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 150 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 232614 150 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 150 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 150 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 150 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 150 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 150 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 150 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 150 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 150 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 150 Kč
4.40 km, 85 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 150 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 150 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 150 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 150 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 150 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 150 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 150 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 150 Kč
4.20 km, 80 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 150 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 150 Kč
4.20 km, 80 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 150 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 150 Kč
2.30 km, 50 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov B 515058 100 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 100 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 100 Kč
SBR0501 Vlach Timik SKOB Bruntál C 410731 100 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 100 Kč
3.00 km, 50 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 100 Kč
SOP8612 Smolka Ondřej OOB TJ Slezan Opava 53462 100 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7202 100 Kč
5.30 km, 90 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 100 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 100 Kč
PGP8501 Skyva Jan SK Praga C 53104 100 Kč
UOL8700 Havelka Tomáš SOB Olomouc C zapůjčit 140 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 150 Kč
celkem přihlášených: 384, vklad: 65155 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.