Přihlášky závodu: Kvalifikace OLK na LODM – závod č.4

Datum:
18.05.2013
Místo konání:
Štarmberk
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D Open     D18     D21     D35     D50     DM     DS     H Open     H18     H21     H35     H50     HM     HS    
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 40 Kč
AOV1050 Hrubá Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 52956 40 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 40 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 40 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 40 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 40 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava B 428208 40 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 40 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov 896971 40 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 40 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 40 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 40 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 40 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 20 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering B 920661 20 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 20 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 20 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 20 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc B 682075 20 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 20 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 20 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 20 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 40 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 40 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 40 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 40 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava C 8727 40 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV8801 Sochor Jan OB Havířov C 881004 40 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering E 920699 40 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 40 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 40 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 40 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 40 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 40 Kč
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361945 40 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 40 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 40 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 40 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 40 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 40 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 20 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 20 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 20 Kč
AOV0201 Hrubý Martin OOB TJ Baník Ostrava C 52955 20 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 20 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk B 2032171 20 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 20 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 20 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 20 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 20 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 20 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 20 Kč
AOV9901 Hrubý Jaroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361955 20 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk B 6713 20 Kč
celkem přihlášených: 54, vklad: 1700 Kč